Hoštka 21.8.2021

All Around Champion senior: Součková Petra

All Around Champion junior: Baudisová Tereza

TEAM PENNING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Součková Petra 2 1:20.80 7
Straková Petra x
Bihary Vladimír x
2 Havlišová Veronika 1 1:10.88 6
Jandová Denisa 6
Nováčková Natálie 6
3 Kraus Miroslav 1 1:55.27 x
Plačková Irena x
Straková Petra x
4–7 Bouzová Alena x    
Halová Barbora x    
Muška Jakub x    
4–7 Císařová Vendula x    
Halová Barbora x    
Muška Jakub x    
4–7 Kraus Miroslav x    
Lisická Jana x    
Urban Patrik x    
4–7 Havlišová Veronika x    
Součková Petra x    
Plačková Irena x    

TEAM PENNING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Eliška 1 1:54.38 7
Jandová Nikola 7
Baudisová Tereza 7
2 Jandová Eliška x    
Jandová Nikola x    
Koňaříková Karolína x    

CATTLE PENNING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Halová Barbora Silver Cool Duck 28.04 7
2 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza 33.38 6
3 Součková Petra Boda 33.38 5
4 Jandová Denisa Reggie 56.03 x
5–16 Havlišová Veronika Totem Royal Omeya x  
5–16 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat x  
5–16 Straková Petra Princess Golden Start x  
5–16 Císařová Vendula Dorina x  
5–16 Plačková Irena Cool Peppy Cat x  
5–16 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza x  
5–16 Nováčková Natálie Cs Joe Dee Lena x  
5–16 Muška Kuba Luky x  
5–16 Bouzková Alena Zetta Shiner x  
5–16 Jandová Denisa Cheyenne x  
5–16 Urban Patrik Silver Lucky x  
5–16 Bihary Vladimír Smoky x  

CATTLE PENNING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 46.76 7
2–4 Jandová Nikola Reggie x  
2–4 Koňaříková Karolína Sarah Beautiful Dream x  
2–4 Jandová Eliška Tara x  

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Součková Petra Boda 22.56 7
2 Muška Jakub Luky 30.91 6
3–5 Jandová Denisa Cheyenne x  
3–5 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza x  
3–5 Urban Patrik Silver Lucky x  

TRAILER LOADING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Bouzková Alena Zetta Shiner 0:56.87 x
Halová Barbora Silver Cool Duck x
2 Bihary Vladimír Smoky 1:16.57 x
Straková Petra Vanilla Boogie Bay x
3–10 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza x  
Jandová Denisa Cheyenne x  
3–10 Straková Petra Princess Golden Start x  
Součková Petra Boda x  
3–10 Císařová Vendula Dorina x  
Plačková Irena Cool Peppy Cat x  
3–10 Jandová Denisa Cheyenne x  
Nováčková Natálie Cs Joe Dee Lena x  
3–10 Havlišová Veronika Totem Royal Omeya x  
Součková Petra Boda x  
3–10 Bouzková Alena Zetta Shiner x  
Muška Jakub Luky x  
3–10 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza x  
Urban Patrik Silver Lucky x  
3–10 Plačková Irena Cool Peppy Cat x  
Havlišová Veronika Totem Royal Omeya x  
3–10 Halová Barbora Silver Cool Duck x  
Muška Jakub Luky x  
3–10 Kraus Miroslav Eric Sony Bonanza x  
Nováčková Natálie Cs Joe Dee Lena x  

TRAILER LOADING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1–3 Baudisová Tereza Gary x  
Jandová Nikola Reggie x  
1–3 Jandová Nikola Reggie x  
Jandová Eliška Tara x  
1–3 Baudisová Tereza Gary x  
Jandová Eliška Tara x  

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Součková Petra Boda 26.64 7
2 Lisická Jana Silver Lucky 27.51 6
3 Jandová Denisa Reggie 28.43 5
4 Havlišová Veronika Totem Royal Omeya 30.48 4
5 Bouzková Alena Zetta Shiner 31.61 x
6 Jandová Denisa Tara 39.03 x

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 27.39 7
2 Jandová Eliška Tara 31.17 6
3 Jandová Nikola Reggie 34.11 5
4 Bouzková Majda Naděje 41.64 x
5 Havliš Jan Totem Royal Omeya 54.21 x

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Straková Petra Princess Golden Start 18.11 x
2 Jandová Denisa Reggie 19.19 7
3 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza 19.75 6
4 Havlišová Veronika Totem Royal Omeya 19.98 5
5 Součková Petra Boda 20.03 4
6 Bouzková Alena Zetta Shiner 21.54 x
7 Jandová Denisa Tara 23.99 x

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 20.93 7
2 Jandová Nikola Reggie 21.45 6
3 Koňaříková Karolína Sarah Beautiful Dream 22.21 5
4 Jandová Eliška Tara 23.72 4
5 Bouzková Majda Naděje 29.01 x
6 Havliš Jan Totem Royal Omeya 47.01 x

Kalendář akcí

<< Září 2021>>
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Všechny letošní akce:

  • 12.června, Hoslovice

  • 7.srpna, Kozohlody

  • 21.srpna, Hoštka

  • 4.září, Boršov nad Vltavou

  • 18.září, Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři