Propozice

Ustájení se platí v hotovosti na rodeu.

Seznam přihlášených jezdců na rodeo

Seznam přihlášených jezdců – Rodeo Mitrov 23.6.2018 – senioři

Aktualizováno 19.6.2018

Počet Jméno Kůň Ranch Roping Trailer Loading Team Penning Cattle Penning Barrel Race Pole Bending Ustájení
1 Přemek Řeháček BNE Cool Ladybird x x x x . . BOX 1 PA-NE
2 Jan Veselý Johny x x x x . . BOX 2 PA-NE
3 Miroslava Trčková Ricky Manny Bar x x x x . . BOX 3 PA-NE
4 Adéla Nováčková Lika Wild Thing x x x x . . OHRADKA 1 PA-SO
5 Adéla Nováčková Vanilla Wild Dancing . . . x . . OHRADKA 1 PA-SO
6 Adéla Nováčková CS Joe Dee Lena x . . . . . BOX 4 PA-NE
7 Kristýna Matějková Try My Best Dunnit x . . x x x BOX 5 PA-SO
8 Kristýna Matějková One Time Fox . x x x x . BOX 6 PA-SO
9 Milan Hercík Don . x x x . . BOX 8 PA-SO
10 Dáša Berková Happy Jean . x x x x x BOX 9 PA-SO
11 Marie Grygerová Walker Top Jet x x x x . . BOX 10 PA-NE
12 Vašek Dvořák Penelope . x x x . . BOX 12 PA-NE
13 Roman Fojtík Dark Sun . x x x . . vlastní
14 Monika Petrášová Lucius . x x . . . vlastní
15 Miroslav Fencl Lilian x x x x x x OHRÁDKA 2 SO-NE
16 Miroslav Fencl Benny Boy x . . . . . OHRÁDKA 2 SO-NE
17 Petra Hesová Benny Boy . x x x x x OHRÁDKA 2 SO-NE
18 Jan Kolář Jestee x x x x . . OHRÁDKA 4 SO-NE
19 Miroslav Kraus Erik Sony Bonanza x x x x . . vlastní
20 Miroslav Kraus Okie Dokie Enterprise . . . x . . vlastní
21 Barbora Vondroušová Smart Top Jet . x x x . . OHRÁDKA 3 PÁ-NE
22 Lenka Mahušková Gaston . . . . x x
23 Lenka Mahušková MG Dan Skip . x x . . .
24 Ivona Kovářová Little Bandit Jess . x x x . .
25 Josef Fiala Mayville x x x x . .
26 Jana Kolářová High Boogie x x x x . . OHRÁDKA 4 SO-NE
27 Milan Hradil Jantar . x x x . . vlastní
28 Pavel Paseka Hollyday Palac . x x x . .
29 Martina Vrublová . x x x x x x
Počet Team Penning
1 Přemek Řeháček
Vašek Dvořák
 
2 Jan Veselý
Ivona Kovářová
Josef Fiala
3 Miroslava Trčková
Martina Vrublová
Pavel Paseka
4 Adéla Nováčková
Miroslav Fencl
Petra Hesová
5 Kristýna Matějková
Marie Grygerová
Barbora Vondroušová
5 Milan Hercík
Dáša Berková
Lenka Mahušková
6 Roman Fojtík
Monika Petrášová
Milan Hradil
7 Jan Kolář
Miroslav Kraus
Jana Kolářová
Počet Trailer Loading
1 Přemek Řeháček
Vašek Dvořák
2 Jan Veselý
Adéla Nováčková
3 Miroslava Trčková
Dáša Berková
4 Kristýna Matějková
Marie Grygerová
5 Milan Hercík
 
6 Roman Fojtík
Monika Petrášová
7 Miroslav Fencl
Petra Hesová
8 Jan Kolář
Jana Kolářová
9 Miroslav Kraus
Milan Hradil
10 Barbora Vondroušová
Lenka Mahušková
11 Ivona Kovářová
Josef Fiala
12 Pavel Paseka
Martina Vrublová

Seznam přihlášených jezdců – Rodeo Mitrov 23.6.2018 – junioři

Počet Jméno Kůň Trailer Loading Cattle Pennning Barrel Race Pole Bending Ustájení
1 Natálie Nováčková CS Joe Dee Lena x x . . BOX 4 PA-NE
2 Kateřina Tesařová Sam Desperados x x . . BOX 7 PA-NE
3 Eliška Plačková Cooke Count Jess x x . . BOX 11 PA-NE
4 Kryštof Jaromír Grygera Walker Top Jet x x . . BOX 10 PA-NE
5 Eliška Roučová Scarlett x x x x BOX 13 PA-NE
6 Natálie Smolíková MS Pandorita Bonanza x x x x BOX 14 PA-NE
7 Denisa Jandová Freckles of Silver Beam x x x x BOX 15 PA-NE
8 Marcela Petrášová Boris x x x x vlastní
9 Anna Petržílková Smart Top Jet x x . .
Počet Trailer Loading
1 Natálie Nováčková
Denisa Jandová
2 Kateřina Tesařová
 
3 Eliška Plačková
Marcela Petrášová
4 Kryštof Jaromír Grygera
Anna Petržílková
5 Eliška Roučová
Natálie Smolíková

Seznam přihlášených jezdců – Rodeo Mitrov 24.6.2018 – junioři

Počet Jméno Kůň Trailer Loading Cattle Penning Team Penning Cattle Branding Barrel Race Pole Bending Ustájení
1 Natálie Nováčková CS Joe Dee Lena x x x x . . BOX 4 PA-NE
2 Kateřina Tesařová Sam Desperados x x x x . . BOX 7 PA-NE
3 Eliška Plačková Cooke Count Jess x x x x . . BOX 11 PA-NE
4 Kryštof Jaromír Grygera Walker Top Jet x x x x . . BOX 10 PA-NE
5 Eliška Roučová Scarlett x x x x x x BOX 13 PA-NE
6 Natálie Smolíková MS Pandorita Bonanza x x x x x x BOX 14 PA-NE
7 Denisa Jandová Freckles of Silver Beam x x x x x x BOX 15 PA-NE
8 Marcela Petrášová Boris x x x x x x vlastní
9 Anna Petržílková Smart Top Jet x x x x . .
Počet Trailer Loading
1 Natálie Nováčková
Denisa Jandová
2 Kateřina Tesařová
 
3 Eliška Plačková
Marcela Petrášová
4 Kryštof Jaromír Grygera
Anna Petržílková
5 Eliška Roučová
Natálie Smolíková
Počet Team Penning
1 Natálie Nováčková
Denisa Jandová
Marcela Petrášová
2 Kateřina Tesařová
Kryštof Jaromír Grygera
Anna Petržílková
3 Eliška Plačková
Eliška Roučová
Natálie Smolíková
Počet Cattle Branding
1 Natálie Nováčková
Denisa Jandová
2 Kateřina Tesařová
 
3 Eliška Plačková
Marcela Petrášová
4 Kryštof Jaromír Grygera
Anna Petržílková
5 Eliška Roučová
Natálie Smolíková

Kalendář akcí

<< Květen 2018>>
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Nejbližší akce:

23.06.2018 Mitrov

3d
16h
40m
07s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři