Boršov nad Vltavou 4.9.2021

All Around Champion senior: Kolář Jan

All Around Champion junior: Jandová Nikola

TEAM SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Šoltysová Kateřina 6 1:51.31 7
Löwy Jan x
Kolář Bohuslav x
2 Kolář Jan 5 1:43.16 6
Kolářová Jana 6
Muška Jakub x
3 Roučová Eliška 5 1:44.33 5
Pubrdle Václav x
Matuška Václav x
4 Halová Barbora 5 1:48.27 4
Muška Jakub 4
Pubrdle Václav 4
5 Löwy Jan 5 1:57.60 x
Kolář Bohuslav x
Kolářová Martina x
6 Kraus Miroslav 4 2:00.00 3
Urban Patrik 3
Lisická Jana 3
7 Kraus Miroslav 4 2:00.00 x
Halová Barbora x
Muška Jakub x

TEAM SORTING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Eliška 1 1:41.95 7
Jandová Nikola 7
Baudisová Tereza 7

TEAM SORTING – baby

Pořadí Jméno Počet kusů Čas
1 Urban Josef 2 1:58.16
Matuška Václav
Urban Patrik

CATTLE BRANDING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Veselý Jan 0:25.30 7
Nováčková Natálie x
2 Kolář Jan 0:28.95 6
Kolářová Jana 6
3 Muška Jakub 0:30.79 x
Pubrdle Václav 5
4 Kraus Miroslav 0:35.12 x
Jandová Denisa x
5 Halová Barbora 0:35.82 4
Muška Jakub 4
6 Havlišová Veronika 0:36.99 3
Šoltysová Kateřina 3
7 Kolář Bohuslav 0:37.25 x
Kolářová Martina x
8 Halová Barbora 0:44.33 x
Pubrdle Václav x
9 Kraus Miroslav 0:47.11 2
Roučová Eliška 2
10 Jandová Denisa 0:52.89 1
Nováčková Natálie 1
11 Lisická Jana 1:03.47 1
Urban Patrik 1

CATTLE BRANDING – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jandová Eliška 0:44.96 x
Jandová Nikola 7

CATTLE BRANDING – baby

Pořadí Jméno Čas
1 Urban Josef 1:09.81
Urban Patrik
2 Matuška Václav jr. 1:18.80
Muška Jakub

CATTLE PENNING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat 18.61 7
2 Muška Jakub Luky 18.71 6
3 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam 19.04 x
4 Veselý Jan CS Joe Dee Lena 22.33 5
5 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza 22.34 4
6 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza 22.41 3
7 Urban Patrik Silver Lucky 26.45 2
8 Halová Barbora Silver Cool Duck 26.96 1
9 Kolář Jan Silver Flatch Cat 28.57 1
10 Kolářová Jana High Boogie 30.42 1
11 Roučová Eliška Scarlett 31.74 1
12 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 33.96 1
13 Havlišová Veronika Totem Royal Omeya 40.92 1
14 Řeháček Přemek Dandee 48.84 1
15 Jandová Denisa Reggie 58.16 1

CATTLE PENNING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 22.38 7
2 Jandová Nikola Reggie 33.37 6
1 Baudisová Tereza Archibald 39.37 x

CATTLE PENNING – baby

Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Matuška Václav jr. Sweet My Peppy 28.13

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Kolář Jan Silver Flatch Cat 17.74 + 24.86 7
2 Kolář Bohuslav Smaily 9.99 x
3 Kolářová Jana High Boogie 16.65 6

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Denisa Reggie 26.80 7
2 Roučová Eliška Scarlett 28.19 6
3 Lisická Jana Silver Lucky 29.05 5
4 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 29.89 4
5 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam 36.22 x

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 27.59 7
2 Jandová Nikola Reggie 30.22 6
3 Baudisová Tereza Archibald 31.17 x
4 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam 35.50 5
5 Havliš Jan Totem Royal Omeya 42.71 x
6 Hanzlová Viktorie Totem Royal Omeya 45.61 x
7 Hanzl Vítek Totem Royal Omeya 53.81 x
8 Matuška Václav Sweet My Peppy x  

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Roučová Eliška Scarlett 17.95 7
2 Jandová Denisa Reggie 18.24 6
3 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam 18.29 x
4 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 18.66 5
5 Lisická Jana Silver Lucky 19.09 4
6 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza 19.26 x
7 Řeháček Joukalová Sylva Dandee 22.88 x

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Archibald 19.26 x
2 Matuška Václav Sweet My Peppy 19.31 x
3 Baudisová Tereza Gary 19.47 7
4 Jandová Nikola Reggie 20.54 6
5 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam 20.59 5
6 Havliš Jan Totem Royal Omeya 22.21 x
7 Hanzlová Viktorie Totem Royal Omeya 24.14 x
8 Hanzl Vítek Totem Royal Omeya 26.64 x

BARREL RACE – BIKINY

Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Jandová Denisa Reggie 18.99
2 Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena 19.41
3 Kolářová Martina Holly Golly Boogie 19.71
4 Baudisová Tereza Archibald 20.70
5 Halová Barbora Silver Cool Duck 23.28
6 Löwy Jan Surprise Boogie 29.13

Kalendář akcí

<< Září 2021>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Všechny letošní akce:

  • 12.června, Hoslovice

  • 7.srpna, Kozohlody

  • 21.srpna, Hoštka

  • 4.září, Boršov nad Vltavou

  • 18.září, Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři