Výsledky 2017

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Adéla Nováčková 63
2 Kristýna Matějková 50
3 Josef Fiala 47
4–5 Petra Hesová 46
4–5 Josef Stejskal 46
6 Miroslav Fencl 45
7–8 Renato Santana 44
7–8 Přemek Řeháček 44
9 Kateřina Šoltysová 39
10 Václav Dvořák 31
11 Miroslav Kraus 29
12 Pavel Paseka 24
13 Jan Kolář 21
14 Jana Kolářová 19
15 Ivona Kovářová 17
16–18 Ruda Paul 15
16–18 Martina Vrublová 15
16–18 Milan Cejp 15
19–20 Josef Večerka 14
19–20 Josef Zahradník 14
21 Miroslava Trčková 10
22–23 Patrik Urban 8
22–23 Jana Lisická ml. 8
24–25 Jana Lisická 6
24–25 Josef Daněk 6
26 Milan Hradil 5
27–29 Jitka Fousková 2
27–29 Hana Blahetová 2
27–29 Martin Duda 2

POHÁR WI-CZ

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1–2 Kristýna Matějková 52
1–2 Martina Vrublová 52
3 Miroslav Fencl 36
4 Petra Hesová 25
5 Kateřina Šoltysová 19
6 Adriana Takácsová 10
7 Miroslava Trčková 4
8 Jitka Fousková 2
9 Jana Lisická ml. 1

POHÁR VE STEER WRESTLINGU

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Josef Fiala 17
2 Miroslav Kraus 11
3 Josef Večerka 5
4–5 Jan Kolář 4
4–5 Pavel Paseka 4
6 Přemek Řeháček 3
7 Patrik Urban 2

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – dobytkářské disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Natálie Hampejsová 43
2 Denisa Jandová 36
3 Natálie Nováčková 24
4 Natálie Kolářová 23
5 Klára Matoušová 22
6–7 Natálie Smolíková 20
6–7 Eliška Roučová 20
8 Kateřina Lencová 16
9–11 Eliška Plačková 14
9–11 Marie Grygerová 14
9–11 Kryštof Grygera 14
12 Barbora Vondroušová 11
13–14 Anička Petržílková 6
13–14 Marcela Petrášová 6
15 Anna Klugerová 5

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři- rychlostní disciplíny

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Eliška Roučová 41
2 Natálie Smolíková 39
3 Natálie Kolářová 28
4 Denisa Jandová 27
5 Kateřina Lencová 18
6 Klára Matoušová 14
7 Marcela Petrášová 11
8 Eliška Plačková 9
9 Anička Petržílková 8
10 Anna Klugerová 6
11 Michaela Pechová 4

Šiklův mlýn – 12.08. 2017

JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Denisa Jandová 0:20.35
2 Anna Klugerová 0:32.61
JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Natálie Hampejsová 0:29.68 1
Anička Petržílková
Marcela Petrášová
2 Natálie Nováčková 0:58.17 1
Kateřina Lencová
Denisa Jandová
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Anna Klugerová 0:18.91
2 Marcela Petrášová 0:19.10
3 Kateřina Lencová 0:19.50
4 Anička Petržílková 0:20.34
. Nebod. Marcela Petrášová 0:20.48
5 Michaela Pechová 0:20.70
6 Denisa Jandová 0:20.94
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Marcela Petrášová 0:25.15
. Nebod. Marcela Petrášová 0:26.19
2 Anička Petržílková 0:26.33
3 Denisa Jandová 0:26.67
4 Kateřina Lencová 0:26.81
5 Michaela Pechová 0:28.71
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:22.81
2 Miroslav Fencl 0:23.22
3 Petra Hesová 0:23.78
Nebod. Kristýna Matějková 0:24.33
4 Kristýna Matějková 0:29.56
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:17.73
2 Kristýna Matějková 0:17.80
3 Miroslav Fencl 0:18.19
. Nebod.Kristýna Matějková 0:18.49
4 Petra Hesová 0:18.99
5 Kateřina Šoltysová 0:19.27
. Nebod. Kateřina Šoltysová 0:19.82
6 Miroslava Trčková 0:21.66
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Čas Celkem
1 Josef Fiala D 0:23.97 5:23.97
2 Adéla Nováčková 0:32.30 D 5:32.30
3 Kristýna Matějková 0:32.68 D 5:32.38
4 Josef Zahradník D 0:57.24 5:57.24
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Josef Fiala 1:12.59 3 kusy
Ivona Kovářová 1:12.59 3 kusy
Nebod. Přemek Řeháček 1:12.59 3 kusy
2 Adéla Nováčková 1:41.00 3 kusy
Petra Hesová 1:41.00 3 kusy
Miroslav Fencl 1:41.00 3 kusy
3 Přemek Řeháček 1:20.08 2 kusy
Milan Cejp 1:20.08 2 kusy
Václav Dvořák 1:20.08 2 kusy
4 Martina Vrublová 1:28.49 2 kusy
Miroslava Trčková 1:28.49 2 kusy
Pavel Paseka 1:28.49 2 kusy
5 Kristýna Matějková 1:50.10 1 kus
Josef Stejskal 1:50.10 1 kus
Milan Hradil 1:50.10 1 kus
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Kateřina Šoltysová 0:32.86
Adéla Nováčková
2 Petra Hesová 0:37.00
Miroslav Fencl
3 Kristýna Matějková 0:40.67
Josef Stejskal
4 Josef Zahradník 1:16.75
Milan Hradil
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Josef Daněk 0:38.36
2 Josef Stejskal 0:35.63
3 Kateřina Šoltysová 0:39.27
4 Miroslav Fencl 0:43.37
5 Adéla Nováčková 0:55.83
6 Kristýna Matějková 1:00.00
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Fiala 0:33.45
2 Josef Večerka 1:12.92
3 Pavel Paseka 1:16.00

All Around Champion Senior: Adéla Nováčková

Bohdalice – 8.07. 2017

JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Hampejsová 0:20.10
2 Natálie Nováčková 0:38.82
3 Klára Matoušová 0:44.34
4 Eliška Roučová 0:46.46
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 0:40.43
Natálie Smolíková
2 Natálie Hampejsová 0:41.28
Eliška Roučová
3 Denisa Jandová 0:57.71
Klára Matoušová
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:18.72
2 Denisa Jandová 0:19.78
3 Eliška Plačková 0:19.90
4 Natálie Smolíková 0:20.61
. Nebod. Natálie Smolíková 0:20.82
5 Klára Matoušová 0:21.10
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:23.92
2 Klára Matoušová 0:25.09
3 Natálie Smolíková 0:26.20
4 Denisa Jandová 0:27.50
5 Eliška Plačková 0:27.72
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:22.86
2 Kristýna Matějková 0:23.02
Nebod. Kristýna Matějková 0:23.68
3 Miroslav Fencl 0:23.76
4 Petra Hesová 0:25.38
Nebod.Kateřina Šoltysová 0:33.32
5 Miroslava Trčková 0:35.64
6 Kateřina Šoltysová 0:36.59
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.67
2 Martina Vrublová 0:17.77
. Nebod.Kristýna Matějková 0:18.45
3 Petra Hesová 0:18.54
4 Miroslav Fencl 0:19.70
5 Kateřina Šoltysová 0:20.10
. Nebod. Kateřina Šoltysová 0:20.44
6 Miroslava Trčková 0:23.33
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas 1 Čas 2 Čas Celkem
1 Josef Večerka 0:51.70 0:40.60 1:32.30
2 Přemek Řeháček 0:44.81 0:51.65 1:36.46
3 Adéla Nováčková D 0:10.67 5:10.67
4 Renato Santana 17.47 D 5:17.47
5 Miroslav Fencl 25.49 D 5:25.49
6 Josef Fiala D 0:27.83 5:27.83
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Miroslav Kraus 1:29.79 7 kusů
Kateřina Šoltysová 1:29.79 7 kusů
Renato Santana 1:29.79 7 kusů
2 Adéla Nováčková 1:33.92 7 kusů
Petra Hesová 1:33.92 7 kusů
Miroslav Fencl 1:33.92 7 kusů
3 Martina Vrublová 1:34.74 5 kusů
Miroslava Trčková 1:34.74 5 kusů
Pavel Paseka 1:34.74 5 kusů
4 Kristýna Matějková 1:54.73 5 kusů
Josef Stejskal 1:54.73 5 kusů
Nebod. Josef Zahradník 1:54.73 5 kusů
5 Josef Zahradník 1:43.81 4 kusy
Milan Cejp 1:43.81 4 kusy
Josef Večerka 1:43.81 4 kusy
6 Hana Blahetová 1:52.34 2 kusy
Martin Duda 1:52.34 2 kusy
Nebod. Pavel Paseka 1:52.34 2 kusy
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Zahradník 0:27.61
Josef Večerka
2 Ivona Kovářová 0:32.59
Josef Fiala
3 Kateřina Šoltysová 0:34.67
Adéla Nováčková
4 Miroslava Trčková 0:37.46
Pavel Paseka
5 Kristýna Matějková 0:42.97
Josef Stejskal
6 Hana Blahetová 0:47.57
Martin Duda
7 Miroslav Kraus 0:48.23
Renato Santana
8 Pavel Paseka 0:52.09
Martina Vrublová
9 Petra Hesová 1:01.48
Miroslav Fencl
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Adéla Nováčková 0:27.44
2 Kristýna Matějková 0:33.08
3 Renato Santana 0:38.36
4 Josef Stejskal 0:39.05
5 Kateřina Šoltysová 0:40.51

All Around Champion Senior: Adéla Nováčková

All Around Champion Junior: Eliška Roučová

Hoslovice – 17.06. 2017

JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Eliška Plačková 0:41.47 2
Eliška Roučová
2 Marie Grygerová 0:39.52 1
Kryštof Grygera
3 Natálie Smolíková 1:08.17 1
Natálie Nováčková
JUNIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Hampejsová 0:37.36
Natálie Kolářová
2 Klára Matoušová 1:11.00
Denisa Jandová
3 Marie Grygerová 1:19.98
Kryštof Grygera
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:17.72
2 Natálie Kolářová 0:18.29
3 Eliška Roučová 0:19.20
4 Denisa Jandová 0:19.21
5 Klára Matoušová 0:19.39
6 Eliška Plačková 0:19.61
7 Kateřina Lencová 0:19.85
8 Kateřina Lencová 0:24.21
9 Krištof Grygera 0:28.32
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:23.00
2 Natálie Kolářová 0:23.62
3 Eliška Roučová 0:25.48
4 Kateřina Lencová 0:27.43
5 Eliška Plačková 0:27.99
6 Klára Matoušová 0:30.41
7 Denisa Jandová 0:32.85
8 Krištof Grygera 0:41.56
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:22.59
2 Martina Vrublová 0:23.99
3 Miroslav Fencl 0:24.38
4 Kateřina Šoltysová 0:28.03
5 Kateřina Šoltysová 0:32.00
. Nebod.Kristýna Matějková 0:33.59
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.03
2 Martina Vrublová 0:17.45
3 Miroslav Fencl 0:18.03
. Nebod.Kristýna Matějková 0:18.11
4 Kateřina Šoltysová 0:18.91
5 Kateřina Šoltysová 0:19.26
6 Jitka Fousková 0:22.82
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Kraus 0:14.95
2 Josef Fiala 0:22.72
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Adéla Nováčková 0:47.06 1 kus
Jan Kolář 0:47.06 1 kus
Jana Kolářová 0:47.06 1 kus
2 Miroslav Fencl 0:54.05 1 kus
Petra Hesová 0:54.05 1 kus
Václav Dvořák 0:54.05 1 kus
3 Miroslav Kraus 1:10.56 1 kus
Kateřina Šoltysová 1:10.56 1 kus
Renato Santana 1:10.56 1 kus
4 Přemek Řeháček 1:17.21 1 kus
Josef Fiala 1:17.21 1 kus
Rudolf Paul 1:17.21 1 kus
5 Martina Vrublová 1:31.92 1 kus
Jitka Fousková 1:31.92 1 kus
Pavel Paseka 1:31.92 1 kus
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Pavel Paseka 0:36.27 2
Martina Vrublová
2 Josef Stejskal 1:10.00 2
Kristýna Matějková
3 Miroslav Fencl 1:01.58 1
Petra Hesová
4 Miroslav Kraus 1:26.54 1
Renato Santana
SENIOR CATTLE BRANDING
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Stejskal 0:28.47
Kristýna Matějková
2 Přemek Řeháček 0:31.96
Josef Fiala
3 Jan Kolář 0:43.76
Adéla Nováčková
4 Jana Kolářová 0:46.61
Kateřina Šoltysová
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Miroslav Kraus 0:40.32
2 Josef Fiala 0:52.70

All Around Champion Senior: Miroslav Kraus

All Around Champion Junior: Natálie Smolíková

Karpacz – 06.06. 2017

JUNIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Natálie Hampejsová 0:38.00 2
Natálie Kolářová
2 Kateřina Lencová 0:38.21 2
Denisa Jandová
3 Natálie Nováčková 0:53.91 1
Natálie Smolíková
JUNIOR CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Smolíková 0:21.91
2 Natálie Hampejsová 0:25.38
3 Zuzana Mazur 0:28.93
4 Denisa Jandová 0:31.03
5 Eliška Plačková 0:32.26
6 Karolína Burchacka 0:38.68
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:18.32
2 Eliška Roučová 0:18.87
3 Denisa Jandová 0:18.93
4 Natálie Kolářová 0:19.68
5 Kateřina Lencová 0:22.42
6 Karolina Burchacka 0:22.79
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Natálie Smolíková 0:24.00
2 Eliška Roučová 0:25.58
3 Natálie Kolářová 0:26.75
4 Denisa Jandová 0:28.26
5 Kateřina Lencová 0:29.05
6 Karolina Burchacka 0:33.13
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:23.25
2 Kristýna Matějková 0:23.52
3 Miroslav Fencl 0:23.61
4 Petra Hesová 0:23.97
. Nebod.Kristýna Matějková 0:25.21
5 Kateřina Šoltysová 0:26.62
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:16.97
. Nebod.Kristýna Matějková 0:17.22
2 Martina Vrublová 0:17.71
3 Miroslav Fencl 0:17.95
4 Petra Hesová 0:18.15
5 Kateřina Šoltysová 0:20.61
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Přemek Řeháček 1:15.66 3 kusy
Josef Fiala 1:15.66 3 kusy
Pavel Paseka 1:15.66 3 kusy
2 Kristýna Matějková 1:29.22 2 kusy
Josef Stejskal 1:29.22 2 kusy
Barbora Hůdová 1:29.22 2 kusy
3 Adéla Nováčková 1:35.64 1 kus
Jan Kolář 1:35.64 1 kus
Jana Kolářová 1:35.64 1 kus
4 Miroslav Kraus 1:42.20 1 kus
Kateřina Šoltysová 1:42.20 1 kus
Renato Santana 1:42.20 1 kus
5 Miroslav Fencl 1:45.04 1 kus
Petra Hesová 1:45.04 1 kus
Václav Dvořák 1:45.04 1 kus
SENIOR RANCH SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet telat
1 Přemek Řeháček 0:46.13 3
Josef Fiala
2 Jana Lisická 0:58.93 3
Jana Lisická ml.
3 Miroslav Kraus 1:24.06 3
Renato Santana
4 Barbora Hůdová 0:46.22 2
Josef Stejskal
5 Patrik Urban 1:09.71 2
Václav Dvořák
6 Paulina Lesniak 1:22.81 2
Daria Hadala
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Petra Hesová 0:20.78
2 Adéla Nováčková 0:22.98
3 Václav Dvořák 0:23.07
4 Renato Santana 0:24.04
5 Jana Lisická ml. 0:24.08
6 Přemek Řeháček 0:30.52
7 Miroslav Fencl 0:31.12
8 Kristýna Matějková 0:31.46
9 Pavel Paseka 0:41.39
10 Miroslav Kraus 0:41.55
11 Josef Stejskal 0:41.89
12 Szymon Rolla 0:42.26
13 Kateřina Šoltysová 0:58.04

All Around Champion Senior: Přemek Řeháček

Radotín – 20.05. 2017

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Natálie Kolářová 0:30.97 1 kus
Eliška Plačková 0:30.97 1 kus
Eliška Roučová 0:30.97 1 kus
2 Barbora Vondroušová 0:56.54 1 kus
Marie Grygerová 0:56.54 1 kus
Kryštof Grygera 0:56.54 1 kus
3 Natálie Hampejsová 1:09.79 1 kus
Denisa Jandová 1:09.79 1 kus
Klára Matoušová 1:09.79 1 kus
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Barbora Vondroušová 0:54.50
Kateřina Lencová
2 Natálie Hampejsová 0:58.66
Natálie Kolářová
3 Klára Matoušová 1:14.65
Denisa Jandová
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Natálie Kolářová 0:18.73
2 Eliška Roučová 0:19.15
3 Natálie Smolíková 0:19.16
4 Denisa Jandová 0:20.82
5 Kateřina Lencová 0:21.07
6 Klára Matoušová 0:21.61
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:26.07
2 Natálie Kolářová 0:26.38
3 Natálie Smolíková 0:26.40
4 Klára Matoušová 0:28.66
5 Kateřina Lencová 0:30.61
6 Denisa Jandová 0:35.26
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Adriana Takácsová 0:23.41
2 Kristýna Matějková 0:24.15
3 Miroslav Fencl 0:24.37
4 Petra Hesová 0:24.42
5 Martina Vrublová 0:24.96
. Nebod.Kristýna Matějková 0:25.30
6 Kateřina Šoltysová 0:27.72
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Martina Vrublová 0:17.60
2 Kristýna Matějková 0:17.67
. Nebod.Kristýna Matějková 0:18.06
3 Adriana Takácsová 0:18.47
4 Kateřina Šoltysová 0:19.28
5 Petra Hesová 0:19.30
6 Jana Lisická ml. 0:20.08
7 Miroslav Fencl 0:26.68
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Přemek Řeháček 0:23.25 1 kus
Josef Fiala 0:23.25 1 kus
Ivona Kovářová 0:23.25 1 kus
2 Miroslav Fencl 1:24.35 1 kus
Petra Hesová 1:24.35 1 kus
Václav Dvořák 1:24.35 1 kus
3 Adéla Nováčková 1:44.00 1 kus
Jan Kolář 1:44.00 1 kus
Jana Kolářová 1:44.00 1 kus
4 Miroslav Kraus 2:00.00 1 kus
Milan Cejp 2:00.00 1 kus
Rudolf Paul 2:00.00 1 kus
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Čas Počet
1 Renato Santana 1:01.94 2 kusy
Rudolf Paul 1:01.94 2 kusy
Milan Cejp 1:01.94 2 kusy
2 Josef Stejskal 1:14.54 2 kusy
Kristýna Matějková 1:14.54 2 kusy
Kateřina Šoltysová 1:14.54 2 kusy
3 Petra Hesová 1:47.51 1 kus
Miroslav Fencl 1:47.51 1 kus
Václav Dvořák 1:47.51 1 kus
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Patrik Urban 0:13.12
2 Renato Santana 0:16.06
3 Přemek Řeháček 0:16.84
4 Rudolf Paul 0:29.87
5 Kristýna Matějková 0:56.19
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Čas
1 Josef Stejskal 0:37.37
Kristýna Matějková
2 Miroslav Fencl 0:43.25
Petra Hesová
3 Přemek Řeháček 1:01.21
Václav Dvořák
4 Adéla Nováčková 1:16.35
Jan Kolář
5 Kateřina Šoltysová 1:20.48
Jana Kolářová
6 Jana Lisická 1:26.78
Jana Lisická ml.
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas 1
1 Josef Fiala 0:46.30
2 Miroslav Kraus 0:56.26
3 Jan Kolář 1:04.50
4 Přemek Řeháček 1:04.92
5 Patrik Urban 1:10.46

All Around Champion Senior: Přemek Řeháček

Kalendář akcí

<< Srpen 2017>>
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Nejbližší akce:

09.09.2017 Lucky Horse Ranch Jeseníky

23d
6h
58m
00s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist