Výsledky a mistři 2011

Mistr České republiky v rodeu
Radek Holub

Pohár WI-CZ v rychlostních disciplínách
Alois Blažek ml.

Pohár Dyka Krchova
Petra Mikasová

Jednotlivý Mistři

Steer Wrestling
Radek Holub

Trailer Loading
Patrik Urban
Jana Lisecká

Ranch Roping
Radek Holub

U ostatních disciplín, nebylo možné jednotlivé Mistry vyhodnotit z důvodu, nízkého % zastoupení jednotlivých disciplín na závodech.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Holub Radek 75
2 Urban Patrik 63
3 Veselý Jan 48
4 Lisická Jana 36
5 Tesař Michal 34
6 Blažek Alois 31
7 Šoltysová Kateřina 30
8 Frinta Antonín 26
9 Eibel Karel 25
10 De Camargo Jerri 23
11 Kraus Mirek 18
12 Renato Santana 18
13 Zvolská Alena 17
14 Ptáčník Milo 16
15 Nováčková Adéla 15
16 Mráz Roman 15
17 Kubátová Iveta 13
18 Bartošová Silva 12
19 Sychra Tomáš 9
20 Hrubá Renata 7
21 Dotlačilová Liba 7
22 Němečková Bára 6
23 Strnad Jakub 6
24 Třeštíková Tereza 6
25 Mountelíková Johana 5
26 Veselá Michaela 4
27 Ruta Lukáš 4
28 Kraus Martin 4
29 Berková Dáša 4
30 Turková Anežka 4
31 Olda Zmeškal 4
32 Soukup Vladan 4
33 Hemžala Milan 3
34 Hálová Anežka 3
35 Moravcová Helena 3
36 Brymová Šárka 3
37 Fencl Mirek 3
38 Žondrová Tereza 3
39 Márová Šárka 2
40 Ševčíková Zuzana 2

RYCHLOSTNÍ POHÁR WI-CZ

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Blažek Alois ml. 43
2 Holub Radek 36
3 Mráz Roman 22
4 Šoltysová Kateřina 18
5 Kubátová Iveta 18
6 Fencl Miroslav 15
7 Třeštíková Tereza 14
8 Zvolská Alena 11
9 Ševčíková Zuzana 6
10 Veselá Michaela 5
11 Hálová Anežka 5
12 Bartošová Silva 4
13 Brymová Šárka 4
14 Berková Dáša 3
15 Mountelíková Johana 2
16 Večeřová Silva 1

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Mikasová Petra 65
2 Gondášová Tereza 55
3 Roučová Lenka 47
4 Lisická Jana 40
5 Křesinová Sára 32
6 Novotná Aneta 26
7 Veselá Pavlína 24
8 Humeni Lucie 21
9 Kučerová Johana 10
10 Pokorná Tereza 9
11 Roučová Eliška 7
12 Uhlířová Karolína 7
13 Niklová Eliška 6
14 Filípková Klaudie 2
15 Čejková Tereza 1
16 Vondroušková Barbora 1

Radotín – 07.5. 2011

Junior Team Penning
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Křesinová Sára Grey Star 1:05.06 2 kus
Nyklová Eliška Verdi 1:05.06 2 kus
Humeni Lucie Ka-Hosama 1:05.06 2 kus
2 Mikasová Petra Presley daky Joe 1:53.29 2 kus
Roučová Lenka Gabriela 1:53.29 2 kus
Kučerová Johana Madeira 1:53.29 2 kus
Senior Team Penning
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Veselý Jan Apríl 1:41.41 2 kus
Urban Patrik Lucka Jack Bonanza 1:41.41 2 kus
Lisická Jana Silver Lucky 1:41.41 2 kus
2 Holub Radek Top Smart Jack 1:54.69 2 kus
Moutelíková Johana Akičita 1:54.69 2 kus
Šoltisová Kateřina Dantes Flashy Duke 1:54.69 2 kus
3 Ruta Lukáš Šaman 2:30.00 1 kus
Veselá Michaela Lusy rocket Bar 2:30.00 1 kus
Kraus Martin Satynka Lucy Bonanza 2:30.00 1 kus
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Presley daky Joe 0:36.13
2 Kučerová Johana Madeira 0:41.46
3 Křesinová Sára Colerado 0:41.81
4 Humeni Lucie KaHosama 0:42.08
5 Uhlířová Karolína Whisteca 0:42.48
6 Veselá Pavlína Apríl 0:43.83
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Presley daky Joe 0:47.23
2 Uhlířová Karolína Wishteca 0:56.67
3 Roučová Lenka Gabriela 0:57.89
4 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:77.92
5 Filípková Klaudie Luky 0:84.23
6 Roučová Eliška Monika 0:132.85
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Radek Holub Presley daky Joe 0:47.22
2 Zvolská Alena Frascati 0:50.03
3 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:50.89
4 Fencl Miroslav Benny Boy 0:52.98
5 Třeštíková Tereza Chico blue sky 0:53.63
6 Veselá Michaela Lusy rocket Bar 0:54.06
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Silver Lucky 0:21.67
2 Veselý Jan April 0:41.63
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:36.92
2 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:37.31
3 Veselá Michaela Lusy rocket Bar 0:37.50
4 Fencl Miroslav Benny Boy 0:38.36
5 Moutelíková Johana Akičita 0:38.66
6 Zvolská Alena Frascati 0:38.87
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Silver Lucky 0:18.31
2 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:26.57
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:31.35
4 Veselý Jan Apríl 0:54.58
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bartošová Silva Tajfun 0:54.04

All Around Champion: Urban Patrik

Hoslovice – 18.6. 2011

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Presley daky Joe 0:37.66
2 Gondášová Tereza Vilka 0:38.41
3 Pokorná Tereza Šebor 0:40.80
4 Veselá Pavlína April 0:43.06
5 Křesinová Sára Colerado 0:45.43
6 Roučová Eliška Monika 0:49.00
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Presley daky Joe 0:57.91
2 Pokorná Tereza Šebor 0:59.58
3 Gondášová Tereza Vilka 0:60.69
4 Křesinová Sára Colerado 0:65.41
5 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:72.98
6 Vondroušková Barbora Amanda 0:84.43
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Radek Holub Presley daky Joe 0:47.22
2 Kubátová Iveta Fontána 0:49.06
3 Šoltysová Kateřina Šebor 50:54.00
4 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:51.47
5 Třeštíková Tereza Chico blue sky 0:54.79
6 Bartošová Silva Tajfun 0:55.42
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Three World Jack 0:55.47
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 De Camargo Jerri Last Jackie Bar 5:58.24
2 Radek Holub Presley daky Joe 6:13.96
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Three World Jack 0:35.38
2 Radek Holub Presley daky Joe 0:35.76
3 Třeštíková Tereza Chico Blue Sky 0:35.77
4 Kubátová Iveta Tarfy 0:35.91
5 Šoltysová Katka Šebor 0:36.97
6 Šoltysová Katka Dantes Fleschy 0:38.01
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:24.53
2 De Camargo Jerri Last Jacky Bar 5:05.30
TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas
1 Lisická Jana 2:16.45
Urban Patrik 3 kusy
Veselý Jan  
2 Ptáčník Milo 2:26.26
Eibel Karel 2 kusy
Sychra Tomáš  
3 Turková Aneta 2:24.35
Dotlačilová Liba 1 kusy
Soukup Vladan  
4 Třeštíková Tereza 2:26.31
Bartošová Silva 1 kusy
Hemžal Milan  
5 Strnad Jakub 2:30.00
Kubátová Iveta 1 kusy
Hrubá Renata  
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Roučová Lenka Gabriela 0:45.29
Veselá Pavlína April 1 kus

All around champion: Blažek Alois ml.

Plástovice – 16.7. 2011

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:41.19
2 Gondášová Tereza Vilka 0:41.30
3 Mikasová Petra Smart top Jet 0:41.46
4 Roučová Lenak Gabriela 0:45.70
5 Veselá Pavlína Apríl 0:50.20
6 Lisická Jana ml. Lucka Jack Bonanza 0:53.92
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Roučová Lenka Gabriela 0:65.68
2 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:67.25
3 Gondášová Tereza Vilka 0:74.90
4 Lisická Jana ml. Lucka Jack Bonanza 0:84.53
5 Roučová Eliška Monika 2:03.02
6 Čejková Tereza Šebor  
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:51.22
2 Hálová Anežka Roxet 0:58.81
3 Ševčíková Zuzana Lord 0:59.22
4 Zvolská Alena Frascati 0:59.27
5 Berková Dáša JHP Happy Jeane 0:62.95
6 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:66.33
JUNIOR CATTLE BRANDING (značkování)
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Smart top Jet 0:36.58
Gondášová Tereza Vilka  
2 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:75.77
Gondášová Tereza Vilka  
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Třeštíková Tereza Chico blue sky 0:36.90
2 Mráz Roman Smart Master Charger 0:37.34
3 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:37.53
4 Radek Holub Smart top Jet 0:37.74
5 Šoltysová Katka Šebor 0:39.01
6 Ševčíková Zuzana Lord 0:42.04
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Smart top Jet  
2 Tesař Michal Sam Desperados  
3 Frinta Antonín Drest to Cham  
4 Zvolská Alena Frascati  
5 Renato Santano Jack Good Time  
6 Urban Patrik Silver Lucky  
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Tesař Michal Sam Desperados 0:40.98
TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Urban Patrik 0:50.56
Lisická Jana
2 De Camargo Jerri 0:59.34
Santáno Renato
3 Eibel Karel 1:06.39
Ptáčník Milo
4 Nováčková Adéla 1:08.17
Třeštíková Tereza
5 Márová Šárka 1:22.12
Veselý Jan
6 Kraus Miroslav 1:25.79
Zvolská Alena
TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas
1 Frinta Antonín 2:27.66
Holub Radek 9 kusy
Šoltysová Kateřina  
2 Veselý Jan 2:18.35
Jana Lisická 7 kusy
Urban Patrik  
3 Berková Dáša 2:21.22
Sychra Tomáš 5 kusy
Třeštíková Tereza  
4 Dotlačilová Líba 2:29.78
Hálová Anežka 4 kusy
Žondrová Tereza  

All around champion: Holub Radek

Šiklův mlýn – 13.8. 2011

JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Vilka 0:50.92
2 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:56.22
3 Roučová Lenka Gabriela 0:57.27
4 Mikasová Petra Smart top Jet 0:58.92
5 Novotná Aneta Šebor 1:03.66
6 Roučová Eliška Monika 1:54.47
JUNIOR Barrel Race
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Vilka 0:37.44
2 Mikasová Petra Smart top Jet 0:38.04
3 Novotná Aneta Šebor 0:39.21
4 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:39.65
5 Roučová Eliška Monika 1:32.19
6 Roučová Lenka Gabriela 324.48
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Smart top Jet 0:21.49
2 Tesař Michal Sam Desperados 5:12.45
3 Urban Patrik Silver Lucky 5:14.84
4 Eibel Karel Diablo april Star 5:19.74
5 Santano Renato Jack 5:24.21
6 Frinta Antonín Drest to Champ 5:43.73
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Radek Holub Smart top Jet 1:20.71
2 Jan Veselý Apríl 5:24.27
3 Urban Patrik Silver Lucky 5:39.93
TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Urban Patrik 1:06.08
Lisická Jana
2 Kraus Miroslav 1:08.41
Zvolská Alena
3 Michal Tesař 1:27.30
Alois Blažek ml.
TEAM Penning
Pořadí Jméno Čas
1 Frinta Antonín 2:03.22
Holub Radek 3 kusy
Šoltysová Kateřina  
2 Santana Renato 1:58.12
Renata Hrubá 2 kusy
Iveta Kubátová  
3 Zmeškal Olda 2:11.12
Alois Blažek ml. 2 kusy
Tesař Michal  
4 Nováčková Adéla 2:07.34
Zvolská Alena 1 kusy
Kraus Miroslav  

All around champion: Holub Radek

Radotín – 03.9. 2011

Junior Team Penning
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Veselá Pavlína Apríl 1:00.00 1 kus
Roučová Lenka Gabriela 1:00.00 1 kus
Gondášová Tereza Vilka 1:00.00 1 kus
Senior Trailer Loading
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Kubátová Iveta Fontána 0:52.39  
Němečková Bára Poco Mais 0:52.39  
2 Zvolská Alena Frascati 1:04.27  
Kraus Miroslav Lord 1:04.27  
3 Veselý Jan Apríl 1:07.12  
Nováčková Adéla CS Joe Dee 1:07.12  
4 Moravcová Helena Selkirk 1:08.36  
Brymová Šárka My Sweet 1:08.36  
5 Šoltysová Kateřina Dantes 1:17.07  
Ševčíková Zuzana Šebor 1:17.07  
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Humeni Lucie Ka Hosama 0:36.87
2 Křesinová Sára Colerado 0:38.25
3 Gondášová Tereza Colerado 0:39.91
4 Mikasová Petra Smart top Jet 0:39.91
5 Novotná Aneta Šebor 0:40.35
6 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:41.08
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Humeni Lucie Ka Hosama 0:55.87
2 Novotná Aneta Šebor 0:56.75
3 Gondášová Tereza Vilka 0:56.83
4 Křesinová Sára Colerado 0:58.65
5 Roučová Lenka Gabriela 1:11.01
6 Lisická Jana ml. Silver Lucky 1:01.39
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Šebor 0:49.48
2 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:50.91
3 Kubátová Iveta Fontána 0:52.06
4 Mráz Roman Smart Master 0:52.84
5 Zvolská Alena Frascati 0:56.81
6 Ševčíková Zuzana Lord 01:01.75
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Silver Lucky 0:25.94
2 Radek Holub Smart top Jet 0:26.02
3 Kraus Miroslav Lord 0:31.32
4 Mráz Roman Smart Master 0:37.75
5 Veselý Jan April 0:43.12
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kubátová Iveta Fontána 0:34.94
2 Mráz Roman Smart Master 0:36.24
3 Brymová Šárka My Sweet 0:36.34
4 Bartošová Silva Tajfun 0:36.39
5 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:37.01
6 Fencl Miroslav Benny Boy 0:37.31
Calf ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Smart top Jet 0:15.51
2 Veselý Jan Apríl 0:19.80
3 Tesař Michal Sam Desperados 5:07.34
4 Bartošová Silva Tajfun 5:09.75
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mráz Roman Smart Master 0:46.44

All Around Champion: Radek Holub

Hoslovice- 01.10. 2011

Junior Cattel Branding
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Roučová Eliška Gabriela 0:53.85  
Veselá Pavlína Apríl 0:53.85  
2 Mikasová Petra Falcon Breeze 0:59.30  
Novotná Aneta Šebor 0:59.30  
Senior Team Sorting
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Alois Blažek ml. Three World Jac 1:56.60 7 kus
Roman Mráz Smart Master Charger 1:56.60 7 kus
Michal Tesař Sam Desperados 1:56.60 7 kus
2 Holub Radek Top Smart Jack 2:29.63 5 kus
Frinta Antonín Drest to champ 2:29.63 5 kus
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 2:29.63 5 kus
3 Eibel Karel Diablo april star 2:22.01 4 kus
Ptáčník Milo Bim 2:22.01 4 kus
Strnad Jakub Sugar boy 2:22.01 4 kus
4 Fencl Miroslav Benny Boy 2:24.04 4 kus
Urban Patrik Silver Lucky 2:24.04 4 kus
Lisická Jana Lucka Jack Bonanaza 2:24.04 4 kus
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Křesinová Sára Colerado 0:36.88
2 Gondášová Tereza Vilka 0:37.22
3 Mikasová Petra Falcon Breeze 0:37.25
4 Novotná Aneta Šebor 0:37.41
5 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:38.19
6 Roučová Lenka Gabriela 0:41.37
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Falcon Breeze 0:52.77
2 Novotná Aneta Šebor 0:53.09
3 Křesinová Sára Colerado 0:54.54
4 Roučová Lenka Gabriela 0:58.78
5 Gondášová Tereza Vilka 1:00.31
6 Lisická Jana ml. Silver Lucky 1:06.98
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:53.44
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Radek Holub Falcon Breeze 0:48.67
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:50.57
3 Mráz Roman Smart Master Charger 0:51.60
4 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:53.35
5 Šoltysová Kateřina Šebor 0:55.75
6 Večeřová Silva Freckles Power Kiss 0:56.36
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Smart top Jet 1:15.29
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Roman Mráz Smart Master Charger 0:34.57
2 Blažek Alois ml. Three world Jack 0:35.05
3 Radek Holub Falcon Breeze 0:35.10
4 Fencl Miroslav Benny Boy 0:35.63
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:38.40
6 Berková Dáša JHP Happy Jeane 0:39.73
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Eibel Karel Diablo april star 0:45.97
2 Jerri De Camargo Pája 317:85
3 Frinta Antonín Drest to champ 338:18
4 Holub Radek Smart Top Jet 342:51
5 Santana Ranato Klaras Pedro 354:49
Trailer Loading
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Smart Top Jet 0:35.73
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:35.73
2 Nováčková Adela CS Joe Dee Lena 0:37.24
Veselý Jan Apríl 0:37.24
3 Urban Patrik Silver Lucky 0:40.28
Lisecká Jana Lucka Jack Bonanaza 0:40.28
4 Eibel Karel Diablo april star 0:40.40
Ptáčník Milo Bim 0:40.40
5 Jerri De Camargo Pája 0:41.43
Santana Ranato Klaras Pedro 0:41:43

All Around Champion: Radek Holub

Kalendář akcí

<< Květen 2017>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Nejbližší akce:

03.06.2017 Kar­pacz (PL)

4d
15h
49m
57s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist