Výsledky a mistři 2004

Mistr České republiky v rodeu
Aiwen Bažata

Pohár WI-CZ
Alois Blažek ml.

Pohár Dyka Krchova
Helena Kocourková

Mistrovství České republiky – 1. divize

  Jméno Body
1. Aiwen Bažata 56
2. Vladimír Šedivý 51
3. Jiří Pácha 37
4. Martin Vodvářka 32
5. David Burjánek 26
6. František Hatlapatka 24
7. Jana Herzánová 18
8. Ireneusz Grobelny 16
9. Milan Pácha 16

10. | Eva Šmrhová | 16

Pohár WI-CZ – 2. divize

  Jméno Body
1. Alois Blažek ml. 67
2. Vladimír Šedivý 45
3. Michal Tesař 39
4. Sylvie Večeřová 29
5. Filip Hlaváček 21
6. Silvie Bartošová 21
7. Alois Blažek st. 19
8. Olda Zmeškal 17
9. Milan Pácha 16

10. | Patrik Urban | 15

podtržení jezdci postupují pro rok 2005 do 1. divize

Pohár Dyka Krchova – junioři

  Jméno Body
1. Helena Kocourková 76
2. Tereza Třeštíková 46
3. Zuzana Lišková 34
4. Adéla Nováčková 28
5. Bára Růžičková 25
6. Ondra Hlaváček 24
7. Iveta Zámečníková 15
8. Kristýna Matějková 14
9. Eliška Haberlová 10

10. | Jakub Blažek | 10

Mistři České republiky v jednotlivých disciplínách:

  • CALF ROPING – David Burjánek
  • TEAM PENNING – J. Herzánová, M. Tesař, O. Zmeškal
  • STEER WRESTLING – Sz. Wierzchoslawski

Mistr WI – CZ === BARREL RACE

Aiwen Bažata

Pohár Dyka Krchova – junioři

Helena Kocourková

RODEO ŠAMPIONŮ LIBCHAVY – 18.9.2004

TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas
1. J. Herzánová Tarfi Ranč Sena 1:33:87
M. Tesař Dacie Netolice 2 kusy
O. Zmeškal Sena Ranč Sena  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas
1. D. Burjánek Homér Turnov 0:11:48
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas
1. Sz. Wierzchoslawski * Polsko 0:55:19
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Ranch Čas
1. Aiwen Sion Breezway Ranch 0:16:75

Libchavy I. divize – 11.9.2004

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. vyhrály kravičky z Libchav
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Cejp Stanislav   0:19.25
Lukeš Miloš   1 kus
Šeda Jan    
2 Urban Patrik   0:49.38
Burjánek David   1 kus
Eichler Jan    
3 Šmrhová Eva   1:18.15
Pácha Jiří   1 kus
Pácha Milan    
4 Hatlapatka František   1:32.93
Aiwen Bažata   1 kus
Šámal Karel    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:05.00
2 Cejp Milan Riff 0:08.35
3 Aiwen Bažata Sion 0:10.34
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pácha Jiří Deváro 0:50.19
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Herzánová Jana Tarfi 0:16.53
2 Aiwen Bažata Sion 0:16.75
3 Pácha Jiří Deváro 0:17.53
4 Paul Ruda Signal 0:17.72
5 Hatlapatka František Pedro 0:17.81
6 Hlaváček Filip Naty 0:17.88
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Black & White 0:17.28
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.29
3 Nováčková Adéla Rif 0:17.35
4 Indra David Filadelfia 0:17.53
5 Dostálová Bára Bobeš 0:18.34
6 Hlaváček Ondra Naty 0:18.56
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Black & White 0:24.22
2 Dostálová Bira Bobeš 0:24.75
3 Kosková Irena Dewaro 0:24.94
4 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:24.97
5 Indra David Filadelfia 0:26.38
6 Hlaváček Ondra Naty 0:26.72

All round champion: Pácha Jiří

Zdelov II. divize – 28.8.2004

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Gona 0:59.41
2 Magurová Dana TNT Joe 0:59.51
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Večeřová Sylvie   0:25.25
Blažek Alois st.   2 kusy
Blažek Alois ml.    
2 Olhová Simona   1:39.41
Strnad Jakub   1 kus
Olhová Lucie    
3 Paul Ruda   2:11.34
Šedivý Vladimír   1 kus
Bednář Jiří    
4 Magurová Dana   2:14.88
Motlová Markéta   1 kus
Zvolská Alena    
5 Voksa Jiří   2:14.91
Tomek Josef   1 kus
Lukeš Miloš    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Zmeškal Olda Sena 0:12.85
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Tesař Michal Dacie 0:48.25
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Večeřová Sylvie Anička 0:16.50
2 Herzánová Jana Tarfi 0:16.59
3 Martincová Petra Čajla de Lord 0:16.69
4 Blažek Alois ml. Gona 0:16.88
5 Šmrhová Eva Irish Win 0:17.38
6 Šedivý Vladimír Presley Daky Joe 0:17.39
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Nováčková Adéla Rif 0:16.50
2 Kocourková Helena Black & White 0:16.68
3 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:16.93
4 Lišková Zuzana Touch 0:17.07
5 Třeštíková Tereza Gona 0:17.44
6 Paulová Iveta Signal 0:18.10
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Třeštíková Tereza Gona 0:24.13
2 Kocourková Helena Black & White 0:25.21
3 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:25.63
4 Blažek Jakub Bert 0:25.72
5 Lišková Zuzana Miss 0:27.69
6 Haberlová Eliška Golf II 0:28.18

All round champion: Blažek Alois ml.

Karpacz – Polská republika I. divize 14. a 15.8.04

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 A. Pawlewska xxx 0:16.05
2 Šedivý Vladimír Šogun 0:17.70
3 Ireneusz Grobelny xxx 0:26.01
4 Pácha Jiří Deváro 0:38.73
5 Wanda Janas xxx 0:42.54
6 Hatlapatka František Pedro 0:54.79
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Makarewicz Patrik   1:07.77
Ireneusz Grobelny   3 kusy
Jacek Grobelny    
2 Hatlapatka František   1:50.79
Šamal Karel   2 kusy
Sz. Wierzchoslawsky    
3 Wanda Janas   1:51.66
Katarzyna Dabrowska   2 kusy
******    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Ireneusz Grobelny xxx 0:10.37
2 Burjánek David Homér 0:12.35
3 Jacek Grobelny xxx 0:00.00
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:17.64
2 Sz. Wierzchoslawsky xxx 0:29.85
3 Hatlapatka František Pedro 1:04.88
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 A. Pawlewska xxx 0:17.66
2 Aiwen Bažata Sion 0:17.99
3 Šedivý Vladimír Šogun 0:18.68
4 Pácha Jiří Deváro 0:18.93
5 Vodvářka Martin Jettaboy 0:19.13
6 Sz. Wierzchoslawsky xxx 0:19.25

All round champion: Ireneusz Grobelny

Česká Ves I. divize 7.8.04

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 0:19.43
2 Slanina Luboš Al Rašíd 0:22.78
3 Šedivý Miroslav Lump 0:25.78
4 Pácha Milan Casper 0:26.84
5 Zmeškal Olda Sena 0:36.47
6 Cejp Milan Jeff 0:47.78
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Šmrhová Eva   0:23.50
Paul Ruda   1 kus
Zmeškal Olda    
2 Hlaváček Filip   0:41.03
Herzánová Jana   1 kus
Krzystková Bohdana    
3 Slanina Luboš   0:44.22
Nátr Jiří   1 kus
Aiwen Bažata    
4 Bednář Jiří   0:55.00
Cejp Milan   1 kus
Martincová Petra    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Hatlapatka František Pedro 0:06.15
2 Burjánek David Homér 0:21.25
3 Aiwen Bažata Merry Wett 0:22.94
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Aiwen Bažata Merry Wett 0:38.19
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 0:16.10
2 Šedivý Vladimír Šogun 0:16.69
3 Aiwen Bažata Mary Wed 0:16.84
4 Pácha Jiří Deváro 0:16.88
5 Herzánová Jana Tarfi 0:16.97
6 Hlaváček Filip Naty 0:17.19
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Lišková Zuzana Touch 0:16.75
2 Nováčková Adéla Rif 0:16.85
3 Lišková Zuzana Miss 0:17.12
4 Kocourková Helena Black & White 0:17.25
5 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.44
6 Matějková Kristýna Gita 0:18.19
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Black & White 0:23.62
2 Lišková Zuzana Miss 0:24.78
3 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:28.06
4 Matějková Kristýna Gita 0:28.35
5 Paulová Iveta Signal 0:30.22
6 Hlaváček Ondra Naty 0:32.56

All round champion: Aiwen Bažata

Libchavy II. divize 17.7.04

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Zmeškal Olda Sena 0:20.57
2 Blažek Alois ml. Gona 0:27.00
3 Šedivý Miroslav Lump 0:55.03
4 Zvolská Alena Frascati 1:08.82
5 Vodvářka Martin Jettaboy 1:11.56
6 Geba Zdeněk Bolero 1:19.63
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Šeda Jan   0:57.53
Blažek Alois ml.   1 kus
Šedivý Vladimír    
2 Vodvářka Martin   1:06.81
Šedivý Miroslav   1 kus
Páchová Jitka    
3 Pácha Milan   1:19.22
Voksa Jiří   1 kus
Tesař Michal    
4 Urban Patrik   1:46.56
Martincová Petra   1 kus
Novák Karel    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Hatlapatka František Pedro 0:06.89
2 Šedivý Vladimír Presley Daky Joe 0:24.10
3 Vodvářka Martin Jettaboy 0:27.21
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Gona 0:40.57
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:45.87
3 Zmeškal Olda Sena 0:50.35
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Martincová Petra Čajla de Lorde 0:17.29
2 Herzánová Jana Tarfi 0:17.81
3 Hatlapatka František Pedro 0:17.83
4 Blažek Alois ml. Gona 0:18.04
5 Hlaváček Filip Naty 0:18.18
6 Tesař Michal Dacie 0:18.21
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Nováčková Adéla Rif 0:18.06
2 Třeštíková Tereza Bosorka 0:18.11
3 Lišková Zuzana Touch 0:18.12
4 Lišková Zuzana Miss 0:18.21
5 Kocourková Helena Black & White 0:18.25
6 Matějková Kristýna Gita 0:19.90
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Třeštíková Tereza Bosorka 0:23.00
2 Kocourková Helena Black & White 0:23.41
3 Matějková Kristżna Gita 0:25.92
4 Paulová Iveta Signal 0:26.02
5 Nováčková Adéla Rif 0:27.17
6 Hlaváček Ondra Naty 0:27.87

All round champion: Blažek Alois ml.

Malenice II. 10.7.04

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kolař Bohuslav st. Čet 0:59.30
2 Blažek Alois ml. Gona 1:30.50
3 Soukup Vladan Rozárka 1:46.00
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Kučava Vlastimil   1:15.59
Urban Patrik   2 kusy
Tesař Michal    
2 Hlaváček Filip   1:12.32
Šedivý Vladimír   1 kus
Bednář Jiří    
3 Zvolská Alena   1:37.92
Strnad Jakub   1 kus
Bartošová Silva    
4 Blažek Alois st.   2:25.02
Blažek Alois ml.   1 kus
Baudis Aleš    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bartošová Silva Ponka 0:05.63
2 Tesař Michal Dacie 0:06.75
3 Strnad Jakub Larry 0:11.15
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bartošová Silva Ponka 0:17.11
2 Šedivý Vladimír Presley Daky Joe 0:17.19
3 Večeřová Sylvie Anička 0:17.20
4 Bednář Jiří Miss 0:17.22
5 Vitáček Jan Široko 0:17.32
6 Blažek Alois ml. Gona 0:17.59
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Růžičková Bára Spící Flek 0:19.00
2 Kocourková Helena Black & White 0:20.00
3 Zámečníková Iveta Amor 0:21.00
4 Třeštíková Tereza Bosorka 0:22.00
5 Pavlová Veronika Adéla 0:23.00
6 Lišková Zuzana Miss 0:24.00
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Black & White 0:20.00
2 Růžičková Bára Spící Flek 0:21.00
3 Lišková Zuzana Miss 0:22.00
4 Zámečníková Iveta Amor 0:23.00
5 Haberlová Eliška Golf II 0:24.00
6 Třeštíková Tereza Bosorka 0:25.00

All round champion: Bartošová Silva

Turnov I. divize – 3.7.2004

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. David Lukáš Maňas 0:42.28
2. Buriánek David Homér 0:56.44
3. Aiwen Bažata Sion 2:18.09
4. Eichler Jan Grenadin 2:21.78
5. Martinec Vojta Igor 2:28.18
6. Herzanová Jana Tarfi 2:52.44
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1. Vychroňová Jitka   2:06.53
Šmrhová Eva   2 kusy
David Lukáš    
2. Cejp Milan   0:43.72
Martinec Vojta   1 kus
Martincová Petra    
3. Magurová Dana   1:30.47
Herzanová Jana   1 kus
Zmeškal Olda    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Šedivý Vladimír Šogun 0:12.54
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Aiwen Bažata Sion 0:39.20
2. Latka Petr Genevson 0:49.31
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Aiwen Bažata Sion 0:17.85
2. Martincová Petra Čaila de Lord 0:18.28
3. Šedivý Vladimír Šogun 0:18.34
4. Vodvářka Martin Jetaboy 0:18.40
5. David Lukáš Maňas 0:18.41
6. Jahoda Pavel Striwel 0:18.56

All round champion: Aiwen

Křakov I. divize – 19.6. 2004

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Šedivý Vladimír Presley Daky Joe 0:45:60
2. Vodvářka Martin Jetta Boy 0:46:66
3. Pácha Jiří Devaro 0:52:32
4. Pácha MIlan Bobeš 1:07:31
5. Jahoda Pavel Striwel 1:16:37
6. Levorová Vlasta Flóra 1:23:12
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1. Burjánek   2:29:00
Pácha Jiří   3 kusy
Pácha Milan    
2. Vodvářka   0:48:32
Šedivý ml.   2 kusy
Šedivý st.    
3. Blažek ml.   0:48:97
Blažek st.   2 kusy
Dubská    
4. Levora   2:30:00
Levorová   1 kus
Mareš(nebod.)    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Bednář Jiří The Miss Nu Bahama 7:88
2. Jahoda Pavel Striwel 20:62
3. Paul Ruda Duna 28:60
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Martinec Vojta Igor 31:87
2. Bednář Jiří The Miss Nu Bahama 34:38
3. Šedivý Vladimír Presley Duky Joe 37:81
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Aiwen Merry Wett 17:16
2. Vodvářka Martin Jetta Boy 17:28
3. Pácha Jiří Devaro 17:43
4. Martincová Petra Čaila de Lord 17:99
5. Hlaváček Filip Naty 18:10
6. Bednář Jiří The Miss Nu Bahama 18:13
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Tereza Třeštíková Bosorka 17:73
2. Ondřej Hlaváček Naty 18:19
3. Kocourková Helena Black and White 18:28
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Kocourková Helena Black and White 24:29
2. Kocourková Helena Dag 25:43
3. Kohoutková Andrea Lady Diablo Bar 25:59

All round champion: Vladimír Šedivý

Hodějov II. divize – 12.6. 2004

TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1. Urban   0:26:92
Maršala   1 kus
Tesař    
2. Kučava   1:27:73
Kůs   1 kus
Urban(nebod.)    
3. Blažek ml.   2:12:11
Blažek st.   1 kus
Dubská    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. Blažek ml. 21:68  
BARREL RACE
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. S. Večeřová (Anička) Němčice 17:65
2. V. Šedivý (Shogun) Ranch Larry Gray 17:90
3. Filip Hlaváček (Naty) Farma Dublovice 18:02
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. T. Třeštíková (Bosorka) Ranč M – Malenice 18:82
2. O. Hlaváček (Naty) Dublovice u Sedlčan 19:83
3. Bára Růžičková (Spící flek)   20:50
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1. Iveta Zámečníková Diego 27:08
2. Bára Růžičková Spící flek 27:40
3. Tereza Šedivá Larry Gray 29:40

All round champion: Alois Blažek ml.

Praha Radotín II. divize – 1.5. 2004

ALLEY
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. M. Pácha Farma pod lípou 0:51:21
2. M. Vodvářka Ranč Lipence 0:57:77
3. M. Tesař Ranč Netolice 1:36:34
4. J. Pácha Farma pod lípou 1:51:78
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. Aiwen Breezeway Ranch 2:01:00
J. Pácha Farma pod lípou 2 kusy
M. Pácha Farma pod lípou  
2. L. David Ranč Sázava 2:07:00
Y. Nováková Ranč Sázava 1 kus
M. Spilková Ranč „M“  
3. M. Šedivý Ranč Larry Gray 2:08:00
V. Šedivý Ranč Larry Gray 1 kus
M. Vodvářka Ranč Lipence  
4. R. Holub Ranč Zlomená podkova 2:30:00
M. Uhlířová Ranč Zlomená podkova 1 kus
G. Ruthová Ranč Černošce  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. V. Šedivý Ranč Larry Gray 05:01 !
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. M. Vodvářka Ranč Lipence 0:30:01
2. L. Louda Ranč Lipence 0:40:75
3. A. Blažek ml. Ranch „B“ 0:48:00
4. A. Blažek st. Ranch „B“ 0:51:40
5. P. Mareš Farma Křakov 1:00:00
BARREL RACE
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. Aiwen (Sion) Breezeway Ranch 16:99
2. S. Večeřová (Anička) Ranch „B“ 17:65
3. J. Pácha (Devaro) Farma pod lípou 17:83
4. F. Hlaváček (Naty) Dublovice u Sedlčan 18:41
5. M. Spilková (Laneta) Ranč „M“ 18:70
6. M. Vodvářka (Jetaboy) Ranč Lipence 19:97
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. T. Třeštíková (Bosorka) Ranč M – Malenice 18:39
2. O. Hlaváček (Naty) Dublovice u Sedlčan 18:83
3. H. Kocourková (Black & White) Ranč Double „H“ 19:13
4. A. Pospíšilová (Teddy) White Star Ranch 19:37
5. H. Kocourková (Dag) Ranč Double „H“ 19:57
6. J. Blažek (Matěj) Ranch „B“ 21:19
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Ranch Čas
1. H. Kocourková (Black & White) Ranč Double „H“ 24:82
2. J. Blažek (Matěj) Ranch „B“ 26:60
3. H. Kocourková (Dag) Ranč Double „H“ 27:78
4. T. Třeštíková (Bosorka) M – Malenice 28:99
5. O. Hlaváček (Naty) Dublovice u Sedlčan 33:06
6. A. Pospíšilová (Teddy) White Star Ranch 35:58

All round champion: Martin Vodvářka

Kalendář akcí

<< Září 2017>>
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist