Seznam přihlášených jezdců - Hoslovice 18.9.2021

TEAM PENNING – senior

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Bartošová Silvie Slidegungster NE
Kolář Jan Silver Flatch Cat NE
Roučová Eliška Scarlett NE
2 Halová Barbora Silver Cool Duck ANO
Muška Jakub Luky ANO
Musil Štěpán Suzi Bonanza ANO
3 Halová Barbora Silver Cool Duck NE
Šandera Michal Smart Georgino NE
Pubrdle Václav Hollywood Chex NE
4 Muška Jakub Luky NE
Šandera Michal Smart Georgino ANO
Pubrdle Václav Hollywood Chex ANO
5 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam NE
Nováčková Natálie Miss Pepto Cat NE
Bartošová Silvie Slidegungster ANO
6 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam ANO
Nováčková Natálie Miss Pepto Cat ANO
Veselý Jan Cs Joe Dee Lena ANO
7 Kolář Bohuslav Smaily ANO
Löwy Jan Surprise Boogie ANO
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
8 Kolář Bohuslav Smaily NE
Löwy Jan Surprise Boogie NE
Kolářová Martina Holly Golly Boogie ANO
9 Kolář Jan Silver Flatch Cat ANO
Kolářová Jana High Boogie ANO
Třeštíková Tereza Royal Dakota Johnson ANO
10 Kolářová Martina Holly Golly Boogie NE
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke NE
Musil Štěpán Suzi Bonanza NE
11 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza NE
Roučová Eliška Scarlett ANO
Trčková Miroslava Peppy Seco Cherokke ANO
12 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza ANO
Urban Patrik Silver Lucky ANO
Lisická Jana Ginger Sonny Bonanza ANO

TEAM PENNING – junior

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Baudisová Tereza Gary ANO
Jandová Nikola Reggie NE
Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO
2 Baudisová Tereza Archibald NE
Moranová Adriana JayJay Hanky RR NE
Jandová Eliška Oreo Willow Star NE
3 Moranová Adriana JayJay Hanky RR ANO
Jandová Nikola Reggie ANO
Matuška Václav Sweet My Peppy ANO

TEAM PENNING – baby

Tým Jezdci Koně
1 Urban Patrik Ginger Sony Bonanza
Urban Josef Silver Lucky
Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam
2 Moranová Adriana JayJay Hanky RR
Matuška Václav Sweet My Peppy
Muška Jakub Luky

CATTLE BRANDING – senior

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Bartošová Silvie Slidegungster ANO
Třeštíková Tereza Royal Dakota Johnson NE
2 Halová Barbora Silver Cool Duck ANO
Muška Jakub Luky ANO
3 Halová Barbora Silver Cool Duck NE
Pubrdle Václav Hollywood Chex NE
4 Muška Jakub Luky ANO
Musil Štěpán Suzi Bonanza ANO
6 Musil Štěpán Suzi Bonanza NE
Šandera Michal Smart Georgino ANO
7 Šandera Michal Smart Georgino NE
Pubrdle Václav Hollywood Chex ANO
8 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam ANO
Nováčková Natálie Miss Pepto Cat ANO
9 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat NE
Veselý Jan Cs Joe Dee Lena ANO
10 Kolář Bohuslav Smaily ANO
Kolářová Martina Holly Golly Boogie ANO
11 Kolář Jan Silver Flatch Cat ANO
Kolářová Jana High Boogie ANO
12 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza ANO
Roučová Eliška Scarlett ANO
13 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza NE
Trčková Miroslava Peppy Seco Cherokke ANO
14 Lisická Jana Ginger Sonny Bonanza ANO
Urban Patrik Silver Lucky ANO
15 Löwy Jan Surprise Boogie ANO
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
16 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke NE
Třeštíková Tereza Royal Dakota Johnson ANO

CATTLE BRANDING – junior

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Jandová Nikola Reggie ANO
Jandová Eliška Oreo Willow Star NE
2 Jandová Nikola Reggie NE
Baudisová Tereza Archibald NE
3 Baudisová Tereza Gary ANO
Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO

CATTLE BRANDING – baby

Tým Jezdci Koně
1 Urban Patrik Ginger Sony Bonanza
Urban Josef Silver Lucky
2 Muška Jakub Luky
Matuška Václav Sweet My Peppy

RANCH SORTING – senior

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Bartošová Silvie Slidegungster ANO
Třeštíková Tereza Royal Dakota Johnson ANO
2 Halová Barbora Silver Cool Duck ANO
Muška Jakub Luky ANO
3 Halová Barbora Silver Cool Duck NE
Pubrdle Václav Hollywood Chex NE
4 Muška Jakub Luky ANO
Musil Štěpán Suzi Bonanza ANO
6 Musil Štěpán Suzi Bonanza NE
Šandera Michal Smart Georgino ANO
7 Šandera Michal Smart Georgino NE
Pubrdle Václav Hollywood Chex ANO
8 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam ANO
Nováčková Natálie Miss Pepto Cat ANO
9 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat NE
Veselý Jan Cs Joe Dee Lena ANO
10 Kolář Bohuslav Smaily ANO
Kolářová Martina Holly Golly Boogie ANO
11 Kolář Jan Silver Flatch Cat ANO
Kolářová Jana High Boogie ANO
12 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza ANO
Roučová Eliška Scarlett ANO
13 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza NE
Trčková Miroslava Peppy Seco Cherokke ANO
14 Lisická Jana Ginger Sonny Bonanza ANO
Urban Patrik Silver Lucky ANO
15 Löwy Jan Surprise Boogie ANO
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
16 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke NE
Třeštíková Tereza Royal Dakota Johnson ANO

RANCH SORTING – junior

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Jandová Nikola Reggie ANO
Jandová Eliška Oreo Willow Star NE
2 Jandová Nikola Reggie NE
Baudisová Tereza Archibald NE
3 Baudisová Tereza Gary ANO
Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO

RANCH SORTING – baby

Tým Jezdci Koně
1 Urban Patrik Ginger Sony Bonanza
Urban Josef Silver Lucky
2 Muška Jakub Luky
Matuška Václav Sweet My Peppy

RANCH ROPING – senior

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Kolář Bohuslav Smaily ANO
2 Kolář Jan Silver Flatch Cat ANO
3 Kolářová Jana High Boogie ANO
4 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza ANO
5 Musil Štěpán Suzi Bonanza ANO
6 Muška Jakub Luky ANO
7 Pubrdle Václav Hollywood Chex ANO
8 Šandera Michal Smart Georgino ANO
9 Urban Patrik Silver Lucky ANO
10 Veselý Jan Cs Joe Dee Lena ANO
11 Bartošová Silvie Slidegungster ANO

POLE BENDING – senior

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Lisická Jana Silver Lucky ANO
2 Roučová Eliška Scarlett ANO
3 Roučová Eliška Irwing Ideal Dee NE
4 Jandová Denisa Reggie ANO
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO

POLE BENDING – junior

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Baudisová Tereza Gary ANO
2 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam ANO
3 Jandová Nikola Reggie ANO
4 Baudisová Tereza Archibald NE
5 Hanžl Vít Dantes Flashy Duke NE
6 Hanžlová Viktorie Dantes Flashy Duke NE
7 Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
8 Matuška Václav JayJay Hanky RR NE
9 Moran Richard JayJay Hanky RR NE
10 Moranová Adriana JayJay Hanky RR NE
11 Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam NE
12 Šatrová Štěpánka Oreo Willow Star NE

BARREL RACE – senior

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Roučová Eliška Scarlett ANO
2 Roučová Eliška Irwing Ideal Dee NE
3 Jandová Denisa Reggie ANO
4 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam NE
5 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza ANO
6 Lisická Jana Silver Lucky NE
7 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO

BARREL RACE – junior

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Baudisová Tereza Gary ANO
2 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam ANO
3 Jandová Nikola Reggie ANO
4 Baudisová Tereza Archibald NE
5 Hanžl Vít Dantes Flashy Duke NE
6 Hanžlová Viktorie Dantes Flashy Duke NE
7 Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
8 Matuška Václav JayJay Hanky RR NE
9 Moran Richard JayJay Hanky RR NE
10 Moranová Adriana JayJay Hanky RR NE
11 Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam NE
12 Šatrová Štěpánka Oreo Willow Star NE

STUHA – JACKPOT

Tým Jezdec Kůň
1 Jandová Denisa Reggie
2 Kolář Jan Silver Flatch Cat
3 Kolářová Jana High Boogie
4 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza
5 Lisická Jana Ginger Sonny Bonanza
6 Musil Štěpán Suzi Bonanza
7 Muška Jakub Luky
8 Pubrdle Václav Safaris Magician
9 Pubrdle Václav Halywood Chex
10 Roučová Eliška Scarlett
11 Šandera Michal Smart Georgino
12 Třeštíková Tereza Royal Dakota Johnson
13 Urban Patrik Silver Lucky
14 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke

Kalendář akcí

<< Září 2021>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Všechny letošní akce:

  • 12.června, Hoslovice

  • 7.srpna, Kozohlody

  • 21.srpna, Hoštka

  • 4.září, Boršov nad Vltavou

  • 18.září, Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři