Hoslovice 12.6.2021

All Around Champion senior: Štěpán Musil

All Around Champion junior: Terezie Baudisová

TEAM PENNING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Barbora Halová 2 1:09,43 7
Jakub Muška 7
Štěpán Musil 7
2 Veronika Havlišová 1 0:32,82 6
Josef Stejskal 6
Kateřina Šoltysová 6
3 Jarmila Rebetová 1 0:55,84 5
Milan Hercík 5
Přemek Řeháček 5
4 Barbora Halová 1 1:32,75 Nebodovaně
Petra Dufková Nebodovaně
Václav Pubrdle Nebodovaně
5 Jana Kolářová 1 1:51,33 4
Jan Kolář 4
Jakub Muška Nebodovaně
Natálie Nováčková    
Denisa Jandová    
Eliška Roučová    
Petra Dufková    
Václav Pubrdle    
Jakub Muška    
Patrik Urban    
Jana Lisická    
Marie Grygerová    

TEAM PENNING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Eliška Jandová 1 0:52,81 7
Nikola Jandová 7
Terezie Baudisová 7
Eliška Jandová    
Nikola Jandová    
Aneta Kozjurová    

TEAM PENNING – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
Josef Urban    
Patrik Urban    
Kristýna Krausová    

RANCH SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Petra Dufková 6 1:14,16 Nebodovaně
Václav Pubrdle Nebodovaně
2 Jakub Muška 5 1:18,33 Nebodovaně
Štěpán Musil 7
3 Jakub Muška 3 1:18,25 6
Barbora Halová 6
4 Denisa Jandová 3 1:24,33 Nebodovaně
Václav Pubrdle Nebodovaně
5 Milan Hercík 2 1:00,69 5
Přemek Řeháček 5
6 Barbora Halová 2 1:16,24 Nebodovaně
Marie Grygerová 4
7 Josef Stejskal 1 0:59,63 3
Marie Grygerová Nebodovaně
8 Jarmila Rebetová 1 1:06,94 2
Eliška Roučová 2
9 Patrik Urban 1 1:19,42 1
Jana Lisická 1
10 Natálie Nováčková 1 1:30,00 1
Denisa Jandová 1
Jana Kolářová    
Jan Kolář    
Petra Dufková    
Štěpán Musil    
Veronika Havlišová    
Kateřina Šoltysová    

RANCH SORTING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Nikola Jandová 1 0:16,19 7
Aneta Kozjurová 7
2 Eliška Jandová 1 0:48,26 6
Terezie Baudisová 6

RANCH SORTING – baby

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Kristýna Krausová 1 0:24,43 Nebodovaně
Jana Lisická Nebodovaně
Josef Urban    
Patrik Urban    

CATTLE BRANDING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jana Kolářová 0:38,81 7
Jan Kolář 7
2 Barbora Halová 0:40,30 Nebodovaně
Marie Grygerová 6
3 Štěpán Musil 0:41,20 5
Jakub Muška Nebodovaně
4 Veronika Havlišová 0:56,70 4
Kateřina Šoltysová 4
5 Barbora Halová 1:13,19 3
Jakub Muška 3
Denisa Jandová  
Natálie Nováčková  
Milan Hercík  
Přemek Řeháček  
Jarmila Rebetová  
Eliška Roučová  
Petra Dufková  
Václav Pubrdle  
Josef Stejskal  
Marie Grygerová  
Jana Lisická  
Patrik Urban  

CALF ROPING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jana Kolářová 0:06,86 7
2 Štěpán Musil 0:11,03 6
Denisa Jandová  
Milan Hercík  
Jan Kolář  
Jakub Muška  
Patrik Urban  

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Denisa Jandová 26,78 7
2 Kateřina Šoltysová 29,66 6
3 Eliška Roučová 30,81 5
4 Denisa Jandová 31,61 Nebodovaně

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Terezie Baudisová 26,88 7
2 Nikola Jandová 33,21 Nebodovaně
3 Eliška Jandová 35,28 6
4 Denisa Bártíková 38, 59 5
5 Nikola Jandová 38,70 4
6 Anna Maierová 41,51 3
7 Terezie Baudisová 59,19 Nebodovaně
8 Josef Urban 1:14,88 2

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jana Lisická 18,17 7
2 Denisa Jandová 18,40 Nebodovaně
3 Petra Dufková 18,74 Nebodovaně
4 Eliška Roučová 18,85 6
5 Denisa Jandová 20,40 5
6 Kateřina Šoltysová 22,38 4

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Terezie Baudisová 19,37 7
2 Nikola Jandová 19,87 6
3 Eliška Jandová 20,24 5
4 Nikola Jandová 21,58 Nebodovaně
5 Anna Maierová 22,43 4
6 Terezie Baudisová 25,10 Nebodovaně
7 Denisa Bártíková 26,99 3
8 Josef Urban 45,07 2
9 Kristýna Krausová 46,32 1

Kalendář akcí

<< Říjen 2021>>
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Všechny letošní akce:

  • 12.června, Hoslovice

  • 7.srpna, Kozohlody

  • 21.srpna, Hoštka

  • 4.září, Boršov nad Vltavou

  • 18.září, Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři