Výsledky a mistři 2015

Mistr České republiky v rodeu
Adéla Nováčková

Pohár WI-CZ v rychlostních disciplínách
Miroslav Fencl

Pohár Dyka Krchova v rychlostních disciplínách
Natálie Kolářová

Pohár Dyka Krchova v dobytkářských disciplínách
Natálie Hampejsová

Vítěz poháru v disciplíně Steer Wrestling
Miroslav Kraus

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Adéla Nováčková 81
2 Kristýna Matějková 59
3 Miroslav Fencl 54
4 Jan Kolář 49
5 Miroslav Kraus 48
6 Renato Santana 46
7 Alois Blažek 45
8 Renata Hrubá 41
9 Josef Stejskal 40
10–11 Josef Večerka 35
10–11 Alena Zvolská 35
12–13 Štěpán Beneš 33
12–13 Jerri De Camargo 33
14 Jana Kolářová 29
15 Olda Zmeškal 22
16–17 Radka Dohnalová 19
16–17 Josef Zahradník 19
18–20 Kateřina Šoltysová 18
18–20 Karel Šamal 18
18–20 Václav Dvořák 18
21 Miroslava Trčková 17
22 Adam Pintera 16
23–24 Radek Holub 15
23–24 Roman Belšán 15
25 Petr Šalvata 12
26 Dáša Berková 11
27–28 Tereza Třeštíková 9
27–28 Barbora Němečková 9
29 Josef Mana 7
30–31 Johana Spáčilová 6
30–31 Slawomir Majerkiewicz 6
32–35 Roman Fojtík 3
32–35 Lucie Štefanová 3
32–35 Lucie Janstová 3
32–35 Michaela Jokešová 3
35–37 Iveta Grillingerová 2
36–37 Martin Šebek 2
38–39 Jakub Růžička 1
38–39 Roman Mráz 1

POHÁR WI-CZ

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Miroslav Fencl 71
2 Kristýna Matějková 69
3 Alois Blažek 47
4 Dagmar Berková 31
5 Václav Dvořák 16
6 Adriana Takácsová 11
7 Josef Zahradník 7
8 Monika Poloučková 6
9–10 Karel Šamal 5
9–10 Iveta Grillingerová 5
11 Libor Jetelina 4
12–15 Jan Kolář 3
12–15 Iwona Loch 3
12–15 Josef Mana 3
12–15 Alena Zvolská 3
16–17 Michaela Jokešová 2
16–17 Roman Fojtík 2
18–19 Johana Spáčilová 1
18–19 Sylwester Florian 1

POHÁR VE STEER WRESTLINGU

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Miroslav Kraus 21
2 Jan Kolář 17
3 Petr Šalvata 14
4 Radek Holub 6
5 Renato Santana 4
6 Adam Pintera 3

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – dobytkářské disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Natálie Hampejsová 59
2 Natálie Nováčková 52
3 Natálie Smolíková 47
4–5 Barbora Vondroušová 43
4–5 Natálie Kolářová 43
6 Kateřina Lencová 28
7–8 Eliška Roučová 26
7–8 Eliška Plačková 26
9 Marie Grygerová 25
10–15 Pavlína Novoměstská 6
10–15 Sára Křesinová 6
10–15 Tereza Gondášová 6
10–15 Anna Mieszkalska 6
10–15 Viktoria Grubizna 6
10–15 Oliwia Grubizna 6
16–18 Wannesa Biela 2
16–18 Filip Exner 2
16–18 Alexandra Segiet 2
19 Marcela Petrášová 1

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři- rychlostní disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Natálie Kolářová 88
2 Eliška Plačková 61
3 Eliška Roučová 43
4 Natálie Smolíková 25
5 Kateřina Lencová 23
6 Barbora Vondroušová 21
7 Simona Krištofová 15
8 Marcela Petrášová 13
9 Tereza Gondášová 9
10–11 Eliška Nyklová 7
10–11 Denisa Jandová 7
12 Wannesa Biela 6
13 Natalia Slowik 5
14–15 Angelika Rams 4
14–15 Pavlína Novoměstská 4

Rodeo Hoslovice – 19.09. 2015

JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Natálie Hampejsová 0:54.00 3
Natálie Kolářová 0:54.00 3
2 Nebod. Natálka Smolíková 0:45.20 2
Kateřina Lencová 0:45.20 2
3 Natálie Smolíková 1:03.63 1
Natálie Nováčková 1:03.63 1
4 Barbora Vondroušová 1:15.46 1
Marie Grygerová 1:15.46 1
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Natálie Nováčková 0:49.63
2 Natálie Hampejsová 0:51.49
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Eliška Plačková 0:28.96 0:18.74 0:18.74
2 Natálie Smolíková 0:19.23 0:18.82 0:18.82
3 Natálie Kolářová 0:19.45 0:19.11 0:19.11
4 Eliška Roučová 0:19.66 0:24.64 0:19.66
5 Kateřina Lencová 0:20.82 0:20.07 0:20.07
6 Denisa Jandová 0:21.33 0:20.56 0:20.56
7 Natálie Kopáčiková 0:25.90 0:23.72 0:23.72
8 Simona Krištofová 0:24.97 0:26.57 0:24.97
9 Natálie Kopáčiková D 0:27.99 0:27.99
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:24.15 0:32.99 0:24.15
2 Eliška Roučová 0:26.44 0:25.29 0:25.29
3 Natálie Smolíková 0:26.55 D 0:26.55
4 Denisa Jandová 0:27.45 0:36.75 0:27.45
5 Kateřina Lencová 0:27.75 0:33.02 0:27.75
6 Simona Krištofová 0:32.04 0:42.40 0:32.04
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:23.90 0:31.51 0:23.90
2 Miroslav Fencl 0:24.87 0:24.32 0:24.32
3 Alois Blažek 0:26.21 0:37.25 0:26.21
4 Dagmar Berková 0:32.97 0:26.53 0:26.53
5 Václav Dvořák 0:27.69 0:27.01 0:27.01
6 Alena Zvolská 0:28.00 0:32.49 0:28.00
7 Kateřina Šoltysová 0:34.87 0:36.71 0:34.87
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.70 0:17.50 0:17.50
2 Miroslav Fencl 0:23.54 0:17.76 0:17.76
3 Alois Blažek 0:18.50 0:18.13 0:18.13
4 Dagmar Berková 0:29.44 0:18.30 0:18.30
5 Václav Dvořák 0:19.68 0:19.60 0:19.60
6 Kateřina Šoltysová 0:25.47 0:19.60 0:19.60
7 Alena Zvolská 0:24.74 0:19.78 0:19.78
8 Leoš Nešvera 0:25.28 0:24.41 0:24.41
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Jana Kolářová 0:38.64 3 kusy
Jan Kolář 0:38.64 3 kusy
2 Alena Zvolská 1:09.35 3 kusy
Miroslav Kraus 1:14.71 3 kusy
3 Josef Stejskal 0:44.78 2 kusy
Tereza Třeštíková 0:44.78 2 kusy
4 Kateřina Šoltysová 1:12.81 2 kusy
Roman Belšán 1:12.81 2 kusy
5 Kristýna Matějková 1:21.15 2 kusy
Adéla Nováčková 1:21.15 2 kusy
6 Miroslav Fencl 1:10.49 1 kus
Alois Blažek 1:10.49 1 kus
7 Dagmar Berková 1:26.32 1 kus
Nebod. Josef Stejskal 1:26.32 1 kus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Adéla Nováčková 0:19.41
2 Štěpán Beneš 0:20.93
3 Kristýna Matějková 0:22.86
4 Miroslav Fencl 0:23.73
5 Jan Kolář 0:28.83
6 Renato Santana 0:30.15
7 Kateřina Šoltysová 0:33.36
8 Jana Kolářová 0:49.22
9 Alois Blažek 0:54.66
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Tereza Třeštíková 0:43.67 2
Josef Stejskal 0:43.67 2
Nebod. Michal Šandera 0:43.67 2
2 Jana Kolářová 0:25.22 1
Jan Kolář 0:25.22 1
Michal Šandera 0:25.22 1
3 Miroslav Fencl 0:33.33 1
Václav Dvořák 0:33.33 1
Alois Blažek 0:33.33 1
4 Jerri De Camargo 1:15.09 1
Štěpán Beneš 1:15.09 1
Karel Šamal 1:15.09 1
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas1 Čas2
1 Jerri De Camargo 0:04.27 3000
2 Alois Blažek 3000 0:07.03
3 Jan Kolář 0:09.97 3000

All Around Champion Senior: Jan Kolář
All Around Champion Junior: Natálie Kolářová

Bohdalice – 05.09. 2015

JUNIOR SPEED PENNING
Pořadí Jméno
1 Natálie Nováčková
2 Kateřina Lencová
3 Natálka Smolíková
4 Eliška Plačková
5 Eliška Roučová
6 Marcela Petrášová
JUNIOR ALLEY
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Kolářová 0:12.33
2 Eliška Roučová 0:13.22
3 Eliška Plačková 0:13.35
4 Natálie Smolíková 0:17.20
5 Kateřina Lencová 0:40.20
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Eliška Plačková 0:18.68 0:19.25 0:18.68
2 Natálie Kolářová 0:19.10 0:19.29 0:19.10
3 Eliška Roučová 0:19.76 0:19.36 0:19.36
4 Simona Krištofová 0:20.01 D 0:20.01
5 Marcela Petrášová 0:20.03 0:21.68 0:20.03
6 Kateřina Lencová 0:21.20 0:21.35 0:21.20
7 Barbora Vondroušová D D D
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:29.87 0:24.22 0:24.22
2 Eliška Plačková 0:25.38 0:29.97 0:25.38
3 Eliška Roučová 0:26.82 0:26.41 0:26.41
4 Marcela Petrášová D 0:27.06 0:27.06
5 Natálie Smolíková 0:32.81 0:27.18 0:27.18
6 Kateřina Lencová 0:28.13 0:28.15 0:28.13
7 Simona Krištofová 0:29.27 0:29.69 0:29.27
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.17 0:24.21 0:23.17
2 Kristýna Matějková 0:24.12 0:24.01 0:24.01
3 Alois Blažek 0:24.89 D 0:24.89
4 Josef Zahradník 0:25.19 0:25.19 0:25.19
5 Roman Fojtík 0:25.96 0:25.46 0:25.46
6 Václav Dvořák 0:27.82 0:26.43 0:26.43
7 Alena Zvolská 0:29.40 0:27.95 0:27.95
8 Dagmar Berková 0:30.25 0:38.28 0:30.25
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.72 0:21.27 0:17.72
2 Miroslav Fencl 0:18.33 0:17.92 0:17.92
3 Dagmar Berková 0:18.19 0:18.13 0:18.13
4 Alois Blažek 0:18.38 0:18.25 0:18.25
5 Roman Fojtík 0:19.91 0:19.54 0:19.54
6 Alena Zvolská 0:20.34 0:20.31 0:20.31
7 Václav Dvořák 0:20.36 0:20.51 0:20.36
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Josef Zahradník 1:13.15 5 kusů
Josef Večerka 1:13.15 5 kusů
2 Jana Kolářová 1:11.73 4 kusy
Jan Kolář 1:11.73 4 kusy
3 Olda Zmeškal 1:12.08 4 kusy
Radka Dohnalová 1:12.08 4 kusy
4 Alena Zvolská 1:14.71 3 kusy
Miroslav Kraus 1:14.71 3 kusy
5 Miroslav Fencl 1:18.60 2 kusů
Alois Blažek 1:18.60 2 kusů
6 Roman Belšán 1:22.15 2 kusy
Kateřina Šoltysová 1:22.15 2 kusy
7 Petr Šalvata 1:30.00 2 kusy
Karel Šamal 1:30.00 2 kusy
SENIOR ALLEY
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Stejskal 0:11.69
2 Kristýna Matějková 0:13.37
3 Miroslav Kraus 0:14.77
4 Adéla Nováčková 0:22.50
5 Jana Kolářová 0:31.19
6 Karel Šamal 0:40.71
7 Kateřina Šoltysová 0:47.28
8 Václav Dvořák 1:12.23
SENIOR SPEED PENNING
Pořadí Jméno
1 Miroslav Kraus
2 Adéla Nováčková
3 Jan Kolář
4 Václav Dvořák
5 Josef Večerka
6 Olda Zmeškal
CALIFORNIA RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas1 Čas2
1 Kristýna Matějková 0:23.29 0:25.90
  Jan Kolář
2 Josef Zahradník D 0:32.09
  Josef Večerka
3 Miroslava Trčková D 0:48.31
  Roman Belšán
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Výsledný čas
1 Miroslav Kraus 0:43.73 0:36.27 0:80.00
2 Jan kolář 0:58.69 0:54.33 1:13.02
3 Petr Šalvata 0:43.40 3:00.00 3:43.40
4 Adam Pintera 3:00.00 0:52.49 3:52.49

All Around Champion Senior: Jan Kolář
All Around Champion Junior: Eliška Plačková

Šiklův mlýn – 8.07. 2015

JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Hampejsová 0:50.95
Natálie Kolářová 0:50.95
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Barbora Vondroušová 0:31.28
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:18.97 0:18.66 0:18.66
2 Eliška Roučová 0:19.69 0:19.05 0:19.05
3 Eliška Plačková 0:19.64 0:19.43 0:19.43
4 Simona Krištofová 0:21.22 0:19.55 0:19.55
5 Marcela Petrášová 0:20.02 0:19.84 0:19.84
6 Kateřina Lencová 0:20.15 0:20.98 0:20.15
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:24.53 0:23.89 0:23.89
2 Marcela Petrášová D 0:26.28 0:26.28
3 Simona Krištofová 0:32.10 0:27.87 0:27.87
4 Kateřina Lencová 0:28.51 0:29.37 0:28.51
5 Natálie Smolíková 0:29.97 0:29.08 0:29.08
6 Eliška Roučová 0:31.88 0:55.71 0:31.88
7 Eliška Plačková D 0:36.23 0:36.23
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.19 0:23.86 0:23.19
2 Kristýna Matějková 0:24.92 0:23.19 0:23.19
3 Alois Blažek 0:24.09 0:29.16 0:24.09
4 Josef Zahradník 0:25.10 0:24.48 0:24.48
5 Roman Fojtík 0:25.98 0:27.36 0:25.98
6 Václav Dvořák 0:27.20 0:26.89 0:26.89
7 Dagmar Berková D 0:28.77 0:28.77
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.54 0:17.01 0:17.01
2 Alois Blažek 0:18.41 0:17.43 0:17.43
3 Miroslav Fencl 0:17.47 0:17.93 0:17.47
4 Dagmar Berková 0:18.48 0:18.66 0:18.48
5 Václav Dvořák 0:19.93 0:18.74 0:18.74
6 Alena Zvolská 0:19.60 0:19.92 0:19.60
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Miroslav Fencl 1:04.64 2 kusy
Václav Dvořák 1:04.64 2 kusy
Alois Blažek 1:04.64 2 kusy
2 Miroslav Fencl nebodov. 1:32.61 2 kusy
Josef Zahradník 1:32.61 2 kusy
Josef Večerka 1:32.61 2 kusy
3 Renato Santana 1:44.08 2 kus
Renata Hrubá 1:44.08 2 kusy
Adéla Nováčková 1:44.08 2 kusy
4 Roman Belšán 1:40.19 1 kus
Kateřina Šoltysová 1:40.19 1 kus
Josef Stejskal 1:40.19 1 kus
5 Miroslav Kraus 1:51.51 1 kus
Alena Zvolská 1:51.51 1 kus
Kristýna Matějková 1:51.51 1 kus
6 Olda Zmeškal 1:59.47 1 kus
Radka Dohnalová 1:59.47 1 kus
Petr Šalvata 1:59.47 1 kus
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Jerri De Camargo 0:50.29
Štěpán Beneš
2 Renata Hrubá 0:54.88
Renato Santana
3 Miroslav Fencl 1:15.66
Alois Blažek
4 Josef Zahradník 1:28.07
Josef Večerka
CALIFORNIA RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas1 Čas2
1 Alois Blažek 0:41.76 0:28.44
  Miroslav Fencl
2 Adéla Nováčková 0:24.98 D
  Renato Santana
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Petr Šalvata 0:29.37
2 Miroslav Kraus 0:29.58

All Around Champion Senior: Alois Blažek
All Around Champion Junior: Natálie Kolářová

Bohdalice – 11.07. 2015

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Natálie Nováčková 1:26.33 2 kusy
Natálie Smolíková 1:26.33 2 kusy
Natálie Hampejsová 1:26.33 2 kusy
2 Natálie Kolářová 1:42.15 2 kusy
Eliška Plačková 1:42.15 2 kusy
Eliška Roučová 1:42.15 2 kusy
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 0:22.94
2 Natálie Hampejsová 0:36.88
3 Barbora Vondroušová 0:43.35
4 Eliška Plačková 0:56.09
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:18.77 0:18.56 0:18.56
2 Eliška Plačková 0:18.98 0:19.50 0:18.98
3 Kateřina Lencová 0:20.73 0:19.99 0:19.99
4 Eliška Roučová 0:20.34 0:20.23 0:20.23
5 Simona Krištofová 0:20.32 0:30.00 0:20.32
6 Marcela Petrášová 0:21.52 0:20.92 0:20.92
7 Pavlína Novoměstská 0:27.01 D 0:27.01
8 Natálie Smolíková 0:27.01 D 0:27.01
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:25.39 0:25.17 0:25.17
2 Eliška Plačková 0:25.20 D 0:25.20
3 Eliška Roučová 0:27.39 0:26.19 0:26.19
4 Natálie Smolíková 0:28.44 0:27.54 0:27.54
5 Pavlína Novoměstská 0:36.19 0:28.98 0:28.98
6 Kateřina Lencová 0:30.18 0:29.09 0:29.09
7 Marcela Petrášová 0:34.55 0:29.94 0:29.94
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.44 D 0:23.44
2 Kristýna Matějková 0:25.46 0:29.20 0:25.46
3 Monika Poloučková 0:25.58 0:30.31 0:25.58
4 Libor Jetelina 0:31.14 0:26.03 0:26.03
5 Václav Dvořák 0:35.04 0:28.20 0:28.20
6 Dagmar Berková D 0:31.20 0:31.20
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.37 0:17.76 0:17.37
2 Dagmar Berková 0:18.05 0:17.82 0:17.82
3 Miroslav Fencl 0:18.66 0:18.40 0:18.16
4 Monika Poloučková 0:18.49 0:18.54 0:18.49
5 Josef Mana 0:19.00 0:20.12 0:19.00
6 Libor Jetelina 0:20.87 0:19.60 0:19.60
7 Václav Dvořák 0:21.80 0:20.16 0:20.16
8 Alena Zvolská 0:21.50 0:20.39 0:20.39
9 Markéta Novotná 0:23.07 0:21.89 0:21.89
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Renato Santana 1:56.49 4 kusy
Renata Hrubá 1:56.49 4 kusy
Adéla Nováčková 1:56.49 4 kusy
2 Miroslav Fencl 1:40.50 3 kusy
Václav Dvořák 1:40.50 3 kusy
Josef Večerka 1:40.50 3 kusy
3 Roman Belšán 1:41.59 2 kusy
Kateřina Šoltysová 1:41.59 2 kusy
Josef Stejskal 1:41.59 2 kusy
4 Roman Fojtík 1:56.45 2 kusy
Dagmar Berková nebod. 1:56.45 2 kusy
Josef Stejskal nebod. 1:56.45 2 kusy
5 Miroslav Kraus 1:53.96 1 kus
Alena Zvolská 1:53.96 1 kus
Kristýna Matějková 1:53.96 1 kus
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Kristýna Matějková 0:25.96
Adéla Nováčková
2 Miroslav Fencl 0:41.55
Josef Večerka
3 Renato Santana 0:43.11
Renata Hrubá
4 Olda Zmeškal 0:44.66
Radka Dohnalová
5 Josef Stejakal 0:44.96
Dagmar Berková
6 Adam Pintera 0:45.35
Miroslava Trčková
7 Jan Kolář 0:51.38
Jana Kolářová
8 Josef Mana 1:07.08
Petr Šalvata
9 Roman Belšán 1:12.63
Kateřina Šoltysová
10 Alena Zvolská 1:24.52
Miroslav Kraus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Adéla Nováčková 0:25.31
2 Alena Zvolská 0:26.12
3 Miroslav Kraus 0:28.04
4 Josef Stejskal 0:28.60
5 Kristýna Matejková 0:30.38
6 Jan Kolář 0:33.21
7 Miroslav Fencl 0:35.26
8 Olda Zmeškal 0:38.41
9 Renato Santana 0:39.57
10 Josef Mana 0:39.72
11 Adam Pintera 0:42.77
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Fencl 0:04.19
2 Renato Santana 0:07.45
3 Josef Večerka 0:09.08
4 Olda Zmeškal 0:09.59
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Jan Kolář 0:06.88
2 Miroslav Kraus 0:24.90
3 Renato Santana 1:03.98

All Around Champion Senior: Adéla Nováčková
All Around Champion Junior: Eliška Plačková

Hoslovice – Juniorské – 21.06. 2015

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Natálie Hampejsová 1:10.20 1 kus
Natálie Smolíková 1:10.20 1 kus
Natálie Nováčková 1:10.20 1 kus
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Kolářová 0:36.69
Barbora Vondroušová 0:36.69
2 Marie Grygerová 0:45.16
Natálie Kopáčíková 0:45.16
JUNIOR ALLEY
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Hampejsová 0:16.54
2 Marie Grygerová 0:22.16
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 0:56.02
Natálie Smolíková 0:56.02
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:18.89 0:18.11 0:18.11
2 Eliška Plačková 0:18.53 0:18.53 0:18.53
3 Barbora Vondroušová 0:19.30 0:18.92 0:18.92
4 Eliška Roučová 0:19.86 0:19.28 0:19.28
5 Simona Krištofová 0:22.53 0:19.32 0:19.32
6 Denisa Jandová 0:19.86 0:19.34 0:19.34
7 Kateřina Lencová 0:21.57 0:21.62 0:21.57
8 Šárka Piklová 0:26.15 0:32.82 0:26.15
9 Natálie Kopáčíková 0:29.46 0:26.74 0:26.74
10 Hana Kačírková 0:33.54 0:31.04 0:31.04
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:30.79 0:24.26 0:24.26
2 Eliška Plačková 0:29.69 0:24.82 0:24.82
3 Eliška Roučová 0:31.55 0:26.84 0:26.84
4 Kateřina Lencová 0:28.02 0:37.81 0:28.02
5 Denisa Jandová D 0:29.94 0:29.94
6 Barbora Vondroušová D 0:54.30 0:54.30

All Around Champion Junior: Natálie Kolářová

Hoslovice – 20.06. 2015

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Barbora Vondroušová 1:35.82 6 kusů
Kateřina Lencová 1:35.82 6 kusů
Marie Grygerová 1:35.82 6 kusů
2 Natálie Hampejsová 1:47.79 6 kusů
Natálie Smolíková 1:47.79 6 kusů
Natálie Nováčková 1:47.79 6 kusů
JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Marie Grygerová 1:15.22 5 kusů
Barbora Vondroušová- nebod. 1:15.22 5 kusů
2 Natálie Smolíková 1:19.67 5 kusů
Natálie Hampejsová 1:19.67 5 kusů
3 Kateřina Lencová 1:00.68 4 kusy
Natálie Nováčková 1:00.68 4 kusy
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:19.39 0:18.74 0:18.74
2 Eliška Plačková 0:26.27 0:19.57 0:19.57
3 Kateřina Lencová 0:21.06 0:20.42 0:20.42
4 Barbora Vondroušová D 0:20.48 0:20.48
5 Natálie Smolíková 0:26.22 0:20.68 0:20.68
6 Eliška Roučová 0:24.12 0:24.87 0:24.12
7 Denisa Jandová 0:27.01 D 0:27.01
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:24.73 0:25.25 0:24.73
2 Eliška Plačková 0:34.76 0:24.81 0:24.81
3 Barbora Vondroušová 0:27.08 0:25.57 0:25.57
4 Eliška Roučová 0:39.79 0:26.73 0:26.73
5 Natálie Smolíková 0:45.69 0:27.15 0:27.15
6 Kateřina Lencová 0:39.58 0:32.22 0:32.22
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.17 0:23.33 0:23.17
2 Dagmar Berková 0:23.40 0:28.65 0:23.40
3 Alois Blažek 0:35.09 0:25.34 0:25.34
4 Iveta Grillingerová 0:27.23 D 0:27.23
5 Václav Dvořák 0:29.07 D 0:29.07
6 Kristýna Matějková 0:36.37 0:29.14 0:29.14
7 Josef Mana 0:38.15 0:34.20 0:34.20
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:22.67 0:17.47 0:17.47
2 Miroslav Fencl 0:17.96 0:17.67 0:17.67
3 Alois Blažek 0:18.06 0:17.78 0:17.78
4 Dagmar Berková 0:19.28 0:18.32 0:18.32
5 Iveta Grillingerová 0:18.97 0:18.77 0:18.77
6 Josef Mana 0:19.61 0:19.37 0:19.37
7 Václav Dvořák 0:20.76 0:20.33 0:20.33
8 Alena Zvolská 0:23.84 0:21.82 0:21.82
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Renato Santana 1:54.26 7 kusů
Renata Hrubá 1:54.26 7 kusů
Adéla Nováčková 1:54.26 7 kusů
2 Jerri De Camargo 1:40.25 4 kusy
Alois Blažek 1:40.25 4 kusy
Štěpán Beneš 1:40.25 4 kusy
3 Miroslav Kraus 1:44.42 4 kusy
Alena Zvolská 1:44.42 4 kusy
Kristýna Matějková 1:44.42 4 kusy
4 Miroslava Trčková 1:32.17 3 kusy
Adam Pintera 1:32.17 3 kusy
Josef Mana 1:32.17 3 kusy
5 Jan Kolář 1:27.00 1 kus
Jana Kolářová 1:27.00 1 kus
Dagmar Berková 1:27.00 1 kus
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Renato Santana 1:27.23 6
Renata Hrubá
2 Kristýna Matějková 1:24.09 5
Adéla Nováčková
3 Dagmar Berková 1:04.02 4
Josef Stejskal
4 Olda Zmeškal 0:44.15 3
Radka Dohnalová
5 Jerri De Camargo 1:21.36 2
Štěpán Beneš
6 Alena Zvolská 1:25.53 2
Miroslav Kraus
7 Adam Pintera 1:24.82 1
Miroslava Trčková
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Renata Hrubá 0:21.49
2 Adéla Nováčková 0:28.69
3 Miroslav Fencl 0:30.70
4 Adam Pintera 0:41.24
5 Iveta Grillingerová 0:41.30
6 Radka Dohnalová 0:45.95
7 Alois Blažek 0:54.05
CALIFORNIA RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Jerri De Camargo 0:20.57
Štěpán Beneš
2 Kristýna Matějková 0:33.28
Jan Kolář
3 Josef Mana 0:34.16
Petr Šalvata
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Jan Kolář 0:38.04

All Around Champion Senior: Renata Hrubá
All Around Champion Junior: Kateřina Lencová

Karpacz – 6.06. 2015

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Anna Mieszkalska 1:43.79 3 kusy
Viktoria Grubizna 1:43.79 3 kusy
Oliwia Grubizna 1:43.79 3 kusy
2 Eliška Plačková 1:15.16 2 kusy
Natálie Kolářová 1:15.16 2 kusy
Eliška Roučová 1:15.16 2 kusy
3 Eliška Roučová neb. 1:19.74 2 kusy
Eliška Plačková neb. 1:19.74 2 kusy
Natálie Hampejsová 1:19.74 2 kusy
4 Barbora Vondroušová 1:34.45 2 kusy
Natálie Smolíková 1:34.45 2 kusy
Natálie Nováčková 1:34.45 2 kusy
5 Wannesa Biela 1:28.30 1 kus
Filip Exner 1:30.35 1 kus
Alexandra Segiet 1:30.35 1 kus
JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Eliška Plačková 0:43.79 1 kus
Eliška Roučová 0:43.79 1 kus
2 Barbora Vondroušová 0:52.68 1 kus
Natálie Kolářová 0:52.68 1 kus
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Wannesa Bieala 0:17.22 0:16.95 0:16.95
2 Natalia Slowik D 0:17.31 0:17.31
3 Barbora Vondroušová 0:17.96 0:17.50 0:17.50
4 Angelika Rams 0:17.64 0:17.66 0:17.64
5 Natálie Kolářová 0:18.47 0:17.73 0:17.73
6 Eliška Plačková 0:19.20 0:19.06 0:19.06
7 Eliška Roučová 0:20.71 0:19.50 0:19.50
8 Natálie Smolíková 0:20.89 0:20.07 0:20.07
9 Angelika Lamch D 0:24.02 0:24.02
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:30.53 0:25.25 0:25.25
2 Eliška Plačková 0:27.39 0:36.30 0:27.39
3 Natálie Smolíková 0:32.06 0:28.46 0:28.46
4 Eliška Roučová D 0:29.76 0:29.76
5 Barbora Vondroušová 0:47.47 0:31.48 0:31.48
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.52 0:25.05 0:23.52
2 Kristýna Matějková 0:23.56 0:35.44 0:23.56
3 Dagmar Berková 0:25.35 0:25.00 0:25.00
4 Alois Blažek 0:25.90 D 0:25.90
5 Václav Dvořák 0:34.44 0:30.17 0:30.17
6 Jan Kolář 0:31.20 D 0:31.20
  Anna Slowik D D D
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:16.72 0:16.94 0:16.72
2 Karel Šamal 0:17.77 0:16.75 0:16.75
3 Alois Blažek 0:17.19 0:17.43 0:17.19
4 Iwona Loch D 0:17.21 0:17.21
5 Kristýna Matějková 0:17.40 0:17.21 0:17.21
6 Sylwester Florian 0:17.54 0:17.34 0:17.34
7 Malgrozta Pokoj 0:17.40 D 0:17.40
8 Dagmar Berková 0:17.84 0:17.54 0:17.54
9 Jan Kolář 0:17.86 0:18.16 0:17.86
10 Alena Zvolská 0:20.89 0:21.09 0:20.89
11 Kateřina Šoltysová 0:21.35 D 0:21.35
Nebod. Iwona Loch 0:27.47 0:22.55 0:22.55
12 Václav Dvořák 0:22.90 0:22.71 0:22.71
13 Anna Slowik D D D
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Miroslav Kraus 1:06.59 3 kusy
Alena Zvolská 1:06.59 3 kusy
Kristýna Matějková 1:06.59 3 kusy
2 Miroslav Fencl 1:09.57 3 kusy
Alois Blažek 1:09.57 3 kusy
Adéla Nováčková 1:09.57 3 kusy
3 Kateřina Šoltysová 1:14.13 3 kusy
Adam Pintera 1:14.13 3 kusy
Miroslava Trčková 1:14.13 3 kusy
4 Karel Šamal 1:24.47 3 kusy
Josef Stejskal 1:24.47 3 kusy
Slawomir Majerkiewicz nebod. 1:24.47 3 kusy
5 Radka Dohnalová 1:30.57 3 kusy
Olda Zmeškal 1:30.57 3 kusy
Slawomir Majerkiewicz 1:30.57 3 kusy
6 Dáša Berková 1:58.83 2 kusy
Jan Kolář 1:58.83 2 kusy
Jana Kolářová 1:58.83 2 kusy
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Jan Kolář 1:20.24 4
Jana Kolářová
2 Adam Pintera 1:03.92 3
Miroslava Trčková
3 Josef Stejskal nebod. 1:30.00 3
Slawomir Majerkiewicz
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Karel Šamal 0:26.11
2 Kristýna Matějková 0:30.16
3 Adéla Nováčková 0:33.35
4 Alois Blažek 0:38.22
5 Miroslav Fencl 0:38.83
6 Kateřina Šoltysová 0:42.90
7 Jana Kolářová 0:45.62
8 Miroslava Trčková 0:53.88
9 Alena Zvolská 0:56.58

All Around Champion Senior: Kristýna Matějková

Radotín – 23.05. 2015

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Pavlína Novoměstská 1:30.35 1 kus
Barbora Vondroušová 1:30.35 1 kus
Kateřina Lencová 1:30.35 1 kus
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Křesinová Sára 0:46.19
Gondášová Tereza
2 Natálie Smolíková 0:46.86
Natálie Hampejsová
3 Natálie Kolářová 0:47.40
Barbora Vondroušová
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Gondášová Tereza 0:17.92 0:17.72 0:17.72
2 Natálie Kolářová 0:18.73 0:19.64 0:18.73
3 Sára Křesinová 0:18.88 0:23.85 0:18.88
Nebod. Eliška Nyklová 0:20.47 0:19.38 0:19.38
4 Barbora Vondroušová 0:19.92 0:20.08 0:19.92
5 Eliška Nyklová 0:19.95 0:20.49 0:19.95
6 Natálie Smolíková 0:20.08 0:21.53 0:20.08
7 Eliška Plačková 0:20.17 0:20.20 0:20.17
8 Eliška Roučová 0:21.37 0:21.19 0:21.19
9 Kateřina Lencová 0:22.33 0:21.66 0:21.66
10 Pavlína Novoměstská 0:25.88 0:23.52 0:23.55
11 Michaela Nováková 0:25.32 0:24.83 0:24.83
12 Simona Koudelová D 0:36.25 0:36.25
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:28.23 0:25.03 0:25.03
2 Eliška Nyklová 0:26.64 0:25.47 0:25.47
3 Eliška Plačková 0:27.78 0:27.36 0:27.36
4 Tereza Gondášová 0:28.59 0:49.33 0:28.59
5 Pavlína Novoměstská 0:31.99 0:29.18 0:29.18
6 Barbora Vondroušová 0:32.90 0:29.23 0:29.23
7 Eliška Roučová 0:34.93 0:29.35 0:29.35
8 Natálie Smolíková D 0:29.54 0:29.54
9 Kateřina Lencová D 0:30.91 0:30.91
10 Michaela Nováková 0:39.59 D 0:39.59
11 Simona Koudelková 0:51.46 0:41.35 0:41.35
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:24.52 0:22.22 0:22.22
2 Adriana Takácsová 0:24.30 0:23.22 0:23.22
3 Miroslav Fencl 0:24.94 0:24.95 0:24.94
4 Alois Blažek 0:25.85 0:25.21 0:25.21
5 Jan Kolář 0:25.83 0:25.66 0:25.66
6 Josef Zahradník 0:25.81 0:26.11 0:25.81
7 Radka Dohnalová 0:29.70 0:27.77 0:29.70
8 Barbora Šormová 0:28.11 0:28.30 0:28.11
9 Johana Spáčilová 0:29.81 0:29.17 0:29.17
10 Dagmar Berková 0:30.08 0:31.61 0:30.08
11 Iveta Grillingerová 0:31.30 0:30.29 0:30.29
12 Lucie Janstová 0:35.71 0:33.36 0:33.36
13 Václav Dvořák 0:34.63 0:36.84 0:34.63
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Adriana Takácsová 0:18.31 0:17.87 0:17.87
2 Alois Blažek 0:18.05 0:19.40 0:18.05
3 Kristýna Matějková 0:18.20 0:18.72 0:18.20
4 Miroslav Fencl 0:19.25 0:18.47 0:18.47
5 Michaela Jokešová 0:18.82 0:18.74 0:18.74
6 Johana Spáčilová 0:19.68 0:18.81 0:18.81
7 Jan Kolář 0:19.78 0:19.00 0:19.00
8 Radka Dohnalová 0:19.40 0:19.69 0:19.40
9 Iveta Grillingerová 0:19.54 0:19.62 0:19.54
10 Dáša Berková 0:20.53 0:19.74 0:19.74
11 Barbora Šormová 0:21.35 0:21.61 0:21.35
12 Alena Zvolská 0:25.30 0:23.64 0:23.64
13 Markéta Novotná 0:25.58 0:26.29 0:25.58
14 Václav Dvořák 0:29.97 0:26.15 0:26.15
15 Dita Stejskalová 0:40.96 0:40.28 0:40.28
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Barbora Němečková 1:44.07 3 kusy
Radek Holub 1:44.07 3 kusy
Johana Spáčilová 1:44.07 3 kusy
2 Olda Zmeškal 0:55.01 2 kusy
Radka Dohnalová 0:55.01 2 kusy
Petr Šalvata 0:55.01 2 kusy
3 Renato Santana 0:56.85 2 kusy
Renata Hrubá 0:56.85 2 kusy
Adéla Nováčková 0:56.85 2 kusy
4 Lucie Štefanová 1:31.02 2 kusy
Lucie Janstová 1:31.02 2 kusy
Michaela Jokešová 1:31.02 2 kusy
5 Dáša Berková 0:35.35 1 kus
Jan Kolář 0:35.35 1 kus
Jana Kolářová 0:35.35 1 kus
6 Miroslav Kraus 1:36.20 1 kus
Alena Zvolská 1:36.20 1 kus
Kristýna Matějková 1:36.20 1 kus
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Radek Holub 0:13.06
2 Jerri De Camargo 0:16.79
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Kraus 0:33.87
Alena Zvolská
2 Karel Šamal 0:53.13
Josef Stejskal
3 Adéla Nováčková 0:54.66
Kristýna Matějková
4 Barbora Němečková 0:55.86
Radek Holub
5 Petr Šalvata 0:59.20
Martin Šebek
6 Jakub Růžička 1:06.45
Roman Mráz
7 Renato Santana 1:08.47
Renata Hrubá
8 Olda Zmeškal 1:12.35
Radka Dohnalová
9 Barbora Šormová 1:15.95
Miroslava Trčková
10 Štěpán Beneš 1:21.61
Jerri De Camargo
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Radek Holub 0:18.76
2 Miroslav Kraus 0:18.90
3 Petr Šalvata 1:02.90

All Around Champion Senior: Radek Holub

Kalendář akcí

<< Červenec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Nejbližší akce:

12.08.2017 Ši­kluv mlýn – Zvole nad Pernštejnem

18d
22h
23m
21s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist