Výsledky 2013

Mistr České republiky v rodeu
Miroslav Kraus

Pohár WI-CZ v rychlostních disciplínách
Miroslav Fencl

Pohár Dyka Krchova
Aneta Novotná

Nejlepší cowgirl
Anežka Turková

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Kraus Miroslav 65
2 Veselý Jan 63
3 Mráz Roman 60
4 Renato Santana 56
5 Turková Anežka 53
6 Matějková Kristýna 51
7 Tesař Michal 51
8 Urban Patrik 50
9 Roučová Lenka 48
10 Nováčková Adéla 44
11 Šoltysová Kateřina 44
12 De Camargo Jerri 39
13 Zvolská Alena 36
14 Lisická Jana 35
15 Stejskal Josef 33
16 Hampejs Josef 31
17 Fencl Miroslav 21
18 Daniel Dolejš 19
19 Večerka Josef 16
20 Soukup Vladan 14
21 Zmeškal Oldřich 13
22 Zahradník Josef 13
23 Hemžal Milan 11
24 Haberlová Eliška 10
25 Pintera Josef 9
26 Růžička Jakub 8
27 Plačková Irena 8
28 Ádler Květoslav 6
29 Kmeč Michal 6
30 Trčková Miroslava 5
31 Valdmanová Veronika 4
32 Aujeská Gabriela 4
33 Šedová Klára 4
34 Kolářová Jana 4
35 Kučerová Markéta 4
36 Ptáčník Milo 3
37 Jankásek Jiří 3
38 Cejpová Veronika 3
39 Vacík Václav 3
40 Sychra Tomáš 2
41 Jílek Michal 2
42 Grunt Alois 2
43 Strnad Jakub 2
44 Říhová Lenka 2
45 Palmová Denisa 1

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – WOMAN

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Turková Anežka 53
2 Matějková Kristýna 51
4 Roučová Lenka 48
3 Nováčková Adéla 44
5 Šoltysová Kateřina 44
6 Zvolská Alena 36
7 Lisická Jana 35
8 Plačková Irena 8
9 Haberlová Eliška 6
10 Trčková Miroslava 5
11 Valdmanová Veronika 4
12 Šedová Klára 4
13 Aujeská Gabriela 4
14 Haberlová Eliška 4
15 Šedová Klára 4
16 Kolářová Jana 4
17 Kučerová Markéta 4
18 Cejpová Veronika 3
19 Říhová Lenka 2
19 Palmová Denisa 1

RYCHLOSTNÍ POHÁR WI-CZ

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Fencl Miroslav 75
2 Matějková Kristýna 63
3 Mráz Roman 50
4 Valdmanová Veronika 26
5 Šoltysová Kateřina 29
6 Zvolská Alena 25
7 Večerka Josef 14
8 Zahradník Josef 11
9 Indra David 8
10 Zatloukal Vilém 6
11 Aujeská Gabriela 5
12 Prchalová Helena 4
13 Sirotová Tereza 4
14 Brymová Šárka 4
15 Nováčková Adéla 3
16 Trčková Miroslava 3
17 Tvaroha Miroslav 2
18 Čejdová Andrea 2
19 Janstová Lucie 1

Fitmin Junior Cup – junioři- All around

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Gondášová Tereza 106
2 Křesinová Sára 95
3 Novotná Aneta 92
4 Lisická Jana 83
5 Pintera Adam 55
6 Plačková Eliška 46
7 Matoušková Klára 36
8 Roučová Eliška 33
9 Chylová Barbora 25
10 Vondroušová Barbora 25
11 Bláhová Anička 23
12 Janečková Šárka 12
13 Chyla Martin ml. 10
14 Freyová Petra 10
15 Nyklová Eliška 9
16 Grygerová Marie 9
17 Pokorná Tereza 9
18 Vacková Kristýna 3
19 Hampejsová Natálie 2

Fitmin Junior Cup – junioři- rychlostní disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Gondášová Tereza 71
2 Křesinová Sára 66
3 Lisická Jana 55
4 Novotná Aneta 53
5 Plačková Eliška 30
6 Chylová Barbora 19
7 Pintera Adam 18
8 Freyová Petra 10
9 Vondroušová Barbora 10
10 Janečková Šárka 6
11 Chyla Martin ml. 4
12 Grygerová Marie 3
13 Matoušová Klára 3
14 Vacková Kristýna 3
15 Nyklová Eliška 3
16 Hampejsová Natálie 2

Fitmin Junior Cup – junioři- dobytkářské disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Novotná Aneta 39
2 Pintera Adam 37
3 Gondášová Tereza 35
4 Matoušková Klára 33
5 Roučová Eliška 31
6 Křesinová Sára 29
7 Lisická Jana 28
8 Bláhová Anička 23
9 Plačková Eliška 16
10 Vondroušová Barbora 15
11 Pokorná Tereza 9
12 Nyklová Eliška 6
13 Chylová Barbora 6
14 Chyla Martin ml. 6
15 Janečková Šárka 6
16 Grygerová Marie 6

Radotín – 04.05. 2013

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Křesinová Sára Colledaro 0:46.01 1 kus
Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 0:46.01 1 kus
Gondášová Tereza Ultima Dream 0:46.01 1 kus
2 Matoušková Klára Silver Lucky 0:51.86 1 kus
Pintera Adam Gimly 0:51.86 1 kus
Lisická Jana ml.nebod. Ginger Sonny Bonanza 0:51.86 1 kus
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Křesinová Sára Colledaro 0:48.21
Gondášová Tereza Ultima Dream
2 Pintera Adam Gimly 1:28.01
Roučová Eliška Scarllet
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:16.81 0:16.72 0:16.72
2 Křesinová Sára Colledaro 0:18.67 0:19.33 0:18.67
3 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:21.19 0:19.00 0:19.00
4 Novotná Aneta Šebor 0:19.77 0:19.26 0:19.26
5 Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 0:21.56 0:19.43 0:19.43
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:19.69 0:19.43 0:19.43
6 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:23.18 0:22.49 0:22.49
7 Pintera Adam Gimly 0:23.60 0:23.42 0:23.42
8 Grygerová Marie Smart Top Jet 0:33.96 0:24.36 0:24.36
9 Roučová Eliška Scarllet 0:25.37 0:24.86 0:24.86
11 Matoušková Klára Silver Lucky 0:30.64 0:28.08 0:28.08
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:23.84 0:31.57 0:23.84
Nebodov. Gondášová Tereza Vilka 0:27.41 0:25.54 0:25.54
2 Křesinová Sára Colledaro 0:29.63 0:27.42 0:27.42
3 Novotná Aneta Šebor 0:30.72 0:28.61 0:28.61
4 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:35.47 0:29.37 0:29.37
5 Roučová Eliška Scarllet 0:31.45 0:34.46 0:31.45
6 Pintera Adam Gimly 0:35.39 0:32.09 0:32.09
7 Matoušková Klára Silver Lucky 0:33.27 0:33.27 0:33.27
8 Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 0:46.34 0:37.00 0:37.00
9 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:48.98 0:39.63 0:39.63
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:26.15 0:24.28 0:24.28
2 Valdmanová Veronika Šigat 0:26.91 0:24.44 0:24.44
3 Aujeská Gabriela Dallan 0:26.65 0:24.53 0:24.53
4 Zahradník Josef Massing 0:27.42 0:24.95 0:24.95
5 Mráz Roman Smart Master Charger 0:25.03 0:38.62 0:25.03
6 Šoltysová Kateřina Šebor 0:26.83 0:25.97 0:25.97
7 Pešíková Jana Leontýnka 0:27.74 0:26.49 0:26.49
8 Večerka Josef Lady Sharp 0:28.35 0:26.57 0:26.57
9 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:30.47 0:26.83 0:26.83
10 Zvolská Alena Frascati 0:28.78 0:30.89 0:28.78
11 Veselá Markéta Argon 0:41.00 0:30.21 0:30.21
12 Janstová Lucie Guerra 0:44.47 0:33.44 0:33.44
13 Ševčíková Zuzana Lord 0:36.83 0:34.98 0:34.98
13 Trčková Miroslava Gay Lord 5:00.00 0:38.27 0:38.27
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Mráz Roman Smart Master Charger 0:17.49 0:17.91 0:17.49
2 Matějková Kristýna Try My Best 0:18.00 0:18.07 0:18.00
3 Valdmanová Veronika Šigat 0:18.92 0:18.08 0:18.08
4 Fencl Miroslav Benny Boy 0:19.77 0:18.17 0:18.17
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:18.75 0:18.33 0:18.33
6 Aujeská Gabriela Dallan 0:18.85 0:18.50 0:18.50
7 Veselá Markéta Argon 0:18.85 0:24.19 0:24.19
8 Zvolská Alena Frascati 0:19.19 0:18.99 0:18.99
9 Janstová Lucie Guerra 0:20.79 0:19.53 0:19.53
10 Haberlová Eliška Gram Sweet Night 0:21.74 0:20.46 0:20.46
11 Večerka Josef Lady Sharp 0:20.63 5:00.00 0:20.63
12 Ševčíková Zuzana Lord 0:21.31 0:21.12 0:21.12
13 Trčková Miroslava Gay Lord 0:27.24 0:30.98 0:27.24
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Fencl Miroslav Benny Boy Western club Lysá 1:20.45 3 kusy
Santana Renato Klaras Pedro Stáj Pranty 1:20.45 3 kusy
Mráz Roman Smart Master Charger M Malenice 1:20.45 3 kusy
2 Haberlová Eliška Gram Sweet Night H 1:34.25 3 kusy
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 1:34.25 3 kusy
Roučová Lenka Šebor Přečínské Chalupy 1:34.25 3 kusy
3 Soukup Vladan PB Dual Flame Bavorov 0:40.15 2 kusy
Večerka Josef Lady Sharp Bezměrov 0:40.15 2 kusy
Zahradník Josef Massing Bezměrov 0:40.15 2 kusy
4 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch 1:21.31 2 kusy
Lisická Jana Silver Lucky Sussie Ranch 1:21.31 2 kusy
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit Orlí hnízdo 1:21.31 2 kusy
5 Sychra Tomáš Poenta Hrazany 1:24.96 2 kusy
Jílek Michal Holy Lucky Leo Besednice 1:24.96 2 kusy
Grunt Alois Fatima Besednice 1:24.96 2 kusy
6 Veselý Jan Apríl Rejta 1:24.88 1 kus
Stejskal Josef Niveas Domingo Pod Skálou 1:24.88 1 kus
Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena Libchavy 1:24.88 1 kus
7 Strnad jakub DG Boogieboy Orange Ranch 1:59.67 1 kus
Šedivá Barbora Wespazjan Orange Ranch 1:59.67 1 kus
Pešíková Jana Leontýna U mě 1:59.67 1 kus
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselý Jan Apríl 0:27.16
2 Santano Renato Klaras Pedro 0:44.90
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Santana Renato Klaras Pedro 0:37.94
Mráz Roman Smart Master Charger
2 Lisická Jana Silver Lucky 0:40.07
Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza
3 Valdmanová Veronika Šigat 0:53.39
Aujeská Gabriela Dallan
4 Jankásek Jiří Benjamin 0:56.96
Cejpová Veronika Flying Arrow Leon
5 Stejskal Josef Niveas Domingo 0:57.97
Strnad Jakub DG Boogieboy
6 Haberlová Eliška Gram Sweet Night 1:06.81
Trčková Miroslava Gay Lord
7 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 1:16.30
Roučová Lenka Šebor
8 Kraus Miroslav Lord 1:20.19
Zvolská Alena Frascati
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Součet
1 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza 1:06.55 0:58.99 2:05.54
2 Mráz Roman Smart Master Charger 5:00.00 0:47.27 5:47.27
3 Kraus Miroslav Lord 5:00.00 0:52.55 5:52.55
4 Veselý Jan Apríl 1:03.65 5:00.00 6:03.65
5 Stejskal Josef Niveas Domingo 5:00.00 1:09.85 6:09.85

All Around Champion Senior: Mráz Roman
All Around Champion Junior: Gondášová Tereza

Hoslovice – 15.06. 2013

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Novotná Aneta Šebor 1:43.88 1 kus
Bláhová Anička Alma 1:43.88 1 kus
Roučová Eliška Scarllet 1:43.88 1 kus
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas

TELÁTKA :)

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:19.95 0:19.61 0:19.61
2 Křesinová Sára Colledaro 0:24.51 0:19.68 0:19.68
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:20.37 0:20.28 0:20.28
3 Novotná Aneta Šebor 0:20.44 0:20.46 0:20.44
4 Plačková Eliška Laura 0:21.65 0:20.71 0:20.71
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:21.22 0:26.82 0:21.22
5 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:21.47 0:24.60 0:21.47
6 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:22.92 0:22.14 0:22.14
7 Pintera Adam Gimly 5:00.00 0:22.91 0:22.91
8 Roučová Eliška Scarllet 0:23.58 0:29.45 0:23.58
9 Nyklová Eliška Airon 0:25.96 0:23.68 0:23.68
10 Konečná Gabriela Petra 0:28.27 0:25.12 0:25.12
11 Grygerová Marie Smart Top Jet 0:25.13 0:34.79 0:25.13
12 Matoušková Klára Silver Lucky 0:25.95 0:26.38 0:25.95
13 Baudis Lukáš Aron 0:33.43 0:29.20 0:29.20
14 Baudis Jan Draco 0:38.88 5:00.00 0:38.88
15 Hampejsová Natálie Faiter Royal 5:00.00 0:46.17 0:46.17
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:23.17 0:21.98 0:21.98
2 Křesinová Sára Colledaro 0:25.03 0:23.76 0:23.76
Nebodov. Gondášová Tereza Vilka 0:25.04 0:30.12 0:25.04
3 Plačková Eliška Laura 0:28.93 0:25.21 0:25.21
4 Novotná Aneta Šebor 0:30.29 0:26.40 0:26.40
5 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:29.61 0:27.24 0:27.24
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:29.37 5:00.00 0:29.37
6 Nyklová Eliška Airon 0:31.48 0:35.29 0:35.29
7 Konečná Gabriela Petra 0:34.80 0:35.56 0:34.80
8 Roučová Eliška Scarllet 0:35.98 0:37.67 0:35.98
9 Baudis Lukáš Aron 0:39.55 0:37.18 0:37.18
10 Matoušková Klára Silver Lucky 0:39.27 0:38.60 0:38.60
11 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 5:00.00 0:38.69 0:38.69
12 Grygerová Marie Smart Top Jet 0:44.90 5:00.00 0:44.90
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Valdmanová Veronika Šigat 0:23.34 0:22.67 0:22.67
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:24.61 0:23.42 0:23.42
3 Mráz Roman Smart Master Charger 0:23.94 0:23.50 0:23.50
4 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:24.70 0:24.87 0:24.70 rozjížďka
5 Večerka Josef Lady Sharp 0:24.70 0:30.47 0:30.47 rozjížďka
6 Zvolská Alena Frascati 0:26.32 0:25.13 0:25.13  
Nebod. Valdmanová Veronika Sandy 0:27.65 0:27.40 0:27.40  
7 Zahradník Josef Massing 0:29.74 0:29.20 0:29.20  
8 Ševčíková Zuzana Lord 0:32.50 0:29.78 0:29.78  
9 Trčková Miroslava Gay Lord 0:31.66 0:29.87 0:29.87  
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Mráz Roman Smart Master Charger 0:20.97 0:18.75 0:18.75
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:18.75 0:18.85 0:18.85
3 Matějková Kristýna Try My Best 0:28.44 0:18.85 0:18.85
4 Večerka Josef Lady Sharp 0:20.04 0:19.60 0:19.60
5 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 0:19.95 0:19.86 0:19.86
6 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:20.12 0:19.95 0:19.95
7 Zvolská Alena Frascati 0:20.03 0:20.03 0:20.03
Nebod. Valdmanová Veronika Sandy 0:20.04 0:24.01 0:20.04
8 Valdmanová Veronika Šigat 0:23.42 0:20.37 0:20.37
9 De Camargo Jerri Pája 0:21.38 0:20.72 0:20.72
10 Ševčíková Zuzana Lord 0:22.23 0:21.64 0:21.64
11 Trčková Miroslava Gay Lord 0:27.57 0:31.23 0:27.57
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch 0:48.54 2 kusy
Lisická Jana Silver Lucky Sussie Ranch 0:48.54 2 kusy
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit Orlí hnízdo 0:48.54 2 kusy
2 Tesař Michal Sam Desperados Na Kovárně 1:25.12 1 kusy
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 1:25.12 1 kusy
Roučová Lenka Šebor Přečínské Chalupy 1:25.12 1 kusy
3 Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 1:48.54 1 kusy
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 1:48.54 1 kusy
Hemžal Milan Danys Golden Zippo Ponkawa 1:48.54 1 kusy
CALF ROPPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1. Čas 2. Čas
1 De Camargo Jerri Pája 5:00.00 0:22.41 5:22.41
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Zmeškal Olda Megi 0:42.18
Ádler Květoslav Arien Rock Star
2 Santano Renato Klaras Pedro 0:48.55
Mráz Roman Smart Master
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Zvolská Alena Frascati 1:16.64 3 kusy
Kraus Miroslav Lord 1:16.64 3 kusy
2 Turková Anežka Ruda 1:29.63 3 kusy
Kmeč Michal GF Gill Princess 1:29.63 3 kusy
3 Pintera Josef Šejna 1:16.20 2 kusy
Haberlová Eliška Gram Sweet Night 1:16.20 2 kusy
4 Santano Renato Klaras Pedro 1:25.30 2 kusy
Mráz Roman Smart Master 1:25.30 2 kusy
5 Hemžal Milan Danys Golden Zippo 1:04.67 1 kus
Říhová Lenka Dulík 1:04.67 1 kus
6 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 1:17.41 1 kus
Fencl Miroslav Benny Boy 1:17.41 1 kus
7 Veselý Jan Apríl 1:19.87 1 kus
Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 1:19.87 1 kus
8 Hampejs Josef Faiter Royal Bonanza 1:27.66 1 kus
Stejskal Josef Niveas Domingo 1:27.66 1 kus
9 Dolejš Daniel Fatima 1:29.45 1 kus
Roučová Lenka Gabriela 1:29.45 1 kus

All Around Champion Senior: Kraus Miroslav
All Around Champion Junior: Novotná Aneta

Kozohlody – 29.06. 2013

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Plačková Eliška Laura 0:20.45 0:20.71 0:20.45
2 Freyová Petra Alice 0:26.48 0:28.25 0:26.48
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Plačková Eliška Laura 0:30.98 0:38.43 0:30.98
2 Freyová Petra Alice 0:34.55 0:35.56 0:34.55
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Mráz Roman Smart Master Charger 0:17.48 0:17.74 0:17.48
2 Matějková Kristýna Try My Best 0:18.25 0:18.00 0:18.00
3 Fencl Miroslav Benny Boy 0:18.49 0:18.15 0:18.15
4 Valdmanová Veronika Šigat 0:18.17 0:23.67 0:18.17
Nebod. Valdmanová Veronika Sandy 5:00.00 0:18.33 0:18.33
5 Prchalová Helena Koky 0:19.18 0:19.36 0:19.18
6 Tvaroha Miroslav Ideal Paper 0:20.53 0:25.61 0:20.53
7 Kovářová Jitka Dadži 0:23.26 0:22.49 0:22.49
8 Hromádková Kateřina Samuel 0:24.02 0:23.25 0:23.25
9 Záleská Zuzana Debora 0:25.72 0:23.51 0:23.51
10 Vobořilová Veronika Whity Loky 5:00.00 0:30.13 0:30.13
11 Černohlávková Věra Sacramoso 0:36.40 0:38.19 0:36.40
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
Nebod. Valdmanová Veronika Sandy 0:24.36 0:23.68 0:23.68
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:24.28 0:24.69 0:24.28
2 Mráz Roman Smart Master Charger 0:25.03 0:24.45 0:24.45
3 Valdmanová Veronika Šigat 0:24.87 0:29.52 0:24.87
4 Matějková Kristýna Try My Best 0:26.99 0:25.47 0:25.47
5 Prchalová Helena Koky 0:25.55 0:29.62 0:25.55
6 Tvaroha Miroslav Ideal Paper 0:27.92 0:32.59 0:27.92
7 Michálková Kateřina Šárka 0:34.03 0:33.44 0:23.33
8 Záleská Zuzana Debora 0:36.22 0:36.08 0:36.08
9 Černohlávková Věra Sacramoso 0:48.20 0:45.41 0:45.41

Kostelany – 13.07. 2013

JUNIOR Ranch Sorting
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Chyla Martin ml. Ekwador 0:18.67 1 kus
Chylová Barbora Štěpánka 0:18.67 1 kus
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas

TELÁTKA :)

JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Chylová Barbora Štěpánka 0:18.85 0:19.02 0:18.85
Nebod. Lisická Jana Silver Lucky 0:19.61 0:19.26 0:19.26
2 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:20.80 0:19.34 0:19.34
3 Novotná Aneta Šebor 0:20.20 0:19.77 0:19.77
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:20.03 0:19.94 0:19.94
4 Chyla Martin ml. Ekwador 0:21.90 0:20.79 0:20.79
5 Plačková Eliška Laura 0:21.47 0:26.47 0:21.47
6 Pintera Adam Gimly 0:25.54 0:21.90 0:21.90
7 Škůrková Lucie Bala 0:22.91 0:22.33 0:22.33
8 Motyčáková Kristýna Boogerina Do It 0:30.04 0:32.32 0:30.04
9 Roučová Eliška Scarllet 0:34.30 0:33.61 0:34.30
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Novotná Aneta Šebor 0:29.71 0:27.07 0:27.07
2 Chylová Barbora Štěpánka 0:28.09 0:27.57 0:27.57
3 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:27.84 0:32.58 0:27.84
4 Pintera Adam Gimly 0:28.77 0:29.19 0:28.77
Nebodov. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:34.45 0:28.95 0:28.95
5 Plačková Eliška Laura 0:35.13 0:31.31 0:31.31
6 Chyla Martin ml. Ekwador 0:31.58 0:32.17 0:31.58
Nebodov. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:37.42 0:32.59 0:32.59
7 Škůrková Lucie Bala 0:33.52 0:33.10 0:33.10
8 Roučová Eliška Scarllet 5:00.00 0:36.58 0:36.58
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:27.07 0:25.04 0:25.04
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:30.81 0:25.13 0:25.13
3 Mráz Roman Smart Master Charger 0:30.63 0:26.57 0:26.57
4 Zahradník Josef Massing 0:26.83 0:30.97 0:26.83
5 Sirotová Tereza Naloon 0:28.18 0:31.91 0:28.18
6 Zvolská Alena Frascati 0:41.57 0:28.60 0:28.60
7 Kraus Miroslav Lord 0:29.79 0:29.71 0:29.71
8 Franková Andrea Liban 0:39.55 0:29.88 0:29.88
9 Večerka Josef Lady Sharp 0:31.14 0:30.04 0:30.04
10 Trčková Miroslava Gay Lord 0:37.68 0:30.89 0:30.89
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Matějková Kristýna Try My Best 0:19.35 0:18.08 0:18.08
2 Mráz Roman Smart Master Charger 0:18.25 0:18.41 0:18.25
3 Večerka Josef Lady Sharp 0:20.11 0:18.42 0:18.42
4 Zvolská Alena Frascati 0:24.78 0:19.60 0:19.60
5 Sirotová Tereza Naloon 0:22.32 0:19.94 0:19.94
6 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 0:22.32 0:19.95 0:19.95
7 Kraus Miroslav Lord 0:23.34 0:20.88 0:20.88
8 Franková Andrea Liban 0:32.84 0:21.73 0:21.73
9 Trčková Miroslava Gay Lord 0:23.77 0:23.33 0:23.33
Nebod. Franková Andrea Regenza 0:28.10 0:24.58 0:24.58
10 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:26.99 0:29.70 0:26.99
SENIOR Ranch Sorting
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Roučová Lenka Gabriela 0:38.78 1kus
Turková Anežka Ruda 0:38.78 1kus
2 Hampejs Josef Skipy Max Duck 1:12.82 1kus
Stejskal Josef Niveas Domingo 1:12.82 1kus
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Roučová Lenka Gabriela 0:38.35
Turková Anežka Ruda 0:38.35
2 Mráz Roman Smart Master 0:42.10
Santano Renato Klaras Pedro 0:42.10
3 Zvolská Alena Frascati 1:13.49
Kraus Miroslav Lord 1:13.49
SENIOR STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kraus Miroslav Lord 0:59.49

All Around Champion Senior: Lenka Roučová
All Around Champion Junior: Chylová Barbora

Plástovice – 20.07. 2013

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Křesinová Sára Colledaro 1:29.19 3 kusy
Janečková Šárka Čerokez 1:29.19 3 kusy
Gondášová Tereza Ultima Dream 1:29.19 3 kusy
2 Matoušová Klára Silver Lucky 1:20.78 2 kusy
Pintera Adam Gimly 1:20.78 2 kusy
Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 1:20.78 2 kusy
3 Pokorná Tereza Jackie D San Bars 0:57.54 1 kus
Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:57.54 1 kus
Plačková Eliška Laura 0:57.54 1 kus
JUNIOR Cattle Branding
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Novotná Aneta Šebor 0:50.92
Bláhová Anička Alma
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.32 0:17.23 0:17.23
2 Křesinová Sára Colledaro 0:18.50 0:17.40 0:17.40
3 Chylová Barbora Štěpánka 0:18.08 0:22.91 0:18.08
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:18.75 0:18.42 0:18.42
4 Janečková Šárka Čerokez 0:18.75 0:18.50 0:18.50
5 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:21.19 0:19.00 0:19.00
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:20.21 0:19.18 0:19.18
6 Novotná Aneta Šebor 0:19.61 0:19.35 0:19.35
7 Plačková Eliška Maverick 0:29.36 0:20.20 0:20.20
8 Matoušková Klára Silver Lucky 0:24.95 0:20.36 0:20.36
Nebod. Křesinová Sára Airon 0:26.31 0:20.46 0:20.46
9 Plačková Eliška Laura 0:20.80 0:20.71 0:20.71
10 Pintera Adam Gimly 0:22.75 0:20.97 0:20.97
11 Chyla Martin ml. Ekvador 0:21.22 0:21.46 0:21.22
12 Škůrková Lucie Bela 0:27.41 0:22.14 0:22.14
13 Roučová Eliška Scarllet 0:25.37 0:24.86 0:24.86
14 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:23.18 0:22.49 0:22.49
15 Motyčáková Kristýna Argon 0:28.61 0:26.99 0:26.99
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:25.29 0:29.45 0:25.29
1 Novotná Aneta Šebor 0:25.89 0:26.89 0:25.89
2 Křesinová Sára Colledaro 0:25.90 0:38.96 0:25.90
3 Chylová Barbora Štěpánka 0:26.89 0:29.79 0:26.89
4 Janečková Šárka Čerokez 5:00.00 0:27.25 0:27.25
Nebod. Křesinová Sára Airon 0:31.40 0:27.49 0:27.49
5 Pintera Adam Gimly 0:27.68 0:27.57 0:27.68
6 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:29.45 0:27.75 0:27.75
7 Matoušková Klára Silver Lucky 0:29.28 0:27.83 0:27.83
8 Gondášová Tereza Ultimate Dream 0:30.89 0:28.16 0:28.16
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 5:00.00 0:28.18 0:28.18
9 Chyla Martin ml. Ekvador 0:29.88 5:00.00 5:00.00
10 Roučová Eliška Scarllet 0:59.40 0:35.39 0:35.39
11 Plačková Eliška Maverick 0:36.82 0:38.60 0:38.60
12 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:37.68 0:43.02 0:37.68
Nebod. Chyla Martin ml. Liban 5:00.00 0:45.31 0:45.31
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:23.85 0:24.27 0:24.27
2 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:25.04 0:38.52 0:25.04
3 Mráz Roman Smart Master Charger 0:25.05 0:34.70 0:25.05
4 Zvolská Alena Frascati 0:32.07 0:27.07 0:27.07
5 Šoltysová Kateřina Šebor 0:29.70 0:43.02 0:29.70
6 Trčková Miroslava Gay Lord 0:40.90 0:30.21 0:30.21
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:17.64 0:17.91 0:17.91
2 Matějková Kristýna Try My Best 0:17.66 0:18.16 0:17.66
3 Mráz Roman Smart Master Charger 0:17.83 0:17.99 0:17.83
4 Zvolská Alena Frascati 0:19.10 0:18.50 0:18.50
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:18.75 0:18.93 0:18.75
6 Trčková Miroslava Gay Lord 0:23.25 0:22.24 0:22.24
7 Franková Andrea Regenza 0:24.36 0:23.26 0:23.26
8 Kolář Jan Jestee 0:29.35 0:24.35 0:24.35
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch Mladíkov 1:29.96 6 kusů
Lisická Jana Silver Lucky Sussie Ranch Mladíkov 1:29.96 6 kusů
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit Orlí Hnízdo 1:29.96 6 kusů
2 Fencl Miroslav Benny Boy Western club Lysá 1:56.87 5 kusů
Santana Renato Klaras Pedro Stáj Pranty 1:56.87 5 kusů
Mráz Roman Smart Master Charger M Malenice 1:56.87 5 kusů
3 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena Libchavy 1:37.50 4 kusy
Veselý Jan Apríl Rejta 1:37.50 4 kusy
Stejskal Josef Niveas Domingo Pod Skálou 1:37.50 4 kusy
4 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 1:51.26 4 kusy
Tesař Michal Sam Desperados Na Kovárně 1:51.26 4 kusy
Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 1:51.26 4 kusy
5 Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 1:55.92 2 kusy
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 1:55.92 2 kusy
Hampejs Josef Skippy Max Duck JK Hoslovice 1:55.92 2 kusy
6 Ptáčník Milo Bim Gertruda Netolice 1:38.95 1 kus
Kmeč Michal GF Gill Princess Mont Blanc 1:38.95 1 kus
Turková Anežka Ruda Velká Turná 1:38.95 1 kus
CALIFORNIA RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Celkový čas
1 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 5:00.00 0:23.51 5:23.51
Tesař Michal Sam Desperados
2 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 5:00.00 0:35.48 5:35.48
Veselý Jan Apríl
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 0:32.59
Veselý Jan Apríl
2 Santana Renato Klaras Pedro 0:36.93
Mráz Roman Smart Master Charger
3 Kraus Miroslav Lord 0:58.13
Zvolská Alena Frascati
4 Stejskal Josef Niveas Domingo 1:01.87
Hampejs Josef Skippy Max Duck
5 Ptáčník Milo Bim 1:12.55
Roučová Lenka Gabriela
6 Fencl Miroslav Benny Boy 1:24.44
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Součet
1 Veselý Jan Apríl 1:06.29 1:20.88 2:27.17
2 De Camargo Jerri Pája 5:00.00 1:06.45 6:06.45

All Around Champion Senior: Veselý Jan

Roupov – 27.07. 2013

JUNIOR TEAM Penning
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Telátka      
JUNIOR Trailer Loading
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Plačková Eliška Laura 0:40.65
Vondroušová Barbora Archie Doc Smart
JUNIOR ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:32.59
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Matoušová Klára Silver Lucky 0:22.92
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Tesař Michal Sam Desperados 0:17.65
2 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 0:25.79
3 Soukup Vladan PB Dual Flame 0:29.44
4 Turková Anežka Ruda 0:32.51
5 Mráz Roman Smart Master Charger 0:38.44
SENIOR CALF ROPPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Celkový čas
1 Santana Renato Klaras Pedro 0:15.03 0:14.84 0:29.87
2 Dolejš Daniel Fatima 0:23.26 0:07.98 0:31.24
3 De Camargo Jerri Pája 5:00.00 0:03.23 5:03.23
4 Urban Patrik Silver Lucky 5:00.00 0:06.54 5:06.54
5 Zmeškal Olda Lussy 5:00.00 0:09.17 5:09.17
Senior Trailer Loading
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Turková Anežka Ruda 0:33.78
De Camargo Jerri Pája
2 Dolejš Daniel Fatima 0:39.71
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit
1 Pintera Josef Šejna 0:49.71
Zmeškal Olda Lussy
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Mráz Roman Smart Master Charger M Malenice 1:10.94 2 kusy
Santana Renato Klaras Pedro Stáj Pranty 1:10.94 2 kusy
Soukup Vladan PB Dual Flame Bavorov 1:10.94 2 kusy
2 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena Libchavy 0:31.92 1 kus
Stejskal Josef Niveas Domingo Pod Skálou 0:31.92 1 kus
Veselý Jan Apríl Rejta 0:31.92 1 kus
3 Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 0:36.58 1 kus
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 0:36.58 1 kus
Hampejs Josef SkippyMax Duck JK Hoslovice 0:36.58 1 kus
4 Turková Anežka Ruda Velká Turná 1:30.00 1 kus
Dolejš Daniel Fatima Camberk 1:30.00 1 kus
Vacík Václav GF Earthquake Jack Galloway farma 1:30.00 1 kus
SENIOR ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Turková Anežka Ruda 0:30.04
2 Hampejs Josef Skippy Max Duck 0:30.47
3 Kraus Miroslav Lord 0:34.72
4 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:37.35
5 Mráz Roman Smart Master Charger 0:40.66
6 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza 0:47.94
7 Veselý Jan Apríl 0:49.56
8 Tesař Michal Sam Desperados 0:49.98
9 Šoltysová Kateřina Krajníčko 1:05.01
10 Ptáčník Milo Bim 1:16.80
11 Soukup Vladan PB Dual Flame 1:19.09
12 Márová Šárka Dunnits Rowdy 1:24.18
13 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 1:59.66
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Součet
1 Veselý Jan Apríl 5:00.00 1:01.86 6:01.86

All Around Champion Senior: Turková Anežka

Šiklův mlýn – 10.08. 2013

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 1:13.65 3 kusy
Pintera Adam Gimly 1:13.65 3 kusy
Grygerová Marie Silver Lucky 1:13.65 3 kusy
2 Křesinová Sára Colledaro 1:42.34 3 kusy
Gondášová Tereza Ultima Dream 1:42.34 3 kusy
Novotná Aneta nebod. Dantes Flaschy Duke 1:42.34 3 kusy
3 Novotná Aneta Dantes Flashy Duke 1:18.92 2 kusy
Roučová Eliška Šebor 1:18.92 2 kusy
Gondášová Tereza nebod. Vilka 1:18.92 2 kusy
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Novotná Aneta Skippy Max 0:39.20
2 Pintera Adam Gimly 0:57.20
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.40 0:22.66 0:17.40
2 Křesinová Sára Colledaro 0:18.25 0:17.90 0:17.90
3 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:18.83 0:18.17 0:18.17
Nebod. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:18.41 0:18.84 0:18.41
4 Grygerová Marie Silver Lucky 0:19.42 0:19.26 0:19.26
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:19.77 0:19.43 0:19.43
Nebod. Novotná Aneta Šebor 0:19.70 0:19.78 0:19.70
5 Vacková Kristýna Deryl 0:23.18 0:19.18 0:19.18
6 Plačková Eliška Laura 0:20.79 0:20.12 0:20.12
7 Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:20.36 0:20.79 0:20.36
8 Pintera Adam Gimly 0:22.16 0:21.55 0:21.55
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
Nebod. Gondášová Tereza Ultimate Dream 0:23.08 0:28.42 0:23.08
1 Gondášová Tereza Vilka 0:25.03 0:29.78 0:25.78
2 Novotná Aneta Šebor 0:27.50 0:26.92 0:27.50
3 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:27.25 0:27.58 0:27.25
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:27.50 0:28.94 0:27.50
4 Plačková Eliška Maverick 0:28.34 0:27.58 0:27.58
5 Pintera Adam Gimly 0:29.11 0:35.65 0:29.11
Nebod. Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:34.10 0:29.53 0:29.53
6 Vacková Kristýna Deryl 5:00.00 0:32.58 0:32.58
7 Grygerová Marie Silver Lucky 0:32.66 0:36.49 0:32.66
8 Křesinová Sára Colledaro 0:35.12 5:00.00 0:35.12
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Zatloukal Vilém Mon Chery 0:21.97 0:29.10 0:21.97
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:22.99 0:23.77 0:22.99
3 Valdmanová Veronika Šigat 0:23.67 0:23.01 0:23.01
4 Mráz Roman Smart Master Charger 0:24.19 0:35.29 0:24.19
5 Indra David Special Lena 0:24.28 0:32.75 0:24.28
6 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.60 0:24.36 0:24.36
7 Večerka Josef Lady Sharp 0:24.44 0:29.44 0:24.44
8 Zahradník Josef Massiny 0:24.70 0:39.11 0:24.70
9 Zvolská Alena Frascati 0:26.14 0:24.86 0:24.86
10 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:25.54 0:25.63 0:25.54
11 Semerádová Nikol Jupík 0:32.32 0:26.57 0:26.57
12 Trčková Miroslava Gay Lord 0:29.46 0:28.68 0:28.68
13 Šedová Klára Deryl 0:29.46 0:28.68 0:28.68
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Indra David Special Lena 0:18.43 0:17.48 0:17.48
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:17.50 0:17.65 0:22.99
3 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:17.98 0:18.76 0:17.98
4 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:18.26 0:17.99 0:17.99
5 Zvolská Alena Frascati 0:18.17 0:18.59 0:18.17
6 Mráz Roman Smart Master Charger 0:18.76 0:18.25 0:18.25
7 Zatloukal Vilém Mon Chery 0:18.34 5:00.00 0:18.34
8 Večerka Josef Lady Sharp 0:18.41 0:18.49 0:18.41
9 Valdmanová Veronika Šigat 0:18.60 0:18.54 0:18.54
10 Semerádová Nikol Jupík 0:18.85 0:19.00 0:18.85
11 Šedová Klára Deryl 0:22.41 0:20.72 0:20.72
12 Plačková Irena Glossy Little Angel 0:21.64 0:22.66 0:21.64
13 Trčková Miroslava Gay Lord 0:23.85 0:21.74 0:21.74
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Turková Anežka Ruda 0:34.88
2 Tesař Michal Sam Desperados 0:37.17
3 Plačková Irena Glossy Little 0:52.70
4 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 0:56.18
SENIOR CALIFORNIA ROPPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Celkový čas
1 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 5:00.00 0:21.77 5:21.77
De Camargo Jerri Pája
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Tesař Michal Sam Desperados Na Kovárně 1:51.76 3 kusy
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 1:51.76 3 kusy
Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 1:51.76 3 kusy
2 Roman Mráz Smart Master Charger M Malenice 1:53.71 3 kusy
Večerka Josef Lady Sharp Bezměrov 1:53.71 3 kusy
Zahradník Josef Massiny Bezměrov 1:53.71 3 kusy
3 Trčková Miroslava Gay Lord Kostelní Hlavno 1:40.30 2 kusy
Šedová Klára Deryl Stáj Ráby 1:40.30 2 kusy
Plačková Irena Glossy Little Angel Veterinární a záchranná služba Pardubice 1:40.30 2 kusy
4 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena Libchavy 1:59.99 2 kusy
Fencl Miroslav Benny Boy Western Club Lysá 1:59.99 2 kusy
Veselý Jan Apríl Rejta 1:59.99 2 kusy
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Součet
1 Veselý Jan Apríl 1:06.79 0:45.14 1:51.93
2 Večerka Josef Lady Sharp 5:00.00 0:10.99 5:10.99
3 Kraus Miroslav Lord 5:00.00 0:38.20 5:38.20
4 Mráz Roman Smart Master Charger 5:00.00 0:43.71 5:43.71
5 Zahradník Josef Massiny 0:56.78 5:00.00 5:56.78
6 De Camargo Jerri Pája 1:05.77 5:00.00 6:05.77

All Around Champion Senior: Tesař Michal
All Around Champion Junior: Gondášová Tereza

Malenice – 24.08. 2013

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Křesinová Sára Colledaro 1:17.82 3 kusy
Gondášová Tereza Ultima Dream 1:17.82 3 kusy
Novotná Aneta Dantes Flaschy Duke 1:17.82 3 kusy
2 Novotná Aneta nebod. Dantes Flashy Duke 1:25.71 3 kusy
Roučová Eliška Šebor 1:25.71 3 kusy
Gondášová Tereza nebod. Ultima Dream 1:25.71 3 kusy
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:25.04
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.47 0:21.89 0:17.47
2 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:17.56 0:18.08 0:17.56
3 Křesinová Sára Colledaro 0:18.85 0:17.91 0:17.91
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:18.59 0:18.59 0:18.59
Nebod. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:18.76 0:18.84 0:18.84
4 Matoušová Klára Silver Lucky 0:25.54 0:18.93 0:18.93
5 Novotná Aneta Šebor 0:19.18 0:19.09 0:19.09
Nebod. Novotná Aneta Dantes Flaschy Duke 0:19.78 0:20.12 0:19.78
6 Pintera Adam Gimly 0:20.87 0:33.17 0:20.87
7 Plačková Eliška Laura 0:21.47 0:26.05 0:21.47
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Vilka 0:25.04 0:29.87 0:25.04
2 Křesinová Sára Colledaro 0:27.00 0:25.30 0:27.00
3 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:31.40 0:26.73 0:26.73
4 Novotná Aneta Šebor 0:27.15 0:26.74 0:26.74
5 Pintera Adam Gimly 0:26.98 5:00.00 0:26.98
Nebod. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:27.59 0:36.41 0:27.59
Nebod. Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:28.43 0:28.52 0:28.43
6 Plačková Eliška Maverick 0:41.85 0:30.21 0:30.21
Nebod. Gondášová Tereza Ultimate Dream 0:32.84 0:34.79 0:32.84
7 Matoušová Klára Silver Lucky 5:00.00 0:34.62 0:34.62
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:17.23 0:17.56 0:17.23
2 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:18.25 0:17.30 0:17.30
3 Brymová Šárka My Sweet Lady 0:17.48 0:23.34 0:17.48
4 Zvolská Alena Frascati 0:18.50 0:18.08 0:18.08
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:18.50 0:18.25 0:18.25
6 Jantasová Lucie Guerra 0:23.84 0:18.51 0:18.51
7 Čejdová Andrea Vendelín 0:19.51 0:19.02 0:19.02
8 Trčková Miroslava Gay Lord 0:24.46 0:20.03 0:20.03
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:23.17 0:23.93 0:23.93
2 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:24.61 0:24.45 0:24.45
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:24.78 0:25.37 0:24.78
4 Zvolská Alena Frascati 0:26.73 0:25.64 0:25.64
5 Čejdová Andrea Vendelín 0:27.16 0:38.76 0:27.16
6 Trčková Miroslava Gay Lord 0:27.42 0:27.24 0:27.24
7 Jantasová Lucie Guerra 0:31.90 0:28.18 0:28.18
8 Brymová Šárka My Sweet Lady 0:34.79 0:28.35 0:28.35
CALIFORNIA RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Celkový čas
1 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 1:17.27
Veselý Jan Apríl
2 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 5:28.59
Urban Patrik Silver Lucky
3 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 5:56.61
Tesař Michal Sam Desperados
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Tesař Michal Sam Desperados Na Kovárně 1:24.70 6 kusů
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 1:24.70 6 kusů
Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 1:24.70 6 kusů
2 Turková Anežka Ruda Velká Turná 1:39.68 6 kusů
De Camargo Jerry Pája Avatar ranch 1:39.68 6 kusů
Hemžal Milan Danys Golden Zippo Ponkawa 1:39.68 6 kusů
3 Kolářová Jana Letty K Lhennice 1:51.17 6 kusů
Kučerová Markéta Dual Diskito Bavorov 1:51.17 6 kusů
Růžička Jakub Magic Honeyway Bavorov 1:51.17 6 kusů
4 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena Libchavy 1:48.54 4 kusy
Josef Stejskal Niveas Domingo Pod Skálou 1:48.54 4 kusy
Veselý Jan Apríl Rejta 1:48.54 4 kusy
5 Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 1:34.71 3 kusy
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 1:34.71 3 kusy
Hampejs Josef Skippy Max Duck JK Hoslovice 1:34.71 3 kusy
6 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit Orlí Hnízdo 1:54.99 1 kus
Lisická Jana Silver Lucky Sussie Ranch Mladíkov 1:54.99 1 kus  
Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch Mladíkov 1:54.99 1 kus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:20.62
2 Kraus Miroslav Lord 0:31.40
3 Růžička Jakub Magic 0:32.77
4 Fencl Miroslav Benny Boy 0:33.45
5 Santana Renato Klaras Pedro 0:34.20
6 Tesař Michal Sam Desperados 0:36.49
7 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:37.17
8 Jantasová Lucie Guerra 0:39.63
9 Kolářová Jana Letty 0:41.24
10 Trčková Miroslava Gay Lord 0:42.77
11 Mráz Roman Smart Master Charger 0:45.24
12 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 0:45.40
13 Strnad Jakub DG Boogie Boy 0:45.59
14 Hlaváček Ondřej Marfer 0:47.02
15 Stejskal Josef Niveas Domingo 0:50.16
16 Hampejs Josef Skippy Max Duck 0:53.46

All Around Champion Senior: Matějková Kristýna
All Around Champion Junior: Gondášová Tereza

Hoslovice – Junior – 7.09. 2013

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Roučová Eliška Šebor 0:39.29 1 kus
Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:39.29 1 kus
Bláhová Anička Alma 0:39.29 1 kus
2 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 1:36.32 1 kus
Pintera Adam Gimly 1:36.32 1 kus
Matoušová Kára Silver Lucky 1:36.32 1 kus
JUNIOR ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Plačková Eliška Laura 1:15.19
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:18.50 0:17.91 0:17.91
Nebod. Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:24.60 0:18.67 0:18.67
2 Křesinová Sára Colledaro 0:23.59 0:18.75 0:18.75
3 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:20.12 0:19.09 0:19.09
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:19.69 0:19.69 0:19.69
4 Novotná Aneta Šebor 0:20.11 0:20.29 0:20.11
5 Plačková Eliška Laura 0:27.58 0:22.75 0:22.75
6 Vondroušová Barbora Aron 0:22.84 0:23.58 0:22.84
7 Pintera Adam Gimly 0:23.43 0:24.02 0:23.43
8 Hampejsová Natálie Pearl Harlan Cody 0:26.22 0:24.53 0:24.53
9 Vaššová Vanessa Cipísek 1:57.12 0:42.78 0:42.78
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Křesinová Sára Colledaro 0:25.21 0:30.03 0:25.21
2 Pintera Adam Gimly 0:26.66 0:25.80 0:25.80
3 Gondášová Tereza Vilka 0:39.60 0:26.06 0:26.06
4 Vondroušová Barbora Aron 0:28.85 0:26.65 0:26.65
5 Novotná Aneta Šebor 0:32.06 0:28.17 0:28.17
Nebod. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:29.62 0:33.95 0:29.62
6 Hampejsová Natálie Pearl Harlan Cody 0:32.16 0:31.92 0:31.92
7 Plačková Eliška Maverick 0:34.02 0:35.21 0:34.02
8 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:41.31 0:39.70 0:39.70
9 Vaššová Vanessa Cipísek 0:45.06 0:40.06 0:40.06
10 Haková Amálie Adélka 5:00.00 0:46.52 0:46.52
CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Celkový čas
1 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:45.23
Matoušová Klára Silver Lucky
2 Pokorná Tereza Jackie D San Bars 1:11.03
Vondroušová Barbora Aron

All Around Champion Junior: Lisická Jana ml.

Hoslovice finále – 21.09. 2013

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Pintera Adam Gimly 0:42.09 1 kus
Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:42.09 1 kus
Matoušová Klára Silver Lucky 0:42.09 1 kus
2 Novotná Aneta Skippy Max Duck 0:56.94 1 kus
Roučová Eliška Šebor 0:56.94 1 kus
Bláhová Anička Alma 0:56.94 1 kus
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.57 0:22.15 0:17.57
2 Křesinová Sára Colledaro 0:18.25 0:18.15 0:18.15
3 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:34.54 0:18.67 0:18.67
Nebod. Gondášová Tereza Vilka 0:20.45 0:19.25 0:19.25
Nebod. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:24.78 0:19.51 0:19.51
4 Novotná Aneta Šebor 0:20.80 0:19.78 0:19.78
5 Vondroušová Barbora Aron 0:21.31 0:20.37 0:20.37
6 Pintera Adam Gimly 0:21.06 0:21.39 0:21.06
7 Plačková Eliška Laura 0:21.06 0:25.04 0:21.06
8 Hampejsová Natálie Pearl Harlan Cody 0:23.94 0:22.90 0:22.90
9 Vaššová Vanessa Cipísek 0:32.50 0:30.37 0:30.37
10 Baudis Jan Draco 5:00.00 0:34.54 0:34.54
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Křesinová Sára Colledaro 0:24.62 0:34.44 0:24.62
2 Gondášová Tereza Vilka 0:26.13 0:29.78 0:26.13
3 Novotná Aneta Šebor 0:31.64 0:27.32 0:27.32
4 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:27.92 0:45.03 0:27.92
Nebod. Gondášová Tereza Ultimate Dream 0:28.43 0:29.01 0:28.43
5 Vondroušová Barbora Aron 0:30.80 0:28.61 0:28.61
6 Hampejsová Natálie Pearl Harlan Cody 0:31.24 0:32.17 0:31.24
7 Pintera Adam Gimly 0:26.98 5:00.00 0:26.98
Nebod. Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 0:35.55 0:33.27 0:33.27
8 Plačková Eliška Maverick 0:38.68 0:33.60 0:33.60
9 Vaššová Vanessa Cipísek 5:00.00 0:41.24 0:41.24
10 Baudis Jan Draco 0:43.19 5:00.00 0:43.19
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:17.81 0:18.76 0:17.81
2 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:17.82 0:17.82 0:17.82
3 Večerka Josef Lady Sharp 0:18.76 0:18.16 0:18.16
Nebod. Šoltysová Kateřina Šebor 0:18.93 0:19.11 0:18.93
4 Zvolská Alena Frascati 0:19.44 0:18.93 0:18.93
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:19.34 0:19.27 0:19.27
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:23.43 0:23.35 0:23.35
2 Zahradník Josef Massiny 0:25.30 0:24.44 0:24.44
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:46.24 0:24.77 0:24.77
4 Zvolská Alena Frascati 0:30.64 0:25.88 0:25.88
5 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:35.98 0:26.23 0:26.23
6 Večerka Josef Lady Sharp 0:39.70 0:44.02 0:44.02
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Lisická Jana Silver Lucky 1:15.70
Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 1:45.06 3 kusy
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 1:45.06 3 kusy
Hampejs Josef Skippy Max Duck JK Hoslovice 1:45.06 3 kusy
2 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch Mladíkov 1:45.74 3 kusy
Lisická Jana Silver Lucky Sussie Ranch Mladíkov 1:45.74 3 kusy
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit Orlí Hnízdo 1:45.74 3 kusy
3 Tesař Michal Sam Desperados Na Kovárně 1:58.90 3 kusy
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 1:58.90 3 kusy
Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 1:58.90 3 kusy
4 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena Libchavy 1:39.29 2 kusy
Josef Stejskal Niveas Domingo Pod Skálou 1:39.29 2 kusy
Veselý Jan Apríl Rejta 1:39.29 2 kusy
5 Zahradník Josef Massiny Bezměrov 1:40.90 2 kusy
Večerka Josef Lady Sharp Bezměrov 1:40.90 2 kusy
Zmeškal Olda nebod. Megi Senna 1:40.90 2 kusy
6 Pintera Josef Šejna Tereza Nechvalín 1:47.87 1 kus
Palmová Denisa Smart Top Jet U Starého Kance 1:47.87 1 kus
Zmeškal Olda Megi Senna 1:47.87 1 kus
7 Kolář Jan Jestee K Lhelnice 1:50.37 1 kus
Liščák Daniel Goldie Dubská Hájnice 1:50.37 1 kus
Kolářová Jana Letty K Lhelnice 1:50.37 1 kus
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas Počet
1 Turková Anežka Ruda Velká Turná 1:02.13 2 kusy
De Camargo Jerri Pája Avatar ranch 1:02.13 2 kusy
Dolejš Daniel Fatima Camberk 1:02.13 2 kusy
2 Tesař Michal Sam Desperados Na Kovárně 0:39.81 1 kus
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 0:39.81 1 kus
Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 0:39.81 1 kus
3 Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 0:40.31 1 kus
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 0:40.31 1 kus
Hampejs Josef Skippy Max Duck JK Hoslovice 0:40.31 1 kus
4 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch Mladíkov 1:47.44 1 kus
Lisická Jana Silver Lucky Sussie Ranch Mladíkov 1:47.44 1 kus
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit Orlí Hnízdo 1:47.44 1 kus
5 Fencl Miroslav Benny Boy Western club Lysá 1:48.88 1 kus
Santana Renato Klaras Pedro Stáj Pranty 1:48.88 1 kus
Mráz Roman Smart Master Charger Ranch M Malenice 1:48.88 1 kus
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kraus Miroslav Lord 1:06.19
2 Stejskal Josef Niveas Domingo 1:13.15

All Around Champion Senior: Miroslav Kraus
All Around Champion Junior: Lisická Jana ml.

Kalendář akcí

<< Červenec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Nejbližší akce:

12.08.2017 Ši­kluv mlýn – Zvole nad Pernštejnem

18d
22h
21m
43s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist