Radotín 19.5.2018

Radotín 19.5.2018

JUNIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:29.87
Natálie Nováčková
2 Anička Petržílková 0:59.47
Kryštof Grygera

JUNIOR TEAM PENING

Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:42.42
Natálie Nováčková
Nebod.Eliška Roučová
2 Eliška Roučová 1:07.56
Natálie Smolíková
Eliška Plačková

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:24.54
2 Natálie Smolíková 0:25.15
3 Tereza Rašková 0:27.31
4 Denisa Jandová 0:32.85
5 Eliška Plačková 0:33.13

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Denisa Jandová 0:19.17
2 Natálie Smolíková 0:19.67
3 Eliška Roučová 0:20.11
4 Tereza Rašková 0:20.65
5 Eliška Plačková 0:24.47
6 Antonie Krysmanová 0:35.00

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:23.73
2 Martina Vrublová 0:24.46
3 Petra Hesová 0:25.81
4 Eliška Haberlová 0:27.84
5 Lenka Mahušková 0:36.29

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.16
2 Martina Vrublová 0:17.40
3 Petra Hesová 0:17.99
4 Dáša Berková 0:18.79
5 Eliška Haberlová 0:19.85
6 Lucie Fišerová 0:24.44

RANCH ROPING

Pořadí Jméno Čas
Nebod. Adéla Nováčková 0:10.51
1 Adéla Nováčková 0:11.10
2 Josef Fiala 0:33.13
3 Přemek Řeháček 0:35.50

SENIOR TEAM PENNING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Milan Herčík 1:23.66 3 kusy
Nebod.Miroslav Kraus 1:23.66 3 kusy
Nebod.Miroslava Trčková 1:23.66 3 kusy
2 Adéla Nováčková 1:02.12 2 kusy
Petra Hesová 1:02.12 2 kusy
Miroslav Fencl 1:02.12 2 kusy
3 Miroslava Trčková 1:02.34 2 kusy
Martina vrublová 1:02.34 2 kusy
Nebod.Přemek Řeháček 1:02.34 2 kusy
4 Jan Kolář 1:10.92 2 kusy
Jana Kolářová 1:10.92 2 kusy
Miroslav Kraus 1:10.92 2 kusy
5 Marie Grygerová 1:34.57 1 kus
Kristýna Matějková 1:34.57 1 kus
Barbora Vondoroušová 1:34.57 1 kus
6 Dáša Berková 1:54.53 1 kus
Eliška Haberlová 1:54.53 1 kus
Lucie Fišerová 1:54.53 1 kus

SENIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Kolář 0:29.51
Jana Kolářová
2 Veronika Hradecká 0:34.36
Veronika Valdmanová
3 Přemek Řeháček 1:10.00
Václav Dvořák
4 Barbora Vondroušová 1:10.47
Irena Plačková

CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas 1
1 Alena Zvolská 0:37.32
Barbora Vondroušová
2 Marie Grygerová 0:42.24
Kristýna Matějková
3 Adéla Nováčková 0:43.11
Jan Veselý
4 Miroslav Fencl 0:47.17
Petra Hesová
5 Irena Plačková 1:01.21
Veronika Valdmanová
6 Jan Kolář 1:11.13
Jana Kolářová

STEER WRESTLING

Pořadí Jméno Čas 1
1 Jan Veselý 0:52.24
2 Pavel Paseka 1:06.21

All Around Champion Senior: Adéla Nováčková
All Around Champion Junior: Denisa Jandová

Kalendář akcí

<< Červenec 2018>>
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Nejbližší akce:

04.08.2018 Ši­klův mlýn Zvole nad Pernštejnem

14d
10h
21m
51s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist