Výsledky a mistři 2009

Mistr České republiky v rodeu
URBAN PATRIK

Pohár WI-CZ
NAROVCOVÁ LENKA

Pohár Dyka Krchova
ŠOLTYSOVÁ KATEŘINA

Rodeo Girl
Krystýna Matějková

Calf Roping
Alois Blažek ml.

Steer Wrestling
Jan Veselý

Barrel Race
Alois Blažek ml.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – 1. DIVIZE

Celkové poř. Jméno kovboje body
1 Urban Patrik 47
2 Blažek Alois ml. 44
3 Fencl Miroslav 21
4 Matějková Kristýna 15
5 Veselý Jan 14
6 Kraus Miroslav 14
7 Sitter Robert 13
8 Večeřová Silvie 13
9 Šedivý Vladimír 12
10 Třeštíková Tereza 11
Uhlířová Marie 11

POHÁR WI-CZ – 2. DIVIZE

Celkové poř. Jméno kovboje body
1 Narovcová Lenka 32
2 Haberlová Eliška 29
3 Sychra Tomáš 19
4 Brymová Šárka 17
5 Herzánová Jana 15
6 Soukup Vladan 13
7 Stejskal Josef 13
8 Blažek Alois st. 13
9 Toninger Olda 12
10 Breilová Markéta 12
11 Mráz Roman 12

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři

Celkové poř. Jméno kovboje body
1 Šoltysová Kateřina 111
2 Hálová Anežka 69
3 Koutník Daniel 60
4 Semerádová Ivona 35
5 Uhlířová Karolína 34
6 Nováčková Adéla 26
Gondášová Tereza 26
8 Čejdová 24
9 Pešicová Lucie 15
10 Kučerová Johana 11

Hoslovice I. divize – 19.9. 2009

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Hárovníková Daniela 1:02.45
Gondášová Tereza 1 kus
Pešicová Lucie  
2 Roučová Lenka 1:46.91
Šormová Bára 1 kus
Pešicová Lucie (nebod.)  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:38.08
2 Semerádová Ivona 0:39.34
3 Hálová Anežka 0:42.26
4 Zvolský Stanislav 0:43.37
5 Pešicová Lucie 0:43.49
6 Gondášová Tereza 0:44.90
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Semerádová Ivona 0:55.25
2 Kučerová Johana 0:56.62
3 Šoltysová Kateřina 0:57.98
4 Pešicová Lucie 0:59.76
5 Hárovníková Daniela 1:00.26
6 Gondášová Tereza 1:01.61
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Šedivý Vladimír 0:35.60
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Blažek Alois ml. 0:35.98
2 Večeřová Silvie 0:36.48
3 Veselá Michaela 0:36.86
4 Herzánová Jana 0:37.01
5 Bartošová Sylva 0:37.35
6 Fencl Miroslav 0:37.74
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Urban Patrik 0:25.46
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Urban Patrik 0:05.21
2 Blažek Alois ml. 0:22.92
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Strnad Jakub 1:33.15
Breilová Markéta 3 kusy
Šedivý Vladimír  
2 Blažek Alois st. 0:46.08
Dolejš 2 kusy
Lešáková Soňa  
3 Sitter Robert 2:04.09
Haberlová Eliška 2 kusy
Bartošová Sylva  
4 Zvolská Alena 0:51.20
Kraus Miroslav 1 kus
Urban Patrik  
5 Zmeškal Olda 2:23.14
Herzánová Jana 1 kus
Uhlířová Karolína  

All Around Champion: Urban Patrik

Tábor I. divize – 5.9. 2009

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Hálová Anežka 0:54.95
Uhlířová Karolína 1 kus
Šoltysová Kateřina  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:39.23
2 Hálová Anežka 0:45.55
3 Zvolský Stanislav 0:46.57
4 Pešicová Lucie 0:49.36
5 Gondášová Tereza 1:04.91
6 Uhlířová Karolína 5:28.94
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Hálová Anežka 0:53.00
2 Šoltysová Kateřina 0:53.31
3 Šoltysová Kateřina 0:56.03
4 Gondášová Tereza 0:58.36
5 Uhlířová Karolína 1:27.55
6 Pešicová Lucie 5:30.75
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Blažek Alois ml. 0:07.95
2 Urban Patrik 0:17.84
3 Veselý Jan 0:30.72
4 Matějková Kristýna 0:44.36
5 Stejskal Josef 0:53.73
6 Holub Radek 1:01.59
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Holub Radek 0:36.35
2 Fencl Miroslav 0:37.57
3 Mráz Roman 0:38.28
4 Haberlová Eliška 0:38.65
5 Urban Patrik 0:39.62
6 Zmeškal Olda 0:39.88
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Urban Patrik 0:25.87
2 Bartošová Silva 0:40.62
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Třeštíková Tereza 0:08.10
2 Blažek Alois ml. 0:08.13
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Matějková Kristýna 1:20.03
Fencl Miroslav 2 kusy
Blažek Alois ml.  
2 Mráz Roman 1:29.76
Hais Štěpán 1 kus
Třeštíková Tereza  
3 Zvolská Alena 1:36.63
Kraus Miroslav 1 kus
Urban Patrik  
4 Haberlová Eliška 1:56.65
Večeřová Silvie 1 kus
Uhlířová Marie  

All round champion: Blažek Alois ml.

Malenice II. divize – 8.8. 2009

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Kateřina Šoltysová 0:39.91
2 Andrea Čejdová 0:41.82
3 Andrea Čejdová 0:43.57
4 Anežka Hálová 0:52.23
5 Karolína Uhlířová 1:06.98
6 Nikol Brabcová 1:12.27
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Johana Kučerová 0:53.96
2 Andrea Čejdová 0:54.20
3 Anežka Hálová 1:18.45
4 Karolína Uhlířová 1:59.78
5 Kateřina Šoltysová 5:29.42
6 Nikol Brabcová 10:00.00
JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Andrea Čejdová 1:04.78
Kateřina Šoltysová 1 kus
Karolína Uhlířová  
2 Andrea Čejdová 1:29.68
Anežka Hálová 1 kus
Kateřina Šoltysová  
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Roman Mráz 0:37.71
2 Eliška Haberlová 0:38.55
3 Šárka Brymová 0:38.73
4 Jana Pešková 0:40.05
5 Lenka Narovcová 0:40.27
6 Miroslav Kraus 0:40.41
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Eliška Haberlová 0:06.48
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Roman Mráz 1:09.32
CATTLE BRANDING (značkování)
Pořadí Jméno Čas
1 Šárka Brymová 0:48.86
Tomáš Struk  
2 Lenka Narovcová 1:01.36
Tereza Třeštíková  
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Kraus 0:40.73
Michal Tesař 2 kusy
Patrik Urban  
2 Miroslav Fencl 0:57.57
Eliška Haberlová 2 kusy
Kristýna Matějková  
3 Václav Hanuš 1:02.18
Olda Tominger 2 kusy
Jan Uhlík st.  
4 Romana Dvořáková 1:35.80
Radek Holub 2 kusy
Lukáš Vodvářka  
5 Šárka Brymová 0:53.32
Helena Moravcová 1 kus
Tomáš Struk  
6 Milo Ptáčník 1:50.45
Robert Sitter 1 kus
Jan Veselý  

All round champion junior: Andrea Čejdová
All round champion: Eliška Haberlová

Malenice II. divize – 11.7. 2009

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Hálová Anežka 0:28.53
Šoltysová Kateřina 1 kus
Koutník Daniel  
2 Šoltysová Kateřina(neb.) 0:48.67
Koutník Daniel(neb.) 1 kus
Gondášová Tereza  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:35.72
2 Koutník Dan 0:38.23
3 Hálová Anežka 0:46.33
4 Gondášová Tereza 0:47.36
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina Gona 0:47.21
2 Šoltysová Kateřina(neb.) Šebor 0:59.42
3 Koutník Dan 0:63.37  
4 Gondášová Tereza 0:72.71  
5 Hálová Anežka 5:35.26  
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
bez vítěze
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Holub Radek 0:34.12
2 Blažek Alois ml. 0:34.27
3 Haberlová Eliška 0:35.21
4 Třeštíková Tereza 0:36.69
5 Matějková Kristýna 0:36.72
6 Fencl Miroslav 0:36.80
CATTLE BRANDING (značkování)
Pořadí Jméno Čas
1 Eibel K. 0:31.18
Ptáčník Milo  
2 Blažek Alois ml. 0:53.96
Blažek Alois st.  
3 Haberlová Eliška 0:54.43
Haberlová Lenka  
4 Uhlík Jan st. 1:00.76
Uhlík Jan ml.  
5 Růžička Jakub 1:03.61
Soukup Vladan  
6 Sitter Robert 1:27.23
Kolář Jan  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Veselý Jan 0:04.46
2 Sitter Robert 0:06.51
3 Holub Radek 0:10.79
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Holub Radek 1:51.71
Narovcová Lenka 3 kusy
Vodvářka Lukáš  
2 Blažek Alois ml. 0:41.21
Fencl Miroslav 2 kusy
Matějková Kristýna  
3 Růžička Jakub 1:31.41
Soukup Vladan 2 kusy
Sichra Tomáš  
4 Eibel K. 1:39.51
Ptáčník Milo 2 kusy
Kraus Miroslav  

All round champion: Holub Radek

Tábor I. divize – 20.6. 2009

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Hálová Anežka 1:51.70
Koutník Daniel (neb.) 1 kus
Šoltysová Kateřina (neb.)  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:38.49
2 Koutník Dan 0:39.49
3 Hálová Anežka 0:54.81
4 Uhlířová Karolína 10:00.00
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:50.28
2 Koutník Dan 0:54.99
3 Šoltysová Kateřina 0:59.87
4 Uhlířová Karolína 5:44.72
5 Hálová Anežka 10:00.00
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Veselý Jan 0:06.73
2 Sitter Robert 0:18.09
3 Buriánek David 0:23.99
4 Urban Patrik 0:32.82
5 Kraus Miroslav 0:43.04
6 Matějková Kristýna 1:06.32
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Blažek Alois ml. 0:36.43
2 Večeřová Sylva 0:37.69
3 Fencl Miroslav 0:37.95
4 Urban Patrik 0:38.39
5 Kraus Miroslav 0:40.38
6 Zmeškal Olda 0:40.55
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Urban Patrik 0:06.04
2 Blažek A. ml. 0:16.43
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Zmeškal Olda 1:25.42
Herzánová Jana 2 kusy
Uhlířová Marie  
2 Blažek Alois 1:31.39
Fencl Miroslav 2 kusy
Matějková Kristýna  
3 Sitter Robert 2:24.65
Stejskal Josef 2 kusy
Veselý Jan  
4 Zvolská Alena 2:16.69
Kraus Miroslav 1 kus
Urban Patrik  

All round champion: Blažek Alois ml.

RADOTÍN II. divize – 13.6. 2009

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Semerádová Ivona 0:40
Kunclová Zuzana 1 kus
Koutník Daniuel  
2 Šoltysová Kateřina 1:22
Nováčková Adéla 1 kus
Uhlířová Karol  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:37.33
2 Nováčková Adéla 0:39.60
3 Koutník Dan 0:44.68
4 Semerádová Ivona 0:45.99
5 Hálová Anežka 0:63.86
6 Kunclová Zuzana 5:25.82
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:49.46
2 Šoltysová Kateřina 0:52.13
3 Pecková Adéla 0:52.72
4 Koutník Dan 0:55.50
5 Semerádová Ivona 0:74.46
6 Raunigrová Anna 0:98.70
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Holub Radek 1:13
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Holub Radek 0:37.73
2 Herzánová Jana 0:38.58
3 Brymová Šárka 0:38.90
4 Veselá Michaela 0:38.95
5 Haberlová Eliška 0:39.68
6 Zmeškal Olda 0:40.00
CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Bartošová Sylva 1:28
Uhlířová Marie 1:28
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Breilová Markéta 0:28.21
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Blažek Alois ml 1:55
Fencl Miroslav 1 kus
Matějková Kristýna  
2 Bednář Jirka 2:27
Bednářová Renata 1 kus
Stejskal Josef  

All Around Champion: Radek Holub

Hoslovice II. divize – 23.5. 2009

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Semerádová Ivona 0:14.78
Hálová Anežka 1 kus
Koutník Daniel  
2 Šormová Barbora 1:34.50
Roučová Lenka (nebod.) 1 kus
Čejdová Andrea (nebod.)  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Nováčková Adéla 0:37.65
2 Šoltysová Kateřina 0:39.31
3 Koutník Dan 0:39.91
4 Semerádová Ivona 0:41.36
5 Semerádová Ivona 0:42.94
6 Čejdová Andrea 0:43.88
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Šoltysová Kateřina 0:55.90
2 Koutník Dan 0:58.51
3 Semerádová Ivona 0:59.18
4 Nováčková Adéla 0:59.26
5 Hálová Anežka 0:68.85
6 Šormová Bára 0:69.20
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Veselý Jan 1:02.51
2 Blažek Alois ml 1:15.12
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Herzánová Jana 0:37.78
2 Fencl Miroslav 0:38.88
3 Zmeškal Olda 0:39.49
4 Narovcová Lenka 0:40.37
5 Matějková Kristýna 0:40.38
6 Blažek Alois ml 0:40.60
CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Sichra Tomáš 0:29.63
Toninger Olda  
2 Narovcová Lenka 0:30.56
Blažek Alois ml  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Veselý Jan 0:04.57
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Soukup Vladan 0:48.79
Sychra Tomáš 2 kusy
Čermáková  
2 Beránková Petra 2:07.69
Stejskal Josef 2 kusy
Urban Patrik (nebod.)  
3 Narovcová Lenka 2:19.84
Blažek Alois ml 2 kusy
Blažek Alois st  
4 Breilová Markéta 2:30.00
Herzánová Jana 2 kusy
Zmeškal Olda  
5 Toninger Olda 2:27.82
Uhlík Jan ml 1 kus
Uhlík Jan st  

All Around Champion: Blažek A.ml

Kalendář akcí

<< Červenec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Nejbližší akce:

12.08.2017 Ši­kluv mlýn – Zvole nad Pernštejnem

18d
22h
20m
29s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist