Seznam přihlášených jezdců - HOSLOVICE 17.9.2022

TEAM SORTING – SENIOR

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Roučová Eliška Scarlett ANO
Plačková Eliška Cooke Count Jess ANO
Roučová Lenka Gabriela ANO
2 Jandová Denisa Cheyenne ANO
Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena ANO
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke NE
3 Roučová Eliška Scarlett NE
Kopáčiková Natálie Bella ANO
Roučová Barbora Daisy ANO
4 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee NE
Debera Richard Elisabeth King Bee ANO
Šandera Michal Smart Georgino NE
5 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee ANO
Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
Šandera Michal Smart Georgino ANO
6 Součková Martina Endy ANO
Bartošová Silvie Slidegungster ANO
Urban Patrik Tony z Hor NE
7 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza ANO
Lisická Jana Silver Lucky ANO
Urban Patrik Tony z Hor ANO
8 Jandová Denisa Cheyenne NE
Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena NE
Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza NE
9 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood NE
Šalvata Petr Fantazie ANO
Součková Martina Endy NE

TEAM SORTING – JUNIOR

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Kozjurová Aneta Smart Top Jet ANO
Jandová Nikola Reggie ANO
Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO
2 Vavřinová Michaela Red Dragon ANO
Kozjurová Aneta DRAW Smart Top Jet NE
Jandová Eliška Oreo Willow Star NE
3 Baudisová Tereza Gary ANO
Kozjurová Aneta Smart Top Jet NE
Jandová Nikola Reggie NE
4 Vavřinová Michaela Red Dragon NE
Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
Baudisová Tereza Archibald NE

TEAM SORTING – BABY

Tým Jezdci Koně Typ
1 Bartoš Vladimír Ponka Baby
Urban Patrik Tony z hor Senior
Urban Josef Silver Lucky Baby
2 Bartoš Vladimír Ponka Baby
Bartošová Silvie Slidegungster Senior
Urban Josef Silver Lucky Baby

TRAILER LOADING – SENIOR

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Plačková Eliška Cooke Count Jess ANO
Roučová Eliška Scarlet ANO
2 Roučová Eliška Scarlet NE
Kopáčiková Natálie Bella ANO
3 Roučová Lenka Gabriela ANO
Roučová Barbora Daisy ANO
4 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee ANO
Šandera Michal Smart Georgino ANO
5 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee NE
Debera Richard Elisabeth King Bee ANO
6 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
Šandera Michal Smart Georgino NE
7 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke NE
Jandová Denisa Cheyenne NE
8 Jandová Denisa Cheyenne ANO
Nováčková Natálie Cs Joe Dee Lena ANO
9 Lisická Jana Silver Lucky NE
Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza NE
10 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza ANO
Urban Patrik Tony z Hor ANO
11 Urban Patrik Tony z Hor NE
Lisická Jana Silver Lucky ANO
12 Bartošová Silvie Slidegungster ANO
Součková Martina Endy ANO
13 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood (Očin) NE
Šalvata Petr Fantazie ANO

TRAILER LOADING – JUNIOR

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Kozjurová Aneta Smart Top Jet ANO
Jandová Nikola Reggie ANO
2 Jandová Nikola Reggie NE
Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO
3 Kozjurová Aneta Smart Top Jet NE
Baudisová Tereza Gary ANO
4 Baudisová Tereza Archibald NE
Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
5 Jandová Eliška Oreo Willow Star NE
Vavřinová Michaela Red Dragon ANO

TRAILER LOADING – BABY

Tým Jezdci Koně Typ
1 Bartoš Vladimír Ponka Baby
Bartošová Silvie Slidegungster senior
2 Urban Josef Silver Lucky Baby
Urban Patrik Tony z hor senior
3 Bartoš Vladimír Ponka Baby
Urban Patrik Tony z hor senior

SPEED PENNING – SENIOR

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Plačková Eliška Cooke Count Jess ANO
2 Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena ANO
3 Roučová Barbora Daisy ANO
4 Roučová Eliška Scarlet ANO
5 Roučová Lenka Gabriela ANO
6 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee ANO
7 Debera Richard Elisabeth King Bee ANO
8 Součková Martina Endy ANO
9 Šalvata Petr Fantazie ANO
10 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza ANO
11 Urban Patrik Tony z Hor ANO
12 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
13 Bartošová Silvie Slidegungster ANO
14 Jandová Denisa Cheyenne ANO
15 Halová Barbora Smart Top Jet ANO
16 Šandera Michal Smart Georgino ANO

SPEED PENNING – JUNIOR

Tým Jezdci Koně Bodovaně
1 Kozjurová Aneta Smart Top Jet ANO
2 Baudisová Tereza Gary ANO
3 Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
4 Jandová Nikola Reggie ANO
5 Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO

SPEED PENNING – BABY

Tým Jezdci Koně
1 Urban Josef Silver Lucky
2 Bartoš Vladimír Ponka

RANCH ROPING – SENIOR

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee ANO
2 Debera Richard Elisabeth King Bee ANO
3 Lisická Jana ml. Silver Lucky ANO
4 Urban Patrik Tony z Hor ANO
5 Bartošová Silvie Slidegungster (Gauner) ANO
6 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood (Očin) NE
7 Jandová Denisa Cheyenne ANO
8 Šandera Michal Smart Georgino ANO

POLE BENDING – SENIOR

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Roučová Barbora Daisy ANO
2 Roučová Eliška Scarlet ANO
3 Semerádová Nikol Jurášek ANO
4 Lisická Jana ml. Silver Lucky ANO
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
6 Jandová Denisa Reggie ANO
7 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam NE
8 Valentová Štěpánka Hermínka ANO

POLE BENDING – JUNIOR

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Baudisová Tereza Gary ANO
2 Baudisová Tereza Archibald NE
3 Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
4 Moran Richard Jay Jay Hanky RR ANO
5 Friedlová Eliška Jay Jay Hanky RR ANO
6 Urban Josef Amanda ANO
7 Bartoš Vladimír Ponka ANO
8 Jandová Nikola Reggie ANO
9 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam ANO
10 Jandová Eliška Oreo Willow Star NE

BARREL RACE – SENIOR

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Roučová Barbora Daisy ANO
2 Roučová Eliška Scarlet ANO
3 Semerádová Nikol Jurášek ANO
4 Lisická Jana ml. Silver Lucky ANO
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke ANO
6 Jandová Denisa Reggie ANO
7 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam NE
8 Valentová Štěpánka Hermínka ANO
9 Plačková Eliška Cooke Count Jess ANO

BARREL RACE – JUNIOR

Tým Jezdec Kůň Bodovaně
1 Baudisová Tereza Gary NE
2 Baudisová Tereza Archibald ANO
3 Matuška Václav Sweet My Peppy ANO
4 Moran Richard Jay Jay Hanky RR ANO
5 Friedlová Eliška Jay Jay Hanky RR ANO
6 Urban Josef Amanda ANO
7 Bartoš Vladimír Ponka ANO
8 Jandová Nikola Reggie ANO
9 Jandová Nikola Freckles Of Silver Beam NE
10 Jandová Eliška Oreo Willow Star ANO
11 Cvanigová Barbora Gripen ANO

Kalendář akcí

<< Říjen 2022>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Všechny letošní akce:

  • 23. dubna – Tréninkové rodeo Hoslovice

  • 21. května – Hoslovice

  • 11. června – Rodeo & Motorky České Budějovice

  • 09. července – MK Ranč Čertyně

  • 06. srpna – Kozohlody

  • 03. září – Boršov nad Vltavou

  • 17. září – Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři