Bohdalice 14.7.2018

Bohdalice 14.7.2018

JUNIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 00:35.46
Denisa Jandová

JUNIOR TEAM PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 0:37.58
Marcela Petrášová
Denisa Jandová
2 Eliška Roučová 01:18.39
Eliška Plačková
Kateřina Tesařová N
3 Anička Petržílková 1:33.74
Kateřina Tesařová
Kryštof Grygera

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Čas
1 Eliška Roučová 0:24.15
2 Denisa Jandová 0:25.66
3 Marcela Petrášová 0:25.68
4 Kryštof Grygera 0:28.19
5 Marcela Petrášová N 0:33.50

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:18.20
2 Kryštof Grygera 0:19.32
3 Marcela Petrášová 0:19.38
4 Eliška Roučová 0:19.48
5 Natálie Nováčková 0:20.39
6 Marcela Petrášová N 0:21.18

SENIOR RANCH ROPING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Veselý 0:29.45
2 Josef Zahradník 0:31.61

SENIOR TEAM PENNING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Miroslav Kraus 0:36.97 2 kusy
Jana Kolářová
Jan Kolář
2 Přemek Řeháček 1:15.96 2 kusy
Milan Hercik
Josef Zahradník
3 Adéla Nováčková 1:27.52 2 kusy
Miroslav Fencl
Petra Hesová
4 Jan Veselý 1:52.95 2 kusy
Ivona Kovářová
Josef Fiala
5 Miroslava Trčková 1:16.63 1 kus
Milan Hradil
Pavel Paseka
6 Kristýna Matějková 1:26.44 1 kus
Marie Grygerová
Barbora Vondroušová

SENIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Veselý 0:21.77
Adéla Nováčková
2 Pavel Paseka 0:31.80
Josef Zahradník
3 Milan Hercik 0:34.22
Miroslav Kraus
4 Josef Fiala 0:41.09
Ivona Kovářová
5 Roman Fojtík 0:43.29
Marcela Petrášová
6 Přemek Řeháček 0:45.05
Barbora Bugárová

SENIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Miroslava Trčková 0:22.31
2 Kristýna Matějková N 0:23.01
3 Přemek Řeháček 0:32.41
4 Josef Zahradník 0:44.86
5 Pavel Paseka 0:51.42
6 Jan Kolář 0:51.76
7 Barbora Vondroušová 0:57.50

SENIOR STEER WRESTLING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Veselý 01:09.95

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Čas
1 Martina Vrublová 0:23.13
2 Petra Hesová 0:24.11
3 Miroslav Fencl 0:24.54
4 Kristýna Matějková 0:24.99
5 Marie Grygerová 0:26.71

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Kristýna Matějková 0:16.53
2 Martina Vrublová 0:16.80
3 Petra Hesová 0:17.11
4 Miroslav Fencl 0:17.30
5 Kristýna Matějková N 0:17.61
6 Adéla Nováčková 0:18.08
7 Marie Grygerová 00:20.15

All Around Champion Senior: Josef Zahradník All Around Champion Junior: Denisa Jandová

Kalendář akcí

<< Říjen 2018>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist