Radotín 8.6.2019

Radotín 8.6.2019

JUNIOR CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas
Bez umístění.    

JUNIOR TEAM PENING

Pořadí Jméno Čas
Bez umístění.    

JUNIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:24.60
2 Tereza Baudisová 0:27.59
3 Denisa Jandová 0:28.99
4 Eliška Jandová 0:29.67
5 Antonie Krysmanová 0:38.00

JUNIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Eliška Roučová 0:18.30
2 Denisa Jandová 0:21.67
3 Tereza Baudisová 0:22.75
4 Antonie Krysmanová 0:23.46
5 Eliška Jandová 0:23.84
6 Tereza Baudisová N 0:26.51

SENIOR POLE BENDING

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Lenka Mahušková N 0:24.63
2 Petra Hesová 0:25.06
3 Kristýna Matějková 0:25.21
4 Silvie Večeřová 0:25.42
5 Lenka Mahušková 0:26.75
6 Vendula Císařová 0:27.79
7 Štěpánka Valentová 0:28.77

SENIOR BARREL RACE

Pořadí Jméno Nejrychlejší čas
1 Kristýna Matějková 0:17.45
2 Petra Hesová 0:18.54
3 Lenka Mahušková 0:18.88
4 Nikol Semerádová 0:18.92
5 Lenka Mahušková N 0:19.12
6 Vendula Císařová 0:20.31
7 Klára Matoušová 0:20.41

CALF ROPING

Pořadí Jméno Čas
Bez umístění.    

SENIOR TEAM PENNING

Pořadí Jméno Čas Počet
1 Milan Hercík 0:41.27 2 kusy
Přemek Řeháček ^
Jan Veselý ^
2 Adéla Nováčková 0:55.60 2 kusy
Jana Kolářová ^
Jan Kolář ^
3 Petra Hesová 1:47.85 2 kusy
Miroslav Fencl ^
Pavel Paseka ^
4 Veronika Vobořilová 1:36.54 1 kus
Veronika Hradecká ^
Martina Malinská ^
5 Miroslav Kraus 1:57.04 1 kus
Kristýna Matějková ^
Ruda Paul NEBODOVANĚ ^

SENIOR TRAILER LOADING

Pořadí Jméno Čas
Bez umístění.    

CATTLE BRANDING

Pořadí Jméno Čas 1
1 Přemek Řeháček 0:38.88
Milan Hercík
2 Miroslav Kraus 1:21.97
Kristýna Matějková

STEER WRESTLING

Pořadí Jméno Čas 1
1 Jan Veselý 0:34.09
2 Josef Fiala 0:45.75
3 Miroslav Kraus 1:00.25

All Around Champion Senior: Milan Hercík

Kalendář akcí

<< Leden 2020>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Všechny letošní akce:

    podrobnosti



    Pořadatelské ranče


    Staň se fanouškem

    Naši partneři

    Mediální partneři

    TOPlist