Kozohlody 10.8.2019

Kozohlody 10.8.2019

JUNIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Kateřina Tesařová 00:27.21
Eliška Roučová
2 Natálie Nováčková 01:04.31
Denisa Jandová

JUNIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 00:26.06
2 Eliška Roučová 00:39.39

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:25.15
2 Tereza Baudisová 0:25.80
3 Denisa Jandová 0:26.66
4 Petra Freyová N 0:27.29
5 Barbora Zoubková 0:27.43
6 Eliška Jandová 0:30.29
7 Petra Freyová 0:30.53

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:18.74
2 Petra Freyová 0:18.99
3 Denisa Jandová 0:19.29
4 Tereza Baudisová 0:20.05
5 Barbora Zoubková 0:20.06
6 Eliška Jandová 0:22.53

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Lenka Mahušková 0:23.41
2 Kristýna Matějková 0:24.00
3 Veronika Valdmanová 0:24.37
4 Petra Hesová 0:25.74
5 Nikol Semerádová 0:25.92
6 Dagmar Malasková 0:28.17

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.63
2 Nikol Semerádová 0:17.67
3 Veronika Valdmanová 0:17.77
4 Lenka Mahušková 0:18.54
5 Petra Hesová 0:18.92
6 Dagmar Malasková 0:19.02

CALF ROPING

Pořadí Jméno Čas
1 Josef Fiala 0:07.16
2 Adéla Nováčková 0:09.55
3 Adéla Nováčková N 0:11.71
4 Lukáš Plšek 0:14.90
5 Jan Veselý 0:14.97

SENIOR TEAM SORTING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Adéla Nováčková 01:16.42 5 kusů
Jan Kolář ^
Jana Kolářová ^
2 Milan Hercík 01:26.08 4 kusy
Přemek Řeháček ^
Jan Veselý ^
3 Josef Fiala 01:35.61 4 kusy
Ivona Kovářová ^
Petra Hesová ^
4 Jakub Smrček 01:42.12 3 kusy
Lenka Weiglová ^
Dagmar Malasková ^
5 Vlasta Šrámková 01:50.64 3 kusy
Ruda Paul ^
Lukáš Plšek ^
6 Josef Zahradník 01:59.12 3 kusy
Kristýna Matějková ^
Miroslav Kraus ^

SENIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Přemek Řeháček 0:18.59
2 Ondřej Smrček 0:22.55
3 Adéla Nováčková 0:23.82
4 Jana Kolářová 0:24.04
5 Miroslava Trčková 0:25.25
6 Petra Hesová 0:28.93

SENIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Pavel Paseka 0:20.64
^ Miroslava Trčková ^
2 Josef Zahradník 0:29.21
^ Josef Fiala ^
3 Adéla Nováčková 0:30.41
^ Jan Veselý ^
4 Přemek Řeháček 0:33.38
^ Milan Hercík ^
5 Jan Kolář 0:38.62
^ Jana Kolářová ^
6 Lukáš Plšek 0:43.47
^ Irena Plačková

STEER WRESTLING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Veselý 0:45.16
2 Josef Zahradník 1:12.25
3 Miroslav Kraus 1:17.91

OPEN RESCUE RACE

Pořadí Jméno Čas
1 Eliška Roučová 0:13.11
^ Kateřina Tesařová ^
2 Pavel Paseka 0:14.87
^ Lenka Mahušková ^
3 Přemek Řeháček 0:15.32
^ Martina Malinská ^

All Around Champion Senior: Adéla Nováčková

Kalendář akcí

<< Leden 2020>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Všechny letošní akce:

    podrobnosti



    Pořadatelské ranče


    Staň se fanouškem

    Naši partneři

    Mediální partneři

    TOPlist