Výsledky a mistři 2018

***** Výsledky a mistři 2018 *****

Mistr České republiky v rodeu Adéla Nováčková

Pohár WI-CZ v rychlostních disciplínách Martina Vrublová

Pohár Dyka Krchova v dobytkářských disciplínách Denisa Jandová

Pohár Dyka Krchova v rychlostních disciplínách Eliška Roučová

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové pořadí Jméno Body
1 Adéla Nováčková 69
2 Přemek Řeháček 54
3 Josef Fiala 51
4 Jan Veselý 50
5 Jana Kolářová 44
6 Marie Grygerová 38
7 Jan Kolář 37
8–9 Kristýna Matějková 32
8–9 Milan Hercík 32
10 Barbora Vondroušová 30
11–12 Miroslav Fencl 25
11–12 Miroslav Kraus 25
13 Ivona Kovářová 21
14 Josef Zahradník 19
15 Petra Hesová 18
16 Veronika Hradecká 16
17–18 Jerri Adriani De Camargo 15
17–18 Vašek Dvořák 15
19–20 Miroslava Trčková 14
19–20 Patrik Urban 14
21 Veronika Valdmanová 12
22 Pavel Paseka 10
23 Irena Plačková 9
24–26 Alena Zvolská 6
24–26 Teresa Pokorná 6
24–26 Martina Malinská 6
27–30 Martina Vrublová 4
27–30 Roman Fojtík 4
27–30 Eliška Haberlová 4
27–30 Marek Bezděk 4
31–33 Monika Petrášová 2
31–33 Milan Hradil 2
31–33 René Gabriel 2
34–36 Dagmar Berková 1
34–36 Lucie Fišerová 1
34–36 Barbora Bugárová 1

POHÁR WI-CZ rychlostní disciplíny

Celkové pořadí Jméno Body
1 Martina Vrublová 56
2 Kristýna Matějková 46
3 Petra Hesová 40
4 Miroslav Fencl 17
5 Veronika Valdmanová 10
6–7 Dagmar Berková 9
6–7 Nikol Semerádová 9
8 Lenka Mahušková 6
9 Eliška Haberlová 5
10 Marie Grygerová 3
11–12 Miroslav Kraus 2
11–12 Adéla Nováčková 2
13 Lucie Fišerová 1

POHÁR VE STEER WRESTLINGU

Celkové pořadí Jméno Body
1 Jan Veselý 12
2 Pavel Paseka 5

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – dobytkářské disciplíny

Celkové pořadí Jméno Body
1–2 Denisa Jandová 69
1–2 Natálie Nováčková 69
3 Kryštof Grygera 40
4 Anička Petržílková 37
5 Eliška Roučová 33
6 Eliška Plačková 31
7 Kateřina Tesařová 20
8 Marcela Petrášová 17
9 Natálie Smolíková 10

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – rychlostní disciplíny

Celkové pořadí Jméno Body
1 Eliška Roučová 75
2 Denisa Jandová 56
3 Marcela Petrášová 45
4 Natálie Smolíková 25
5 Kryštof Grygera 15
6 Eliška Bártová 8
7 Jiří Grygera 6
8 Tereza Rašková 4
9 Eliška Plačková 3
10–11 Natálie Nováčková 2
10–11 Lenka Vilímovská 2
12 Antonie Krysmanová 1

Kalendář akcí

<< Červen 2018>>
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist