Výsledky a mistři 2006

Mistr České republiky v rodeu
Radek Holub

Pohár WI-CZ
Sylvie Večeřová

Pohár Dyka Krchova
Helena Kocourková

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – 1. DIVIZE – A

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Holub Radek Zlomená Podkova A 59
2 Šedivý Vladimír Larry Grey A 51
3 Vodvářka Martin Lipence A 32
4 Kraus Miroslav Jesenice B 23
5 Bartošová Silva Čelina B 22
6 Zvolská Alena Jesenice A 22
7 Moutelíková Johana Black Riders B 18
8 Šmrhová Eva Trněný Újezd A 16
9 Burjánek David Aldapa B 15
10 Skrzeta Aleksandra Western City A 13
11 Kolc Stanislav Peklo Doubrava B 12
12 Pácha Jiří Farma pod Lipou A 12
13 Uhlířová Marie Zlomená Podkova B 11
14 Grobelny Jacek Western Rodeo Team Wroclaw A 10
15 Pawlewska Agnieszka Western City B 9
16 Strnad Jakub Larry Grey A 9
17 Večeřová Sylvie Němčice B 7
18 Baudis Aleš Zadní Kopanina B 6
19 Szablowski Zygmund   B 6
20 Kempisty Zbigniew Zygi B 6
21 Urban Patrik Volyně B 6
22 Bednář Jiří Desperados B 6
23 Zarnawski Michal Club WRC Bronco B 6
24 Novák Karel KJŠ B 5
25 Bulva S. Jaroslav Mladostov B 5
26 Knihová Tereza White rabbit's ranch A 5
27 Haberlová Lenka H B 5
28 Nováková Iveta Sázava B 5
29 Šamal Karel Suchdol B 5
30 Vodvářka Lukáš Lipence B 4
31 Grobelny Ireneusz Western Rodeo Team Wroclaw B 4
32 Kociok Daniel John West Ranch B 4
33 Bujny Jacek Sieiwerz B 4
34 Chlapec Vít Krymlov B 4
35 Horníčková Petra PB Mořina B 4
36 Vychroňová Jitka Sázava B 4
37 Spilková Monika M B 4
38 Zámečníková Iveta Čestice B 4
39 Pokój Mateusz Western City B 3
40 Pokój Jerzy Western City B 3
41 Herzánová Jana Sena A 3
42 Wierzchoslawski Szymon Niezrzeszony A 1
43 Kobak Kornel Górska Turystyka Konna Overo B 1

POHÁR WI-CZ – 2. DIVIZE – B

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Večeřová Sylvie Němčice B 30
2 Procházka Pavel Lipno X 27
3 Maršala Petr xxx B 18
4 Zámečníková Iveta Čestice B 16
5 Uhlířová Marie Zlomená Podkova B 16
6 Kraus Miroslav Jesenice B 14
7 Geba Zdeněk Farma Křakov B 13
8 Tesařová Kristýna Plešnice B 12
9 Bednář Jiří Desperados B 11
10 Bartošová Silva Čelina B 10
11 Kolc Stanislav Peklo Doubrava B 9
12 Kraus Martin Radotín B 9
13 Baudis Aleš Zadní Kopanina B 6
14 Ruthová Gabriela Černošice B 6
15 Mráz Roman M B 6
16 Vodvářka Lukáš Lipence B 6
17 Tesař Michal Netolice B 6
18 Moravcová Helena Černošice B 5
19 Růžička Jakub Nová Ves B 5
20 Juranová Pavla Kozolupy B 5
21 Haberlová Lenka H B 5
22 Levora Libor Jestřáb B 5
23 Soukup Vladan Bavorov B 4
24 Dočekalová Denisa Laredo B 4
25 Vyhlídal Miloš Pačmák B 4
26 Hampejs Josef Čestice B 4
27 Magurová Dana Kolaloka B 4
28 Spilková Monika M B 4
29 Blažek Alois st. B B 3
30 Urban Patrik Volyně B 2
31 Třeštíková Tereza Hadí rokle B 2
32 Moutelíková Johana Black Riders B 2
33 Kněžourová Lenka C B 2
34 Týglová Monika Devil Stone B 2
35 Čečáková Zuzana Targoš Ždánice X 1
36 Chlapec Vít Krymlov B 1

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři

Celkové poř. Jméno kovboje Ranch Divize BODY
1 Kocourková Helena Double H J 80
2 Haberlová Eliška (H) J 43
3 Šoltysová Kateřina Hodějov J 37
4 Indra David Horní Třešňovec J 19
5 Brymová Šárka Černošice J 16
6 Dušková Kristýna M J 12
7 Vymazalová katka Plešnice J 12
8 Nováčková Adéla (C) J 7
9 Šilhánková Lucka Jestřáb J 6
10 Čechová Petra Komanči J 6
11 Svičarská Jitka Jestřáb J 6
12 Hulová Karolína Devil Stone J 3
13 Benešová Petra Jivno J 2
14 Hrubý Lukáš Větrovy J 1

HOSLOVICE I. divize – 23.9. 2006

ALLEY

Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Zvolská Alena Frascati 0:52.60
2 Vodvářka Martin Jettaboy 1:03.69
3 Večeřová Sylvie Anička 1:55.85
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Urban Patrik   0:56.66
  Kraus Miroslav   1 kus
  Kolc Stanislav    
2 Knihová Tereza   1:13.81
  Moutelíková Johana   1 kus
  Bartošová Silva    
3 Horníčková Petra   1:54.26
  Vodvářka Lukáš   1 kus
  Vodvářka Martin    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Shogun 0:11.48
2 Uhlířová Marie Blue Cat Kiowa Gal 0:17.51
3 Bartošová Silva Ponka 0:18.30
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:49.67
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Moutelíková Johana Akičita 0:17.89
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:17.97
3 Zámečníková Iveta Amor 0:18.09
4 Večeřová Sylvie Anička 0:18.18
5 Šedivý Vladimír Shogun 0:18.22
6 Holub Radek Presley Daky Joe 0:18.53
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.82
2 Kocourková Helena Dag 0:18.48
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:19.18
4 Brymová Šárka Ingrid 0:20.15
5 Haberlová Eliška Akičita 0:20.69
6 Šoltysová Kateřina Falyna 0:23.63
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Haberlová Eliška Akičita 0:24.42
2 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:24.62
3 Šoltysová Kateřina Falyna 0:26.33
4 Brymová Šárka Ingrid 0:27.65
5 Šoltysová Kateřina Šebor 0:31.10
6 Šoltysová Kateřina Falyna 0:36.33

All round champion: Vodvářka Martin

RADOTÍN I. divize – 2.9. 2006

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Shogun 1:30.97
2 Moutelíková Johana Akičita 1:49.98
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Baudis Aleš   0:55.30
  Vodvářka Martin   1 kus
  Kolc Stanislav    
2 Zvolská Alena   1:13.26
  Kraus Miroslav   1 kus
  Haberlová Lenka    
3 Spilková Monika   1:32.03
  Vychroňová Jitka   1 kus
  Chlapec Vít    
4 Burjánek David   1:38.40
  Holub Radek   1 kus
  Uhlířová Marie    
5 Bartošová Silva   1:50.03
  Holub Radek   1 kus
  Knihová Tereza    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Shagun 0:06.40
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:13.00
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bednář Jiří Cody 0:52.65
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:55.25
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Shagun 0:17.07
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:17.84
3 Bartošová Silva Ponka 0:18.15
4 Uhlířová Marie Blue Cat Kiowagal 0:18.97
5 Moutelíková Johana Akičita 0:19.00
6 Zvolská Alena Frascati 0:19.50
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Nováčková Adéla Jack 0:19.07
2 Šoltysová Kateřina Šebor 0:19.27
3 Šoltysová Kateřina Falyna 0:19.30
4 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:19.31
5 Haberlová Eliška Akičita 0:19.36
6 Dušková Kristýna Genevsson 0:19.37
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:23.51
2 Haberlová Eliška Akičita 0:25.06
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:26.57
4 Brymová Šárka Ingrid 0:27.22
5 Dušková Kristýna Genevsson 0:27.24
6 Šoltysová Kateřina Falyna 0:29.59

All round champion: Šedivý Vladimír

KARPACZ I. divize – 5.8. 2006

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:17.84
2 Vodvářka Martin Jettaboy 0:18.94
3 Bujny Jacek Elater 0:19.29
4 Pawlewska Agnieszka Mozart 0:19.94
5 Zvolská Alena Frascati 0:24.88
6 Pácha Jiří Devaro 0:25.22
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Zarnawski Michal   1:03.78
  Szablowski Zygmund   3 kusy
  Kempisty Zbigniew    

2 | Pácha Jiří | | 1:30.19

  Šedivý Vladimír   3 kusy
  Šmrhová Eva    
3 Grobelny Ireneusz   1:46.56
  Grobelny Jacek   3 kusy
  Lemaňski Jacek    
4 Pokój Jerzy   1:47.16
  Pokój Mateusz   3 kusy
  Pawlewska Agnieszka    
5 Novák Karel   2:00.75
  Nováková Iveta   3 kusy
  Burjánek David    
6 Kociok Daniel   2:25.65
  Wierzchoslawski Szymon   1 kus
  Šamal Karel    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Grobelny Jacek Brok 0:06.06
2 Skrzeta Aleksandra Gamir 0:06.44
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:07.72
4 Strnad Jakub Saron 0:24:84
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:15.87
2 Wierzchoslawski Szymon Nergal 0:19.31
3 Kraus Miroslav Lord 0:20.56
4 Kociok Daniel Luka 0:41.03
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:17.60
2 Šmrhová Eva Irish Win 0:18.12
3 Šamal Karel Talisman Night 0:18.55
4 Nováková Iveta Classy 0:18.57
5 Šedivý Vladimír Shogun 0:18.77
6 Kobak Kornel Kamelia 0:18.78

All round champion: Holub Radek

HODĚJOV II. divize – 29.7. 2006

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Večeřová Sylvie Anička 0:11.00
2 Geba Zdeněk Bolero 0:11.10
3 Maršala Petr Beautiful Pygmy 0:16.31
4 Procházka Pavel Whisky 0:25.12
5 Hampejs Josef Skipy Max Duck 0:29.85
6 Kraus Miroslav Lord 0:34.78
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Strnad Jakub   1:17.94
  Šedivý Vladimír   3 kusy
  Procházka Pavel    
2 Tesařová Kristýna   2:21.85
  Juranová Pavla   2 kusy
  Levorová Vlasta    
3 Růžička Jakub   0:57.96
  Soukup Vladan   1 kus
  Tesař Michal    
4 Levora Libor   1:16.65
  Kolc Stanislav   1 kus
  Blažek Alois st.    
5 Hampejs Josef   1:55.10
  Urban Patrik   1 kus
  Maršala Petr    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Geba Zdeněk Bolero 0:08.14
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Večeřová Sylvie Anička 0:18.37
2 Zámečníková Iveta Amor 0:18.58
3 Holub Radek Presley Daky Joe 0:18.71
4 Zvolská Alena Frascati 0:18.75
5 Levorová Vlasta Výtečník 0:19.74
6 Tesařová Kristýna Sam 0:19.75
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.60
2 Haberlová Eliška Golf II 0:19.24
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:20.28
4 Svičarská Jitka Soňa 0:20.57
5 Vymazalová katka Bonny 0:21.66
6 Šilhánková Lucka Výtečník 0:23.71
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:22.95
2 Vymazalová katka Bonny 0:26.19
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:26.20
4 Haberlová Eliška Golf II 0:27.60
5 Svičarská Jitka Soňa 0:28.05
6 Šilhánková Lucka Výtečník 0:32.67

All round champion: Večeřová Sylvie

MALENICE II. divize – 15.7. 2006

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Maršala Petr Beutiful Pygmy 0:20.45
2 Procházka Pavel Whisky 0:50.57
3 Zámečníková Iveta Amor 0:51.41
4 Kraus Miroslav Lord 0:55.03
5 Třeštíková Tereza Kety 1:01.10
6 Baudis Aleš Ducki Amigo 1:13.48
TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Mráz Roman   0:42.75
  Kolc Stanislav   2 kusy
  Zámečníková Iveta    
2 Baudis Aleš   1:41.96
  Moravcová Helena   2 kusy
  Procházka Pavel    
3 Kraus Miroslav   1:53.59
  Zvolská Alena   2 kusy
  Haberlová Lenka    
4 Levorová Vlasta   2:07.06
  Tesařová Kristýna   2 kusy
  Zámečníková Iveta    
5 Geba Zdeněk   2:30.00
  Holub Radek   2 kusy
  Uhlířová Marie    
6 Růžička Jakub   1:51.07
  Čečáková Zuzana   1 kus
  Třeštíková Tereza    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Procházka Pavel Whisky 0:08.39
2 Šedivý Vladimír Shogun 0:19.72
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Shogun 0:16.55
2 Večeřová Sylvie Anička 0:16.84
3 Bartošová Silva Ponka 0:17.10
4 Zámečníková Iveta Amor 0:18.35
5 Holub Radek Presley Daky Joe 0:18.36
6 Uhlířová Marie Blue Cat Kiowa Gal 0:18.58
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:16.43
2 Šoltysová Kateřina Falyna 0:17.44
3 Haberlová Eliška Golf II 0:18.63
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:19.78
5 Benešová Petra Lestr 0:20.64
6 Vymazalová Katka Bonny 0:21.18
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:22.74
2 Šoltysová Kateřina Falyna 0:25.01
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.98
4 Vymazalová katka Bonny 0:26.02
5 Haberlová Eliška Golf II 0:26.68
6 Svičarská Jitka Soňa 0:27.74

All round champion: Procházka Pavel

TURNOV I. divize – 24.6. 2006

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bartošová Silva Ponka 0:26.32
2 Burjánek David Jack 0:35.29
3 Kraus Miroslav Lord 0:39.89
4 Pawlewska Agnieszka Mozart 0:45.54
5 Strnad Jakub Saron 1:02.54
6 Holub Radek Presley Daky Joe 1:07.77
TEAM PENNING
  ---
Pořadí Jméno   Čas
1 Šedivý Vladimír   1:45.00
  Šmrhová Eva   2 kusy
  Pácha Jiří    
2 Burjánek David   1:48.00
  Bulva S. Jaroslav   2 kusy
  Vodvářka Martin    
3 Strnad Jakub   1:17.00
  Kraus Miroslav   1 kus
  Zvolská Alena    
4 Skrzeta Aleksandra   1:44.00
  Novák Karel   1 kus
  Pawlewska Agnieszka    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Presley Daky Joe 0:12.36
2 Skrzeta Aleksandra Gamir 0:21.86
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:38.58
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:53.76
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:16.92
2 Holub Radek Presley Daky Joe 0:17.02
3 Zvolská Alena Frascati 0:17.49
4 Herzánová Jana Tarfi 0:17.57
5 Vodvářka Martin Jettaboy 0:17.65
6 Bartošová Silva Ponka 0:17.68
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.67
2 Indra David Filadelfia 0:17.87
3 Šoltysová Kateřina Falyna 0:17.99
4 Haberlová Eliška Golf II 0:18.64
5 Čechová Petra Grifft 0:18.66
6 Šoltysová Kateřina Šebor 0:18.71
7 Šťovíčková Radka Janovero 0:19.49
8 Nováčková Adéla Jack 0:19.69
9 Brymová Šárka Ingrid 0:22.77
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:21.61
2 Indra David Filadelfia 0:23.57
3 Čechová Petra Grifft 0:23.81
4 Šoltysová Kateřina Falyna 0:24.15
5 Haberlová Eliška Golf II 0:25.34
6 Brymová Šárka Ingrid 0:25.43
7 Šoltysová Kateřina Šebor 0:26.64
8 Nováčková Adéla Jack 0:29.85
9 Šťovíčková Radka Janovero 0:31.63

All round champion: Šedivý Vladimír

HOSLOVICE II. divize – 17.6. 2006

ALLEY
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Maršala Petr Beutiful Pygmy 1:00.71
2 Bartošová Silva Ponka 1:18.00
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:24.57
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Herzánová Jana Tarfi 0:17.09
2 Šedivý Vladimír Šogun 0:17.31
3 Večeřová Sylvie Anička 0:17.39
4 Šedivý Vladimír Holywood Doc Cash 0:17.51
5 Holub Radek Lancelot Ricci 0:17.97
6 Vodvářka Martin Jettaboy 0:24.50
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:17.92
2 Šoltysová Kateřina Falyna 0:18.51
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:19.22
4 Brymová Šárka Ingrid 0:21.17
5 Šilhánková Lucka Soňa 0:21.82
6 Vymazalová katka Bonny 0:25.29
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:22.72
2 Šoltysová Kateřina Falyna 0:25.77
3 Haberlová Eliška Golf II 0:26.06
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:27.43
5 Šilhánková Lucka Soňa 0:28.48
6 Brymová Šárka Ingrid 0:35.32

All round champion: Šedivý Vladimír

Radotín II. divize 6.5.2006

TEAM PENNING
Pořadí Jméno   Čas
1 Ruthová Gabriela   1:15.94
  Vodvářka Lukáš   3 kusy
  Kraus Martin    
2 Šedivý Vladimír   1:13.84
  Šmrhová Eva   2 kusy
  Bednář Jiří    
3 Vyhlídal Miloš   1:22.84
  Magurová Dana   2 kusy
  Dočekalová Denisa    
4 Holub Radek   1:27.59
  Vodvářka Martin   2 kusy
  Uhlířová Marie    
5 Knihová Tereza   0:33.38
  Kněžourová Lenka   1 kus
  Moutelíková Johana    
6 Zvolská Alena   0:43.97
  Kraus Miroslav   1 kus
  Haberlová Lenka    
CALF ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:15.22
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bednář Jiří Cody 0:17.16
2 Kraus Miroslav Lord 0:37.44
BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šedivý Vladimír Šogun 0:17.66
2 Zvolská Alena Frascati 0:18.32
3 Večeřová Sylvie Anička 0:18.39
4 Šedivý Vladimír Holywood Doc Cash 0:18.93
5 Uhlířová Marie Kathy 0:19.05
6 Spilková Monika Falcon Breeze 0:19.30
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:18.39
2 Indra David Filadelfia 0:19.09
3 Dušková Kristýna Laneta 0:19.31
4 Hulová Karolína Apany Bagdad 0:19.49
5 Haberlová Eliška Golf II 0:19.83
6 Nováčková Adéla Jack 0:19.96
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Kocourková Helena Diablo Son of Mariola 0:23.90
2 Dušková Kristýna Laneta 0:26.85
3 Indra David Filadelfia 0:27.47
4 Haberlová Eliška Golf II 0:27.87
5 Brymová Šárka Ingrid 0:31.15
6 Hrubý Lukáš Atrej 0:33.66

All round champion: Šedivý Vladimír

Kalendář akcí

<< Červenec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Nejbližší akce:

12.08.2017 Ši­kluv mlýn – Zvole nad Pernštejnem

18d
22h
18m
18s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist