Ranč Dalu Kozohlody 6.8.

All Around Champion senior: Urban Patrik

All Around Champion junior: Kozjurová Aneta

Team Pennig – senior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Jandová Denisa 1 00:22,910 7
Nováčková Natálie 7
Kernová Veronika 7
2 Urban Patrik 1 01:04,930 6
Lisická Jana ml. 6
Lisická Jana 6
3–9 Bartošová Silvie 0 D 0
Pubrle Václav 0
Šandera Michal 0
3–9 Kaňka Tomáš 0 D 0
Řeháček Přemek 0
Řeháček Joukalová Sylva 0
3–9 Semerádová Nikola 0 D 0
Pipková Nina junior 0
Vavřincová Michaela 0 junior
3–9 Císařová Vendula 0 D 0
Smrček Ondřej 0
Weiglová Lenka 0
3–9 Kaňka Tomáš 0 D 0
Pubrle Václav 0
Kernová Veronika 0
3–9 Jandová Denisa 0 D 0
Nováčková Natálie 0
Veselý Jan 0
3–9 Šandera Michal 0 D 0
Vobořilová Veronika 0
Bartošová Silvie 0

Team Penning – junior

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Kozjurová Aneta 1 00:27,880 7
Jandová Nikola 7
Baudisová Tereza 7
2 Pipková Nina 1 00:36,840 6
Vavřincová Michaela 6
Janečková Natalie Nebodovaně
3 Kozjurová Aneta 1 00:51,510 Nebodovaně
Jandová Nikola Nebodovaně
Koňaříková Karolína Anna Nebodovaně
4–5 Janečková Natálie 0 D 0
Koňaříková Viktorie 0
Koňaříková Karolína Anna 0
4–5 Baudisová Tereza 0 D 0
Koňaříková Viktorie 0
Matuška Václav 0

Team Penning – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1–2 Josef Urban 0 D 0
Patrik Urban 0
Ložková Anna 0
1–2 Havlišová Viktorie 0 D 0
Jandová Denisa 0
Jandová Nikola 0

Cattle Branding – značkování – senior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Jandová Denisa 00:22,710 Nebodovaně
Kernová Veronika 7
2 Urban Patrik 00:23,250 6
Lisická Jana ml. 6
3 Jandová Denisa 00:25,260 5
Nováčková Natálie 5
4 Řeháček Přemek 00:25,410 4
Řeháček Joukalová Sylva 4
5 Řeháček Přemek 00:28,290 Nebodovaně
Joukalová Marie Nebodovaně junior
6 Smrček Ondřej 00:49,390 3
Weiglová Lenka 3
7 Šandera Michal 00:50,630 Nebodovaně
Vobořilová Veronika 2
8 Kaňka Tomáš 00:54,080 1
Janečková Natálie Nebodovaně junior
9 Kernová Veronika 01:25,930 Nebodovaně
Císařová Vendula 1
10–13 Pubrle Václav D 0
Šandera Michal 0
10–13 Veselý Jan D 0
Nováčková Natálie 0
10–13 Bartošová Silvie D 0
Pubrle Václav 0
10–13 Císařová Vendula D 0
Bartošová Silvie 0

Cattle Branding- značkování – junior

Pořadí Jméno Čas Body
1 Baudisová Tereza 00:57,380 7
Matuška Václav 7
2 Kozjurová Aneta 01:03,460 6
Jandová Nikola 6
3 Koňaříková Viktorie 01:15,550 5
Koňaříková Karolína Anna 5
4–5 Pipková Nina D 0
Vavřincová Michaela 0
4–5 Jandová Nikola D 0
Janečková Natálie 0

Cattle Branding- značkování – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Počet kusů Čas Body
1 Urban Josef 00:44,14 0  
Urban Patrik 0  
2 Ložková Anna D 0  
Řeháček Přemek 0  

CATTLE PENNING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza 00:14,430 7
2 Veselý Jan CS Joe Dee Lena 00:15,490 6
3 Nováčková Natálie Miss Pepto Cat 00:16,870 Nebodovaně
4 Jandová Denisa Cheyenne 00:18,140 5
5 Pubrdle Václav Halywood Chex 00:19,070 4
6 Urban Patrik Tony z hor 00:24,690 3
7 Šandera Michal Smart Georgian 00:29,570 2
8 Nováčková Natálie Cs Joe Dee Lena 00:45,990 1
9 Řeháček Přemek BNE Cool Ladybird 00:58,350 1
10–18 Jandová Denisa Reggie D 0
10–18 Řeháček Soukalová Sylva Star Dance Docolenas D 0
10–18 Jandová Denisa Reggie D 0
10–18 Císařová Vendula Dorina D 0
10–18 Vobořilová Veronika Silver Cool Devil D 0
10–18 Bartošová Silvie Slidegungster D 0
10–18 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood D 0
10–18 Kaňka Tomáš Rosie D 0
10–18 Smrček Ondřej Rosie D 0
10–18 Weiglová Lenka Ben D 0

CATTLE PENNING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Kozjurová Aneta Smart Top Jet 00:34,510 7
2 Jandová Nikola Reggie 00:40,840 6
3 Koňaříková Karolína Anna Sarah beautiful Dream 00:42,530 5
4 Baudisová Tereza Gary 00:57,280 4
5–9 Matuška Václav Sweet My Peppy D 0
5–9 Joukalová Maruška Star Dancer Docolenas D 0
5–9 Jandová Nikola Oreo Willow Star D 0
5–9 Koňaříková Viktorie Luna D 0
5–9 Janečková Natalie Orion Berry Bars D 0

CATTLE PENNING – baby (junior+senior)

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1–3 Urban Josef Silver Lucky D 0
1–3 Ložková Anna Normen D 0
1–3 Havlišová Viktorie Totem Royal Omeya D 0

RANCH ROPING – senior –

Pořadí Jméno Kůň Čas 1 Čas 2 Výsledný čas Body
1 Šandera Michal Smart Georgian 00:23,320 00:44,700 01:08,020 7
2 Veselý Jan CS Joe Dee Lena D 00:28,100 05:28,100 6
3 Urban Patrik Tony z hor D 00:38,330 05:38,330 5
4–8 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood D D D 0
4–8 Smrček Ondřej Rosie D D D 0
4–8 Bartošová Silvie Slidegungster D D D 0
4–8 Jandová Denisa Cheyenne D D D 0
4–8 Řeháček Přemek BNE Cool Ladybird D D D 0

POLE BENDING – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Denisa Reggie 00:28,085 7
2 Semerádová Nikol Jurášek 00:28,485 6
3 Valentová Štěpánka Hermínka 00:29,326 5
4 Valentová Štěpánka Gina Misi 00:30,522 Nebodovaně
5 Bartošová Silvie Slidegungster 00:33,336 4
6 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood 00:39,948 Nebodovaně
7 Jandová Denisa Oreo Willow Star 00:41,541 Nebodovaně

POLE BENDING – junior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Petrásková Ludmila Misty Golden Jack 00:27,683 7
2 Baudisová Tereza Gary 00:28,088 6
3 Jandová Nikola Reggie 00:30,659 5
4 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:31,655 4
5 Koňaříková Karolína Anna Sarah beautiful Dream 00:33,307 3
6 Janečková Natalie Orion Berry Bars 00:33,727 2
7 Havlišová Viktorie Totem Royal Omeya 00:34,581 1
8 Pipková Nina S Magic Black VM 00:37.254 1
9 Jandová Nikola Oreo Willow Star 00:44,008 Nebodovaně
10 Ložková Anna Normen 00:50,550 1

BARREL RACE – senior

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Jandová Denisa Reggie 00:18,935 7
2 Lisická Jana ml. Ginger Sony Bonanza 00:19,699 6
3 Semerádová Nikol Jurášek 00:19,795 5
4 Řeháček Soukalová Sylva Star Dance Docolenas 00:21,363 4
5 Valentová Štěpánka Hermínka 00:21,395 Nebodovaně
6 Valentová Štěpánka Gina Misi 00:21,405 3
7 Bartošová Silvie Slidegungster 00:21,875 2
8 Bartošová Silvie Ocihi Otoe Hollywood 00:31,777 Nebodovaně
9 Jandová Denisa Oreo Otoe Hollywood 00:24,460 Nebodovaně

BARREL RACE – junior –

Pořadí Jméno Kůň Čas Body
1 Baudisová Tereza Archibald 00:19,567 7
2 Baudisová Tereza Gary 00:20,809 Nebodovaně
3 Petrásková Ludmila Misty Golden Jack 00:20,862 6
4 Jandová Nikola Reggie 00:21,181 5
5 Koňaříková Karolína Anna Sarah beautiful Dream 00:21,198 4
6 Matuška Václav Sweet My Peppy 00:21,661 3
7 Janečková Natalie Orion Berry Bars 00:22,798 2
8 Jandová Nikola Oreo Willow Star 00:22,860 Nebodovaně
9 Joukalová Maruška Star Dancer Docolenas 00:23,273 1
10 Pipková Nina S Magic Black VM 00:24,991 1
11 Havlišová Viktorie Totem Royal Omeya 00:25,202 1
12 Ložková Anna Normen 00:31,929 1
13 Koňaříková Viktorie Luna D 0

Kalendář akcí

<< Říjen 2022>>
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Všechny letošní akce:

  • 23. dubna – Tréninkové rodeo Hoslovice

  • 21. května – Hoslovice

  • 11. června – Rodeo & Motorky České Budějovice

  • 09. července – MK Ranč Čertyně

  • 06. srpna – Kozohlody

  • 03. září – Boršov nad Vltavou

  • 17. září – Hoslovice – finále

podrobnosti




Staň se fanouškem

Naši sponzoři