Kozohlody 7.8.2021

All Around Champion senior: Přemek Řeháček

All Around Champion junior: Tereza Baudisová

TEAM PENNING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Halová Barbora 3 01:05,76 7
Muška Jakub 7
Pubrdle Václav 7
2 Smrček Jakub 1 00:41,74 x
Smrček Ondřej x
Weiglová Lenka x
3 Lisická Jana 1 00:48,37 6
Urban Patrik 6
Kraus Miroslav 6
4 Havlišová Veronika 1 00:56,48 5
Jandová Denisa 5
Nováčková Natálie 5
5 Matějková Kristýna 1 01:11,80 x
Kolář Jan 4
Kolářová Jana 4
6 Nerádová Zuzana 1 01:25,21 x
Plačková Irena x
Havlišová Veronika x
7–13 Císařová Vendula x    
Hercík Milan    
Řeháček Přemek    
7–13 Trčková Miroslava x    
Vobořilová Veronika    
Roučová Eliška    
7–13 Breznický Matúš x    
Švec Richard    
Jandová Denisa    
7–13 Nerádová Zuzana x    
Breznický Matúš    
Švec Richard    
7–13 Pavlica Radek x    
Zatloukal Wilem    
Plačková Irena    
7–13 Bugárová Barbora x    
Šedivý Vladimír    
Šedivá Iveta    
7–13 Roučová Eliška x    
Pubrdle Václav    
Kraus Miroslav    

TEAM PENNING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Eliška Jandová 1 0:05,65 x
Nikola Jandová x
Terezie Baudisová (Archibald) x
2–3 Eliška Jandová x    
Nikola Jandová    
Tereza Baudisová (Gary)    
2–3 Koňaříková Viktorie x    
Koňaříková Karolína    
Šulcová Gabriela    

TEAM PENNING – baby

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Urban Josef 1 x  
Urban Patrik x  
Šulcová Gabriela x  

CATTLE PENNING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Nerádová Zuzana Maja 00:17,42 x
2 Řeháček Přemek Dandy 00:17,59 7
3 Kraus Miroslav Eric Sonny Bonanza 00:17,72 6
4 Pavlica Radek Swen 00:22,15 x
5 Jandová Denisa Reggie 00:24,15 x
6 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat 00:25,22 x
7 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 00:27,57 x
8 Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena 00:32,84 5
9 Urban Patrik Silver Lucky 00:35,02 4
10 Jandová Denisa Cheyenne 00:42,79 3
11 Pubrdle Václav Hollywood Chex 00:46,19 2
12 Kolářová Jana High Boogie 00:46,72 1
13 Kolář Jan Silver Fletch Cat 00:54,24 1
14 Císařová Vendula Dorina 01:00,00 x
15–32 Weiglová Lenka Ben x  
15–32 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza x  
15–32 Breznický Matúš Red Dragon x  
15–32 Roučová Eliška Scarlett x  
15–32 Hercík Milan Jojo Valley Nic x  
15–32 Halová Barbora Silver Cool Duck x  
15–32 Trčková Miroslava Peppy Secco Cherokee x  
15–32 Muška Jakub Luky x  
15–32 Plačková Irena Cool Peppy Cat x  
15–32 Vobořilová Veronika Shirin x  
15–32 Havlišová Veronika Totem Royal Omeya x  
15–32 Šedivý Vladimír Hurikán Cash Hancock x  
15–32 Zatloukal Wilem Maiky x  
15–32 Bugárová Barbora Cool America x  
15–32 Smrček Ondřej Rebeka x  
15–32 Bugárová Barbora Magic Blue Investment x  
15–32 Švec Richard Al Malik Al Muntazar x  
15–32 Jakub Smrček Belis x  

CATTLE PENNING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 00:35,10 7
2 Baudisová Tereza Archibald 00:56,80 x
3–5 Urban Josef Silver Lucky x  
3–5 Jandová Eliška Oreo Willow Star x  
3–5 Jandová Nikola Reggie x  

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Šedivý Vladimír Hurican Cash Hancock 00:28,20 x
2 Řeháček Přemek Dandy 00:38,17 7
3 Šedivý Vladimír Shock Time 00:39,47 x
4 Urban Patrik Silver Lucky 00:49,38 6
5–14 Smrček Ondřej Rebeka x  
5–14 Trčková Miroslava Peppy Secco Cherokee x  
5–14 Kolář Jan Silver Fletch Cat x  
5–14 Vobořilová Veronika Shirin x  
5–14 Kolářová Jana High Boogie x  
5–14 Kraus Miroslav Eric Sonny Bonanza x  
5–14 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit x  
5–14 Hercík Milan Jojo Valley Nic x  
5–14 Jandová Denisa Cheyenne x  
5–14 Muška Jakub Luky x  

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 16,65 x
2 Šedivá Iveta Shock Time 16,88 x
3 Semerádová Nikol Jupík 17,12 x
4 Jandová Denisa Reggie 17,99 7
5 Muška Jakub Luky 18,53 6
6 Roučová Eliška Scarlett 18,56 5
7 Lisická Jana Ginger Sony Bonanza 18,57 4
8 Weiglová Lenka Ben 18,75 x
9 Bugárová Barbora Cool America 20,96 x
10 Šedivý Vladimír Hurican Cash Hancock 21,55 x
11 Bugárová Barbora Magic Blue Investment 28,27 x

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 19,34 7
2 Koňaříková Karolína Sarah Beautiful Dream 20,12 x
3 Jandová Nikola Reggie 20,96 6
4 Baudisová Tereza Archibald 21,32 x
5 Šulcová Gabriela Jackie Sayo 21,64 x
6 Koňaříková Viktorie Luna 23,31 x
7 Jandová Eliška Oreo Willow Star 25,25 5
8 Urban Josef Silver Lucky 47,64 x

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Semerádová Nikol Jupík 23,91 x
2 Šedivá Iveta Shock Time 24,17 x
3 Weiglová Lenka Ben 25,05 x
4 Matějková Kristýna Try My Best Dunnit 25,54 x
5 Jandová Denisa Reggie 25,65 7
6 Šedivý Vladimír Hurican Cash Hancock 34,33 x
7 Roučová Eliška Scarlett 43,06 6
8 Semerádová Nikol Snow Angel x  

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 26,10 7
2 Škodáková Adéla Jupík 26,73 x
3 Baudisová Tereza Archibald 34,41 x
4 Šulcová Gabriela Jackie Sayo 36,23 x
5 Jandová Nikola Reggie 42,01 6
6 Urban Josef Silver Lucky 01:10,08 x
7 Jandová Eliška Oreo Willow Star x  

Kalendář akcí

<< Listopad 2021>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Nejbližší akce:

15. ledna 2022, Členská schůze & Country bál

41d
23h
04m
02s

Všechny letošní akce:

  • 15. ledna 2022, Členská schůze & Country bál

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři