Výsledky a mistři 2010

Mistr České republiky v rodeu
URBAN PATRIK

Pohár WI-CZ
HOLUB RADEK

Pohár Dyka Krchova
KOUTNÍK DANIEL

Rodeo Girl
Tereza Třeštíková

Calf Roping
rovnost bodů:
- Kraus Martin
- Santáno Renáto
- Tesař Michal

Ranch Roping
Jan Veselý

Steer Wrestling
Patrik Urban

Cattle Penning
Vladan Soukup

Barrel Race
Alois Blažek ml.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – 1. DIVIZE

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Urban Patrik 23
2 Veselý Jan 22
3 Holub Radek 19
4 Santáno Renáto 17
5 Šedivý Vladimír 13
6 Soukup Vladan 12
7 Blažek Alois 12
8 Ducamargo Jerry 10
9 Třeštíková Tereza 8
10 Herzánová Jana 8
11 Šoltysová Kateřina 7
12 Kraus Martin 6
Tesař Michal 6
Vodvářka Lukáš 6
15 Ptáčník Milo 5
16 Nárovcová Lenka 4
17 Kubátová Irena 4
18 Kraus Mirek 3
Turková Anežka 3
20 Čečáková Zuzana 3
Veselá Michaela 3
22 Fencl Mirek 2
23 Zmeškal Olda 1
Zvolská Alena 1

POHÁR WI-CZ – 2. DIVIZE

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Holub Radek 22
2 Šoltysová Kateřina 19
3 Ducamargo Jerry 15
4 Ptáčník Milo 11
5 Lisická Jana 10
6 Zmeškal Olda 10
Tesař Michal 10
8 Bartošová Sylva 9
9 Zvolská Alena 8
10 Dvořáková Romana 7
11 Hálová Anežka 6
Hála Jan 6
Stejskal Josef 6
Strnad Jakub 6
15 Hlaváček Ondřej 5
Nováčková Adéla 5
Santáno Renáto 5

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Koutník Daniel 61
2 Kučerová Johana 38
3 Lisická Jana 34
4 Roučová Lenka 25
5 Veselá Pavlína 22
6 Novotná Aneta 19
7 Soldátová Lenka 19
8 Pešicová Lucie 15
9 Čejdová Andrea 14
10 Jelínková Adéla 9
11 Pecková Adéla 8
12 Křesinová Sára 5
Roučová Eliška 5
14 Baudis Lukáš 4
Gondášová Tereza 4

Hoslovice I. divize – 18.9. 2010

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 1:03.44
Novotná Aneta Šebor 1 kus
Veselá Pavlína Apríl  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:39.81
2 Čejdová Andrea Vendelín 0:41.30
3 Veselá Pavlína Apríl 0:44.25
4 Novotná Aneta Šebor 0:44.42
5 Lisická Jana Silver Lucky 0:51.95
6 Roučová Lenka Gabriela 0:57.35
7 Baudis Lukáš Cipísek 1:01.34
8 Čiháková Markéta Lucka 1:12.76
9 Křesinová Sára Colerado 5:26.00
10 Roučová Eliška Monika 5:52.47
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:49.01
2 Novotná Aneta Šebor 0:54.44
3 Roučová Lenka Gabriela 0:57.96
4 Čejdová Andrea Vendelín 0:59.35
5 Lisická Jana Silver Lucky 1:05.35
6 Baudis Lukáš Cipísek 1:16.90
7 Roučová Eliška Monika 2:08.76
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Lisická Jana Silver Lucky 0:55.21
Čejdová Andrea Vendelín  
2 Novotná Aneta Šebor 1:26.96
Roučová Lenka Gabriela  
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselý Jan April 5:48.05
2 Urban Patrik Silver Lucky 6:05.56
3 Holub Radek Presley Daky Joe 6:09.82
4 Kraus Miroslav Lord 6:12.40
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Three World Jack 0:36.27
2 Šedivý Vladimír Shock Time 0:37.17
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:37.47
4 Herzánová Jana Tarfy 0:37.60
5 Třeštíková Tereza Chico Blue Sky 0:38.01
6 Zvolská Alena Frascati 0:40.16
7 Šoltysová Kateřina Šebor 0:40.27
8 Turková Anežka Ruda 0:40.60
9 Němečková Barbora GSS.Caroma 0:41.28
10 Kraus Miroslav Lord 0:41.60
11 Zmeškal Olda Lusi 0:41.81
12 Kadlecová Ludmila Collerado 0:46.65
13 Eibel Karel Diablo April Star 0:46.81
14 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy 0:46.93
15 Šormová Barbora Gabriela 5:25.87
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Silver Lucky 0:09.62
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:27.95
3 Šedivý Vladimír Shock Time 0:52.77
4 Ducamargo Jerry Last Jackie Bar 0:54.29
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Santano Renato Pája 5:19.54

All Around Champion: Holub Radek

Malenice II. divize – 7.8. 2010

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kučerová Johana Šebor 0:25.62
Veselá Pavlína April 1 kus
Koutník Daniel Diablo Son of Mariola  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kučerová Johana Šebor 0:38.50
2 Lisická Jana Silver Lucky 0:40.73
3 Roučová Lenka Gabriela 0:44.49
4 Veselá Pavlína April 0:45.52
5 Roučová Eliška Monika 1:16.61
6 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:41.51
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:50.32
2 Kučerová Johana Šebor 0:55.61
3 Roučová Lenka Gabriela 1:04.24
4 Lisická Jana Silver Lucky 1:06.68
5 Roučová Eliška Monika 5:56.78
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze    
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze    
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Třeštíková Tereza Chico Blue Sky 0:34.78
2 Blažek Alois ml. Three World Jack 0:34.79
3 Fencl Mirek Benny Boy 0:35.39
4 Herzánová Jana Tarfy 0:37.29
5 Šoltysová Katka Šebor 0:37.67
6 Zmeškal Olda Lusi 0:37.78
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Veselý Jan April 5:12.61
2 Fencl Miroslav Benny Boy 5:14.70
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Lisická Jana 1:17.00
Urban Patrik 3 kusy
Veselý Jan  
2 Hlaváček Ondřej 1:21.28
Nováčková Adéla 2 kusy
Šoltysová Katka  
3 Blažek Alois ml. 1:21.53
Fencl Miroslav 2 kusy
Třeštíková Tereza  
4 Kraus Mirek 1:49.24
Ptáčník Milo 2 kusy
Zvolská Alena  
CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze    

All around champion: Fencl Mirek

Malenice II. divize – 10.7. 2010

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:41.51
2 Kučerová Johana Šebor 0:42.24
3 Pecková Adéla Fontána 0:45.13
4 Lisická Jana Silver Lucky 0:48.52
5 Pešicová Lucie Paloma 0:52.01
6 Křesinová Sára Colerádo 0:57.38
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Daniel Koutník Diablo Son of Mariola 0:55.32
2 Johana Kučerová Šebor 0:56.30
3 Adéla Pecková Fontána 0:58.62
4 Lucie Pešicová Paloma 1:09.30
5 Lukáš Baudis Cipísek 1:22.81
6 Adéla Jelínková Playboy 1:26.47
JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Lucie Pešicová Manon O:37.98
Lenka Roučová Gabriela 1 kus
Adéla Julínková Playboy  
JUNIOR CATTLE BRANDING (značkování)
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze    
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Three World Jack 0:37.36
2 Holub Radek Presly Daky Joe 0:38.06
3 Fencl Mirek Benny Boy 0:38.59
4 Šedivý Vladimír Shock Time 0:39.05
5 Šoltysová Katka Šebor 0:39.11
6 Kolář Jan Jestee 0:39.21
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:08.20
2 Ducamargo Jerry Jackie 0:10.26
3 Šedivý Vladimír Shock Time 5:03.82
4 Bartošová Silva Ponka 5:05.27
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:23.14
2 Šedivý Vladimír Shock Time 0:24.61
3 Ducamargo Jerry Jackie 0:30.03
4 Kraus Mirek Lord 0:34.66
CATTLE BRANDING (značkování)
Pořadí Jméno Čas
1 Strnad Jakub 0:27.13
Šedivý Vladimír  
2 Ducamargo Jerry 0:29.67
Santáno Renato  
3 Dvořáková Romana 0:31.50
Holub Radek  
4 Haberlová Eliška 0:32.63
Šoltysová Kateřina  
5 Eibel Karel 0:35.33
Ptáčník Milo  
6 Narovcová Lenka 0:38.36
Bartošová Silva  
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Hála Jan 0:52.00
Hálová Anežka 2 kusy
Stejskal Josef  
2 Kraus Mirek 0:57.23
Tesař Michal 2 kusy
Zmeškal Olda  
3 Lisická Jana 1:12.59
Urban Patrik 2 kusy
Bartošová Silva  
4 Blažek Alois ml. 1:29.66
Fencl Mirek 2 kusy
Třeštíková Tereza  
5 Dvořáková Romana 0:52.53
Růžička Jakub 1 kus
Kučerová Markéta  

All around champion: Holub Radek

Hoslovice I. divize – 26.6. 2010

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kučerová Johana Šebor 0:40.80
Soldátová Lenka Gary 1 kus
Koutník Daniel (nebod.) Diablo Son of Mariola  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:40.07
2 Kučerová Johana Šebor 0:40.78
3 Pešicová Lucie Manon 0:48.69
4 Pešicová Lucie Tajfun 0:52.24
5 Veselá Pavlína April 0:56.00
6 Gondášová Tereza Vilka 5:21.95
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Koutník Daniel Diablo Son of Mariola 0:54.85
2 Pešicová Lucie Manon 0:57.50
3 Soldátová Lenka Gary 1:00.47
4 Lisická Jana Silver Lucky 1:01.54
5 Pešicová Lucie Tajfun 1:01.71
6 Gondášová Tereza Vilka 1:08.49
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Silver Lucky 1:07.10
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presly Daky Joe 0:36.36
2 Šoltysová Katka Šebor 0:37.75
3 Šedivý Vladimír Shock Time 0:38.07
4 Čečáková Zuzana Valerie 0:40.28
5 Fencl Mirek Benny Boy 0:41.19
6 Třeštíková Tereza Ketty 0:41.27
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Santano Renato Clara s Pedro 0:24.12
2 Veselý Jan April 0:29.95
3 Třeštíková Tereza Ketty 0:41.17
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Tesař Michal Sam desperados 0:06.77
2 Ducumargo Jerry Jackie 0:08.76
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Soukup Vladan PB Dual Flame 0:51.23
2 Ptáčník Milo Bim 0:57.13

RADOTÍN I. divize – 22.5. 2010

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze    
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Koutník Dan A&B Baudisovi 0:41.02
2 Soldátová Lenka A&B Baudisovi 0:50.98
3 Lisická Jana SUSIE RANCH Mladíkov 0:55.32
4 Křesinová Sára Radotín 6:26.40
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Koutník Dan A&B Baudisovi 0:51.52
2 Lisická Jana SUSIE RANCH Mladíkov 1:02.80
3 Soldátová Lenka A&B Baudisovi 1:03.60
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
bez vítěze    
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Urban Patrik SUSIE RANCH Mladíkov 0,0625
BARREL RACE
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Blažek Alois ml. Němčice 0:37.00
2 Herzánová Jana Senna 0:38.22
3 Kubátová Iveta Všenory 0:38.62
4 Veselá Michaela Všenory 0:39.10
5 Šoltysová Katka 0:39.56  
6 Zmeškal Olda Senna 0:39.89
CALF ROPING
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Kraus Martin Všenory 0:07.35
2 Veselý Jan REJTA 0:10.17
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Vodvářka Lukáš Lipence 0:56.38
RANCH ROPPING
Pořadí Jméno Stáj Čas
1 Veselý Jan REJTA 0:48.35

All Around Champion: Veselý Jan
vítěz junior: Koutník Dan
vítězná žena: Herzánová Jana

Kalendář akcí

<< Září 2017>>
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist