Texas Connection Journal

Texas Connection Journal

TEXAS CONNECTION JOURNAL
Lifestyle a western To je spojení, které Vám nabízí online časopis TEXAS CONNECTION JOURNAL. Každé nové číslo, které připravujeme je pro nás velkou výzvou, inspirací a především zábavou. Napsat článek, pořídit fotky, udělat grafiku, zjistit, že pětadvacátého to má vyjít a dvacátého najít super téma, které nesmí v časopise chybět… to je na tom to nejlepší. Pořád je co zlepšovat a s čím si hrát. Už zacházíme tak daleko, že si snad pořídíme novinářský průkaz a začneme objíždět kulturní akce. Protože dostat se například na koncert známé rockové nebo country kapely a udělat rozhovor a nechat si podepsat desku, to musí být přece zážitek. Pořád chceme víc a to je asi dobře.

Ale zpátky k časopisu. Online časopis TEXAS CONNECTION JOURNAL vychází toho pětadvacátého každý měsíc na webových stránkách
www.texasconnec­tion.cz
Obsah každého čísla je pestrý. Dočtete se něco o historii legendárních koní v rubrice legendary stallions, zatrénovat si můžete podle pravidel pro westernový sport cutting, nechybí pravidelné reporty o rodeu, pravidelné rubriky cestování, autosalon, architektura, hudba a spoustu dalšího. Appaloosy, painti, quatři, prcza, crra, csncha a rodeo corall. Těm patří velké díky za skvělou spolupráci a podporu časopisu. Pravidelně pro časopis připravují nové články a zajímavosti ze show a akcí a díky nim dostává časopis nový směr a netradiční pojetí. Zapátrejte v archivu čísel na www.texasconnection.cz sledujte nová vydání nebo si nás najděte na facebooku jako Texas Connection Journal a sledujte novinky a zajímavosti.

Kalendář akcí

<< Březen 2020>>
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Všechny letošní akce:

  podrobnosti  Pořadatelské ranče


  Staň se fanouškem

  Naši partneři

  Mediální partneři

  TOPlist