Plástovice 22.6.2019

Plástovice 22.6.2019

JUNIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Natálie Nováčková 00:38.47
Denisa Jandová
2 Kateřina Tesařová 00:38.94
Eliška Roučová
3 Jakub Staffa 01:00.97
Tereza Baudisová

JUNIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
1 Kateřina Tesařová 00:51.93
Eliška Roučová

JUNIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Jakub Staffa 00:48.73
2 Eliška Roučová 00:59.13
3 Kateřina Tesařová 01:00.00

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:23.62
2 Tereza Baudisová 0:26.98
3 Jakub Staffa 0:31.65
4 Denisa Jandová N 0:32.76
5 Eliška Roučová N 0:33.60
6 Denisa Jandová 0:35.89

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Denisa Jandová 0:18.67
2 Denisa Jandová N 0:20.53
3 Tereza Baudisová 0:21.27
4 Jakub Staffa 0:21.50
5 Tereza Baudisová N 0:22.61
6 Eliška Roučová 0:24.22
7 Eliška Roučová N 0:24.65

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:24.98
2 Silvie Večeřová 0:26.05
3 Štěpánka Valentová 0:26.19
4 Vendula Císařová 0:27.05
5 Klára Matoušová 0:37.22

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.34
2 Adéla Nováčková 0:18.87
3 Miroslav Kraus 0:19.30
4 Přemek Řeháček 0:19.67
5 Vendula Císařová 0:19.76
6 Milan Hercík 0:20.54

RANCH ROPING

Pořadí Jméno Čas
1 Adéla Nováčková N 0:19.07
2 Jan Kolář 0:28.12

SENIOR TEAM PENNING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Milan Hercík 01:00.42 2 kusy
Přemek Řeháček ^
Jan Veselý ^
2 Mirka Trčková 01:28.44 2 kusy
Lenka Roučová ^
Klára Matoušová ^
3 Veronika Hradecká 01:55.42 2 kusy
Veronika Vobořilová ^
Martina Malinská ^

SENIOR CATTLE PENNING

Pořadí Jméno Čas
1 Kristýna Matějková 0:18.89
2 Přemek Řeháček 0:20.51
3 Miroslav Kraus 0:22.15
4 Klára Matoušová 0:22.50
5 Jan Veselý 0:29.21

SENIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
1 Miroslav Kraus 0:33.35
^ Kristýna Matějková
2 Lukáš Plšek 0:41.38
^ Vlasta Šrámková ^
3 Lenka Roučová 0:42.98
^ Mirka Trčková N
4 Mirka Trčková 0:45.77
^ Klára Matoušová ^
5 Štěpánka Valentová 0:49.81
^ Silvie Večeřová
6 Martina Malinská 0:52.24
^ Vendula Císařová ^

STEER WRESTLING

Pořadí Jméno Čas
1 Jan Veselý 0:41.53
2 Miroslav Kraus 0:50.95
3 Lukáš Plšek 0:57.91

All Around Champion Senior: Kristýna Matějková
All Around Champion Junior: Eliška Roučová

Kalendář akcí

<< Leden 2020>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Všechny letošní akce:

    podrobnosti



    Pořadatelské ranče


    Staň se fanouškem

    Naši partneři

    Mediální partneři

    TOPlist