Výsledky a mistři 2012

Mistr České republiky v rodeu
Jerri Adriani De Camargo

Pohár WI-CZ v rychlostních disciplínách
Fencl Miroslav

Pohár Dyka Krchova
Gondášová Tereza

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Jerri Adriani De Camargo 71
2 Renato Santana 58
3 Urban Patrik 32
4 Tesař Michal 29
5 Mráz Roman 25
6 Zmeškal Olda 22
7 Šoltysová Kateřina 20
8 Burian Tomáš 20
9 Zvolská Alena 19
10 Turková Anežka 19
11 Pešíková Jana 17
12 Kraus Miroslav 16¨
13 Soukup Vladan 16
14 Fencl Miroslav 15
15 Veselý Jan 15
16 Hrubá Renata 15
17 Roučová Lenka 14
18 Lisická Jana 14
19 Strnad Jakub 14
20 Třeštíková Tereza 13
21 Stejskal Josef 12
22 Ptáčník Milo 12
23 Dolejš Daniel 10
24 Holub Radek 9
25 Nováčková Adéla 8
26 Jankásek Jiří 8
27 Krejčí Miroslav 8
28 Levora Libor 6
29 Vodvářka Lukáš 6
30 Čečáková Zuzana 6
31 Beránek Josef 6
32 Gebauer Jan 5
33 Beránková Petra 5
34 Večeřová Silva 4
35 Ševčíková Zuzana 4
36 Minaříková Irena 4
37 Márová Nikola 4
38 Marešová Kateřina 3
39 Berková Dáša 3
40 Vodvářka Martin 3
41 Šablatura Bronislav 3
42 Dula Peter 3
43 Matějková Kristýna 3
44 Prevužňák Robin 2
45 Sychra Tomáš 2
46 Rudolf Paul 1
47 Moravcová Helena 1
48 Plačková Irena 1

RYCHLOSTNÍ POHÁR WI-CZ

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Fencl Miroslav 51
2 Mráz Roman 33
3 Valdmanová Veronika 30
4 Matějková Krystýna 24
5 Šoltysová Kateřina 23
6 Pešíková Jana 11
7 Zvolská Alena 10
8 Indra David 9
9 Roučová Lenka 4
10 Kolář Jan 3
11 Ševčíková Zuzana 3
12 Šrámková Vlasta 2
13 Třeštíková Tereza 2
14 Večeřová Silva 2
15 Pavelka Petr 2
16 Holub Radek 1

POHÁR DYKA KRCHOVA – junioři

Celkové poř. Jméno kovboje Body
1 Gondášová Tereza 89
2 Křesinová Sára 44
3 Novotná Aneta 41
4 Lisická Jana 38
5 Pešicová Lucie 28
6 Vondroušová Barbora 26
7 Nyklová Eliška 24
8 Kučerová Johana 20
9 Bláhová Anička 17
10 Mikasová Petra 16
11 Humeni Lucie 11
12 Škorpilová Markéta 10
13 Grygerová Marie 10
14 Hlavínová Kristýna 9
15 Semerádová Nikol 7
16 Váchová Hanka 6
17 Roučová Eliška 6
18 Tejmerová Nikol 5
19 Janečková Šárka 4
20 Michalová Markéta 2
21 Pechová Veronika 2

Radotín – 05.05. 2012

JUNIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Kučerová Johana Montana 1:11.29 1 kus
Pešicová Lucie Scooter Sally Moon 1:11.29 1 kus
Lisická Jana Silver Lucky 1:11.29 1 kus
2 Mikasová Petra Presley daky Joe 1:15.62 1 kus
Křesinová Sára Colerado 1:15.62 1 kus
Vondroušová Barbora Amanda 1:15.62 1 kus
3 Gondášová Tereza Vilka 1:16.13 1 kus
Křesinová Sára Colerado 1:16.13 1 kus
Nyklová Eliška Jessi Aksa Bar 1:16.13 1 kus
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mikasová Petra Presley Daky Joe 1:11.81
Humeni Lucie Ka-Hosama
2 Pešicová Lucie Scooters Sally 1:12.37
Gondášová Tereza Ultima Dream
3 Hlavínová Kristýna Sísa 1:24.53
Tejmerová Nikol Cindy
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.91
2 Mikasová Petra Presley daky Joe 0:18.25
3 Škorpilová Markéta Oktana 0:18.71
4 Křesinová Sára Colerado 0:18.77
5 Hlavínová Kristýna Sísa 0:18.93
6 Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 0:19.44
7 Humeni Lucie Ka-Hosama 0:19.52
8 Škorpilová Markéta Sarah 0:19.52
9 Křesinová Sára Poco Mais Bar 0:19.77
10 Lisická Jana Silver Lucky 0:20.03
11 Pešicová Lucie Scooters Sally 0:20.36
12 Tejmerová Nikol Cindy 0:20.37
13 Kučerová Johana Montana 0:21.14
14 Gondášová Tereza Vilka 0:21.31
15 Novotná Aneta Šebor 0:21.73
16 Bláhová Anička Alma 0:23.26
17 Lisická Jana Ginger Sonny Bonanza 0:27.49
18 Roučová Eliška Monika 0:27.68
19 Vondroušová Barbora Amanda 0:31.67
20 Grigerová Marie Jacky 0:41.76
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Škorpilová Markéta Oktana 0:27.66
2 Humeni Lucie Ka-Hosama 0:27.92
3 Gondášová Tereza Vilka 0:28.44
4 Hlavínová Kristýna Sísa 0:29.96
5 Novotná Aneta Šebor 0:30.05
6 Tejmerová Nikol Cindy 0:30.22
7 Křesinová Sára Colerado 0:30.30
8 Pešicová Lucie Scooters Sally 0:31.07
9 Mikasová Petra Presley daky Joe 0:32.08
10 Lisická Jana Silver Lucky 0:34.97
11 Kučerová Johana Montana 0:35.00
12 Škorpilová Markéta Sarah 0:36.66
13 Bláhová Anička Alma 0:38.53
14 Vondroušová Barbora Amanda 0:50.25
15 Grigerová Marie Jacky 0:50.66
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Valdmanová Veronika Sandy 0:25.03
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:25.90
3 Indra David Specila Lena Smarts 0:26.39
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:26.73
5 Veronika Valdmanová n. Šigat 0:27.76
6 Pavelka Petr Diablo Son of Mariola 0:28.01
7 Třeštíková Tereza Smart Top Jet 0:29.21
8 Šrámková Vlasta Lisi Doc Star 0:29.29
9 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:30.56
10 Roučová Lenka Gabriela 0:30.82
11 Zvolská Alena Frascati 0:30.99
12 Ševčíková Zuzana Lord 0:31.92
13 Čečáková Zuzana Valerie 0:32.00
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:18.17
2 Indra David Special Lena Smarts 0:18.25
3 Mráz Roman Smart Master Charger 0:18.50
4 Valdmanová Veronika Sandy 0:18.67
5 Šrámková Vlasta Lisi Doc Star 0:19.19
6 Holub Radek Jessi Aksa Bar 0:19.44
7 Veronika Valdmanová Šigat 0:19.52
8 Čečáková Zuzana Valerie 0:19.60
9 Třeštíková Tereza Smart Top Jet 0:19.70
10 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:19.78
11 Ševčíková Zuzana Lord 0:20.45
12 Zvolská Alena Frascati 0:20.53
13 Matějková Kristýna Try My Best 0:20.89
SENIOR TEAM PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Michal Tesař Sam Desperados Na Kovárně 0:36.97 2 kus
Zmeškal Olda Lusi Sena 0:36.97 2 kus
Burian Tomáš Megi Sena 0:36.97 2 kus
2 Mráz Roman Smart Master Charger Ranch M 1:18.08 2 kus
Třeštíková Tereza Smart Top Jet U Starého Kance 1:18.08 2 kus
Stejskal Josef Niveas Domingo U Starého Kance 1:18.08 2 kus
3 Zvolská Alena Frascati Ranč Kostelní Hlavno 1:09.01 1 kus
Ševčíková Zuzana Lord Kostelní Hlavno 1:09.01 1 kus
Jankásek Jiří Benjamin Saint Antony 1:09.01 1 kus
4 Vodvářka Martin Jetaboy Lipence 2:00.00 1 kus
Vodvářka Lukáš Playboy Targo Žďánice 2:00.00 1 kus
Čečáková Zuzana Valerie Tagro Žďánice 2:00.00 1 kus
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1. Čas 2. Celkem
1 Santano Renato Klaras Pedro 0:16.81 0:10.95 0:27.76
2 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:10.28 0:19.61 0:29.89
3 Urban Patrik Silver Lucky 0:05.61 5:00.00 5:05.61
4 Holub Radek Topsal Lucer Jeff 0:17.14 5:00.00 5:17.14
5 Fencl Miroslav Benny Boy 5:00.00 0:50.42 5:50.42
6 Rudolf Paul Dallas Edition 0:53.89 5:00.00 5:53.89
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Holub Radek Topsal Lucer Jeff 0:52.27
Levora Libor Presley Daky Joe
2 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:52.28
Santáno Renato Klaras Pedro
3 Minaříková Irena Buenos Lynx Girl 0:54.73
Jankásek Jiří Benjamin
4 Vodvářka Lukáš Playboy 1:05.27
Čečáková Zuzana Valerie
5 Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena 1:06.64
Hrubá Renata  
6 Sychra Tomáš Poenta 1:21.82  
Moravcová Helena Silkirk
7 Paul Rudolf Dallas Edition 1:25.04
Šrámková Vlasta Lisi Doc Star
STEER WRESTLING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Urban Patrik Silver Lucky 0:21.21
2 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:46.51
3 Stejskal Josef Smart Top Jet 1:11.05

All Around Champion Senior: Jerri Adriani De Camargo
All Around Champion Junior: Gondášová Tereza

Hoslovice – 16.06. 2012

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Kučerová Johana Montana 2:06.37 6 kus
Pešicová Lucie Scooter Sally Moon 2:06.37 6 kus
Lisická Jana Silver Lucky 2:06.37 6 kus
2 Nyklová Eliška Jessi Aksa Bar 2:08.40 5 kus
Křesinová Sára Colerado 2:08.40 5 kus
Gondášová Tereza Ultima Dream 2:08.40 5 kus
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pešicová Lucie Scooters Sally Moon 0:34.03
Gondášová Tereza Vilka 0:34.03
2 Lisická Jana Silver Lucky 0:56.18
Kučerová Johana Montana 0:56.18
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.83
2 Novotná Aneta Felina 0:18.92
3 Gondášová Tereza-nebodov. Vilka 0:18.93
4 Lisická Jana Silver Lucky 0:19.19
5 Křesinová Sára Colerado 0:19.52
6 Pešicová Lucie Scooters Sally 0:19.78
7 Kučerová Johana Montana 0:21.47
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Vilka 0:25.88
2 Lisická Jana Silver Lucky 0:26.66
3 Křesinová Sára Colerado 0:26.91
4 Pešicová Lucie Scooters Sally 0:27.50
5 Gondášová Tereza-nebodov. Ultima Dream 0:28.76
6 Bláhová Anička Alma 0:29.29
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:25.96
2 Pešíková Jana Leontýna 0:27.42
3 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:27.58
4 Roučová Lenka Gabriela 0:27.76
5 Zvolská Alena Frascati 0:31.90
6 Šoltysová Kateřina Felina 0:37.08
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mráz Roman Smart Master Charger 0:17.57
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:17.83
3 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:19.18
4 Pešíková Jana Leontýna 0:19.25
5 Večeřová Silva Freckles Power 0:19.44
6 Zvolská Alena Frascati 0:19.61
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 2:10.86 10 kus
Soukup Vladan PB Dual Flame Bavorov 2:10.86 10 kus
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 2:10.86 10 kus
2 Mráz Roman Smart Master Charger Ranch M 2:28.86 9 kusů
Pešíková Jana Leontýna Pepe 2:28.86 9 kusů
Strnad Jakub DG Boogieboy Orange ranch 2:28.86 9 kusů
3 Gebauer Jan Montana Sussie Ranch 2:24.79 8 kusů
Lisecká Jana Silver Lucky Sussie Ranch 2:24.79 8 kusů
Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza Sussie Ranch 2:24.79 8 kusů
4 Jerri Adriani De Camargo Pája Orlovice 2:26.48 7 kusů
Santano Renato Klaras Pedro Stáj Planty 2:26.48 7 kusů
Zvolská Alena Frascati Ranch Kostelní Hlavno 2:26.48 7 kusů
5 Hrubá Renata Kvína Pranty 2:23.85 5 kusů
Nováčková Adéla CS Joe Dee Lena C Libchavy 2:23.85 5 kusů
Stejskal Josef Smart Top Jet U Starého Kance 2:23.85 5 kusů
6 Beránek Josef Ima NightStar Duke Rannch 79 2:24.78 1 kusů
Beránková Petra Koločava Aňa jezdecký areál Žofi 2:24.78 1 kusů
Marešová Kateřina Walery Honey Otěšín 2:24.78 1 kusů
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1. Čas 2. Celkem
1 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:21.82 0:49.65 1:11.47
2 Santano Renato Klaras Pedro 0:11.89 0:59.85 1:11.74
3 Fencl Mirek Benny Boy 5:00.00 0:34.62 5:34.62
4 Tesař Michal Sam Desperados 0:44.56 5:00.00 5:44.56
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy 0:28.10
Tesař Michal Sam Desperados
2 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:30.31
Santáno Renato Klaras Pedro
3 Beránková Petra Koločava Aňa 1:06.11
Večeřová Silva Freckles Power
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Pešíková Jana Leontýna 0:16.30
2 Turková Anežka Ruda 0:28.52
3 Nováčková Adéla C Libchavy 0:29.37
4 Beránek Josef Ima NightStar Duke 0:30.48
5 Fencl Miroslav Benny Boy 0:30.56
6 Soukup Vladan PB Dual Flame 0:48.63

All Around Champion Senior: Jerri Adriani De Camargo
All Around Champion Junior: Gondášová Tereza

Plástovice – 21.07. 2012

JUNIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Grygerová Marie Jacky 2:02.16 1 kus
Váchová Hanka Sid 2:02.16 1 kus
Vondroušová Barbora Amanda Lear 2:02.16 1 kus
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Bláhová Anička Alma 0:36.69
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:18.42
2 Novotná Aneta Šebor 0:19.35
3 Gondášová Tereza-nebodov. Vilka 0:19.61
4 Janečková Šárka Čerokez 0:19.85
5 Křesinová Sára Coledaro 0:20.03
6 Lisická Jana Silver Lucky 0:20.21
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Vilka 0:26.06
2 Novotná Aneta Šebor 0:28.34
3 Křesinová Sára Coledaro 0:28.50
4 Bláhová Anička Alma 0:34.00
5 Gondášová Tereza-nebodov. Ultima Dream 0:34.50
6 Vondroušová Barbora Amanda Lear 0:44.80
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Valdmanová Veronika Sandy 0:24.33
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:24.57
3 Valdmanová Veronika Šigat 0:25.30
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.90
5 Kolář Jan Jestee 0:26.05
6 Zvolská Alena Frascati 0:27.51
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mráz Roman Smart Master Charger 0:18.00
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:18.68
3 Valdmanová Veronika Sandy 0:18.85
4 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:19.11
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:19.62
6 Valdmanová Veronika Šigat 0:19.95
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Roučová Lenka Gabriela Přečínské Chalupy 2:21.10 7 kus
Tesař Michal Sam Desperados Na kovárně 2:21.10 7 kus
Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke Krajníčko 2:21.10 7 kus
2 Dolejš Daniel Fatima Camberk 2:12.08 5 kusů
Burian Tomáš Megi Senna 2:12.08 5 kusů
Zmeškal Olda Lusi Senna 2:12.08 5 kusů
3 Márová Nikola Born To Joy M Express 2:13.45 5 kusů
Kraus Miroslav Lord Kostelní Hlavno 2:13.45 5 kusů
Zvolská Alena Frascati Kostelní Hlavno 2:13.45 5 kusů
4 Berková Dáša Happy Jeane Krašlovice 2:27.45 4 kusů
Turková Anežka Ruda Velká Turná 2:27.45 4 kusů
Krejčí Miroslav Max Jack Bonanza U Cesty Brno 2:27.45 4 kusů
5 Prevužňák Robin Puntos Camberk 2:25.75 2 kusy
Beránek Josef Ima NightStar Duke Rannch 79 2:25.75 2 kusy
Marešová Kateřina Valery Honey Otěšín 2:25.75 2 kusy
6 Fencl Miroslav Benny Boy Western club Lysá 2:28.77 2 kusy
Matějková Kristýna Try my Best Dunnit Orlí hnízdo 2:28.77 2 kusy
Ptáčník Milo Bim Gertruda Netolice 2:28.77 2 kusy
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1. Čas 2. Celkem
1 Zmeškal Olda Lusi 0:13.67 5:00.00 5:13.67
2 Ptáčník Milo Bim 0:15.23 5:00.00 5:15.23
3 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:16.98 5:00.00 5:16.98
4 Urban Patrik Silver Lucky 5:00.00 0:49.14 5:49.16
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:58.23
Santána Renato Klaras Pedro
2 Turková Anežka Ruda 0:59.50
Krejčí Miroslav Max Jack Bonanza
Steer Wrestling
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselý Jan Apríl  

Šiklův mlýn – 11.08. 2012

JUNIOR Cattle Branding
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultimate Dream 0:42.27
Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 0:42.27
2 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:47.01
Novotná Aneta Šebor 0:47.01
JUNIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:53.55
Novotná Aneta Šebor 0:53.55
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:16.89
2 Novotná Aneta Šebor 0:17.82
3 Křesinová Sára Coledaro 0:17.83
4 Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 0:18.42
5 Gondášová Tereza-nebodov. Vilka 0:18.59
6 Pechová Veronika Oliver Twist 0:18.66
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Semerádová Nikol Jupík 0:24.60
2 Gondášová Tereza-nebodov. Ultima Dream 0:25.80
3 Novotná Aneta Šebor 0:25.81
4 Gondášová Tereza Vilka 0:26.81
5 Lisická Jana Silver Lucky 0:26.99
6 Michalová Markéta Island 0:28.01
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Valdmanová Veronika Sandy 0:21.82
2 Valdmanová Veronika nebod. Šigat 0:22.58
3 Fencl Miroslav Benny Boy 0:24.53
4 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.13
5 Matějková Krystýna Try My Best Dunnit 0:27.74
6 Ševčíková Zuzana Lord 0:29.20
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Mráz Roman Smart Master Charger 0:18.07
2 Valdmanová Veronika Sandy 0:18.16
3 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:18.25
4 Fencl Miroslav Benny Boy 0:18.50
5 Valdmanová Veronika nebod. Šigat 0:18.85
6 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:19.19
SENIOR TEAM Penning
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Jerri Adriani De Camargo Pája 1:09.32 3 kusů
Santano Renato Klaras Pedro 1:09.32 3 kusů
Hrubá Renata Kvína 1:09.32 3 kusy
2 Burian Tomáš Megi 1:14.94 3 kusy
Zmeškal Olda Lusi 1:14.94 3 kusy
Kraus Miroslav Lord 1:14.94 3 kusy
3 Fencl Miroslav Benny Boy 1:22.15 3 kusy
Mráz Roman Smart Master Charger 1:22.15 3 kusy
Ptáčník Milo Bim 1:22.15 3 kusy
4 Šablatúra Broniclav   1:33.03 3 kusy
Dula Peter   1:33.03 3 kusy
Veselý Jan nebod. Apríl 1:33.03 3 kusy
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 1:20.55 2 kusy
Roučová Lenka Gabriela 1:20.55 2 kusy
Tesař Michal Sam Desperados 1:20.55 2 kusy
6 Sychra Tomáš Poenta 2:27.84 2 kusy
Plačková Irena   2:27.84 2 kusy
Zvolská Alena Frascati 2:27.84 2 kusy
RANCH ROPING
Pořadí Jméno Kůň Čas 1. Čas 2. Celkem
1 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:19.69 0:16.30 0:35.99
2 Santana Renato Klaras Pedro 5:00.00 0:17.91 5:17.91
3 Burian Tomáš Bady 5:00.00 0:24.78 5:24.78
4 Veselý Jan Apríl 5:00.00 0:39.98 5:39.98
5 Tesař Michal Sam Desperados 5:00.00 0:55.68 5:55.68
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:41.84
Santána Renato Klaras Pedro
2 Lisická Jana Silver Lucky 0:49.20
Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza
3 Kraus Miroslav Lord 1:25.54
Zvolská Alena Frascati
Steer Wrestling
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Veselý Jan Apríl 0.13.58
2 Urban Patrik Silver Lucky 0.22.24
3 Tesař Michal Sam Desperados 0.27.43
4 Jerri De Camargo Pája 1.10.19

All Around Champion Senior: Jerri De Camargo
All Around Champion Junior: Novotná Aneta

Hoslovice – 06.10. 2012

JUNIOR Team Sorting
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Novotná Aneta Šebor 0:25.89 1 kus
Roučová Eliška Scarllet 0:25.89 1 kus
Bláhová Anička Alma 0:25.89 1 kus
2 Gondášová Tereza Ultimate Dream 2:16.29 1 kus
Křesinová Sára Colledaro 2:16.29 1 kus
Nyklová Eliška Jessie Aksa Bar 2:16.29 1 kus
JUNIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:17.65
2 Novotná Aneta Šebor 0:19.78
3 Křesinová Sára Coledaro 0:19.94
4 Lisická Jana ml. Silver Lucky 0:20.77
5 Grygerová Marie Mery 0:22.81
6 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:22.92
JUNIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Gondášová Tereza Ultima Dream 0:25.79
2 Křesinová Sára Colledaro 0:26.06
3 Lisická Jana Silver Lucky 0:27.08
4 Novotná Aneta Šebor 0:27.15
5 Grygerová Marie Mery 0:32.41
6 Vondroušová Barbora Archie Doc Smart 0:33.02
SENIOR POLE BENDING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Roman Mráz Smart Master 0:24.53
2 Fencl Miroslav Benny Boy 0:24.79
3 Šoltysová Kateřina Šebor 0:25.55
4 Pešíková Jana Leotýna 0:26.05
5 Matějková Krystýna Try My Best Dunnit 0:27.23
6 Zvolská Alena Frascati 0:27.84
SENIOR BARREL RACE
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Fencl Miroslav Benny Boy 0:18.12
2 Mráz Roman Smart Master Charger 0:18.15
3 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 0:18.92
4 Šoltysová Kateřina Dantes Flaschy Duke 0:18.93
5 Zvolská Alena Frascati 0:19.44
6 Ševčíková Zuzana Lord 0:21.31
SENIOR TEAM SORTING
Pořadí Jméno Kůň Čas Počet
1 Pešíková Jana Leontýna 2:22.58 6 kusů
Strnad Jakub Wespazjan 2:22.58 6 kusů
Roman Mráz nebodovaně Smart Mater Charger 2:22.58 6 kusů
2 Jerri Adriani De Camargo Pája 2:29.96 4 kusů
Santano Renato Klaras Pedro 2:29.96 4 kusů
Hrubá Renata Kvína 2:29.96 4 kusů
3 Třeštíková Tereza Ketty 2:24.02 3 kusy
Mráz Roman Smart Master Charger 2:24.02 3 kusy
Soukup Vladan PB Dual Flame 2:24.02 3 kusy
4 Zvolská Alena Frascati 2:25.81 3 kusy
Kraus Miroslav Lord 2:25.81 3 kusy
Urban Patrik Silver Lucky 2:25.81 3 kusy
5 Fencl Miroslav Benny Boy 2:30.00 3 kusy
Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 2:30.00 3 kusy
Ptáčník Milo Bim 2:30.00 3 kusy
6 Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza 2:19.86 1 kus
Lisecká Jana Silver Lucky 2:19.86 1 kus
Gabauer Jan Montana 2:19.86 1 kus
7 Jankásek Jiří Benjamin 2:28.70 1 kus
Ulbert Rudolf Jack 2:28.70 1 kus
Jílek Michal Holy Lucky Leo 2:28.70 1 kus
CATTLE PENNING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Turková Anežka Ruda 0:26.74
2 Dolejš Daniel Fatima 0:28.77
3 Třeštíková Tereza Ketty 0:30.81
4 Strnad Jakub Wespazjan 0:34.96
5 Roman Mráz Smart Masters 0:35.13
6 Stejskal Josef Smart Top Jet 0:35.22
SENIOR TRAILER LOADING
Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Jerri Adriani De Camargo Pája 0:39.83
Santána Renato Klaras Pedro
2 Vladan Soukup PB Dual Flame 1:06.27
Mráz Roman Smart Master
3 Lisická Jana Silver Lucky 1:11.12
Urban Patrik Ginger Sonny Bonanza

All Around Champion Senior:
All Around Champion Junior: Gondášová Tereza

Kalendář akcí

<< Květen 2017>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Nejbližší akce:

03.06.2017 Kar­pacz (PL)

6d
15h
15m
12s

Všechny letošní akce:

podrobnosti



Pořadatelské ranče


Staň se fanouškem

Naši partneři

Mediální partneři

TOPlist