Výsledky a mistři 2008

Mistr České republiky v rodeu
RADEK HOLUB

Pohár WI-CZ
KRISTÝNA MATĚJKOVÁ

Pohár Dyka Krchova
ZUZANA ŘEŽÁBKOVÁ

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – 1. DIVIZE 2008

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize
1 Holub Radek Stříbrná ostruha A
2 Urban Patrik Wild City Hodějov A
3 Vodvářka Martin Lipence A
4 Zvolská Alena H A
5 Bartošová Silva Ponkawa A
6 Uhlířová Marie Stříbrná ostruha B
7 Fencl Mirek   A
8 Moutelíková Johana Black Riders B
9 Olhová Luie Černý Důl B
10 Pata Milan Halter V### ALLEY A
11 Hlaváček Filip Farma Dublovice B
12 Haberlová Eliška H A
13 Večeřová Silvie Němčice B
14 Veselá Michaela Tarpan Clan B
15 Kraus Miroslav Kostelní Hlavno B
16 Blažek Alois ml. Wild Hodějov City B
17 Sitter Robert Eldorádo B
18 Herzánová Jana Sena B
19 Knihová Tereza White Rabbits Ranch A
20 Matějková Kristýna Orlí Hnízdo B

POHÁR WI-CZ – 2. DIVIZE 2008

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize
1 Matějková Kristýna Orlí Hnízdo B
2 Kraus Miroslav Kostelní Hlavno B
3 Blažek Alois ml. Wild Hodějov City B
4 Večeřová Silvie Němčice B
5 Zmeškal Olda Sena B
6 Narovcová Lenka   B
7 Hlaváček Filip Farma Dublovice B
8 Zámečníková Iveta U Starýho kance B
9 Pubrdle Václav VP B
10 Šedová Šárka Libchavy B
11 Kolář Bohuslav st. Vráto B
12 Netušil František Vráto B
13 Uhlířová Marie Stříbrná ostruha B
14 Blažek Alois st. B B
15 Herzánová Jana Sena B
16 Veselá Michaela Tarpan Clan B
17 Jaroš Jiří Vráto B
18 Motelíková Johana Black Riders B
19 Hrubý Lukáš   B
20 Brymová Šárka RanchI Černošice B
21 Haberlová Lenka H B
22 Sitter Robert Eldorádo B
23 Olhová Lucie Černý Důl B
24 Pešíková Jana stáj Manětín B
25 Pavlová Veronika Hadí rokle B
26 Třeštíková Tereza Hadí rokle B
27 Čečáková Zuzana Targoš Ždánice X
28 Kolář Bohouš   B
29 Čechová Petra   B
30 Hampejs Josef Čestice B
31 Uhlík Jan Uhlík B
32 Olhová Simona Černý Důl B
33 Lešáková Soňa U Starýho kance B
34 Kohoutková Andrea Kříženec B
35 Mráz Roman M B
36 Ptáčník Milo Gertruda B
37 Tesař Michal Netolice B
38 Kolář Jan Horní Chášt B
39 Kubátová Iveta Všenory B

Vítězové jednotlivých rodeí (All Around Champion) a nejlepší juniorky.

Radotín, I. divize

AACH Radek HOLUB
Junior Kateřina Šoltysová

Hoslovice, II. divize

AACH Radek HOLUB
Junior Kateřina Šoltysová

Tábor, I. divize

AACH Mirek FENCL
Junior Zuzana Řežábková

Malenice, II.divize

AACH Martin VODVÁŘKA
Junior Tereza Plevková

Hodějov, II. divize

AACH Šárka ŠEDOVÁ
Junior Tereza Plevková

Hodějov, II. divize

AACH Silva VEČEŘOVÁ
Junior Kateřina Šoltysová

Tábor, I. divize

AACH Olda ZMEŠKAL
Junior Bára Bugárová

Hoslovice, II. divize

AACH Alois BLAŽEK ml.
Junior Zuzana Řežábková

Hodějov II. divize – 26.7. 2008

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselý Jan April 0:12.02
2 Netušil František Charge peppy star 0:22.24
3 Urban Patrik Suzi 0:23.43
4 Blažek Alois st. Tree World Jack 0:24.19
5 Večeřová Silvie Anička 0:26.36
6 Haberlová Lenka Nero 1:31.25
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Kraus Miroslav 1:21.22
3 kusy
Urban Patrik
Šedová Šárka
2 Haberlová Eliška 0:28.93
2 kusy
Haberlová Lenka
Matějková Kristýna
3 Hampejs Josef 1:05.66
2 kusy
Narovcová Lenka
Uhlík Jan
4 Lešáková Soňa 1:32.57
2 kusy
Narovcová Lenka
Třeštíková Tereza
5 Veselý Jan 2:02.94
2 kusy
Sitter Robert
Ptáčník Milo
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Gona 0:27.78
STEER WRESTLING

bez umístění

BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Matějková Kristýna Roxana 0:18.23
2 Šedová Šárka Nero Joe Chex 0:18.35
3 Blažek Alois ml. Gona 0:18.41
4 Pavlová Veronika Adéla 0:18.47
5 Večeřová Silvie Anička 0:18.92
6 Kraus Miroslav Lord 0:19.57
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bára Bugárová Avelanche 0:16.56
2 Nováčková Adéla Jack 0:17.34
3 Plevková Tereza Luis 0:17.70
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:17.82
5 Šoltysová Kateřina Felina 0:18.53
6 Řežábková Zuzana Láska 0:18.79
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Řežábková Zuzana Láska 0:22.91
2 Plevková Tereza Luis 0:24.06
3 Nováčková Adéla Jack 0:24.31
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.50
5 Šoltysová Kateřina Felina 0:31.35
6 Hlaváček Ondra Marfer 0:32.82

All round champion: Šedová Šárka

Malenice I. divize – 12.7. 2008

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselý Jan April 0:19.44
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:31.16
3 Fencl Mirek Beny Boy 0:39.40
4 Blažek Alois ml. Gona 0:40.33
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Haberlová Eliška 0:59.50
2 kusy
Fencl Mirek
Pešíková Jana
2 Vodvářka Lukáš 1:01.74
2 kusy
Vodvářka Martin
Čečáková Zuzana
3 Kraus Miroslav 1:08.94
2 kusy
Urban Patrik
Zvolská Alena
4 Pavlová Veronika 1:31.24
2 kusy
Brymová Šárka
Třeštíková Tereza
5 Tesař Michal 0:36.44
1 kus
Hlaváček Filip
Matějková Kristýna
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Matějková Kristýna Roxana 0:12.98
2 Třeštíková Tereza Kety 0:19.20
3 Blažek Alois ml. Gona 0:28.78
STEER WRESTLING

bez umístění

BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 0:16.88
2 Čechová Petra No Body is Prefect 0:17.00
3 Večeřová Silvie Anička 0:17.06
4 Matějková Kristýna Roxana 0:17.50
5 Haberlová Eliška Golf II 0:17.57
6 Blažek Alois ml. Gona 0:17.58
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bára Bugárová Avelanche 0:16.34
2 Nováčková Adéla Jack 0:17.09
3 Plevková Tereza Luis 0:17.16
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:17.81
5 Šoltysová Kateřina Felina 0:18.09
6 Řežábková Zuzana Láska 0:18.14
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Plevková Tereza Luis 0:23.92
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.97
3 Řežábková Zuzana Láska 0:25.09
4 Bára Bugárová Avelanche 0:26.09
5 Šoltysová Kateřina Felina 0:26.84
6 Andrýsková Kristýna Tajfun 0:28.67

All round champion: Vodvářka Martin

Tábor I. divize – 21.6. 2008

ALLEY

bez umístění

TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Haberlová Eliška 1:14.09
1 kus
Fencl Mirek
Olhová Lucie
2 Breilová Markéta 60:00.00
1 kus
Sitter Robert
Veselý Jan
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pata Milan Sioux City Hollywood 0:03.89
2 Urban Patrik Suzi 0:12.52
3 Sitter Robert Amanda 0:13.10
4 Fencl Mirek Beny Boy 0:25.68
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:17.14
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:17.57
3 Herzánová Jana Tarfi 0:17.99
4 Matějková Kristýna Roxana 0:18.05
5 Zvolská Alena Frascati 0:18.37
6 Zmeškal Olda Lucy 0:18.41
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bára Bugárová Avelanche 0:16.69
2 Nováčková Adéla Jack 0:17.83
3 Řežábková Zuzana Láska 0:18.39
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:18.58
5 Uhlířová Karolína Presley Daky Joe 0:18.82
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:18.93
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Řežábková Zuzana Láska 0:23.77
2 Plevková Tereza Luis 0:24.07
3 Nováčková Adéla Jack 0:24.89
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.90
5 Bára Bugárová Avelanche 0:25.26
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:26.45

All round champion: Fencl Mirek

Hoslovice II. divize – 14.6. 2008

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 0:33.18
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Veselý Jan 0:47.97
1 kus
Kraus Miroslav
Urban Patrik
2 Pubrdle Václav 1:19.69
1 kus
Bartošová Silva
Večeřová Silvie
3 Hlaváček Filip 2:02.08
1 kus
Holub Radek
Uhlířová Marie
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:06.50
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:16.91
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:16.94
3 Herzánová Jana Tarfi 0:17.11
4 Veselá Michaela Lucky Rocket Bar 0:17.16
5 Tesařová Kristýna Sam 0:17.26
6 Matějková Kristýna Roxana 0:17.61
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bára Bugárová Avelanche 0:16.56
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:17.46
3 Uhlířová Karolína Presley Daky Joe 0:17.46
4 Nováčková Adéla Jack 0:17.71
5 Řežábková Zuzana Láska 0:17.73
6 Plevková Tereza Luis 0:18.27
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.09
2 Šoltysová Kateřina Felina 0:24.18
3 Řežábková Zuzana Láska 0:24.80
4 Nováčková Adéla Jack 0:25.09
5 Bára Bugárová Avelanche 0:29.57
6 Plevková Tereza Luis 0:29.69

All round champion: Radek Holub

RADOTÍN I. divize – 24.5. 2008

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Holub Radek 2:30.00
2 kusy
Uhlířová Marie
Hlaváček Filip
2 Zvolská Alena 1:30.45
1 kus
Kraus Miroslav
Urban Patrik
3 Bartošová Silva 1:50.26
1 kus
Večeřová Silvie
Blažek Alois ml.
4 Knihová Tereza 1:55.78
1 kus
Moutelíková Johana
Kohoutková Andrea
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:05.19
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:08.81
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Suzi 0:54.16
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselá Michaela Lucky Rocket Bar 0:18.95
2 Moutelíková Johana Akičita 0:19.03
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:19.17
4 Vodvářka Martin Jettaboy 0:19.18
5 Večeřová Silvie Anička 0:19.44
6 Blažek Alois ml. Gona 0:19.80
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Felina 0:19.29
2 Řežábková Zuzana Láska 0:19.85
3 Nováčková Adéla Jack 0:20.08
4 Hlaváček Ondra Natty 0:20.32
5 Šoltysová Kateřina Šebor 0:20.39
6 Plevková Tereza Luis 0:20.92
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.35
2 Řežábková Zuzana Láska 0:25.38
3 Bára Bugárová Avelanche 0:25.69
4 Plevková Tereza Luis 0:26.11
5 Nováčková Adéla Jack 0:26.14
6 Hlaváček Ondra Natty 0:27.79

All round champion: Radek Holub

Kalendář akcí

<< Červenec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Nejbližší akce:

12.08.2017 Ši­kluv mlýn – Zvole nad Pernštejnem

17d
22h
27m
00s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist