Výsledky a mistři 2005

Mistři 2005

MISTR ČR

Jméno Ranč Body
Vladimír Šedivý Larry Gray 41

POHÁR WI-CZ

Jméno Ranč Body
Radek Holub Zlomená podkova 23
     

JUNIORSKÝ POHÁR DYKA KRCHOVA

Jméno Ranč Body
Helena Kocourková Double „H“ 55

1. DIVIZE – A

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Šedivý Vladimír Larrygrey A 41
2 Pácha Jiří Farma pod Lipou A 23
3 Šmrhová Eva Černošice A 19
4 Hatlapatka František Prostřední Bečva A 19
5 Vodvářka Martin Lipence A 17
6 Grobelny Jacek Western Rodeo Team Wroclaw B 12
7 Wierzchoslawski Szymon Niezrzeszony B 10
8 Zmorek Piotr Long Horn Sieraków B 9
9 Herzánová Jana Sena A 9
10 Skrzeta Aleksandra Western City B 7
11 Bažata Aiwen Breezeway Ranch A 7
12 Pawlewska Agnieszka Western City B 6
13 Grobelny Ireneusz Western Rodeo Team Wroclaw A 6
14 Martincová Petra Zdelov B 6
15 Burjánek David Aldapa A 6

2. DIVIZE – B

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Holub Radek Zlomená Podkova B 23
2 Zvolská Alena Jesenice B 20
3 Levorová Vlasta Jestřáb B 19
4 Strnad Jakub Larry Grey B 17
5 Knihová Tereza White rabitś B 17
6 Bednář Jiří Desperados B 15
7 Uhlířová Marie Zlomená Podkova B 12
8 Kraus Martin xxx B 12
9 Paul Ruda Farma Křakov B 11
10 Geba Zdeněk Farma Křakov B 11
11 Tesařová Kristýna Plešnice B 11
12 Vychroňová Jitka Sázava B 11
13 Spilková Monika Ranch „M“ B 9
14 David Lukáš Sázava B 9
15 Urban Patrik Volyně B 6
16 Pata Milan Halter Valley B 6
17 Chlapec Vít Krymlov B 5
18 Magurová Dana Kolaloka B 4
19 Punčochář Adam xxx B 4
20 Olhová Lucie Černý Důl B 4
21 Mráz Jaroslav M B 4
22 Levora Libor Jestřáb B 3
23 Soukup Vladan Bavorov B 3
24 Šamal Karel Suchdol B 2
25 Šulc Miroslav Mounty Hlinna B 1

Junioři – Pohár Dyka Krchova

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Kocourková Helena Double H J 55
2 Kohoutová Andrea   J 28
3 Haberlová Eliška Zadní Kopanina J 18
4 Indra David Horní Třešňovec J 18
5 Kosková Irena Ranch Pod lipou J 15
6 Hlaváček Ondra Dublovice J 10
7 Nováčková Adéla (C) J 8
8 Vodínská Petra Lesná J 7
9 Lišková Zuzana Desperados J 7
10 Růžičková Bára Kmen Mišugen J 7
11 Fidlerová Petra Sportovní klub Libchavy J 5
12 Šťovíčková Radka (C) J 5
13 Karetová Michaela Svojetice J 5
14 Paulová Iveta Farma Křakov J 4
15 Benešová Zdeňka Jivno J 4
16 Brymová Šárka Černošice J 4
17 Dušková Kristýna M J 3
18 Pavlová Veronika Malenice J 2
19 Kutnar Jakub Ostrov J 2
20 Šilhánková Lucka Jestřáb J 1

Libchavy I. divize – 8 10.9.05

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vodvářka Martin Jettaboy 1:19.89
2 Jakub Stanislav Smarty 1:20.42
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Vodvářka Martin 0:59.72
  Voksa Jiří 2 kusy
  Martincová Petra  
2 Pácha Jiří 1:37.54
  Šmrhová Eva 1 kus
  Šedivý Vladimír  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:05.85
2 Hatlapatka František Pulda 0:09.73
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Hatlapatka František Pulda 0:33.32
2 Wierzchoslawski Szymon Talisman 0:55.45
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Herzánová Jana Tarfi 0:16.37
2 Hatlapatka František Pulda 0:16.68
3 Pácha Jiří Devaro 0:17.12
4 Šedivý Vladimír Šogun 0:17.16
5 Zvolská Alena Frascati 0:17.33
6 Wierzchoslawski Szymon Talisman 0:17.43
BARREL RACE JUNIOR
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.09
2 Indra David Filadelfia 0:17.46
3 Nováčková Adéla Jack 0:18.05
4 Haberlová Eliška Golf II 0:18.18
5 Kosková Irena Bobeš 0:18.94
6 Fidlerová Petra Nery 0:19.15
POLE BENDING JUNIOR
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:23.30
2 Indra David Filadelfia 0:26.02
3 Fidlerová Petra Nery 0:26.96
4 Šťovíčková Radka Janovero 0:27.77
5 Haberlová Eliška Golf II 0:28.59
6 Nováčková Adéla Jack 0:28.63

All round champion: Hatlapatka František

Karpacz I. divize – 5 6.8.05

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Skrzeta Aleksandra Gamir 0:15.56
2 Pawlewska Agnieszka Gwiazda 0:18.17
3 Novák Karel Skarabeus 0:18.46
4 Pokój Mateusz Mann 0:18.66
5 Lasota Magdalena Pantera 0:19.67
6 Dabrovska Katarzyna Legat 0:23.66
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Grobelny Ireneusz 1:24.00
  Grobelny Jacek 3 kusy
  Sawka Jerzy  
2 Holub Radek 0:54.94
  Šedivý Vladimír 2 kusy
  Vodvářka Martin  
3 Zmorek Piotr 1:11.63
  Wierzchoslawski Szymon 2 kusy
  Kociok Daniel  
4 Pácha Jiří 2:03.76
  Bažata Aiwen 2 kusy
  Šmrhová Eva  
5 Pokój Mateusz 2:04.65
  Pokój Jerzy 2 kusy
  Pawlewska Agnieszka neb!  
6 Skrzeta Aleksandra 2:07.83
  Lasota Magdalena 1 kus
  Pawlewska Agnieszka  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Grobelny Jacek Brok 0:06.50
2 Zmorek Piotr Gracja 0:07.53
3 Šedivý Vladimír Šogun 0:07.87
4 Hatlapatka František Pulda 0:10.58

All round champion: GROBELNY JACEK

Malenice II. divize – 9.7.05
ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Blažek Alois ml. Matěj 0:21.70
2 Urban Patrik Suzi 0:43.66
3 Holub Radek Cat 1:23.01
4 Levorová Vlasta Soňa 1:24.32
5 Soukup Vladan Rozárka 1:33.89
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Uhlířová Marie 0:34.16
  Bartošová Silva 3 kusy
  Holub Radek  
2 Paul Ruda 0:48.66
  Geba Zdeněk 2 kusy
  Hlaváček Filip  
3 Zvolská Alena 0:24.28
  Strnad Jakub 1 kus
  Levora Libor  
4 Olhová Lucie 0:48.72
  Levorová Vlasta 1 kus
  Šedivý Vladimír  
5 Mráz Jaroslav 1:50.40
  Bažata Aiwen 1 kus
  Urban Patrik  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bartošová Silva Bask 0:13.48
2 Šedivý Vladimír Holywood 0:23.89
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Hlaváček Filip Sally Moon 0:17.48
2 Šedivý Vladimír Holywood 0:17.81
3 Blažek Alois ml. Matěj 0:18.41
4 Zvolská Alena Frascati 0:18.42
5 Holub Radek Cat 0:18.47
6 Levorová Vlasta Soňa 0:18.57
BARREL RACE JUNIOR
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutová Andrea Lady Diablo Bar 0:17.13
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.48
3 Hlaváček Ondra Naty 0:18.13
4 Růžičková Bára Spící Flek 0:18.20
5 Pavlová Veronika Adéla 0:18.87
6 Benešová Zdeňka Dunka 0:19.38
POLE BENDING JUNIOR
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutová Andrea Lady Diablo Bar 0:23.35
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:23.44
3 Růžičková Bára Spící Flek 0:25.17
4 Benešová Zdeňka Dunka 0:26.34
5 Hlaváček Ondra Naty 0:27.53
6 Haberlová Eliška Golf II 0:29.26

All round champion: SILVIE BARTOŠOVÁ

Turnov I. divize – 2.7.05

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:22.61
2 Pácha Jiří Deváro 0:25.10
3 Zmeškal Olda Lucy 0:52.97
4 Cejp Milan Riff 1:27.10
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Pácha Milan 1:58.56

| Šmrhová Eva | 2 kusy
| Pácha Jiří |

CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:12.81
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Burjánek David Homér 0:51.92
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:17.92
2 Šmrhová Eva Irish Win 0:17.93
3 Bažata Aiwen Sion 0:18.12
4 Herzánová Jana Tarfi 0:18.57
5 Večeřová Sylvie Anička 0:18.62
6 Hlaváček Filip ScootersSallMoon 0:18.85
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:18.10
2 Kosková Irena Dewaro 0:18.80
3 Indra David Filadelfia 0:19.40
4 Nováčková Adéla Rif 0:19.46
5 Haberlová Eliška Golf II 0:20.48
6 Kutnar Jakub Datis 0:22.13
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:24.61
2 Kosková Irena Dewaro 0:25.19
3 Indra David Filadelfia 0:26.95
4 Haberlová Eliška Golf II 0:30.05
5 Šťovíčková Radka Janovero 0:31.24
6 Kutnar Jakub Datis 0:41.26

All round champion: VLADIMÍR ŠEDIVÝ

Křakov II. divize – 25.6.05

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Levorová Vlasta Soňa 0:29.88
2 Knihová Tereza Omar 0:47.25
3 Strnad Jakub Hakim 0:53.46
4 Šmrhová Eva Irish Win 1:34.29
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Geba Zdeněk 1:21.16
  Paul Ruda 1 kus
  Tesařová Kristýna  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Hollywood Doc Cash 0:24.99
2 Zvolská Alena Frascati 0:26.80
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Hollywood Doc Cash 0:15.06
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Hlaváček Filip Naty 0:17.78
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:18.23
3 Pata Milan Jack 0:18.25
4 Šmrhová Eva Irish Win 0:18.98
5 Tesařová Kristýna Sam 0:19.16
6 Knihová Tereza Omar 0:19.39
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.61
2 Kohoutová Andrea Lady Diablo Bar 0:18.48
3 Haberlová Eliška Golf II 0:19.38
4 Paulová Iveta Rocky 0:19.94
5 Brymová Ingrid Ingrid 0:20.40
6 Šilhánková Lucka Soňa 0:21.57
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kohoutová Andrea Lady Diablo Bar 0:24.60
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:25.36
3 Hlaváček Ondra Naty 0:25.42
4 Haberlová Eliška Golf II 0:26.93
5 Brymová Ingrid Ingrid 0:29.11
6 Paulová Iveta Rocky 0:30.35

All round champion: Vladimír Šedivý

Radotín II. divize – 30.5.2005

ALLEY
Pořadí Jméno Čas
1 Knihová Tereza 0:28.19
2 Spilková Monika 1:05.71
3 David Lukáš 1:24.15
2 Magurová Dana 1:47.03
TEAM PENNING
Pořadí Jméno Čas
1 Bartošová Silvie 0:48.43
  Holub Radek 2 kusy
  Uhlířová Marie  
2 David Lukáš 1:18.25
  Chlapec Vít 1 kus
  Vychroňová Jitka  
3 Pácha Milan 2:03.40
  Šmrhová Eva 1 kus
  Spilková Monika  
4 Šedivý Vladimír 2:14.00
  Bednář Jiří 1 kus
  Strnad Jakub  
5 Knihová Tereza 2:16.78
  Kraus Martin 1 kus
  Šamal Karel  
6 Zvolská Alena 2:29.97
  Šulc Miroslav 1 kus
  Magurová Dana  
CALF ROPING
Pořadí Jméno Čas
1 Bednář Jiří 0:10.00
2 Bažata Aiwen 0:11.19
3 Vodvářka Martin 0:13.56
4 Kraus Martin 0:14.59
5 Punčochář Adam 0:17.35
6 Strnad Jakub 0:24.13
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Čas
1 Šedivý Vladimír 0:10.50
2 Bednář Jiří 0:29.80
3 Vodvářka Martin 0:41.06
BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Vodvářka Martin 0:18.50
2 Aiwen Bažata 0:18.60
3 Herzánová Jana 0:19.16
4 Vychroňová Jitka 0:19.38
5 Kraus Martin 0:21.50
6 Šedivý Vladimír 0:23.47
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Čas
1 Lišková Zuzana Miss 0:18.25
2 Vodínská Petra 0:18.84
3 Kocourková Helena 0:18.97
4 Kosková Irena 0:19.09
5 Lišková Zuzana Max 0:19.59
6 Karetová Michaela 0:19.62
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Čas
1 Kocourková Helena 0:23.53
2 Kohoutová Andrea 0:23.82
3 Karetová Michaela 0:23.90
4 Vodínská Petra 0:24.19
5 Lišková Zuzana 0:24.93
6 Dušková Kristýna 0:24.10

All round champion: Jirka Bednář

Kalendář akcí

<< Listopad 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist