Hoštka 24.8.2019

Hoštka 24.8.2019

JUNIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 00:35.25
Denisa Jandová

JUNIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 00:23.99
2 Kateřina Tesařová 00:35.54
3 Tereza Baudisová 00:44.10

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Denisa Jandová 0:26.29
2 Eliška Roučová 0:26.85
3 Tereza Baudisová 0:29.05
4 Eliška Jandová 0:30.90
5 Antonie Krysmanová 0:33.82

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:19.43
2 Denisa Jandová 0:19.43
3 Tereza Baudisová 0:20.76
4 Eliška Jandová 0:22.30
5 Antonie Krysmanová 0:23.60

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:26.55
2 Martina Součková 0:28.71
3 Markéta Šťastná 0:30.22
4 Miroslava Trčková 0:35.50

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.23
2 Bára Bugárová 0:19.14
3 Martina Součková 0:19.55
4 Miroslav Kraus 0:20.05
5 Markéta Šťastná 0:20.77
6 Veronika Hradecká 0:21.09

CALF ROPING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Veselý 0:13.38

SENIOR TEAM PENNING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Milan Hercík 01:12.50 3 kusy
Přemek Řeháček ^
Jan Veselý ^
2 Adéla Nováčková 01:29.89 2 kusy
Jan Kolář ^
Jana Kolářová ^
3 Bára Bugárová 01:46.58 2 kusy
Kristýna Matějková ^
Miroslav Kraus ^
4 Miroslava Trčková 01:30.44 1 kus
Veronika Hradecká ^
Veronika Vobořilová ^
5 Martina Součková 01:35.98 1 kus
Ruda Paul ^
Lukáš Plšek ^

SENIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Adéla Nováčková 0:21.57
2 Veronika Hradecká 0:23.24
3 Lukáš Plšek 0:33.82
4 Jan Veselý 0:34.02
5 Jana Kolářová 01:00.00

SENIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
1 Adéla Nováčková 0:34.67
^ Jan Veselý ^

STEER WRESTLING

Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Kraus 0:55.03
2 Lukáš Plšek 01:07.78

All Around Champion Senior: Jan Veselý

Kalendář akcí

<< Leden 2020>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Všechny letošní akce:

    podrobnosti



    Pořadatelské ranče


    Staň se fanouškem

    Naši partneři

    Mediální partneři

    TOPlist