Hoslovice - finále 17.9.

All Around Champion senior: Šandera Michal

All Around Champion junior: Kozjurová Aneta

TRAILER LOADING – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Lisická Jana ml. 00:32,18 NE
Lisická Jana NE
2 Šoltysová Kateřina 00:33,62 7
Šandera Michal NE
3 Bartošová Silvie 00:49,87 NE
Šalvata Petr 6
4 Roučová Eliška 00:55,45 5
Plačková Eliška 5
5 – 13 D    

TRAILER LOADING – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Kozjurová Aneta 00:43,84 7
Jandová Nikola 7
2 Jandová Eliška 00:58,71 6
Jandová Nikola NE
3–5 D    

TEAM SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Denisa 3 01:13,15 7
Nováčková Natálie 7
Šoltysová Kateřina NE
2 Kolář Bohuslav 2 00:55,86 6
Šandera Michal 6
Šoltysová Kateřina 6
3 Urban Patrik 1 00:25,14 5
Lisická Jana ml. 5
Lisická Jana 5
4 Roučová Eliška 1 01:04,81 NE
Kopaáčiková Natálie 4
Roučová Barbora 4
5 Jandová Denisa 1 01:16,36 NE
Nováčková Natálie NE
Lisická Jana ml. NE
6 Kolář Bohuslav 1 01:30,00 NE
Šandera Michal NE
Debera Richard 3
7–9 D      

TEAM SORTING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Nikola 1 00:24,78 NE
Baudisová Tereza 7
Kozjurová Aneta NE
2 Jandová Eliška 1 01:12,45 NE
Baudisová Tereza NE
Matuška Václav 6
3 Jandová Nikola D    
Jandová Eliška    
Kozjurová Aneta    

SPEED PENNING – senior

Pořadí Jméno Kůň Body
1 Šandera Michal Smart Georgino 7
2 Lisická Jana Silver Lucky 6
3 Plačková Eliška Cooke Count Jess 5
4 Součková Martina Endy 4
5 Roučová Lenka Gabriela 3
6 Debera Richard Elisabeth King Bee 2
7 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 1
8 Bartošová Silvie Slidegungster 1
9–16 D    

SPEED PENNING – junior

Pořadí Jméno Kůň Body
1 Jandová Eliška Oreo Willow Star 7
2 Kozjurová Aneta Smart Top Jet 6
3–5 D    

RANCH ROPING – senior

Pořadí Jméno Čas 1. kolo Čas 2. kolo Body
1 Šandera Michal D 00:20,06 7
2 Jandová Denisa 00:25,94 D 6
3 Bartošová Silvie 00:48,47 D 5
4–8 D      

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Roučová Eliška Scarlett 00:24,583 7
2 Jandová Denisa Reggie 00:25,395 6
3 Roučová Barbora Daisy 00:25,903 5
4 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam 00:26,600 NE
5 Valentová Štěpánka Hermínka 00:26,823 4
6 Lisická Jana ml. Silver Lucky 00:27,132 3
7 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 00:35,246 2

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 00:25,532 7
2 Baudisová Tereza Archibald 00:27,478 NE
3 Jandová Eliška Freckles Of Silver Beam 00:27,849 6
4 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:31,747 NE
5 Bartoš Vladimír Ponkava 00:34,44 5
6 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:35,774 4
7 Jandová Nikola Reggie 00:37,295 3
8 Friedlová Eliška JayJay Hanky RR 00:41,759 2
9 Moran Richard JayJay Hanky RR 00:54,597 1
10 Urban Josef Amanda D  

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Roučová Eliška Scarlett 00:19,934 7
2 Jandová Denisa Reggie 00:20,111 6
3 Jandová Denisa Freckles Of Silver Beam 00:20,315 NE
4 Šoltysová Kateřina Dantes Flashy Duke 00:20,664 5
5 Plačková Eliška Cooke Count Jess 00:20,827 4
6 Roučová Barbora Daisy 00:20,952 3
7 Valentová Štěpánka Hermínka 00:21,089 2
8 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza 00:25,906 1

BARREL RACE – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Archibald 00:19,856 7
2 Baudisová Tereza Gary 00:20,654 NE
3 Jandová Nikola Freckles Of Silver Beam 0:21,199 6
4 Cvanigová Barbora Gripen 00:21,600 5
5 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:22,180 4
6 Bartoš Vladimír Ponkava 00:23,421 3
7 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:23,666 2
8 Friedlová Eliška JayJay Hanky RR 00:30,878 1
9 Urban Josef Amanda 00:35,150 1
10 Moran Richard JayJay Hanky RR 00:38,184 1

Kalendář akcí

<< Říjen 2022>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Všechny letošní akce:

  • 23. dubna – Tréninkové rodeo Hoslovice

  • 21. května – Hoslovice

  • 11. června – Rodeo & Motorky České Budějovice

  • 09. července – MK Ranč Čertyně

  • 06. srpna – Kozohlody

  • 03. září – Boršov nad Vltavou

  • 17. září – Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři