Výsledky 2018

***** Výsledky 2018 - průběžné pořadí *****

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové pořadí Jméno Body
1 Jan Veselý 35
2 Adéla Nováčková 34
3–4 Marie Grygerová 26
3–4 Josef Fiala 26
5 Přemek Řeháček 23
6–7 Jan Kolář 21
6–7 Jana Kolářová 21
8–10 Josef Zahradník 19
8–10 Kristýna Matějková 19
8–10 Barbora Vondroušová 19
11 Milan Hercík 15
12 Miroslav Kraus 13
13–15 Miroslav Fencl 12
13–15 Petra Hesová 12
15–15 Miroslava Trčková 12
16 Ivona Kovářová 11
17 Pavel Paseka 10
18 Veronika Valdmanová 7
19 Alena Zvolská 6
20–21 Irena Plačková 5
20–21 Veronika Hradecká 5
22–24 Vašek Dvořák 4
22–24 Martina Vrublová 4
22–24 Roman Fojtík 4
25–26 Monika Petrášová 2
25–26 Milan Hradil 2
27–30 Dagmar Berková 1
27–30 Lucie Fišerová 1
27–30 Barbora Bugárová 1
27–30 Eliška Haberlová 1

POHÁR WI-CZ rychlostní disciplíny

Celkové pořadí Jméno Body
1 Martina Vrublová 33
2 Kristýna Matějková 28
3 Petra Hesová 26
4 Miroslav Fencl 11
5 Dagmar Berková 7
6 Lenka Mahušková 6
7 Eliška Haberlová 5
8 Marie Grygerová 3
9 Adéla Nováčková 2
10 Lucie Fišerová 1

POHÁR VE STEER WRESTLINGU

Celkové pořadí Jméno Body
1 Jan Veselý 12
2 Pavel Paseka 5

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – dobytkářské disciplíny

Celkové pořadí Jméno Body
1 Denisa Jandová 58
2 Natálie Nováčková 57
3 Kryštof Grygera 34
4 Eliška Roučová 33
5–6 Eliška Plačková 31
5–6 Anička Petržílková 31
7 Marcela Petrášová 17
8 Kateřina Tesařová 14
9 Natálie Smolíková 10

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři – rychlostní disciplíny

Celkové pořadí Jméno Body
1 Eliška Roučová 54
2 Marcela Petrášová 37
3 Denisa Jandová 36
4 Natálie Smolíková 16
5 Kryštof Grygera 15
6 Tereza Rašková 4
7 Eliška Plačková 3
8 Natálie Nováčková 2
9 Antonie Krysmanová 1

Kalendář akcí

<< Srpen 2018>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Nejbližší akce:

04.08.2018 Ši­klův mlýn Zvole nad Pernštejnem

13d
23h
12m
44s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist