Výsledky a mistři 2007

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – 1. DIVIZE – A

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Vodvářka Martin Lipence A 39
2 Holub Radek Zlomená Podkova A 29
3 Pata Milan Halter Valley B 21
4 Bartošová Silva Ponkawa A 20
5 Zvolská Alena H A 19
6 Magura Miroslav Šumava B 18
7–8 Vodvářka Lukáš Lipence B 16
7–8 Horníčková Petra PB Mořina B 16
9 Knihová Tereza White Rabbits Ranch B 13
10 Urban Patrik Wild City Hodějov B 12
11 Večeřová Silvie Němčice A 12
12 Herzánová Jana Sena B 12
13 Mráz Roman M B 11
14 Tesařová Kristýna Plešnice B 11
15 Kolař Bohuslav st. Vráto B 10
16 Kraus Miroslav Kostelní Hlavno A 9
17 Pubrdle Václav VP B 9
18 Veselý Jan Rejta X 8
19 Sitter Robert Rudolfov B 8
20 Burjánek David Aldapa A 8
21 Zábranský Marek Halter Valley B 8
22 Geba Zdeněk Farma Křakov B 7
23 Moutelíková Johana Black Riders A 6
24 Cejp Milan (C) B 5
25 Šedivý Vladimír Larry Grey A 5
26 Horníček Václav PB Mořina B 5
27 Baudis Aleš Zadní Kopanina B 5
28 Haberlová Eliška H B 3
29 Haberlová Lenka H B 3
30 Fencl Mirek   B 3
31 Blažek Alois st. B B 2
32 Uhlířová Marie Zlomená Podkova A 2
33 Paul Ruda Farma Křakov B 1

POHÁR WI-CZ – 2. DIVIZE – B

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Haberlová Eliška H B 35
2 Fencl Mirek   B 31
3 Geba Zdeněk Farma Křakov B 23
4 Tesařová Kristýna Plešnice B 23
5 Urban Patrik Wild City Hodějov B 20
6 Veselý Jan Rejta X 16
7 Knihová Tereza White Rabbits Ranch B 15
8 Olhová Lucie Černý Důl B 13
9 Juranová Pavla Kozolupy B 12
10 Hampejs Josef Čestice B 10
11 Pubrdle Václav VP B 9
12 Baudis Aleš Zadní Kopanina B 9
13 Haberlová Lenka H B 8
14 Sitter Robert Rudolfov B 8
15 Blažek Alois ml. B B 8
16 Mráz Roman M B 8
17 Olhová Simona Černý Důl B 6
18 Narovcová Lenka   X 5
19 Kolc Stanislav Peklo Doubrava B 5
20 Magura Miroslav Šumava B 5
21 Vodvářka Lukáš Lipence B 4
22 Horníčková Petra PB Mořina B 4
23 Soukup Vladan Bavorov B 4
24 Wiererová Ivana   B 4
25 Kolař Bohuslav st. Vráto B 3
26 Tesař Michal Netolice B 3
27 Uhlík Jan Uhlík X 2
28 Třeštíková Tereza Hadí rokle B 2
29 Blažek Alois st. B B 1
30 Dachová Zuzana BD ranch B 1
31 Hrubý Lukáš ranch Větrovy B 1

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Kohoutková Andrea Ranch Kříženec J 77
2 Matějková Kristýna Orlí hnízdo J 51
3 Šoltysová Kateřina Hodějov J 47
4 Nováčková Adéla (C) J 33
5 Bára Bugárová Libchavy B 29
6 Kocourková Helena Double H B 22
7 Brymová Šárka Černošice J 17
8 Šťovíčková Radka (C) J 5
9 Palmová Denisa   B 4
10 Hájková Kateřina Ekochov Hoslovice J 2
11 Vymazalová Katka Plešnice J 1

Halter VALLEY I. divize – 29.09.07

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Zvolská Alena Frascati 0:10.31
2 Kolař Bohuslav st. Blue Eye Billy 0:14.06
3 Burjánek David Jack 0:18.30
4 Urban Patrik Suzi 0:34.13
5 Knihová Tereza Pepper Little San 0:36.65
6 Veselý Jan April 0:39.70
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Knihová Tereza   0:47.27
  Paul Ruda   2 kusy
  Magura Miroslav    
2 Sitter Robert   0:55.62
  Veselý Jan   2 kusy
  Kolař Bohuslav st.    
3 Bartošová Silva   1:11.74
  Večeřová Silvie   2 kusy
  Pubrdle Václav    
4 Haberlová Eliška   0:34.40
  Haberlová Lenka   1 kus
  Fencl Mirek    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pata Milan Jack 0:02.92
2 Šedivý Vladimír Tittanic Affair 0:07.41
3 Burjánek David Jack 0:10.48
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pata Milan Jack 0:24.62
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:36.04
3 Geba Zdeněk Bolero 0:37.79
4 Sitter Robert Amanda 0:45.07
5 Veselý Jan April 0:46.43
6 Paul Ruda Shorty 0:55.84
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Magura Miroslav Mars 0:19.09
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:19.33
3 Tesařová Kristýna Bonny 0:19.76
4 Vodvářka Martin Jettaboy 0:19.77
5 Zvolská Alena Frascati 0:20.35
6 Bartošová Silva Ponka 0:20.43

z technických důvodů prozatím nejsou z tohoto dne k dispozici výsledky juniorů, celkové pořadí naleznete výše. All round champion: Pata Milan

Hoslovice I. divize – 22.08.07

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 0:45.27
2 Mráz Roman Mi Cavaliento 1:35.50
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Vodvářka Lukáš   2:15.78
  Vodvářka Martin   2 kusy
  Horníčková Petra    
2 Zvolská Alena   1:57.97
  Kraus Miroslav   1 kus
  Urban Patrik    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mráz Roman Mi Cavaliento 0:20.34
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Herzánová Jana Tarfi 0:17.56
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:18.43
3 Večeřová Silvie Anička 0:18.53
4 Bartošová Silva Ponka 0:18.93
5 Blažek Alois st. World 0:19.31
6 Zvolská Alena Frascati 0:19.56

JUNIOR ### BARREL RACE

Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:18.34
2 Bára Bugárová Avelanche 0:18.63
3 Nováčková Adéla Jack 0:19.15
4 Matějková Kristýna Roxana 0:19.21
5 Šoltysová Kateřina Šebor 0:19.22
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:19.62
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Matějková Kristýna Roxana 0:24.58
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.98
3 Nováčková Adéla Jack 0:26.27
4 Šoltysová Kateřina Felina 0:27.01
5 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:27.54
6 Palmová Denisa Karin 0:34.01

All round champion: Vodvářka Martin

Tábor II. divize – 01. 09. 2007

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Geba Zdeněk Bolero 0:12.44
2 Kraus Miroslav Lord 0:19.19
3 Haberlová Eliška Golf II 0:35.43
4 Bartošová Silva Shakira 1:16.46
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Veselý Jan   0:55.79
  Sitter Robert   2 kusy
  Olhová Lucie    
2 Burjánek David   1:15.18
  Holub Radek   2 kusy
  Uhlířová Marie    
3 Urban Patrik   2:05.87
  Kraus Miroslav   2 kusy
  Hampejs Josef    
4 Horníčková Petra   2:29.40
  Vodvářka Lukáš   1 kus
  Wiererová Ivana    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Burjánek David Jack 0:17.30
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Čechová Petra No Body is Prefect 0:16.86
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:16.99
3 Magura Miroslav Mars 0:17.23
4 Večeřová Silvie Anička 0:17.47
5 Fencl Mirek Beny Boy 0:17.91
6 Haberlová Eliška Golf II 0:17.92
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:16.50
2 Bára Bugárová Avelanche 0:16.84
3 Matějková Kristýna Roxana 0:17.13
4 Nováčková Adéla Jack 0:17.51
5 Šoltysová Kateřina Šebor 0:18.19
6 Šťovíčková Radka Jam 0:18.84
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:22.89
2 Bára Bugárová Avelanche 0:24.69
3 Matějková Kristýna Roxana 0:25.64
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.93
5 Šťovíčková Radka Jam 0:26.50
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:27.80

All round champion: Burjánek David

Libchavy I. divize – 11. 08. 2007

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Vodvářka Lukáš   0:46.89
  Vodvářka Martin   3 kusy
  Horníčková Petra    
2 Bartošová Silva   1:55.62
  Pubrdle Václav   1 kus
  Cejp Milan    
3 Urban Patrik   2:22.01
  Kraus Miroslav   1 kus
  Zvolská Alena    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 0:17.68
2 Bartošová Silva Ponka 0:17.93
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:18.24
4 Večeřová Silvie Anička 0:18.57
5 Uhlířová Marie Blue Cat Kiowagal 0:18.94
6 Zvolská Alena Frascati 0:19.26
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:18.02
2 Nováčková Adéla Jack 0:18.19
3 Šoltysová Kateřina Felina 0:18.68
4 Matějková Kristýna Roxana 0:18.79
5 Bára Bugárová Avelanche 0:18.96
6 Šoltysová Kateřina Šebor 0:19.28
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:22.87
2 Nováčková Adéla Jack 0:24.32
3 Šoltysová Kateřina Felina 0:24.40
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.79
5 Šťovíčková Radka Janovero 0:25.57
6 Matějková Kristýna Roxana 0:25.99

All round champion: Vodvářka Martin

Hodějov II. divize – 28. 07. 2007

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:24.52
2 Fencl Mirek Beny Boy 0:26.42
3 Veselý Jan April 0:53.89
4 Kraus Miroslav Lord 1:00.28
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Holub Radek   1:37.21
  Uhlířová Marie   3 kusy
  Večeřová Silvie    
2 Juranová Pavla   1:40.76
  Tesařová Kristýna   3 kusy
  Geba Zdeněk    
3 Večeřová Silvie   1:26.78
  Pubrdle Václav   2 kusy
  Bartošová Silva    
4 Blažek Alois ml.   1:47.84
  Knihová Tereza   2 kusy
  Baudis Aleš    
5 Kraus Miroslav   1:56.27
  Urban Patrik   2 kusy
  Hampejs Josef    
6 Mráz Roman   1:19.66
  Zámečníková Iveta   1 kus
  Třeštíková Tereza    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Knihová Tereza Pepper Little San 0:18.93
2 Urban Patrik Suzi 0:25.18
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Tesařová Kristýna Sam 0:16.17
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:16.29
3 Večeřová Silvie Anička 0:16.45
4 Fencl Mirek Beny Boy 0:17.39
5 Blažek Alois ml. Gona 0:17.56
6 Uhlířová Marie Blue Cat Kiowa Gal 0:18.63
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Felina 0:16.73
2 Matějková Kristýna Roxana 0:16.77
3 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:17.19
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:17.48
5 Palmová Denisa Penelopa 0:20.70
6 Vymazalová Katka Čiko 0:20.79
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:22.75
2 Šoltysová Kateřina Felina 0:25.36
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:27.07
4 Matějková Kristýna Roxana 0:30.31
5 Hájková Kateřina Karin 0:30.46
6 Palmová Denisa Penelopa 0:31.04

All round champion: Holub Radek

Malenice II. divize – 14. 07. 2007

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Haberlová Eliška Golf 0:22.83
2 Geba Zdeněk Bolero 0:47.76
3 Soukup Vladan Rozárka 1:26.73
4 Kolař Bohuslav st. Blue Eye Billy 1:29.41
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Tesařová Kristýna   1:36.02
  Geba Zdeněk   2 kusy
  Juranová Pavla    
2 Knihová Tereza   0:40.78
  Baudis Aleš   1 kus
  Geba Zdeněk    
3 Pubrdle Václav   0:41.09
  Bartošová Silva   1 kus
  Zámečníková Iveta    
4 Haberlová Eliška   0:49.92
  Haberlová Lenka   1 kus
  Fencl    
5 Hampejs Josef   1:33.62
  Tesař Michal   1 kus
  Uhlík Jan    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bartošová Silva Ponka 0:04.88
2 Urban Patrik Suzi 0:05.78
3 Vodvářka Martin Jettaboy 0:11.96
4 Veselý Jan April 0:20.81
5 Holub Radek Lancelot 0:26.28
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Lancelot 0:16.43
2 Večeřová Silvie Anička 0:16.54
3 Vodvářka Martin Jettaboy 0:16.55
4 Uhlířová Marie Blue Cat Kiowa Gal 0:16.90
5 Mráz Roman Cavallito 0:17.14
6 Zámečníková Iveta Diego 0:17.16
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:16.60
2 Šoltysová Kateřina Felina 0:16.92
3 Bára Bugárová Avelanche 0:17.11
4 Nováčková Adéla Jack 0:17.37
5 Brymová Šárka Ingrid 0:17.60
6 Matějková Kristýna Roxana 0:17.73
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:21.90
2 Matějková Kristýna Roxana 0:25.10
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.22
4 Brymová Šárka Ingrid 0:25.65
5 Šoltysová Kateřina Felina 0:25.83
6 Bára Bugárová Avelanche 0:26.01

All round champion: Geba Zdeněk

Radotín I. divize – 23.6. 2007

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Moutelíková Johana   2:28.40
  Bartošová Silva   2 kusy
  Vodvářka Martin    
2 Knihová Tereza   1:14.50
  Tesařová Kristýna   1 kus
  Baudis Aleš    
3 Vodvářka Martin   1:18.90
  Vodvářka Lukáš   1 kus
  Horníčková Petra    
4 Geba Zdeněk   2:30.00
  Pata Milan   1 kus
  Zábranský Marek    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pata Milan Jack 0:04.09
2 Magura Miroslav Mars 0:04.46
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:07.13
4 Horníček Václav Titanic Affair 0:08.22
5 Bartošová Silva Ponka 0:19.81
6 Zábranský Marek Brenda 0:29.01
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 1:00.00
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Herzánová Jana Tarfi 0:18.05
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:18.18
3 Zábranský Marek Brenda 0:18.33
4 Vodvářka Martin Jettaboy 0:18.72
5 Tesařová Kristýna Sam 0:18.77
6 Večeřová Silvie Anička 0:18.94
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Šebor 0:18.73
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:19.18
3 Matějková Kristýna Roxana 0:19.20
4 Šoltysová Kateřina Felina 0:19.24
5 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:19.36
6 Nováčková Adéla Jack 0:19.40
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:24.72
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.52
3 Brymová Šárka Ingrid 0:25.62
4 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:25.75
5 Matějková Kristýna Roxana 0:26.01
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:26.71

All round champion: Radek Holub

HOSLOVICE II. divize – 16.6. 2007

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Holub Radek   1:16.04
  Uhlířová Marie   2 kusy
  Večeřová Silvie    
2 Olhová Lucie   1:52.78
  Olhová Simona   1 kus
  Bartošová Silva    
3 Haberlová Eliška   2:23.48
  Haberlová Lenka   1 kus
  Fencl    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:49.67
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:17.40
2 Večeřová Silvie Anička 0:17.76
3 Haberlová Eliška Golf 0:18.72
4 Kolc Stanislav Dag 0:18.87
5 Bartošová Silva Ponka 0:19.31
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 0:17.68
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.79
3 Brymová Šárka Ingrid 0:18.74
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:18.94
5 Matějková Kristýna Roxana 0:19.08
6 Bugárová Bára Avelanche 0:19.33
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:22.45
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.30
3 Brymová Šárka Ingrid 0:25.49
4 Nováčková Adéla Jack 0:25.62
5 Matějková Kristýna Roxana 0:25.89
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:26.16

All round champion: Radek Holub

Kalendář akcí

<< Červenec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Nejbližší akce:

12.08.2017 Ši­kluv mlýn – Zvole nad Pernštejnem

18d
22h
19m
14s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist