Hoslovice 18.9.2021

All Around Champion senior: Nováčková Natálie

All Around Champion junior: Jandová Nikola

TEAM PENNING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Kraus Miroslav 3 1:32.92 7
Urban Patrik 7
Lisická Jana 7
2 Jandová Denisa 3 1:36.42 6
Nováčková Natálie 6
Veselý Jan 6
3 Kolář Bohuslav 3 1:54.00 x
Löwy Jan x
Kolářová Martina x
4 Kolář Bohuslav 2 1:54.36 x
Löwy Jan x
Šoltysová Kateřina 5
5 Kolář Jan 1 1:44.19 4
Kolářová Jana 4
Třeštíková Tereza x

CATTLE BRANDING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Šoltysová Kateřina 0:25.49 x
Třeštíková Tereza x
2 Muška Jakub 0:30.39 7
Musil Štěpán 7
3 Jandová Denisa 0:31.43 6
Nováčková Natálie 6
4 Šandera Michal 0:31.76 x
Pubrdle Václav 5
5 Nováčková Natálie 0:33.98 x
Veselý Jan 4
6 Lisická Jana 0:37.42 3
Urban Patrik 3
7 Löwy Jan 0:41.92 x
Šoltysová Kateřina 2
8 Kraus Miroslav 0:47.58 1
Roučová Eliška 1
9 Halová Barbora 0:53.99 x
Pubrdle Václav x
10 Musil Štěpán 1:05.38 1
Šandera Michal 1
11 Bartošová Silvie 1:14.94 x
Třeštíková Tereza x

CATTLE BRANDING – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jandová Eliška 1:14.10 x
Jandová Nikola 7

CATTLE BRANDING – baby

Pořadí Jméno Čas
1 Matuška Václav 0:35.87
Muška Jakub
2 Urban Patrik 1:17.84
Urban Josef

RANCH SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Denisa 5 1:17.17 7
Nováčková Natálie 7
2 Muška Jakub 5 1:17.21 6
Musil Štěpám 6
3 Veselý Jan 5 1:18.66 5
Nováčková Natálie x
4 Kolář Jan 5 1:23.43 4
Kolářová Jana 4
5 Halová Barbora 4 1:24.72 x
Pubrdle Václav x
6 Löwy Jan 2 1:16.83 3
Šoltysová Kateřina 3
7 Lisická Jana 2 1:21.20 2
Urban Patrik 2
8 Musil Štěpán 2 1:25.31 x
Šander Michal 1
9 Halová Barbora 1 1:28.43 1
Muška Jakub x

RANCH SORTING – baby

Pořadí Jméno Počet kusů Čas
1 Matuška Václav 1 1:23.31
Muška Jakub

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas 1. + 2.kolo Body
1 Kolář Jan Silver Flatch Cat 24.57 + 33.10 7
2 Kolářová Jana High Boogie 46.78 + 48.86 6
3 Musil Štěpán Suzi Bonanza 25.72 + x 5
4 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza 27.75 + x 4
5 Kolář Bohuslav Smaily 40.11 + x x
6 Urban Patrik Silver Lucky 50.34 + x 3

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Roučová Eliška Scarlett 24.94 7
2 Lisická Jana Silver Lucky 26.78 6
3 Jandová Denisa Reggie 31.38 5
4 Roučová Eliška Irwing Ideal Dee 1:08.78 x

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 26.17 7
2 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam 29.24 6
3 Baudisová Tereza Archibald 29.70 x
4 Moranová Adriana JayJay Hanky RR 29.85 x
5 Jandová Nikola Reggie 36.13 5
6 Moran Richard JayJay Hanky RR 38.51 x
7 Matuška Václav JayJay Hanky RR 43.33 x
8 Matuška Václav Sweet My Peppy 43.37 x
9 Hanžlová Viktorie Dantes Flashy Duke 52.08 x
10 Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam 55.91 x
11 Šatrová Štěpánka Oreo Willow Star 1:02.60 x
12 Hanžl Vít Dantes Flashy Duke 1:08.45 x

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Roučová Eliška Scarlett 18.84 7
2 Jandová Denisa Reggie 19.38 6
3 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam 19.57 x
4 Lisická Jana Silver Lucky 19.93 x
5 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza 21.07 5
6 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 21.99 4
7 Roučová Eliška Irwing Ideal Dee 1:06.11 x

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 20.36 7
2 Jandová Nikola Reggie 20.65 6
3 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam 21.29 5
4 Baudisová Tereza Archibald 21.36 x
5 Matuška Václav Sweet My Peppy 21.71 x
6 Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam 24.65 x
7 Moran Richard JayJay Hanky RR 31.91 x
8 Matuška Václav JayJay Hanky RR 32.31 x
9 Šatrová Štěpánka Oreo Willow Star 34.49 x
10 Moranová Adriana JayJay Hanky RR 1:33.01 x

Kalendář akcí

<< Říjen 2021>>
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Všechny letošní akce:

  • 12.června, Hoslovice

  • 7.srpna, Kozohlody

  • 21.srpna, Hoštka

  • 4.září, Boršov nad Vltavou

  • 18.září, Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři