Hoslovice 21.5.

All Around Champion senior: Václav Pubrdle

All Around Champion junior: Aneta Kozjurová

3MEN2GATES – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Steyn Dufková Bohumila 3 00:18,33 7
Dufková Petra Nebodovaně
Pubrdle Václav 7
2 Halová Barbora 2 01:09,91 6
Muška Jakub Nebodovaně
Dufková Petra Nebodovaně
3 Havlišová Veronika 1 00:18,33 5
Nováčková Natálie 5
Jandová Denisa 5
4 Kolář Jan 1 00:21,85 4
Muška Jakub 4
Šandera Michal 4
5–11 Urban Patrik 0 D 0
Lisická Jana 0
Lisická Jana ml. 0
5–11 Kolář Jan 0 D 0
Jankula Martin 0
Šandera Michal 0
5–11 Havlišová Veronika 0 D 0
Šoltysová Kateřina 0
Kolářová Martina 0
5–11 Nováčková Natálie 0 D 0
Jandová Denisa 0
Veselý Jan 0
5–11 Pubrdle Václav 0 D 0
Steyn Dufková Bohumila 0
Bartošová Silvie 0
5–11 Šoltysová Kateřina 0 D 0
Kolářová Martina 0
Muška Jakub 0
5–11 Bugárová Bára 0 D 0
Mráz Roman 0
Bartošová Silvie 0

3MEN2GATES – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Baudisová Tereza 1 00:34,59 Nebodovaně
Kozjurová Aneta DRAW Nebodovaně
Jandová Eliška DRAW Nebodovaně
2–3 Kozjurová Aneta 0 D 0
Jandová Nikola 0
Jandová Eliška 0
2–3 Baudisová Tereza 0 D 0
Jandová Nikola 0
Jandová Eliška 0

3MEN2GATES – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1–3 Josef Urban 0 D Nebodovaně
Patrik Urban Nebodovaně
Bartoš Vladimír Nebodovaně
1–3 Josef Urban 0 D Nebodovaně
Patrik Urban Nebodovaně
Šatrová Adriana Nebodovaně
1–3 Bartoš Vladimír 0 D Nebodovaně
Bartošová Silvie Nebodovaně
Šatrová Adriana Nebodovaně

RANCH SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Nováčková Natálie 4 00:48,73 Nebodovaně
Veselý Jan 7
2 Kolářová Martina 4 00:56,81 Nebodovaně
Bartošová Silvie 6
3 Steyn Dufková Bohumila 3 00:43,34 5
Dufková Petra Nebodovaně
4 Steyn Dufková Bohumila 3 00:44,47 Nebodovaně
Václav Pubrdle 4
5 Jankula Martin 2 00:41,38 3
Muška Jakub Nebodovaně
6 Havlišová Veronika 2 00:59,86 Nebodovaně
Šoltysová Kateřina Nebodovaně
7 Pubrdle Václav 2 00:59,88 Nebodovaně
Dufková Petra Nebodovaně
8 Nováčková Natálie 1 00:43,98 2
Jandová Denisa 2
9 Havlišová Veronika 1 00:46,04 1
Jandová Denisa Nebodovaně
10 Urban Patrik 1 00:54,68 Nebodovaně
Lisická Jana ml. 1
11–17 Bugárová Bára 0 D 0
Mráz Roman 0
11–17 Šandera Michal 0 D 0
Muška Jakub 0
11–17 Lisická Jana 0 D 0
Lisická Jana ml. 0
11–17 Bartošová Silvie 0 D 0
Muška Jakub DRAW 0
11–17 Šoltysová Kateřina 0 D 0
Kolářová Martina 0
11–17 Kolář Jan 0 D 0
Šandera Michal^ 0  
11–17 Urban Patrik 0 D 0
Lisická Jana^ 0  

RANCH SORTING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Eliška 2 00:38,55 Nebodovaně
Jandová Nikola Nebodovaně
2 Jandová Nikola 1 00:52,42 7
Kozjurová Aneta 7
3–5 Matuška Václav 0 D 0
Moranová Adriana 0
3–5 Baudisová Tereza 0 D 0
Jandová Eliška 0
3–5 Baudisová Tereza 0 D 0
Jandová Nikola DRAW 0

RANCH SORTING – baby

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Urban Josef 1 00:34,09 Nebodovaně
Urban Patrik Nebodovaně
2–3 Šatrová Adriana 0 D Nebodovaně
Jandová Denisa Nebodovaně
2–3 Bartoš Vladimír 0 D Nebodovaně
Bartošová Silvie Nebodovaně

CATTLE BRANDING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Urban Patrik 00:29,39 Nebodovaně
Lisická Jana ml. 7
2 Nováčková Natálie 00:32,86 6
Jandová Denisa 6
3 Pubrdle Václav 00:37,49 5
Dufková Petra Nebodovaně
4 Bugárová Bára 00:38,80 4
Mráz Roman 4
5 Kolářová Martina 00:49,50 Nebodovaně
Bartošová Silvie 3
6 Urban Patrik 01:05,90 2
Lisická Jana 2
7 Nováčková Natálie 01:18,48 Nebodovaně
Veselý Jan 1
8 Šandera Michal 01:18,66 Nebodovaně
Muška Jakub 1
9 Muška Jakub 01:24,66 Nebodovaně
Steyn Dufková Bohumila 1
10–17 Havlišová Veronika D 0
Šoltysová Kateřina 0
10–17 Jankula Martin D 0
Valentová Štěpánka 0
10–17 Havlišová Veronika D 0
Jandová Denisa 0
10–17 Pubrdle Václav D 0
Bartošová Silvie 0
10–17 Kolář Jan D 0
Šandera Michal 0
10–17 Lisická Jana D 0
Lisický Jana ml. 0
10–17 Šoltysová Kateřina D 0
Kolářová Martina 0
10–17 Halová Barbora D 0
Dufková Petra 0

CATTLE BRANDING – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Matuška Václav 00:43,93 7
Moranová Adriana 7
2 Jandová Nikola 00:49,14 6
Kozjurová Aneta 6
3–5 Baudisová Tereza D 0
Jandová Eliška 0
3–5 Jandová Nikola D 0
Jandová Eliška 0
3–5 Baudisová Tereza D 0
Jandová Nikola DRAW 0

CATTLE BRANDING – baby

Pořadí Jméno Čas Body
1 Bartoš Vladimír 01:02,96 Nebodovaně
Bartošová Silvie Nebodovaně
2–3 Urban Josef D Nebodovaně
Urban Patrik Nebodovaně
2–3 Šatrová Adriana D Nebodovaně
Jandová Denisa Nebodovaně

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Čas 1. kolo Čas 2. kolo Body
1 Šandera Michal 00:21,00 D 7
2 Bartošová Silvie 00:26,95 D 6
3 Urban Patrik 00:40,61 D 5
4 Veselý Jan D 00:55,02 4
5–9 Muška Jakub D D 0
5–9 Kolář Jan D D 0
5–9 Jankula Martin D D 0
5–9 Jandová Denisa D D 0
5–9 Mráz Roman D D 0

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Valentová Štěpánka Hermína 00:29,353 Nebodovaně
2 Valentová Štěpánka Gina Misi 00:30,963 7
3 Jandová Denisa Reggie 00:34,561 6
4 Jandová Denisa Shelby 00:63,973 Nebodovaně

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 00:28,233 7
2 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:32,192 6
3 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR 00:32,587 5
4 Baudisová Tereza Archibald 00:32,618 Nebodovaně
5 Jandová Nikola Reggie 00:33,155 Nebodovaně
6 Jandová Nikola Freckles Of Silver Beam 00:35,865 4
7 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:40,314 3
8 Bartoš Vladimír Ponka 00:45,127 2
9 Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam 01:30,971 1

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Denisa Reggie 00:19,704 7
2 Lisická Jana Ginger Sonny Bonanza 00:20,306 6
3 Valentová Štěpánka Hermína 00:20,379 Nebodovaně
4 Steyn Dufková Bohumila RN Joe Striped Back 00:20,918 5
5 Dufková Petra Smart Queen Mary 00:20,922 Nebodovaně
6 Valentová Štěpánka Gina Misi 00:21,371 4
7 Pubrdle Václav Hollywood Chex 00:22,566 3

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Archibald 00:19,095 Nebodovaně
2 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam 00:19,607 7
3 Baudisová Tereza Gary 00:20,564 6
4 Jandová Nikola Reggie 00:20,673 5
5 Matuška Václav Jay Jay Hanky RR 00:21,315 4
6 Bartoš Vladimír Ponka 00:25,022 3
7 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR 00:25,516 2
8 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:25,575 Nebodovaně
9 Šatrová Adriana Freckles Of Silver Beam 00:36,42 1

Kalendář akcí

<< Říjen 2022>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Všechny letošní akce:

  • 23. dubna – Tréninkové rodeo Hoslovice

  • 21. května – Hoslovice

  • 11. června – Rodeo & Motorky České Budějovice

  • 09. července – MK Ranč Čertyně

  • 06. srpna – Kozohlody

  • 03. září – Boršov nad Vltavou

  • 17. září – Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři