Boršov nad Vltavou

All Around Champion senior: Urban Patrik

All Around Champion junior: Matuška Václav

TEAM SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Kolářová Martina 3 01:16,330 7
Šoltysová Kateřina 7
Kolář Bohuslav 7
2 Kolářová Martina 2 01:22,870 0
Janečková Michaela 6
Šoltysová Kateřina 0
3 Urban Patrik 2 01:24,520 0
Bartošová Silvie 0
Stiborová Aneta 5
4 Horáčková Simona 2 01:28,560 4
Malušek Silvestr 4
Veselý Jan 0
5 Janečková Michaela 2 01:29,040 0
Horášková Simona 0
Bartošová Silva 3
6 Jandová Denisa 1 01:22,040 0
Nováčková Natálie 0
Lisická Jana ml. 0
7–8 Jandová Denisa 0 D 0
Nováčková Natálie 0
Veselý Jan 0
7–8 Urban Patrik 0 D 0
Lisická Jana 0
Lisická Jana ml. 0

TEAM SORTING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Baudisová Tereza 1 00:26,800 0
Matuška Václav 7
Moranová Adriana 7
2–5 Kozjurová Aneta 0 D 0
Baudisová Tereza 0
Jandová Nikola 0
2–5 Koňaříková Karolína Anna 0 D 0
Koňaříková Viktorie 0
Matuška Václav 0
2–5 Kozjurová Aneta 0 D 0
Jandová Nikola 0
Jandová Eliška 0
2–5 Koňaříková Karolína Anna 0 D 0
Koňaříková Viktorie 0
Jandová Eliška 0

TEAM SORTING – baby

Pořadí Jméno Počet kusů Čas
1 Bartoš Vladimír 1 01:13,190
Bartošová Silvia
Koňaříková Karolína Anna
2 Urban Josef 1 01:20,570
Urban Patrik
Koňaříková Viktorie
3 Urban Josef 0 D
Urban Patrik
Bartoš Vladimír

CATTLE BRANDING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jandová Denisa 00:27,230 7
Nováčková Natálie 7
2 Lisická Jana ml. 00:28,900 6
Urban Patrik 6
3 Kolářová Martina 00:32,960 5
Šoltysová Kateřina 5
4 Jandová Denisa 00:34,570 0
Lisická Jana ml. 0
5 Veselý Jan 00:35,340 4
Nováčková Natálie 0
6 Kolář Bohuslav 00:43,060 0
Janečková Michaela 0
7 Urban Patrik 00:57,970 0
Bartošová Silvie 3
8 Horáčková Simona 01:04,680 2
Malušek Silvestr 2
9 Kolářová Martina 01:06,280 0
Kolář Bohuslav 1
10–11 Janečková Michaela D 0
Šoltysová Kateřina 0
10–11 Bartošová Silvie D 0
Stiborová Aneta 0

CATTLE BRANDING – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Kozjurová Aneta 00:52,090 0
Baudisová Tereza 7
2 Matuška Václav 00:53,790 6
Moranová Adriana 6
3 Jandová Eliška 00:54,900 0
Koňaříková Karolína Anna 0
4 Kozjurová Aneta 00:56,270 5
Jandová Nikola 5
5–7 Jandová Eliška D 0
Jandová Nikola 0
5–7 Koňaříková Karolína Anna D 0
Koňaříková Viktorie 0
5–7 Baudisová Tereza D 0
Koňaříková Viktorie 0

CATTLE BRANDING – baby

Pořadí Jméno Čas
1 Baroš Vladimír 00:32,280
Bartošová Silva
2 Urban Josef D
Urban Patrik

CATTLE PENNING- senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena 00:26,990 0
2 Urban Patrik Tony z Hor 00:28,270 7
3 Bartošová Silvie Slidegundster 00:29,320 6
4 Janečková Michaela JD Colored Cat 00:29,540 5
5 Jandová Denisa Oreo Willow Star 00:30,980 0
6 Jandová Denisa Cheyenne 00:55,540 4
7 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee 00:55,670 3
8–15 Malušek Silvestr Last Big Shake D 0
8–15 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza D 0
8–15 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke D 0
8–15 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat D 0
8–15 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood D 0
8–15 Kolářová Martina Athen Del Gaster Star D 0
8–15 Veselý Jan CS Joe Dee Lena D 0
8–15 Horáčková Silvie Bony E D 0

CATTLE PENNING- junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:27,590 7
2 Kozjurová Aneta Smart Top Jet 00:36,770 6
3 Koňaříková Viktorie Luna 00:40,020 5
4 Koňaříková Karolína Anna Sarah Beautiful Dream 00:52,030 4
5–9 Baudisová Tereza Gary D 0
5–9 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR D 0
5–9 Baudisová Tereza Archibald D 0
5–9 Jandová Eliška Oreo Willow Star D 0
5–9 Jandová Nikola Reggie D 0

CATTLE PENNING- baby

Pořadí Jméno Kůň Čas
1–2 Urban Josef Silver Lucky D
1–2 Bartoš Vladimír Ponka D

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas 1. kolo Čas 2. kolo Body
1 Urban Patrik Tony z Hor 00:14,200 D 7
2 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee 00:19,510 D 6
3–7 Bartošová Silvie Slidegungster D D 0
3–7 Jandová Denisa Cheyenne D D 0
3–7 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood D D 0
3–7 Lisická Jana ml. Silver Lucky D D 0
3–7 Veselý Jan CS Joe Dee Lena D D 0

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Horáčková Simona Bony E 00:26,574 7
2 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 00:27,447 6
3 Jandová Denisa Reggie 00:30,731 5
4 Malušek Silvestr Last Big Shake 00:32,103 4
5 Jandová Denisa Oreo Willow Star 00:34,908 0

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 00:25,095 7
2 Baudisová Tereza Archibald 00:26,256 0
3 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:26,661 6
4 Jandová Nikola Reggie 00:27,610 5
5 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR 00:28,368 4
6 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:34,393 3
7 Friedlová Eliška Jay Jay Hanky RR 00:38,580 2
8 Bartoš Vladimír Ponkava 00:45,424 1
9–11 Koňaříková Karolína Anna Sarah Beautiful Dream D 0
9–11 Koňaříková Viktorie Luna D 0
9–11 Moran Richard Jay Jay Hanky RR D 0

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Denisa Reggie 00:18,039 7
2 Horáčková Simona Bony E 00:18,421 6
3 Lisická Jana ml. Ginger Sonny Bonanza 00:19,325 5
4 Jandová Denisa Oreo Willow Star 00:20,127 0
5 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 00:20,347 4
6 Malušek Silvestr Last Big Shake 00:22,087 3

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Archibald 00:18,950 7
2 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:19,065 6
3 Baudisová Tereza Gary 00:19,659 0
4 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:19,969 5
5 Jandová Nikola Reggie 00:20,054 4
6 Koňaříková Karolína Anna Sarah Beautiful Dream 00:20,365 3
7 Koňaříková Viktorie Luna 00:20,665 2
8 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR 00:21,253 1
9 Bartoš Vladimír Ponkava 00:25,732 1
10 Friedlová Eliška Jay Jay Hanky RR 00:28,765 1
11 Moran Richard Jay Jay Hanky RR 00:33,484 1

BIKINY BARREL RACE

Pořadí Jméno Kůň Čas
1 Horáčková Simona Bony E 00:18,024
2 Baudisová Tereza Archibald 00:18,246
3 Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena 00:20,247
4 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:20,325
5 Jandová Nikola Reggie 00:20,402
5 Jandová Denisa Reggie 00:24,352

Kalendář akcí

<< Říjen 2022>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Všechny letošní akce:

  • 23. dubna – Tréninkové rodeo Hoslovice

  • 21. května – Hoslovice

  • 11. června – Rodeo & Motorky České Budějovice

  • 09. července – MK Ranč Čertyně

  • 06. srpna – Kozohlody

  • 03. září – Boršov nad Vltavou

  • 17. září – Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři