MK Ranč Čertyně 9.7.

All Around Champion senior: Jana Lisická ml.

All Around Champion junior: Nikola Jandová

3MEN2GATES – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Nerádová Zuzana 8 01:21,420 7
Breznický Matúš 7
Pubrdle Václav Nebodovaně
2 Steyn Dufková Bohumila 5 00:57,580 Nebodovaně
Bartošová Silvie 6
Muška Jakub Nebodovaně
3 Havlišová Veronika 5 01:17,380 5
Nováčková Natálie 5
Jandová Denisa 5
4 Steyn Dufková Bohumila 5 01:24,000 4
Muška Jakub 4
Pubrdle Václav 4
5 Nováčková Natálie 3 00:44,510 Nebodovaně
Veselý Jan 3
Jandová Denisa Nebodovaně
6 Löwy Jan 3 01:06,630 Nebodovaně
Havlišová Veronika Nebodovaně
Šoltysová Kateřina Nebodovaně
7 Kolářová Martina 3 01:11,400 1
Kolář Bohuslav Nebodovaně
Pašková Veronika 1
8 Šandera Michal 3 01:27,030 1
Kolář Bohuslav 1
Kolářová Martina Nebodovaně
9 Šandera Michal 3 01:27,710 Nebodovaně
Löwy Jan 1
Belšán Roman 1
10 Nerádová Zuzana 2 00:46,060 Nebodovaně
Breznický Matúš Nebodovaně
Dvořáček Václav 1
11 Císařová Vendula 2 01:06,800 1
Stiborová Aneta 1
Bartošová Silvie Nebodovaně
12 Belšán Roman 1 00:10,100 Nebodovaně
Pašková Veronika Nebodovaně
Šoltysová Kateřina 1
13 Urban Patrik 0 D 0
Stiborová Aneta 0
Lisická Jana ml. 0

3MEN2GATES – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Kozjurová Aneta 2 00:57,820 7
Jandová Nikola 7
Jandová Eliška 7
2–3 Jandová Eliška 0 D Nebodovaně
Jandová Nikola Nebodovaně
Baudisová Tereza Nebodovaně
2–3 Baudisová Tereza 0 D 0
Moranová Adriana 0
Matuška Václav 0

3MEN2GATES – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Josef Urban 3 01:29,030 Nebodovaně
Patrik Urban Nebodovaně
Lisická Jana ml. Nebodovaně

RANCH SORTING – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Steyn Dufková Bohumila 5 00:58,420 Nebodovaně
Muška Jakub 7
2 Urban Patrik 4 00:50,410 6
Lisická Jana ml. 6
3 Steyn Dufková Bohumila 4 00:50,790 5
Pubrdle Václav 5
4 Havlišová Veronika 4 00:54,650 4
Jandová Denisa Nebodovaně
5 Nováčková Natálie 4 00:54,940 Nebodovaně
Veselý Jan 3
6 Muška Jakub 3 00:52,590 Nebodovaně
Bartošová Silvie 2
7 Löwy Jan 3 00:53,740 Nebodovaně
Dvořáček Václav 1
8 Šandera Michal 3 00:59,460 Nebodovaně
Pašková Veronika Nebodovaně
9 Havlišová Veronika 2 00:28,970 Nebodovaně
Šoltysová Kateřina Nebodovaně
10 Belšán Roman 2 00:39,880 1
Šoltysová Kateřina 1
11 Jandová Denisa 2 00:40,690 1
Nováčková Natálie 1
12 Kolář Bohuslav 2 00:50,010 1
Kolářová Martina Nebodovaně
13 Císařová Vendula 1 00:37,340 1
Stiborová Aneta Nebodovaně
14 Löwy Jan 1 00:41,920 1
Belšán Roman Nebodovaně
15–21 Stiborová Aneta 0 D 0
Bartošová Silvie 0
15–21 Nerádová Zuzana 0 D 0
Pubrdle Václav 0
15–21 Nerádová Zuzana 0 D 0
Breznický Matúš 0
15–21 Breznický Matúš 0 D 0
Dvořáček Václav 0
15–21 Plačková Eliška 0 D 0
Roučová Eliška 0
15–21 Šandera Michal 0 D 0
Kolář Bohuslav 0
15–21 Kolářová Martina 0 D 0
Pašková Veronika 0

RANCH SORTING – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Eliška 1 00:06,780 Nebodovaně
Baudisová Tereza Nebodovaně
2 Jandová Eliška 1 00:07,340 7
Jandová Nikola Nebodovaně
3 Matuška Václav 1 00:52,670 6
Moranová Adriana 6
4 Kozjurová Aneta 1 00:57,160 5
Jandová Nikola 5
5 Baudisová Tereza 0 D 0
Matuška Václav 0

RANCH SORTING – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Urban Josef 1 00:42,09 Nebodovaně
Urban Patrik Nebodovaně

CATTLE PENNING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza 00:17,730 7
2 Šoltysová Kateřina Flika 00:18,350 6
3 Kolářová Martina Holly Golly Hollywood 00:19,500 Nebodovaně
4 Kolář Bohuslav Smile Indy Bee 00:20,140 5
5 Pubrdle Václav Halywood Chex 00:20,380 4
6 Löwy Jan Surprise Boogie 00:21,180 3
7 Nováčková Natálie CS Joe Dee Lena 00:21,530 Nebodovaně
8 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat 00:22,080 2
9 Bartošová Silvie Slidegungster 00:25,750 1
10 Veselý Jan CS Joe Dee Lena 00:26,730 1
11 Nerádová Zuzana DV Command Star 00:29,270 1
12 Jandová Denisa Reggie 00:32,080 Nebodovaně
13 Šandera Michal Smart Georgian 00:40,420 1
14 Kolářová Martina Princess Gotta Gun 00:50,050 1
15 Císařová Vendula Dorina 00:52,510 1
16–28 Roučová Eliška Scarlett D 0
16–28 Plačková Eliška Cooke Count Jess D 0
16–28 Urban Patrik Tony z hor D 0
16–28 Pašková Veronika Gunolena Nic D 0
16–28 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood D 0
16–28 Breznický Matúš Bit Guilty D 0
16–28 Dvořáček Václav Sendy Amused Junior D 0
16–28 Muška Jakub Luky D 0
16–28 Stiborová Aneta Matho Wanahtaka D 0
16–28 Jandová Denisa Cheyenne D 0
16–28 Valentová Štěpánka Hermínka D 0
16–28 Valentová Štěpánka Gina Misi D 0
16–28 Steyn Dufková Bohumila RN Joe Striped Back D 0

CATTLE PENNING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Nikola Reggie 00:31,130 7
2–7 Baudisová Tereza Gary D 0
2–7 Matuška Václav Sweet My Peppy D 0
2–7 Baudisová Tereza Archibald D 0
2–7 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR D 0
2–7 Jandová Eliška Oreo Willow Star D 0
2–7 Kozjurová Aneta Smart Top Jet D 0

CATTLE PENNING – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Urban Josef Silver Lucky 00:52,120 Nebodovaně
Urban Patrik Tony z hor Nebodovaně

RANCH ROPING – senior – ZRUŠENO KVŮLI POČASÍ

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Roučová Elička Scarlett 00:25,287 7
2 Jandová Denisa Reggie 00:26,136 6
3 Valentová Štěpánka Hermínka 00:27,319 5
4 Kolářová Martina Holly Golly Boogie 00:28,619 4
5 Valentová Štěpánka Gina Misi 00:33,994 Nebodovaně
6 Bartošová Silvie Slidegungster 00:39,192 3
7 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood 00:41,251 Nebodovaně
8 Plačková Eliška Cooke Count Jess 00:41,251 2
9 Šoltysová Kateřina Flika D 0

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Gary 00:26,435 7
2 Jandová Nikola Reggie 00:28,954 6
3 Moranová Adriana Jay Jay Hanky RR 00:31,167 5
4 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:31,937 4
5 Jandová Eliška Oreo Willow Star 00:34,218 3
6 Baudisová Tereza Archibald 00:34,927 Nebodovaně
7 Havlišová Viktorie Totem Royal Omeya 00:35,668 2

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Denisa Reggie 00:19,319 7
2 Roučová Eliška Scarlett 00:19,883 6
3 Valentová Štěpánka Gina Misi 00:20,068 5
4 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza 00:20,545 4
5 Kolářová Martina Holly Golly Boogie 00:20,625 3
6 Valentová Štěpánka Hermínka 00:21,297 Nebodovaně
7 Šoltysová Kateřina Flika 00:23,170 2
8 Bartošová Silvie Slidegungster 00:23,182 1
9 Plačková Eliška Cooke Count Jess 00:25,848 1
10 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood 00:31,777 Nebodovaně

BARREL RACE – junior – ZRUŠENO KVŮLI POČASÍ Z DŮVODU BEZPEČNOSTI

Kalendář akcí

<< Srpen 2022>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Nejbližší akce:

03. září – Boršov nad Vltavou

21d
14h
44m
30s

Všechny letošní akce:

  • 23. dubna – Tréninkové rodeo Hoslovice

  • 21. května – Hoslovice

  • 11. června – Rodeo & Motorky České Budějovice

  • 09. července – MK Ranč Čertyně

  • 06. srpna – Kozohlody

  • 03. září – Boršov nad Vltavou

  • 17. září – Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři