Seznam přihlášených jezdců na rodeo

Seznam přihlášených jezdců – Rodeo Hoslovice 22.9.2018 – senioři

Aktualizováno 20.9.2018

Počet Jméno Kůň Ranch Roping Cattle Penning Cattle Branding Team Sorting Barrel Race Pole Bending Rescue Race Steer Wrestling Ustájení
1 Kristýna Matějková Try My Best Dunnit x x . . x x . . BOX 1 PÁ-SO
2 Jan Veselý Johny x x x x . . x x BOX 2 PÁ-NE
3 Kristýna Matějková One Time Fox . x x x x x . . BOX 3 PÁ-SO
4 Přemek Řeháček BNE Cool Ladybird x x x x . . x . BOX 4 PÁ-NE
5 Adéla Nováčková Vanilla Wild Dancing . x . . . . . . BOX 7 PÁ-NE
6 Adéla Nováčková CS Joe Dee Lena x . . . . . . . BOX 6 PÁ-NE
7 Adéla Nováčková Lika Wild Thing x x x x . . x . BOX 8 PÁ-NE
8 Milan Hercík Don x x x x . . x . BOX 10 PÁ-NE
9 Jana Kolářová High Boogie . x x x . . x . BOX 11 SO-NE
10 Patrik Urban Cante Diablo Cherokee x x x x . . . .
11 Martina Vrublová Štěpánka . . . . x x . . BOX 12 PÁ-SO
12 Veronika Hradecká Normen . x x x . . x . BOX 13 PÁ-NE
13 Miroslav Fencl Lilian x x x x x . x . BOX 14 PÁ-NE
14 Petra Hesová Benny Boy . x x x x x x . BOX 15 PÁ-NE
15 Miroslav Fencl Sid Bar Below Hill . x . . . . . . BOX 16 PÁ-NE
16 Josef Fiala Mayville x x x x . . . . BOX 17 PÁ-NE
17 Ivona Kovářová Little Bandit Jess . x x x . . . . BOX 18 PÁ-NE
18 Marie Grygerová Walker Top Jet x x x x x x x .
19 Jan Kolář Jestee x x x x . . x . BOX 19 SO-NE
20 N Kateřina Šoltysová Dantes Flashy Duke . x x x . . . . BOX SO 20
21 Vašek Dvořák Penelope . x x x . . x . BOX 21 PÁ-NE
22 Jerri Adriani De Camargo Last Jackie Bar x x x x . . . .
23 Veronika Valdmanová Little Kit . . x x x x x . BOX 24 PÁ-SO
24 Miroslava Trčková Fantazie . x x x . . . . BOX 23 SO
25 Miroslav Kraus Erik Sony Bonanza x x . . . . . x
26 Miroslav Kraus Okie Dokie Enterprise . x x x . . . .
27 Renato Santana Klaras Pedro x x x x . . x .
28 Nikol Semerádová Snow Angel . . . . x . . . BOX 20 PÁ-SO
29 Marek Bezděk Sheila Sweet Jacs x x x x . . . . BOX 23 PÁ-SO
30 Barbora Vondroušová Smart Top Jet . x x x x x . .
31 N Jana Lisická Silver Lucky . x x x . . . .
32 Patrik Urban Silver Lucky x . . . . . . x
Počet Team Sorting
1 Jan Veselý
Josef Fiala
Ivona Kovářová
2 Kristýna Matějková
Marie Grygerová
Barbora Vondroušová
3 Přemek Řeháček
Milan Hercík
Vašek Dvořák
4 Adéla Nováčková
Miroslav Fencl
Petra Hesová
5 Kateřina Šoltysová
Patrik Urban
Jana Lisická
6 Jana Kolářová
Jan Kolář
Miroslav Kraus
7 Veronika Hradecká
Veronika Valdmanová
Miroslava Trčková
8 Jerri Adriani De Camargo
Marek Bezděk
Renato Santana
Počet Cattle Branding
1 Jan Veselý
Adéla Nováčková
2 Kristýna Matějková
Marie Grygerová
3 Přemek Řeháček
Vašek Dvořák
4 Milan Hercík
Miroslava Trčková
5 Jana Kolářová
Jan Kolář
6 Patrik Urban
Jana Lisická
7 Veronika Hradecká
Veronika Valdmanová
8 Miroslav Fencl
Petra Hesová
9 Josef Fiala
Ivona Kovářová
10 Kateřina Šoltysová
Miroslav Kraus
11 Jerri Adriani De Camargo
Marek Bezděk
12 Renato Santana
Barbora Vondroušová

Seznam přihlášených jezdců – Rodeo Hoslovice 22.9.2018 – junioři

Počet Jméno Kůň Cattle Penning Team Sorting Barrel Race Pole Bending Rescue Race Ustájení
1 Eliška Roučová Scarlett x x x x x
2 Kateřina Tesařová Sam Desperados x x . . x BOX 5 PÁ-NE
3 Natálie Nováčková CS Joe Dee Lena x x . . x BOX 6 PÁ-NE
4 Antonie Krysmanová Shup Shup . . x . . BOX 9
5 Natálie Smolíková MS Pandorita Bonanza x x x x .
6 N Klára Matoušová Emi Lucka Smart x x x x .
7 N Jakub Staffa Elis x . x x . BOX 22 PÁ-NE
8 N Kateřina Lencová Fantazie x x . . . BOX 23 SO
9 Anna Petržílková Smart Top Jet x x . . .
10 Denisa Jandová Freckles Of Silver Beam x x x x x
11 Kryštof Grygera Walker Top Jet x x x x .
12 Jiří Grygera Archie Doc Smart x x x x .
13 N Simona Krištofová Skippy Born Bonanza x x . . .
Počet Team Sorting
1 Eliška Roučová
Natálie Smolíková
Kateřina Tesařová
2 Natálie Nováčková
Denisa Jandová
Simona Krištofová
3 Klára Matoušová
Kateřina Lencová
 
4 Anna Petržílková
Kryštof Grygera
Jiří Grygera

Seznam přihlášených jezdců – Rodeo Hoslovice 22.9.2018 – Rescue Race Open

Počet Rescue Race Open
1 Jan Veselý
Adéla Nováčková
2 Přemek Řeháček
Vašek Dvořák
3 Eliška Roučová
Kateřina Tesařová
4 Natálie Nováčková
Denisa Jandová
5 Jana Kolářová
Jan Kolář
6 Veronika Hradecká
Veronika Valdmanová
7 Miroslav Fencl
Petra Hesová
8 Milan Hercík
 
9 Marie Grygerová
 

Kalendář akcí

<< Listopad 2018>>
Po Út St Čt So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist