Výsledky a mistři 2016

Mistr České republiky v rodeu
Kristýna Matějková

Pohár WI-CZ v rychlostních disciplínách
Kristýna Matějková

Mistr České republiky ve Steer Wrestlingu
Jan Kolář

Pohár Dyka Krchova v rychlostních disciplínách
Natálie Kolářová

Pohár Dyka Krchova v dobytkářských disciplínách
Barbora Vondroušová

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Kristýna Matějková 69
2 Adéla Nováčková 60
3 Renato Santana 60
4 Miroslav Kraus 55
5 Jan Kolář 52
6 Jana Kolářová 51
7 Josef Stejskal 42
8 Miroslav Fencl 39
9 Ruda Paul 36
10 Josef Fiala 35
11 Václav Dvořák 29
12 Renata Hrubá 25
13 Josef Večerka 24
14 Eliška Haberlová 20
15 Vlasta Šrámková 19
16 Přemek Řeháček 18
17 Jerri De Camargo 17
18 Michal Tesař 15
19 Roman Fojtík 12
20–22 Josef Zahradník 11
20–22 Olda Zmeškal 11
20–22 Radka Dohnalová 11
23 Kateřina Šoltysová 9
24–27 Tomáš Levý 8
24–27 Miroslava Trčková 8
24–27 Zuzana Kropáčková 8
24–27 Andrea Franková 8
28–31 Petr Šalvata 7
28–31 Gabrielová 7
28–31 Petr Šalvata 7
28–31 Barbora Chylová 7
32 Tereza Třeštíková 6
33–35 Lenka Roučová 5
33–35 Milan Cejp 5
33–35 Milan Hradil 5
36 Alois Blažek 4
37–38 Štěpán Beneš 3
37–38 Šandera 3
39–40 Johana Kučerová 1
39–40 Martina Vrublová 1

POHÁR WI-CZ

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Kristýna Matějková 65
2 Miroslav Fencl 51
3 Václav Dvořák 35
4 Zuzana Kropáčková 16
5 Martina Vrublová 12
6–7 Adriana Takácsová 10
6–7 Alois Blažek 10
8 Eliška Haberlová 9
9 Johana Kučerová 7
10–12 Roman Fojtík 4
10–12 Josef Fiala 4
10–12 Nina Jarosz 4
13–16 Josef Večerka 3
13–16 Miroslav Kraus 3
13–16 Kateřina Šoltysová 3
13–16 Kateřina Wunschová 3
17–18 Miroslava Trčková 1
17–18 Veronika Pechová 1

POHÁR VE STEER WRESTLINGU

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Jan Kolář 17
2 Josef Fiala 16
3 Miroslav Kraus 14
4 Tomáš Levý 12
5–6 Renato Santana 5
5–6 Veselý Jan 5
7 Josef Zahradník 4
8 Roman Fojtík 4

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – dobytkářské disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Barbora Vondroušová 43
2 Marie Grygerová 40
3 Natálie Kolářová 36
4 Kryštof Grygera 28
5 Natálie Hampejsová 26
6–7 Eliška Roučová 25
6–7 Natálie Smolíková 25
8 Natálie Nováčková 23
9 Eliška Plačková 22
10 Kateřina Lencová 21
11 Kristýna Russhamová 12
12 Janusová 9
13–14 Barbora Hůdová 6
13–14 Marcela Petrášová 6
15 Jandová 1

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři- rychlostní disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Natálie Kolářová 73
2 Natálie Smolíková 53
3 Eliška Roučová 47
4 Eliška Plačková 44
5 Kristýna Russhamová 30
6 Marcela Petrášová 18
7 Kateřina Lencová 6
8 Barbora Vondroušová 5
9–10 Anna Petržílková 3
9–10 Jandová 3
11 Janusová 2
12 Natálie Hampejsová 1

Hoslovice – 17.09. 2016

SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Kristýna Matějková 1:17.95 1 kus
Josef Stejskal 1:17.95 1 kus
Tereza Třeštíková 1:17.95 1 kus
2 Václav Dvořák 1:21.34 1 kus
Miroslav Fencl 1:21.34 1 kus
Miroslav Kraus 1:21.34 1 kus
3 Josef Fiala 1:51.24 1 kus
Přemek Řeháček 1:51.24 1 kus
Andrea Franková 1:51.24 1 kus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Barbora Chylová 0:31.06
2 Přemek Řeháček 0:53.81
SENIOR Alley
Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Fencl 0:11.17
2 Ruda Paul 0:11.43
3 Renato Santana 0:12.32
4 Adéla Nováčková 0:14.35
5 Kraus Miroslav 0:25.20
6 Barbora Chylová 1:26.55
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Kristýna Matějková 0:40.38
Adéla Nováčková 0:40.38
2 Vlasta Šrámková 0:46.79
Ruda Paul 0:46.79
3 Jan Kolář 0:51.51
Jana Kolářová 0:51.51
4 Michal Šandera 1:02.03
Václav Dvořák 1:02.03
5 Kraus Miroslav 1:02.05
Eliška Haberlová 1:02.05
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2
1 Jan Kolář 0:57.54 30000
2 Jan Veselý 30000 1:23.26

All Around Champion Senior: Kristýna Matějková

Juniorské rodeo Hoslovice – 16.09. 2016

JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Barbora Vondroušová 1:10.37 3
Marie Grygerová 1:10.37 3
2 Natálie Hampejsová 1:13.52 2
Natálie Kolářová 1:13.52 2
3 Natálie Smolíková 0:57.96 1
Natálie Nováčková 0:57.96 1
4 Eliška Janusová 1:00.6 1
Kateřina Lencová 1:00.6 1
5 Eliška Roučová 1:09.79 1
Eliška Plačková 1:09.79 1
6 Kryštof Grygera 1:18.65 1
Denisa Jandová 1:18.65 1
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:18.58 0:19.23 0:18.58
2 Natálie Kolářová 0:19.01 0:18.73 0:18.73
3 Eliška Roučová 0:18.86 0:19.07 0:18.86
4 Eliška Plačková 0:19.53 0:24.80 0:19.53
5 Kateřina Lencová 0:21.03 0:20.22 0:20.22
6 Anna Petržílková 0:26.21 0:22.62 0:22.62
5 Barbora Hůdová 0:22.96 0:23.64 0:22.96
6 Denisa Jandová 0:23.49 0:24.34 0:23.49
6 Natálie Janusová 0:25.89 0:25.73 0:25.73
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová D 0:23.66 0:23.66
2 Eliška Roučová 0:24.64 0:23.95 0:23.95
3 Natálie Smolíková 0:24.17 0:28.66 0:24.17
4 Denisa Jandová 0:28.25 0:31.58 0:28.25
5 Natálie Janusová   0:31.46 0:31.39 0:31.39
6 Kateřina Lencová 0:31.90 0:32.11 0:31.90  
7 Anna Petržílková D 0:35.58 0:35.58  
8 Eliška Plačková 0:36.27 0:36.19 0:36.19  
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Kateřina Lencová 0:39.07
Eliška Janusová 0:39.07
2 Natálie Smolíková 1:26.91
Natálie Nováčková 1:26.91
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Marie Grygerová 1:02.69
Barbora Vondroušová .

All Around Champion Junior: Natálie Smolíková

Bohdalice – 3.09. 2016

JUNIOR Cattle Penning
Pořadí Jméno Čas
1 Barbora Vondroušová 0:29.69
2 Natálie Hampejsová 0:38.74
JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Eliška Plačková 0:56.11 2 kusy
Natálie Kolářová 0:56.11 2 kusy
Eliška Roučová 0:56.11 2 kusy
2 Marie Grygerová 1:34.43 2 kusy
Kryštof Grygera 1:34.43 2 kusy
Barbora Vondroušová 1:34.43 2 kusy
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:18.97 0:18.54 0:18.54
2 Eliška Roučová 0:19.07 0:18.95 0:18.95
3 Natálie Smolíková 0:19.51 0:24.81 0:19.51
4 Barbora Vondroušová 0:19.80 D 0:19.80
5 Eliška Plačková 0:20.10 0:21.15 0:20.10
7 Anna Petržílková 0:21.01 0:20.47 0:20.47
8 Marcela Petrášová 0:21.85 0:21.22 0:21.22
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:23.75 D 0:23.75
2 Natálie Kolářová 0:24.68 0:24.03 0:24.03
3 Eliška Roučová 0:25.08 0:37.97 0:25.08
4 Eliška Plačková 0:25.94 0:34.14 0:25.94
5 Barbora Vondroušová 0:35.55 0:27.86 0:27.86
6 Anna Petržílková 0:40.83 0:33.42 0:33.42
7 Marcela Petrášová 0:37.79 0:42.90 0:37.79
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:29.30 0:23.27 0:23.27
2 Miroslav Fencl 0:23.60 0:23.92 0:23.60
3 Nebod. Kristýna Matějková 0:27.12 0:25.09 0:25.09
4 Kristýna Matějková 0:26.32 0:28.92 0:26.92
5 Václav Dvořák 0:26.56 0:26.62 0:26.56
6 Zuzana Kropáčová 0:28.91 0:40.26 0:28.91
7 Kateřina Šoltysová 0:30.23 0:45.34 0:30.23
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:17.62 0:17.53 0:17.53
2 Kristýna Matějková 0:17.88 0:18.09 0:17.88
3 Miroslav Fencl 0:17.94 0:17.89 0:17.89
4 Nebod. Kristýna Matějková 0:19.99 0:18.32 0:18.32
5 Václav Dvořák 0:19.45 0:20.00 0:19.45
6 Kateřina Šoltysová 0:20.52 0:20.72 0:20.52
7 Zuzana Kropáčová 0:22.43 0:22.08 0:22.08
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Katka Šoltysová 1:27.25 3 kusy
Renata Hrubá 1:27.25 3 kusy
Renato Santana 1:27.25 3 kusy
2 Jana Kolářová 1:43.32 3 kusy
Jan Kolář 1:43.32 3 kusy
Adéla Nováčková 1:43.32 3 kusy
3 Josef Fiala 1:53.71 3 kusy
Přemek Řeháček 1:53.71 3 kusy
Andrea Franková 1:53.71 3 kusy
4 Václav Dvořák 1:44.72 2 kusy
Miroslav Fencl 1:44.72 2 kusy
Miroslav Kraus 1:44.72 2 kusy
5 Mirka Trčková 1:54.14 2 kusy
Roman Fojtík 1:54.14 2 kusy  
Zuzana Kropáčová 1:54.14 2 kusy
6 Martina Vrublová 2:00.00 1 kus
Josef Večerka 2:00.00 1 kus
Karla Gabrielová 2:00.00 1 kus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Renata Hrubá 0:18.53
2 Jana Kolářová 0:22.49
3 Ruda Paul 0:28.49
4 Josef Fiala 0:29.33
5 Kraus Miroslav 0:53.14
SENIOR CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Výsledný čas
1 Josef Fiala 0:10.68 D 0:10.68
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Večerka 0:27.28
Karla Gabrielová 0:27.28
2 Jan Kolář 0:30.18
Jana Kolářová 0:30.18
3 Olda Zmeškal 1:14.93
Radka Dohnalová 1:14.93
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2
1 Tomáš Levý 0:53.42 30000
2 Josef Fiala 30000 1:00.22
3 Miroslav Kraus 1:19.60 30000

All Around Champion Senior: Jana Kolářová

Šiklův mlýn – 6.08. 2016

JUNIOR Cattle Penning
Pořadí Jméno Čas
1 Kryštof Grygera 0:45.56
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:18.16 0:17.65 0:17.65
2 Natálie Smolíková 0:18.85 0:18.40 0:18.40
3 Kristýna Ruhsamová 0:19.66 0:19.13 0:19.13
4 Eliška Roučová 0:19.70 0:19.57 0:19.57
5 Eliška Plačková 0:20.23 0:19.86 0:19.86
6 Marcela Petrášová 0:19.87 0:20.47 0:19.87
7 Anna Petržílková 0:28.36 0:22.50 0:22.50
8 Michaela Pechová 0:22.55 0:23.28 0:22.55
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:24.29 0:23.48 0:23.48
2 Eliška Roučová 0:24.42 0:46.76 0:24.42
3 Natálie Smolíková 0:31.06 0:24.46 0:24.46
4 Marcela Petrášová 0:25.75 0:25.73 0:25.73
5 Eliška Plačková 0:26.91 0:26.22 0:26.22
6 Kateřina Lencová 0:27.07 0:30.56 0:27.07
7 Kristýna Ruhsamová 0:30.48 0:31.31 0:30.48
8 Anna Petržílková 0:31.39 0:31.57 0:31.39
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.11 D 0:23.11
2 Kristýna Matějková 0:24.94 0:23.44 0:23.44
3 Nebod. Kristýna Matějková 0:23.58 D 0:23.58
4 Václav Dvořák 0:26.56 0:27.31 0:26.56
5 Zuzana Kropáčová 0:30.06 0:37.61 0:30.06
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.08 0:17.52 0:17.08
2 Miroslav Fencl 0:17.30 0:17.64 0:17.30
3 Nebod. Kristýna Matějková 0:19.34 0:18.65 0:18.65
4 Josef Fiala 0:19.35 0:19.16 0:19.16
5 Václav Dvořák 0:25.69 0:20.46 0:20.46
6 Zuzana Kropáčová 0:22.81 0:21.45 0:21.45
7 Veronika Pechová 0:22.87 0:23.60 0:22.87
8 Mirka Trčková 0:25.32 0:25.29 0:25.29
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Jana Kolářová 1:39.62 5 kusů
Jan Kolář 1:39.62 5 kusů
Adéla Nováčková 1:39.62 5 kusů
2 Kristýna Matějková 1:06.00 3 kusy
Josef Stejskal 1:06.00 3 kusy
Milan Hradil 1:06.00 3 kusy
3 Nebod. Katka Šoltysová 1:27.80 3 kusy
Renata Hrubá 1:27.80 3 kusy
Renato Santana 1:27.80 3 kusy
4 Josef Zahradník 1:47.44 3 kusy
Josef Večerka 1:47.44 3 kusy
Katka Šoltysová 1:47.44 3 kusy
5 Vlasta Šrámková 1:19.96 2 kusy
Ruda Paul 1:19.96 2 kusy
Tomáš Levý 1:19.96 2 kusy
6 Václav Dvořák 1:55.67 1 kus
Miroslav Fencl 1:55.67 1 kus
Miroslav Kraus 1:55.67 1 kus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Jan Kolář 0:29.42
2 Josef Fiala 0:33.66
3 Josef Večerka 0:36.62
4 Adéla Nováčková 0:42.40
5 Roman Fojtík 0:47.59
6 Ruda Paul 0:47.86
7 Vlasta Šrámková 0:49.81
8 Václav Dvořák 0:50.00
9 Olda Zmeškal 0:52.63
SENIOR CALIFORNIA CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Celkový čas
1 Miroslav Kraus 0:25.30 24:68 49:68
Renato Santana 0:06.45    
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2
1 Tomáš Levý 0:31.12 30000
2 Josef Fiala 30000 0:49.80
3 Roman Fojtík 30000 1:14.47

All Around Champion Senior: Jan Kolář

Bohdalice – 9.07. 2016

JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Hampejsová 0:36.53
Natálie Kolářová 0:36.53
JUNIOR Cattle Penning
Pořadí Jméno Čas
1 Marie Grygerová 0:27.19
2 Kryštof Grygera 0:30.33
3 Eliška Roučová 0:33.81
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:18.87 0:18.71 0:18.71
2 Natálie Kolářová 0:19.56 0:18.99 0:18.99
3 Kristýna Ruhsamová 0:19.44 0:19.04 0:19.04
4 Eliška Roučová 0:19.17 0:19.55 0:19.17
5 Eliška Plačková 0:19.37 0:19.90 0:19.37
6 Marcela Petrášová 0:20.69 0:20.32 0:20.32
7 Nebod. Marcela Petrášová 0:21.55 0:30.63 0:21.55
8 Barbora Vondroušová D 0:22.50 0:22.50
9 Barbora Hůdová 0:23.56 0:24.07 0:23.56
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:25.55 0:23.74 0:23.74
2 Natálie Kolářová 0:26.12 0:24.42 0:24.42
3 Eliška Plačková 0:26.17 0:25.93 0:25.93
4 Marcela Petrášová 0:27.53 0:37.94 0:27.53
5 Nebod. Marcela Petrášová 0:30.53 0:46.72 0:30.53
6 Natálie Smolíková 0:30.68 D 0:30.68
7 Kristýna Ruhsamová 0:33.10 D 0:33.10
8 Barbora Vondroušová 0:36.65 D 0:36.65
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:23.54 D 0:23.54
2 Nebod. Kristýna Matějková 0:24.98 0:24.04 0:24.04
3 Kristýna Matějková 0:32.60 0:25.52 0:25.52
4 Václav Dvořák 0:28.72 0:26.97 0:26.97
5 Josef Večerka 0:27.83 0:31.50 0:27.83
6 Zuzana Kropáčová D 0:30.97 0:30.97
7 Kateřina Wunschová 0:31.63 0:32.88 0:31.63
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.62 0:18.15 0:17.62
2 Miroslav Fencl 0:17.90 0:26.64 0:17.90
3 Nebod. Kristýna Matějková 0:19.33 0:18.98 0:18.98
4 Václav Dvořák 0:20.15 0:20.70 0:20.15
5 Miroslav Kraus 0:22.27 0:20.52 0:20.52
6 Kateřina Wunschová 0:26.54 0:22.24 0:22.24
7 Zuzana Kropáčová 0:23.42 0:23.04 0:26.04
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Kristýna Matějková 0:27.86 2 kusy
Josef Stejskal 0:27.86 2 kusy
Jan Kolář – nebod. 0:27.86 2 kusy
2 Václav Dvořák 1:31.87 2 kusy
Miroslav Fencl 1:31.87 2 kusy
Miroslav Kraus 1:31.87 2 kusy
3 Jana Kolářová 1:09.81 1 kus
Jan Kolář 1:09.81 1 kus
Adéla Nováčková 1:09.81 1 kus
4 Josef Fiala 1:40.64 1 kus
Přemek Řeháček 1:40.64 1 kus
Milan Cejp 1:40.64 1 kus
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Kristýna Matějková 0:20.92
2 Renato Santana 0:22.62
3 Josef Zahradník 0:25.92
4 Vlasta Šrámková 0:31.33
5 Roman Fojtík 0:36.66
6 Johana Kučerová 0:44.57
7 Přemek Řeháček 0:44.77
8 Josef Večerka 0:44.80
9 Ruda Paul 0:45.89
10 Miroslav Kraus 0:46.06
11 Renata Hrubá 0:54.46
12 Radka Dohnalová 0:59.89
SENIOR CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Večerka 0:06.42
2 Renato Santana 0:06.45
3 Adéla Nováčková 0:07.22
4 Kristýna Matějková 0:09.66
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Kraus 0:37.55
Tomáš Levý 0:37.55
2 Miroslav Fencl 0:43.53
Václav Dvořák 0:43.53
3 Josef Večerka 1:05.76
Josef Zahradník 1:05.76
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2
1 Miroslav Kraus 1:01.86 0:40.57
2 Jan Kolář 30000 0:48.48
3 Josef Zahradník 1:03.25 30000

All Around Champion Senior: Kristýna Matějková

Hoslovice – 18.06. 2016

JUNIOR Cattle Branding
Pořadí Jméno Čas
1 Kryštov Grygera 0:44.01
Nebod. Marie Grygerová 0:44.01
JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Marie Grygerová 0:39.09 2 kusy
Barbora Vondroušová 0:39.09 2 kusy
Kateřina Lencová 0:39.09 2 kusy
2 Kryštov Grygera 1:15.70 2 kusy
Nebod.Marie Grygerová 1:15.70 2 kusy
Nebod.Barbora Vondroušová 1:15.70 2 kusy
3 Natálie Nováčková 1:29.54 1 kus
Natálie Smolíková 1:29.54 1 kus
Natálie Hampejsová 1:29.54 1 kus
4 Eliška Plačková 1:58.42 1 kus
Eliška Ručová 1:58.42 1 kus
Natálie Kolářová 1:58.42 1 kus
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Ruhsamová 0:18.41 0:18.64 0:18.41
2 Natálie Smolíková 0:18.62 0:18.61 0:18.61
3 Eliška Plačková 0:18.82 0:19.22 0:18.82
4 Natálie Kolářová 0:19.41 0:18.87 0:18.87
5 Marcela Petrášová 0:19.17 0:19.16 0:19.16
6 Eliška Roučová 0:19.17 0:19.21 0:19.17
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:24.45 0:45.11 0:24.45
2 Natálie Kolářová 0:24.72 0:25.98 0:24.72
3 Natálie Smolíková 0:31.17 0:25.13 0:25.13
4 Kristýna Ruhsamová D 0:25.64 0:25.64
5 Eliška Plačková 0:25.88 0:37.89 0:25.88
6 Natálie Hampejsová 0:26.03 0:27.14 0:26.03
7 Kateřina Lencová 0:26.89 0:26.49 0:26.49
8 Marcela Petrášová 0:26.70 0:26.81 0:26.70
9 Barbora Hůdová 0:35.07 0:35.04 0:35.04
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:48.57 0:24.07 0:24.07
2 Alois Blažek 0:24.71 D 0:24.71
3 Nebod. Kristýna Matějková 0:26.34 0:25.22 0:25.22
4 Václav Dvořák 0:28.34 D 0:28.34
5 Johana Kučerová 0:34.77 0:52.25 0:34.77
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.19 0:17.86 0:17.19
2 Nebod. Kristýna Matějková 0:18.32 0:18.10 0:18.10
3 Alois Blažek 0:28.99 0:18.11 0:158.11
4 Johana Kučerová 0:21.02 0:19.84 0:19.84
5 Václav Dvořák 0:24.78 0:19.95 0:19.95
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Jana Kolářová 1:28.15 4 kusy
Jan Kolář 1:28.15 4 kusy
Adéla Nováčková 1:28.15 4 kusy
2 Kristýna Matějková 1:15.64 2 kusy
Josef Stejskal 1:15.64 2 kusy
Michal Tesař 1:15.64 2 kusy
3 Václav Dvořák 1:34.93 1 kus
Miroslav Fencl 1:34.93 1 kus
Alois Blažek 1:34.93 1 kus
4 Jerri De camargo 1:39.99 1 kus
Renata Hrubá 1:39.99 1 kus
Renato Santana 1:39.99 1 kus
SENIOR ALLEY
Pořadí Jméno Čas
1 Ruda Paul 0:19.46
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Josef Fiala 1:11.22

All Around Champion Senior: Ruda Paul

Karpacz – 6.06. 2016

JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Barbora Vondroušová 0:25.67
2 Wiktoria Jaskiewicz 0:26.80
3 Wiktoria Grubizna 0:36.52
4 Natálie Kolářová 0:42.22
5 Natálie Smolíková 0:44.70
6 Marie Grygerová 0:46.1
7 Natálie Nováčková 0:47.73
8 Eliška Plačková 0:51.17
9 Eliška Roučová 0:52.27
JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Kateřina Lencová 0:49.04 3 kusy
Kristýna Ruhsamová 0:49.04 3 kusy
2 Eliška Roučová 0:55.51 3 kusy
Eliška Plačková 0:55.51 3 kusy
3 Natálie Smolíková 1:05.57 2 kusy
Natálie Nováčková 1:05.57 2 kusy
4 Barbora Vondroušová 1:30.00 2 kusy
Marie Grygerová 1:30.00 2 kusy
5 Zuzanna Mazur 1:30.00 2 kusy
Anna Mieszkalska 1:30.00 2 kusy
6 Oliwia Grubizna 1:30.00 2 kusy
Wiktoria Grubizna 1:30.00 2 kusy
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Karolina Jaskiewicz 0:18.14 0:17.84 0:17.84
2 Wiktoria Jaskiewicz D 0:18.40 0:18.40
3 Eliška Plačková 0:19.00 0:18.77 0:18.77
4 Natálie Kolářová 0:19.41 0:18.87 0:18.87
5 Natálie Smolíková 0:19.90 0:18.88 0:18.88
6 Aleksandra Segiet 0:19.22 0:19.06 0:19.06
7 Marcela Petrášová 0:19.54 0:19.15 0:19.15
8 Kristýna Ruhsamová 0:19.96 0:25.5 0:19.96
9 Kateřina Lencová 0:21.70 0:21.05 0:21.05
10 Eliška Roučová 0:28.59 0:21.40 0:21.40
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Wiktoria Jaskiewicz 0:23.77 0:22.57 0:22.57
2 Natálie Kolářová 0:24.72 0:24.61 0:24.61
3 Eliška Plačková 0:33.67 0:26.34 0:26.34
4 Marcela Petrášová D 0:27.07 0:27.07
5 Natálie Smolíková 0:27.18 D 0:27.18
6 Kristýna Ruhsamová 0:27.38 0:28.16 0:27.38
7 Kateřina Lencová 0:28.74 0:29.35 0:28.74
8 Eliška Roučová 0:35.05 0:34.99 0:34.99
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:23.69 0:22.75 0:22.75
2 Miroslav Fencl 0:23.06 0:23.62 0:23.06
3 Nina Jarosz 0:25.05 0:24.47 0:24.47
4 Nebod. Kristýna Matějková 0:26.37 0:25.00 0:25.00
5 Václav Dvořák 0:30.92 0:27.58 0:27.58
6 Zuzana Kropáčková D 0:33.85 0:33.85
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.70 0:17.37 0:17.37
2 Miroslav Fencl 0:18.08 0:17.86 0:17.86
3 Nebod. Kristýna Matějková 0:22.47 0:19.51 0:19.51
4 Václav Dvořák 0:21.05 0:20.81 0:20.81
5 Eliška Haberlová 0:22.41 0:22.19 0:22.19
6 Zuzana Kropáčková 0:23.57 0:24.16 0:23.57
7 Miroslava Trčková D 0:27.05 0:27.05
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Jana Kolářová 1:02.72 3 kusy
Jan Kolář 1:02.72 3 kusy
Adéla Nováčková 1:02.72 3 kusy
2 Kristýna Matějková 1:33.81 3 kusy
Josef Stejskal 1:33.81 3 kusy
Nebod. Adéla Nováčková 1:33.81 3 kusy
3 Mateusz Pokój 1:46.01 3 kusy
Jerzy Pokój 1:46.01 3 kusy
Pavel Paliwoda 1:46.01 3 kusy
4 Ruda Paul 1:49.02 3 kusy
Vlasta Šrámková 1:49.02 3 kusy
Jerri De camargo 1:49.02 3 kusy
5 Miroslav Kraus 1:56.86 3 kusy
Eliška Haberlová 1:56.86 3 kusy
Nebod. Josef Stejskal 1:56.86 3 kusy
6 Václav Dvořák 1:47.67 2 kusy
Miroslav Fencl 1:47.67 2 kusy
Renato Santana 1:47.67 2 kusy
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Eliška Haberlová 1:13.40 4
Miroslav Kraus
2 Pavel Paliwoda 1:20.25 4
Josef Stejskal
3 Jana Kolářová 1:13.34 3
Jan Kolář
4 Adéla Nováčková 1:16.66 3
Kristýna Matějková
5 Ruda Paul 1:28.40 3
Vlasta Šrámková
6 Szymon Wierzchoslawski 1:30.00 3
Daniel Kociok
SENIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Renato Santana 0:19.17
2 Szymon Wierzchoslawski 0:23.85
3 Kristýna Matějková 0:25.39
4 Josef Fiala 0:29.30
5 Václav Dvořák 0:30.54
6 Vlasta Šrámková 0:31.09
7 Konrad Kobak 0:31.47
8 Jerri De Camargo 0:39.74
9 Ruda Paul 0:39.92
10 Přemek Řeháček 0:41.66
11 Miroslav Fencl 0:43.67
12 Darius Stolarczyk 0:44.11
13 Miroslav Kraus 0:48.16
14 Daniel Kociok 0:41.66
15 Jan Kolář 0:58.15
SENIOR CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Jerri De Camargo 0:5.66 0:5.58 0:11.24
2 Renato Santana 300 0:11.01 300:11.01
3 Josef Fiala 0:14.81 300 300:14.81
4 Mateusz Pokój 0:14.81 300 300:14.81
5 Adéla Nováčková 300 0:16.23 300:.16.23
6 Kristýna Matějková 0:18.69 300 300:18.69

All Around Champion Senior: Kristýna Matějková

Radotín – 21.05. 2016

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Barbora Hůdová 1:16.41 3 kusy
Marcela Petrášová 1:16.41 3 kusy
Kristýna Russhamová 1:16.41 3 kusy
2 Natálie Kolářová 1:19.31 2 kusy
Eliška Plačková 1:19.31 2 kusy
Eliška Roučová 1:19.31 2 kusy
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Hampejsová 0:53.01
Natálie Kolářová
2 Barbora Vondroušová 1:07.15
Marie Grygerová
3 Natálie Nováčková 1:27.49
Natálie Smolíková
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:20.46 0:20.12 0:20.12
2 Kristýna Russhamová 0:20.47 0:20.56 0:20.47
3 Eliška Plačková 0:21.00 0:20.62 0:20.62
4 Marcela Petrášová 0:21.68 0:20.85 0:20.85
5 Eliška Roučová 0:21.05 0:21.15 0:21.05
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Kristýna Russhamová 0:32.01 0:26.07 0:26.07
2 Eliška Plačková D 0:27.04 0:27.04
3 Natálie Kolářová 0:28.26 0:27.26 0:27.26
4 Eliška Roučová 0:28.87 0:28.09 0:28.09
5 Marcela Petrášová 0:28.11 0:28.57 0:28.11
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Adriana Takácsová 0:25.04 0:24.08 0:24.08
2 Kristýna Matějková D 0:24.11 0:24.11
3 Miroslav Fencl 0:26.1 0:24.31 0:24.31
4 Eliška Haberlová 0:25.89 0:25.5 0:25.5
5 Nebod Kristýna Matejková 0:33.6 0:27.31 0:27.31
6 Roman Fojtík 0:34.37 0:27.78 0:27.78
7 Nebod Miroslav Fencl 0:37.76 0:29.68 0:29.68
8 Václav Dvořák 0:32.34 0:30.26 0:30.26
9 Zuzana Kropáčková 0:34.78 0:33.3 0:33.3
10 Veronika Vasková D 0:33.85 0:33.85
11 Miroslava Trčková 0:57.12 0:42.13 0:42.13
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Nejrychlejší čas
1 Miroslav Fencl 0:19.08 0:17.98 0:17.98
2 Kristýna Matějková 0:24.99 0:18.68 0:18.68
3 Adriana Takácsová 0:18.89 0:18.77 0:18.77
4 Nebod Kristýna Matejková 0:20.48 0:19.73 0:19.73
5 Eliška Haberlová 0:20.7 0:20.36 0:20.36
6 Roman Fojtík 0:23.16 0:20.39 0:20.39
7 Václav Dvořák 0:24.05 0:21.74 0:24.05
8 Nebod Miroslav Fencl 0:23.04 0:22.69 0:22.69
9 Veronika Vasková 0:24.38 0:30.01 0:24.38
10 Zuzana Kropáčková D 0:25.03 0:25.03
11 Miroslava Trčková 0:30.66 0:26.69 0:26.69
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Adéla Nováčková 1:14.92 3 kusy
Jan Kolář 1:14.92 3 kusy
Jana Kolářová 1:14.92 3 kusy
2 Olda Zmeškal 0:58.47 2 kusy
Radka Dohnalová 0:58.47 2 kusy
Petr Šalvata 0:58.47 2 kusy
3 Renato Santana 1:07.07 2 kusy
Miroslav Fencl 1:07.07 2 kusy
Václav Dvořák 1:07.07 2 kusy
4 Michal Tesař 1:31.02 2 kusy
Kristýna Matějková 1:31.02 2 kusy
Josef Stejskal 1:31.02 2 kusy
5 Eliška Haberlová 1:42.32 2 kusy
Lenka Roučová 1:42.32 2 kusy
Miroslav Kraus 1:42.32 2 kusy
6 Milan Cejp 2:0.00 2 kusy
Přemek Řeháček 2:0.00 2 kusy
Josef Fiala 2:0.00 2 kusy
7 Roman Fojtík 1:47.27 1 kus
Zuzana Kropáčková 1:47.27 1 kus
Miroslava Trčková 1:47.27 1 kus
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Roman Fojtík 1:55.89 4 kusy
Zuzana Kropáčková 1:55.89 4 kusy
Miroslava Trčková 1:55.89 4 kusy
2 Michal Tesař 1:37.63 3 kusy
Kristýna Matějková 1:37.63 3 kusy
Josef Stejskal 1:37.63 3 kusy
3 Renato Santana 1:46.46 3 kusy
Miroslav Fencl 1:46.46 3 kusy
Václav Dvořák 1:46.46 3 kusy
4 Eliška Haberlová 1:53.21 3 kusy
Lenka Roučová 1:53.21 3 kusy
Miroslav Kraus 1:53.21 3 kusy
5 Olda Zmeškal 1:35.67 2 kusy
Radka Dohnalová 1:35.67 2 kusy
Petr Šalvata 1:35.67 2 kusy
6 Milan Cejp 1:47.56 2 kusy
Přemek Řeháček 1:47.56 2 kusy
Josef Fiala 1:47.56 2 kusy
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Ruda Paul 0:23.1
2 Miroslav Kraus 0:24.00
3 Kristýna Matějková 0:42.15
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Renato Santana 0:48.60
Renata Hrubá
2 Kristýna Matějková 0:51.25
Adéla Nováčková
3 Miroslav Kraus 0:52.15
Eliška Haberlová
4 De Camargo Jerri 0:52.83
Štěpán Beneš
5 Josef Stejskal 1:05.34
Michal Tesař
6 Ruda Paul 1:13.74
Vlasta Šrámková
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Jan Kolář 0:59.57
2 Renato Santana 0:65.97
3 Miroslav Kraus 0:71.82

All Around Champion Senior: Kristýna Matějková

Kalendář akcí

<< Září 2017>>
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist