Kozohlody 1.9.2018

Kozohlody 1.9.2018

JUNIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:56.92
Natálie Nováčková

JUNIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Kateřina Tesařová 0:33.76

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:26.29
2 Eliška Bártová 0:28.67
3 Eliška Roučová 0:28.92
4 Natálie Smolíková 0:29.20

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Smolíková 0:18.45
2 Eliška Roučová 0:18.62
3 Denisa Jandová 0:19.27
4 Eliška Bártová 0:20.77
5 Eliška Roučová N 0:21.10
6 Lenka Vilímovská 0:24.12

JUNIOR RESCUE RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:12.61
Natálie Nováčková
2 Eliška Roučová 0:13.11
Kateřina Tesařová

SENIOR RANCH ROPING

Pořadí Jméno Čas
1 Adéla Nováčková 0:11.08
2 Přemek Řeháček 0:29.07
3 Miroslav Fencl 0:37.71
4 Josef Fiala 0:55.96
5 Kristýna Matějková 0:56.40

SENIOR TEAM SORTING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Jan Kolář 1:08.27 3 kusy
Jana Kolářová
Miroslav Kraus
2 Přemek Řeháček 1:37.96 3 kusy
Milan Hercik
Adéla Nováčková N
3 Patrik Urban 1:42.17 3 kusy
Josef Fiala
Ivona Kovářová
4 Marie Grygerová 1:47.25 2 kusy
Eliška Haberlová
Kristýna Matějková
5 Adéla Nováčková 1:52.19 1 kus
Miroslav Fencl
Petra Hesová

SENIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
1 Kristýna Matějková 0:29.51
Marie Grygerová
2 Jan Kolář 0:37.30
Jana Kolářová
3 Přemek Řeháček 0:45.39
Adéla Nováčková
4 Irena Plačková 1:16.01
Veronika Hradecká N
5 Mirka Trčková 1:16.33
René Gabriel

SENIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Přemek Řeháček 0:23.32
2 Patrik Urban 0:24.48
3 Kristýna Matějková N 0:26.44
4 Josef Fiala 0:29.12
5 Miroslav Kraus 0:33.23
6 Adéla Nováčková 0:41.16
7 Marie Grygerová 0:47.71

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Čas
1 Martina Vrublová 0:23.37
2 Kristýna Matějková N 0:24.38
3 Nikol Semerádová 0:24.99
4 Petra Hesová 0:25.19
5 Kristýna Matějková 0:25.44
6 Veronika Valdmanová 0:25.59
7 Dáša Berková 0:26.33

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Martina Vrublová 0:17.46
2 Kristýna Matějková 0:17.97
3 Kristýna Matějková N 0:18.54
4 Nikol Semerádová 0:18.54
5 Petra Hesová 0:18.55
6 Veronika Valdmanová 0:18.58
7 Dáša Berková 0:18.88

SENIOR RESCUE RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Barbora Bugárová 0:13.70
Miroslav Kraus
2 Jan Kolář 0:14.32
Jana Kolářová
3 Přemek Řeháček 0:22.97
Milan Hercík
4 Veronika Valdmanová 0:31.48
Veronika Hradecká
5 Miroslav Fencl 0:37.08
Petra Hesová

All Around Champion Senior: Přemek Řeháček All Around Champion Junior: Denisa Jandová

Kalendář akcí

<< Říjen 2018>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist